BMW FAN Forumas

Perskaitykite forumo taisykles, kad išvengtumėte galimų nusižengimų

Moderator: Salas

EdgaBMW
Posts: 2543
Joined: 03 May 2006 11:03
Location: Kaunas

Re: BMW FAN Forumas

Post by EdgaBMW » 12 May 2009 15:05

Vladislav wrote:diskus lietus nuo e39 ir nuo e36
bet kita diena pasigedau skelbimu, radau juos sumestus i bendrai kur viska meta
tai taip ir turi but. Pasiskaityk taisykles. Dziaukis kad dar ispejimais neapdalinau ;)

Ratai, aparatura ir pan. pardavinejami bendroje skiltyje

User avatar
Vladislav
Posts: 366
Joined: 29 Sep 2006 15:38
BMW: e46 2.0D 110kW - e34 M5 3,8
Location: Vilnius
Contact:

Re: BMW FAN Forumas

Post by Vladislav » 12 May 2009 15:14

ok ponel sorry nepastebejau
ateiciai zynosim ir nekartosim klaidu
aciu
FB BMWRoute28

EdgaBMW
Posts: 2543
Joined: 03 May 2006 11:03
Location: Kaunas

Re: BMW FAN Forumas

Post by EdgaBMW » 12 May 2009 15:16

Vladislav wrote:ok ponel sorry nepastebejau
ateiciai zynosim ir nekartosim klaidu
aciu

prasom, 10lt :)

koba

Re: BMW FAN Forumas

Post by koba » 12 May 2009 18:54

unguriux wrote:
koba wrote:Turiu toki pasiulyma,pvz: kaip buvo rasoma temoje,kad butu ta tema atzymeta kaip nors ( PVZ: bmw-klubo forumas) nes labai sunku rasti ta tema kurioi rasei,ypac jei stebi visa foruma po kelis kartus i diena,manau tikrai tai butu aktualu.
Nelabai isejo suprasti ka norejai cia pasiulyti, aiskiau galima.
Na va pvz: as parasiau bent kokiam skyrelije ir temoje,sakysim apie varyklius ten apie tds'a ka nors (nu tipo yra tokia tema),kita karta iejus i ta skyreli reikia atidziai ieskoti tos temos,o butu tikrai paprasciau ir naudingiau daugeliui,kad butu prie tos temos (pvz: kaip bmw-klubo forume,juodas taskas prie temos pavadinimo) ir iskarto matosi kur ta tema randasi ir zinai ar atsake tau kas nors ar ne,tikiosiu supratot apie ka as cia?

User avatar
Salis
BMW Fan narys
Posts: 828
Joined: 30 Apr 2007 20:04
BMW: E30 88' M40
Location: Kaunas
Contact:

Re: BMW FAN Forumas

Post by Salis » 12 May 2009 20:50

siaip tai jei kas nors naujo temoj, tai ji uzsidega, o jei kazkokioj butent tai ieskok.. dar yra tokie du mygtukai virsuj zemiau DATOS - perziureti naujus pranesimus ir perziureti savo pranesimus irgi jie daug padeda
E30 88' M40 moredoor

koba

Re: BMW FAN Forumas

Post by koba » 12 May 2009 22:34

Salis wrote:siaip tai jei kas nors naujo temoj, tai ji uzsidega, o jei kazkokioj butent tai ieskok.. dar yra tokie du mygtukai virsuj zemiau DATOS - perziureti naujus pranesimus ir perziureti savo pranesimus irgi jie daug padeda
bet jeigu iskarto matytusi,tai butu paprasciau.
Arba pvz: temoje jau nebediskutuota pora dienu,ir pvz: mano paskutinis postas buvo,ir as kaz ka radau (kaip pvz.) ir noriu dadeti i ta savo posta ar is naujo atrasyti,tai beveik neimano surasti ta tema,tada reikia visus is eiles tikrint ir ieskoti,gerai jei yra laiko,o jei nera?

User avatar
namke
Posts: 632
Joined: 04 Nov 2007 18:38
BMW: e30 325 M-tech2
Location: Pasvalys
Contact:

Re: BMW FAN Forumas

Post by namke » 12 May 2009 22:37

koba wrote:Arba pvz: temoje jau nebediskutuota pora dienu,ir pvz: mano paskutinis postas buvo,ir as kaz ka radau (kaip pvz.) ir noriu dadeti i ta savo posta ar is naujo atrasyti,tai beveik neimano surasti ta tema,tada reikia visus is eiles tikrint ir ieskoti,gerai jei yra laiko,o jei nera?
meginai paspaust si "uzrasa"?
http://bmwautodalys.autogidas.lt/

User avatar
Salis
BMW Fan narys
Posts: 828
Joined: 30 Apr 2007 20:04
BMW: E30 88' M40
Location: Kaunas
Contact:

Re: BMW FAN Forumas

Post by Salis » 12 May 2009 22:56

koba wrote:
Salis wrote:siaip tai jei kas nors naujo temoj, tai ji uzsidega, o jei kazkokioj butent tai ieskok.. dar yra tokie du mygtukai virsuj zemiau DATOS - perziureti naujus pranesimus ir perziureti savo pranesimus irgi jie daug padeda
bet jeigu iskarto matytusi,tai butu paprasciau.
Arba pvz: temoje jau nebediskutuota pora dienu,ir pvz: mano paskutinis postas buvo,ir as kaz ka radau (kaip pvz.) ir noriu dadeti i ta savo posta ar is naujo atrasyti,tai beveik neimano surasti ta tema,tada reikia visus is eiles tikrint ir ieskoti,gerai jei yra laiko,o jei nera?
ka as tau galiu pasakyt.. REIKIA - IESKAI, jei neieskai reiskias nereikia.. vieninteles skiltys kur sunkiau rast reikiama tema tai manau skelbimu.. o visur kitur galima rast. be to, zinau temos pavadinima, tai paieska naudokis, uztruksi puse minutes..
E30 88' M40 moredoor

User avatar
Wilsonas
Posts: 91
Joined: 23 Aug 2007 11:00
BMW: E30 325i Zedan
Location: Vilnius
Contact:

Re: BMW FAN Forumas

Post by Wilsonas » 13 May 2009 19:49

einant i forumieciu skilti, kasperskys ismete kad ten virusas..

User avatar
andriuza
Posts: 192
Joined: 10 Oct 2008 01:20
BMW: R19 1.8 16V
Location: Kaunas
Contact:

Re: BMW FAN Forumas

Post by andriuza » 14 May 2009 15:51

Turiu pasiulyma viena :) Skelbimai skiltyje sukurti skilti KITA,nes pvz yra zmoniu kurie nori padangas parduoti,aparatura,ten telefonus ar dar ka nors,nu kad butu bmwfanu pardavinejami daigtai,kad ir namu apyvokos,buitine technika ir pns...Nes pas daug klubu taip yra pastebejau.Bet kitu automobilio detaliu nebutu galima ikelti...Ta prasme aplamai nebutu galima toje skiltyje pardavineti nei bmw daliu,nei kitos markes...Tik ivairus kiti daigtai..Ka manot?Aisku galima,kiek maciau kiti i bendrauk laisvai imeta...Bet buna koks savaitgalis tai forumieciai kaip pachatina ten,tai kokie 5psl susidaro,ir nera zmogaus posto jau,niekas nematys jo.O cia visi matytu tema...Ir visiem butu gerai.Cia sugalvojau taip,nes padangu ieskojau gal kas parduoda,bet net neisivaizduoju kur eit,nes jos belekur gali butu parduodamos ir 3er ir 5er ir 7er ir bendrauk laisvai ar dar kur...Taip,kad manau tokia tema buta saunu.

Zenkiukas
Posts: 880
Joined: 06 Oct 2007 02:32
Location: Kaunas
Contact:

Re: BMW FAN Forumas

Post by Zenkiukas » 14 May 2009 21:25

andriuza wrote:Turiu pasiulyma viena :) Skelbimai skiltyje sukurti skilti KITA,nes pvz yra zmoniu kurie nori padangas parduoti,aparatura,ten telefonus ar dar ka nors,nu kad butu bmwfanu pardavinejami daigtai,kad ir namu apyvokos,buitine technika ir pns...Nes pas daug klubu taip yra pastebejau.Bet kitu automobilio detaliu nebutu galima ikelti...Ta prasme aplamai nebutu galima toje skiltyje pardavineti nei bmw daliu,nei kitos markes...Tik ivairus kiti daigtai..Ka manot?Aisku galima,kiek maciau kiti i bendrauk laisvai imeta...Bet buna koks savaitgalis tai forumieciai kaip pachatina ten,tai kokie 5psl susidaro,ir nera zmogaus posto jau,niekas nematys jo.O cia visi matytu tema...Ir visiem butu gerai.Cia sugalvojau taip,nes padangu ieskojau gal kas parduoda,bet net neisivaizduoju kur eit,nes jos belekur gali butu parduodamos ir 3er ir 5er ir 7er ir bendrauk laisvai ar dar kur...Taip,kad manau tokia tema buta saunu.
Del tokiu daiktu kaip namu apyvokos, buitine technika tai tam yra manau skelbiu.lt ir t.t.

User avatar
andriuza
Posts: 192
Joined: 10 Oct 2008 01:20
BMW: R19 1.8 16V
Location: Kaunas
Contact:

Re: BMW FAN Forumas

Post by andriuza » 15 May 2009 00:31

Bet padangos ir kiti daiktai...Plius vistiek forumieciai dar ir nuolaidele siokia tokia padaro.

User avatar
Tokis
BMW Fan draugas
Posts: 886
Joined: 10 Sep 2006 11:23
BMW: E30 m52b28
Location: Kaunas
Contact:

Re: BMW FAN Forumas

Post by Tokis » 15 May 2009 17:48

andriuza wrote:Bet padangos ir kiti daiktai...Plius vistiek forumieciai dar ir nuolaidele siokia tokia padaro.
Padangas galima pardavinėti viewforum.php?f=12" onclick="window.open(this.href);return false; kaip ir sėkmingai tai daroma su prierašu [All]. O bmwfan ne turgus ir namų apyvokos daiktai čia nepardavinėjami.

User avatar
TadasBMW
Posts: 287
Joined: 15 Mar 2007 17:25
Location: Vln
Contact:

Re: BMW FAN Forumas

Post by TadasBMW » 16 May 2009 09:29

krc, nzn ar cia man tik vienam, bet jau kokiu pora savaiciu ar kiek ten tiksliai laiko cia kartais nebeveikia forumas, tai nuo to laiko pas mane pradejo antivirusines gaudyti virusus butent tada kai bandau ieiti i foruma. Nzn programeriai prachekinkit ka nors. Nes mano Symantec pagauna trojanu blyn. Aisku gal cia tik sutapimas, gal mano kompas jau seniai paskendes juose, nesigincyju. Taciau butent i bmwfanu foruma uzeinant man pradeda alertai lysti.
http://www.gerixenonai.lt

euras
BMW Fan narys
Posts: 404
Joined: 24 Aug 2007 11:10
Location: marijampole

Re: BMW FAN Forumas

Post by euras » 16 May 2009 10:15

man tas pats :str
e39

User avatar
Salas
BMW Fan vilku taryba
Posts: 625
Joined: 03 Jun 2006 10:35
BMW: E46 320
Location: Kaunas
Contact:

Re: BMW FAN Forumas

Post by Salas » 16 May 2009 11:25

Padarykit printscreen tu alertu, ir atsiuskit kaip paveiksliukus man i P.M.
Yra kaskoks ilindes, bet niekaip nepavyksta man jo isgaudyt :kar

User avatar
TadasBMW
Posts: 287
Joined: 15 Mar 2007 17:25
Location: Vln
Contact:

Re: BMW FAN Forumas

Post by TadasBMW » 16 May 2009 11:29

kazkoks ten su moterisku pavadinimu tipo trojan.anzelmute :). bet tai uzknisa kaip negaliu. pradejo leciau kompas veikti, ciuju teks format c daryti blyn :D. paduosiu i teisma fanu foruma kad nulauze kompa mano :D
http://www.gerixenonai.lt

degsters
Posts: 140
Joined: 04 Sep 2006 20:26
BMW: e46, e36
Location: Kaunas

Re: BMW FAN Forumas

Post by degsters » 16 May 2009 22:48

Salas wrote:Padarykit printscreen tu alertu, ir atsiuskit kaip paveiksliukus man i P.M.
Yra kaskoks ilindes, bet niekaip nepavyksta man jo isgaudyt :kar

nzn as jau tris kompus sugebejau su tuo virusu pakabint :D nors lyg antivirusine yra bet pradeda lenteles metyti ir vsio :str
Kovingai nusiteikias vairuotojas....

User avatar
unguriux
BMW Fan narys
Posts: 1446
Joined: 08 Jun 2007 12:34
BMW: E34 525i Touring
Location: Klaipėda
Contact:

Re: BMW FAN Forumas

Post by unguriux » 16 May 2009 23:13

O kur printscreen'as tu tavo 3 kompu? Vieniems yra kitiems nera.....
Beveik visi automobilių remonto darbai 863170882 Nerka
Starterių ir generatorių remontas 867044733 Andriuxa

User avatar
Romukas
Posts: 43
Joined: 15 Jan 2008 21:17
BMW: E34 530i ex honda crx
Location: Kaunas

Re: BMW FAN Forumas

Post by Romukas » 18 May 2009 21:53

unguriux wrote:O kur printscreen'as tu tavo 3 kompu? Vieniems yra kitiems nera.....
kaip tu isivaizduoji ta printscreena? tik pradeda ale skanuot ir restartini kompa nes pakimba. o virusas tikrai forume veisiasi, ne vienas as pasigavau o dar yra tokiu kurie ir nepasisako.
Kas neskuba- tas paskutinis..

Post Reply