[E30] dusta variklis

Moderators: zygasbmw, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
Post Reply
rimvaldas

[E30] dusta variklis

Post by rimvaldas » 20 Apr 2009 00:17

Automobilio, apie kuri norite paklausti
Pagaminimo metai: 1986
Variklis: 2.0
Degalai: benzinas/dujos

Problema/klausimas: Iskilo tokia beda is ryto uzsikuriau nuvaziavau is tasko A i taska B ir is tasko B nebeisvaziavau, variklis uzsikuria bet dirba tik kol gazuoju ir apsukas laikau daugiau nei 2k kitaip ima purtytis ir uzgesta... gal kas yra susidures su tokia beda ? buciau dekingas uz pasiulymus/patarimus :)

User avatar
Mariukas E30
Posts: 641
Joined: 09 Mar 2006 18:40
BMW: E36/5 compact juo2kas
Location: kaunas
Contact:

Re: [E30] dusta variklis

Post by Mariukas E30 » 20 Apr 2009 14:13

auto su dujom,tai pirmiausia oro srauto matuokle paziurek,pabandyk ja atsijunkt,arba kita pasijunkt.

User avatar
tadux
Posts: 1521
Joined: 19 Sep 2007 21:23
BMW: E30 m50b25, E30 318is touring
Location: Utena-Šiaulai
Contact:

Re: [E30] dusta variklis

Post by tadux » 20 Apr 2009 19:52

ta juoda danktuka nuo oro stauto matuokles nuimk ir paziurek ar lengvai sukiojasi ta sklende nes daznai buna kad kai sauna dujos tai net dugna nunesa arba taip ta sklende uzkerta kad tik plaktuku gali pajudint o turi lengvai.
Turėjau viena e30 buvo viena bėda, įsigijau antra e30 įsigijau antrą bėda, o problemų trigubai :D

User avatar
rokashius
Posts: 381
Joined: 28 May 2007 19:51
BMW: 318ti
Location: siauliai

Re: [E30] dusta variklis

Post by rokashius » 20 Apr 2009 20:34

jei atjungsi sklende ant benzo tikrai neuzkursi, ce siaurastopiui, o placiastopis tai avariniu rezimu dirba(siaip taip). paziurek ar nepastrigus, dar patarciau pereit uzdegima, man buvo del pramustos aukstos itampos reles ;) kad apsuku iki 2000 liko o po to padusdavo
Pigus siuntu ir kroviniu pervezimas Lietuvoje http://forumas.bmwfan.lt/viewtopic.php?f=22&t=93697

User avatar
tawas
Posts: 172
Joined: 10 Sep 2007 22:15
BMW: BMW E34 525i Touring
Location: Šiauliai
Contact:

Re: [E30] dusta variklis

Post by tawas » 20 Apr 2009 22:16

rokashius wrote:jei atjungsi sklende ant benzo tikrai neuzkursi, ce siaurastopiui, o placiastopis tai avariniu rezimu dirba(siaip taip). paziurek ar nepastrigus, dar patarciau pereit uzdegima, man buvo del pramustos aukstos itampos reles ;) kad apsuku iki 2000 liko o po to padusdavo
Mano siaurastopis, atjungiu sklende, net LZ, ir laisvos eigos voztuva, ir dirba? Ir dar benzinu dirba! :D ir dar normaliai gana, aisku, matosi, kad avariniu rezimu..
Bmw tai automobilis kuris pakelia nuotaiką važiuojant:)

User avatar
rokashius
Posts: 381
Joined: 28 May 2007 19:51
BMW: 318ti
Location: siauliai

Re: [E30] dusta variklis

Post by rokashius » 22 Apr 2009 12:06

Na nezinau aps mane kogero senesnis variklis buvo, pas tave jau naujesnis kogero, nes pas mane nei lz nebuvo
Pigus siuntu ir kroviniu pervezimas Lietuvoje http://forumas.bmwfan.lt/viewtopic.php?f=22&t=93697

User avatar
Viduxs
Posts: 235
Joined: 17 Sep 2008 22:17
BMW: tik e30 :)
Location: Vilnius
Contact:

Re: [E30] dusta variklis

Post by Viduxs » 22 Apr 2009 16:15

uzgesta ir dujom ir bendzu? ar tik bendzu ?

User avatar
tawas
Posts: 172
Joined: 10 Sep 2007 22:15
BMW: BMW E34 525i Touring
Location: Šiauliai
Contact:

Re: [E30] dusta variklis

Post by tawas » 24 Apr 2009 14:33

rokashius wrote:Na nezinau aps mane kogero senesnis variklis buvo, pas tave jau naujesnis kogero, nes pas mane nei lz nebuvo
Taip, pas mane naujesnis, stovi is galo paskirstytojas, yra LZ 4laidu, ale man labai apsukos pjove grybo, pasirodo buvo gofra kiaura, ale toks itrukimas, nelabai pastebejau, nes salta labai apsukos kildavo, o silta kai slanga nuo siluminiu savybiu pasiplesdavo budavo viskas ok, dabar susitvarkius labai gerai viskas :) nes anksciau kartais net ir dusdavo deltos slangos, itruke buvo is apacios ties chamutu prie droselio sklendes :ops
Bmw tai automobilis kuris pakelia nuotaiką važiuojant:)

Tomas E30i

Re: [E30] dusta variklis

Post by Tomas E30i » 27 Apr 2009 13:30

Kas galetu but jaj ant duju ciaudo o ant benzo gesta jaj negazuoji

User avatar
tawas
Posts: 172
Joined: 10 Sep 2007 22:15
BMW: BMW E34 525i Touring
Location: Šiauliai
Contact:

Re: [E30] dusta variklis

Post by tawas » 27 Apr 2009 21:04

Tomas E30i wrote:Kas galetu but jaj ant duju ciaudo o ant benzo gesta jaj negazuoji
oro matuokle, gofra, LEV, zvakes, na situos pirma tikrink
Bmw tai automobilis kuris pakelia nuotaiką važiuojant:)

Tomas E30i

Re: [E30] dusta variklis

Post by Tomas E30i » 28 Apr 2009 17:39

tawas wrote:
Tomas E30i wrote:Kas galetu but jaj ant duju ciaudo o ant benzo gesta jaj negazuoji
oro matuokle, gofra, LEV, zvakes, na situos pirma tikrink
o ta oro matuoklei turi but tarpas ar jokio tarpo negali but nes pas mane apie 10 mm tarpas yra

Tomas E30i

Re: [E30] dusta variklis

Post by Tomas E30i » 28 Apr 2009 17:41

tawas wrote:
Tomas E30i wrote:Kas galetu but jaj ant duju ciaudo o ant benzo gesta jaj negazuoji
oro matuokle, gofra, LEV, zvakes, na situos pirma tikrink
o tarpas oro matuoklei prie to lezuwelio turi but ar ne

User avatar
tawas
Posts: 172
Joined: 10 Sep 2007 22:15
BMW: BMW E34 525i Touring
Location: Šiauliai
Contact:

Re: [E30] dusta variklis

Post by tawas » 28 Apr 2009 20:06

po apacia ir is virsaus neturi, is sonu gal ir yra koks tarpas, jai sakai yra tarppas is apacios itariu, tai pasiziurek, ar tau dangtis nera numustas, nes kai dujos sauna ismusa dangcius tuos, ir skyla jie..nes aliuminis...
Bmw tai automobilis kuris pakelia nuotaiką važiuojant:)

Tomas E30i

Re: [E30] dusta variklis

Post by Tomas E30i » 28 Apr 2009 22:01

tawas wrote:po apacia ir is virsaus neturi, is sonu gal ir yra koks tarpas, jai sakai yra tarppas is apacios itariu, tai pasiziurek, ar tau dangtis nera numustas, nes kai dujos sauna ismusa dangcius tuos, ir skyla jie..nes aliuminis...
dabar pakeiciau gofra zwakes ir piplaidzius tj dirba ant duju bet ant benzo gazuot reikia o kai istrauki fiske is matuokles dirba ant laiswu bet gazo neprijama tj kalta yra matuokle? :D

User avatar
tawas
Posts: 172
Joined: 10 Sep 2007 22:15
BMW: BMW E34 525i Touring
Location: Šiauliai
Contact:

Re: [E30] dusta variklis

Post by tawas » 28 Apr 2009 23:11

taip, arba laisvos eigos voztuvas dar gali buti, nu siurblys gali nesukelti reikiamo slegio, bet siaip pas mane atjungus matuokle dirba ant laisvos tik, kad sunkiau, atjungus lemda zomda irgi dirba, ir gaza prijama bet netaip, kaip turetu, jauciasi nesudegusio benzo kvapas, o prijungus matuokle viskas ok buna, na tik laisva eiga prasta, jauciasi, kad ant laisvos vienas cilindras su pertrukiais dirbtu.. :) reikes tvarkyt ant duju tai daugmaz ok viskas
Bmw tai automobilis kuris pakelia nuotaiką važiuojant:)

Tomas E30i

Re: [E30] dusta variklis

Post by Tomas E30i » 29 Apr 2009 20:24

tawas wrote:taip, arba laisvos eigos voztuvas dar gali buti, nu siurblys gali nesukelti reikiamo slegio, bet siaip pas mane atjungus matuokle dirba ant laisvos tik, kad sunkiau, atjungus lemda zomda irgi dirba, ir gaza prijama bet netaip, kaip turetu, jauciasi nesudegusio benzo kvapas, o prijungus matuokle viskas ok buna, na tik laisva eiga prasta, jauciasi, kad ant laisvos vienas cilindras su pertrukiais dirbtu.. :) reikes tvarkyt ant duju tai daugmaz ok viskas
kai istrauki fiske is lev man niekas nesikeicia ar taip ir turi but ar jam jau hana yra nes pas mane ar ikisi ar istrauki fiske nera jokio skirtumo motoras laisva eiga negraziai dirba o del lev ar gali saudyt dujos :alio

Tomas E30i

Re: [E30] dusta variklis

Post by Tomas E30i » 29 Apr 2009 20:51

Tomas E30i wrote:
tawas wrote:taip, arba laisvos eigos voztuvas dar gali buti, nu siurblys gali nesukelti reikiamo slegio, bet siaip pas mane atjungus matuokle dirba ant laisvos tik, kad sunkiau, atjungus lemda zomda irgi dirba, ir gaza prijama bet netaip, kaip turetu, jauciasi nesudegusio benzo kvapas, o prijungus matuokle viskas ok buna, na tik laisva eiga prasta, jauciasi, kad ant laisvos vienas cilindras su pertrukiais dirbtu.. :) reikes tvarkyt ant duju tai daugmaz ok viskas
kai istrauki fiske is lev man niekas nesikeicia ar taip ir turi but ar jam jau hana yra nes pas mane ar ikisi ar istrauki fiske nera jokio skirtumo motoras laisva eiga negraziai dirba o del lev ar gali saudyt dujos :alio
ir gal zinai kaip lev patikrint ar weikia ar neveikia

User avatar
all in music
Posts: 4623
Joined: 26 Oct 2007 13:49
BMW: E36 coupe 94' M50b25 vanos
Location: Klaipeda

Re: [E30] dusta variklis

Post by all in music » 30 Apr 2009 10:18

siurbliuka pasitikrink :)
Push the button

User avatar
tawas
Posts: 172
Joined: 10 Sep 2007 22:15
BMW: BMW E34 525i Touring
Location: Šiauliai
Contact:

Re: [E30] dusta variklis

Post by tawas » 23 Jun 2009 16:44

tai jai istrauki saltam uzkurtam, veliau jis kai nebereguliuoja gesta motoras
Bmw tai automobilis kuris pakelia nuotaiką važiuojant:)

Post Reply