[all] pakalbam apie automobilines dujas

Moderators: zygasbmw, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
User avatar
aiv8r8s
Posts: 339
Joined: 24 Feb 2009 19:18
BMW: E-36is
Location: kaisiadorys
Contact:

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by aiv8r8s » 04 Aug 2013 18:16

dar karta buvau nuvares pajungti duju yranga ir kai paspaudziu jau "Factory settings" man meta lentele su uzrasu "No connection witch controller" ? :vis

User avatar
aiv8r8s
Posts: 339
Joined: 24 Feb 2009 19:18
BMW: E-36is
Location: kaisiadorys
Contact:

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by aiv8r8s » 05 Aug 2013 22:20

aiv8r8s wrote:dar karta buvau nuvares pajungti duju yranga ir kai paspaudziu jau "Factory settings" man meta lentele su uzrasu "No connection witch controller" ? :vis
kibo niekas neasat su tuo susidure ar cia auksine paslaptis kad niekas neparaso bent jaui i pm?

User avatar
318is bolidas
Posts: 1481
Joined: 21 Feb 2008 13:44
Location: Lietuva
Contact:

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by 318is bolidas » 05 Aug 2013 22:30

Sveiki, tiesiogines dujos v8 emmegas firmos, po ilgo stovejimo siaip netaip atsigavo dacikas pradejo veikti,bet burbuliuoja girdisi kaip desines puses 4purkstuku kelia klaksejimo garsa, pas dujininka nuvaziavus sako purkstukams sakes tipo keisti visus 8 naujais, ten tipo apie 300lt. kalusimas ; ar imanoma pigiau apsieiti tuos pacius kazkaip atgaivinti ten kiek sake viduj galima gumytes pakeisti bet atreguliuot jis neturi su kuo galimybes po ju pakeitimo...

User avatar
aiv8r8s
Posts: 339
Joined: 24 Feb 2009 19:18
BMW: E-36is
Location: kaisiadorys
Contact:

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by aiv8r8s » 05 Aug 2013 22:59

318is bolidas wrote:Sveiki, tiesiogines dujos v8 emmegas firmos, po ilgo stovejimo siaip netaip atsigavo dacikas pradejo veikti,bet burbuliuoja girdisi kaip desines puses 4purkstuku kelia klaksejimo garsa, pas dujininka nuvaziavus sako purkstukams sakes tipo keisti visus 8 naujais, ten tipo apie 300lt. kalusimas ; ar imanoma pigiau apsieiti tuos pacius kazkaip atgaivinti ten kiek sake viduj galima gumytes pakeisti bet atreguliuot jis neturi su kuo galimybes po ju pakeitimo...
labai abejoju kad gausi atsakyma nes toksai vaizdas cia kaip aukso versis tas dalykas yra nesvarbu kad esi vilnietis o atrasytu koksai klaipedietis toks vaizdas kad butumei ju konkurentas uz 200 ar daugiau kilometru

User avatar
E30 FOREVER
Posts: 450
Joined: 27 Mar 2010 12:38
BMW: E30 325I AMZINAS PROJEKTAS. E38 728IS

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by E30 FOREVER » 05 Aug 2013 23:30

318is bolidas wrote:Sveiki, tiesiogines dujos v8 emmegas firmos, po ilgo stovejimo siaip netaip atsigavo dacikas pradejo veikti,bet burbuliuoja girdisi kaip desines puses 4purkstuku kelia klaksejimo garsa, pas dujininka nuvaziavus sako purkstukams sakes tipo keisti visus 8 naujais, ten tipo apie 300lt. kalusimas ; ar imanoma pigiau apsieiti tuos pacius kazkaip atgaivinti ten kiek sake viduj galima gumytes pakeisti bet atreguliuot jis neturi su kuo galimybes po ju pakeitimo...
sveikas. nezinau kaip jie atrodo bet nevisi riguliuojasi,kaikuriu nereikia,ar yra koks varztelis ant ju? seip perki rem komplekta ir keiti,bet pirma dujininka pasikeik :D ir nebutina keist visu, ten turbut pas tave dvi eiles po keturis tai ir pakeiti viena eile,o jaigu atskirai kiekviena celindrui tai isvis gerai,viena ta pasikeiti ir viskas,nezinau kaip ten jie atrodo,o seip nuvaryk pas dujinka rimta.

User avatar
318is bolidas
Posts: 1481
Joined: 21 Feb 2008 13:44
Location: Lietuva
Contact:

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by 318is bolidas » 06 Aug 2013 00:11

taip jie dvejom eilem viena eile 4 cilindram ir antra kitiem kitoj pusej... zali tokie emmegas firmos reguliuojasi sake,poto lyg raudonus tokius parode lyg ir vertek firmos jei pamenu gerai tie irgi reguliuojasi tik varsciukai is ju nugaros reguliavimo( bet tiek tie tiek anie reguliuojasi tipo) ir kaip supratau imanoma sutvrakyti perinkus bet jis neturi su kuo reguliuoti normaliai po sutvarkymo,na bandysiu Klaipedoj ieskoti gal kas tures manau galimybe tokia. o remontini komplekta tokiem kur galima gauti ir kokios kainos vaiksto?

User avatar
SimaoBMW
Posts: 92
Joined: 29 Jan 2008 22:58
BMW: e36 coupe, e39d
Location: Kaunas

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by SimaoBMW » 06 Aug 2013 12:13

1.8is , tiesiogines dujos. Isijungus dujoms atsirado apsuku sokinejimas ant laisvu, o ir pats isijungimas nebe toks sklandus, masina sutrukcioja. Prasidirbus viskas susitvarko, ant benzino to nera. Itariu reduktoriu, galbut kas nors zino, kur Kaune butu galima isigyti rem. komplekta Romano reduktoriui?

Gedass
Posts: 295
Joined: 06 Aug 2010 21:54
BMW: E36/5 325TDi 412Ag/485Nm@0.7bar
Location: Vilnius

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by Gedass » 06 Aug 2013 18:20

aiv8r8s wrote:
318is bolidas wrote:Sveiki, tiesiogines dujos v8 emmegas firmos, po ilgo stovejimo siaip netaip atsigavo dacikas pradejo veikti,bet burbuliuoja girdisi kaip desines puses 4purkstuku kelia klaksejimo garsa, pas dujininka nuvaziavus sako purkstukams sakes tipo keisti visus 8 naujais, ten tipo apie 300lt. kalusimas ; ar imanoma pigiau apsieiti tuos pacius kazkaip atgaivinti ten kiek sake viduj galima gumytes pakeisti bet atreguliuot jis neturi su kuo galimybes po ju pakeitimo...
labai abejoju kad gausi atsakyma nes toksai vaizdas cia kaip aukso versis tas dalykas yra nesvarbu kad esi vilnietis o atrasytu koksai klaipedietis toks vaizdas kad butumei ju konkurentas uz 200 ar daugiau kilometru
Kokios samokslo teorijos :D O nepagalvoji, kad vasara, zmones turi ir taip ka veikt, o ne prie kompu sedet :alc Ten tavo nepasijungia ir tiek.

Kalbant apie tuos emmegas tai jie kalibruojas, nesudetinga ten operacija, tik mikrometro reik. Remkomplektas 1vnt apie 10lt, ir jei tvarkyt, tai tik visus, paskui vel bedos bus pusiau darius....

User avatar
turbo
Posts: 113
Joined: 06 Aug 2008 01:35
BMW: E36 323i Coupe
Location: Kaunas

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by turbo » 12 Aug 2013 21:23

Sveiki, auto 323i e36, vazineju pagrinde tik dujom, benzas tik uzkurimui ir kol ysijungia dujos, yranga stag 4 kartos, problema tame kad uzsipilu uz 30lt duju ir uz 20lt benzo ir man viskas kartu baigiasi, pvz benzo rodo 10ltr, raudonas nedega, uzsipilu duju 14ltr susuku 100km ir benzo rodykle jau guli uz raudonos zymos . Ar gali but toks dalykas kad kaltas slegio reguliatorius ir kad pro vakuma man y kolektoriu paduoda po bsk benzino, nes man kiekviena ryta rodykle vis pakritus buna ir taip per 100km isdegina kokia 5ltr benzo ir 14ltr duju, o tai yra tikrai dauk.I diena padarau apie 20km, dujos galima sakyt ysijungia padirbus kokias 3min. Variklis dirba graziai, apsukos nesokineja, tiktais ant pilnai ykaitusio variklio noretusi kad trauktu geriau, nes saltas tai nepalyginamai geriau traukia. Tai ar galetu but problema slegio reguliatoriuj.

User avatar
KOza
Posts: 75
Joined: 26 Feb 2012 21:52
BMW: E36 318i 1993m. Sedan

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by KOza » 14 Aug 2013 19:16

toks klausimas pas mane stovi 60l balionas bet visada uzsipildavo apie 30l pries pora dienu teko islest visas dujas ir po to kai dujos baigesi pradejo eit oras pasidare aisku del ko tik 30l lysdavo bet dabar galvoju jei pilciau pilna baliona duju jis nesprogs? nors pagalvojus slegis toks pat turetu but ar 50% oro ir 50% duju ar 100% duju

User avatar
E30 FOREVER
Posts: 450
Joined: 27 Mar 2010 12:38
BMW: E30 325I AMZINAS PROJEKTAS. E38 728IS

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by E30 FOREVER » 14 Aug 2013 19:35

KOza wrote:toks klausimas pas mane stovi 60l balionas bet visada uzsipildavo apie 30l pries pora dienu teko islest visas dujas ir po to kai dujos baigesi pradejo eit oras pasidare aisku del ko tik 30l lysdavo bet dabar galvoju jei pilciau pilna baliona duju jis nesprogs? nors pagalvojus slegis toks pat turetu but ar 50% oro ir 50% duju ar 100% duju
aisku nesproks :D pilk ir viskas kol voztuvas neuzsidaris,na taprasme iki tiek kiek lenda,nieks nesprogs :D

User avatar
E30 FOREVER
Posts: 450
Joined: 27 Mar 2010 12:38
BMW: E30 325I AMZINAS PROJEKTAS. E38 728IS

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by E30 FOREVER » 14 Aug 2013 19:38

turbo wrote:Sveiki, auto 323i e36, vazineju pagrinde tik dujom, benzas tik uzkurimui ir kol ysijungia dujos, yranga stag 4 kartos, problema tame kad uzsipilu uz 30lt duju ir uz 20lt benzo ir man viskas kartu baigiasi, pvz benzo rodo 10ltr, raudonas nedega, uzsipilu duju 14ltr susuku 100km ir benzo rodykle jau guli uz raudonos zymos . Ar gali but toks dalykas kad kaltas slegio reguliatorius ir kad pro vakuma man y kolektoriu paduoda po bsk benzino, nes man kiekviena ryta rodykle vis pakritus buna ir taip per 100km isdegina kokia 5ltr benzo ir 14ltr duju, o tai yra tikrai dauk.I diena padarau apie 20km, dujos galima sakyt ysijungia padirbus kokias 3min. Variklis dirba graziai, apsukos nesokineja, tiktais ant pilnai ykaitusio variklio noretusi kad trauktu geriau, nes saltas tai nepalyginamai geriau traukia. Tai ar galetu but problema slegio reguliatoriuj.
sitas mane domintu taipat,uzsipilu kokius 15 litru,o benzas naudojamas tik uzkurimui ir per pora savaiciu jis dingsta,nors naudojamas tikr ryte po kokias 3minutes,kazkaip perduk lyg,gal rimtai patraukia ji kur pro sona :D

User avatar
KOza
Posts: 75
Joined: 26 Feb 2012 21:52
BMW: E36 318i 1993m. Sedan

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by KOza » 14 Aug 2013 20:15

E30 FOREVER wrote:
KOza wrote:toks klausimas pas mane stovi 60l balionas bet visada uzsipildavo apie 30l pries pora dienu teko islest visas dujas ir po to kai dujos baigesi pradejo eit oras pasidare aisku del ko tik 30l lysdavo bet dabar galvoju jei pilciau pilna baliona duju jis nesprogs? nors pagalvojus slegis toks pat turetu but ar 50% oro ir 50% duju ar 100% duju
aisku nesproks :D pilk ir viskas kol voztuvas neuzsidaris,na taprasme iki tiek kiek lenda,nieks nesprogs :D
ok aciu :D

Reinis
Posts: 111
Joined: 28 Jul 2008 22:37
BMW: E36 325i | E34 525i | E38 740i
Location: Vilnius

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by Reinis » 24 Aug 2013 23:01

problema. nupirkau e36 320i su neseniai statytom tiesioginem dujom, is pradziu vaziavo idealiai, pravaziavau 80km ir jau vaziuojant namo dacikas supypsejo ir pats persijunge ant benzo, sustojau, vel perjungiau dujas. pradejau vaziuot, atsirado trukciojimas ir vel is karto persimeta ant benzo ir sustojus siek ten pergazavus ant laisvu taip pat yra trukciojimas ir permeta ant benzo.. koja tikrai nesunki, vaziavimas neagresyvus, nesuprantu kas galejo nutikti.

bet manau galima itarti pati dacika kuris rodo duju kieki? nupirkus bmw dacike dege 5 is 5 lempuciu (mazdaug pilnas balionas), baliono talpa 40l, pravaziavau 80km ir neiviena lempute neuzgeso.

User avatar
cornis
Posts: 148
Joined: 27 Aug 2007 16:55
BMW: E36 325i Coupe '94
Location: Vilnius

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by cornis » 26 Aug 2013 13:16

pasibaigė dujos. Greičiausiai programoje parinktas ne tas daviklis.

Aertas
Posts: 79
Joined: 23 Aug 2007 15:24
Location: vilnius

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by Aertas » 27 Aug 2013 00:11

Reinis wrote:problema. nupirkau e36 320i su neseniai statytom tiesioginem dujom, is pradziu vaziavo idealiai, pravaziavau 80km ir jau vaziuojant namo dacikas supypsejo ir pats persijunge ant benzo, sustojau, vel perjungiau dujas. pradejau vaziuot, atsirado trukciojimas ir vel is karto persimeta ant benzo ir sustojus siek ten pergazavus ant laisvu taip pat yra trukciojimas ir permeta ant benzo.. koja tikrai nesunki, vaziavimas neagresyvus, nesuprantu kas galejo nutikti.

bet manau galima itarti pati dacika kuris rodo duju kieki? nupirkus bmw dacike dege 5 is 5 lempuciu (mazdaug pilnas balionas), baliono talpa 40l, pravaziavau 80km ir neiviena lempute neuzgeso.
Dacikai, bent is mano kuklios patirties 90% atveju rodo ka nori... Teks ismokt pagal km ziuret sanaudas :)

User avatar
aiv8r8s
Posts: 339
Joined: 24 Feb 2009 19:18
BMW: E-36is
Location: kaisiadorys
Contact:

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by aiv8r8s » 27 Aug 2013 11:31

Dacikai, bent is mano kuklios patirties 90% atveju rodo ka nori... Teks ismokt pagal km ziuret sanaudas :)[/quote]

jo pas mane uzsipili pilna duju baka pradedi vaziuoti uzsidega benzino lempute nors benzo yra per viena padala kokius du trecdalius duju bako isvazineji benzo lempute uzgesta :)

User avatar
_marshall_
Posts: 3997
Joined: 21 Sep 2007 21:39
BMW: e30 330i, 364i, e23 732i, e90 330xi
Location: Kaunas
Contact:

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by _marshall_ » 27 Aug 2013 11:58

Jauciu ta pati efekta turetum jei i bagazine bulviu maisa isidetum...
Parduodu kruva E30, E32, E36, E39 uzsilikusiu daliu. Jei kam ko reikia, PM arba 861284445
------------------------------------
[23:51:46] Titas: ** padangos tiek galines tiek priekines...... (y) marshalas seima planuoja geros gumos nebereikia :D
------------------------------------
Panos, Masinos, Garazo, Irankiu ir Pinigu neskolinu. Aciu uz supratinguma.

User avatar
Trysdupenki
Posts: 998
Joined: 04 Jun 2009 17:55
BMW: 330d 335d
Location: Vilnius
Contact:

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by Trysdupenki » 27 Aug 2013 12:12

2.8 su daug vanosu, kokias skyles greziam?

User avatar
E30 FOREVER
Posts: 450
Joined: 27 Mar 2010 12:38
BMW: E30 325I AMZINAS PROJEKTAS. E38 728IS

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by E30 FOREVER » 27 Aug 2013 18:24

Trysdupenki wrote:2.8 su daug vanosu, kokias skyles greziam?
puslapiu atgal,pirmas mano postas,ziuri lentele ir pasiskaiciuoji,kilovatus vienam celindrui ir matai kokiu reikia,bet ten +- informacija , yra paklaidos,priklauso kokia duju iranga,koks variklis ir t.t. pas mane su daug vanusu bet pagal lentele padariau vistiek mazokos,tad gali pasiskaiciuot ir vos,vos didesnes pragrezt.

Post Reply