e36 M50B25TU neaiškus apsuku pulsavimas ir variklio darbas

Moderators: zygasbmw, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
Post Reply
User avatar
Laurynase36
Posts: 14
Joined: 24 Jan 2012 15:43
BMW: BMW E36 318i Ex, BMW E36 325i coupe
Location: Panevėžys/Vilnius

e36 M50B25TU neaiškus apsuku pulsavimas ir variklio darbas

Post by Laurynase36 » 16 Nov 2014 17:53

Sveiki, skaityta daug ir nagrinėta temų bet taip ir neradau atsakymo. Tad manau gal kažkas padėti galės man. Automobilis BMW E36 M50B25tu 19993 metų + LPG tiesioginės. Buvęs automatas. Taigi, pirmas klausimas, man yra keistas variklio darbas, apsukos tiek benzinu, tiek dujomis nekrenta taip kaip turėtų. Pvz: stovint vietoje, paspaudžiu gazą pusę ir atleidžiu tai apsukos nenukrenta į savo vietą kaip turėtų, bet pakrenta iki kokių 800 ir tada dar pakrenta iki normalių apsukų. Kartais taip ir nenukrenta ir pasilieka kad ir 850 ar tiepatys 800. Važiuojant didesniu greičiu ir įmetus laisvą pavarą, būna kad jos nukrenta iki 800 ir stovi,o būna kad ir laikosi ties 1000 ar 1100. Tas man tikrai keista. Beje, pastebėjau tokį reiškinį, jog stovint vietoje, vėl paspaudus gazą ir atleidus, apsukos krenta iki labai žemų ir tada palengva jau pakyla iki normalių. Tiksliai pasakyti kiek rodo rpm negaliu, nes spidometras grybauja, bet viskas aiškiai girdisi ir pagal garsą. Šitaip būna tiek benzinu tiek dujomis.
Dabar antras dalykas kas mane ėda jau iki negaliu, tai apsukų plaukiojimas. Kas keisčiausia, kad galiu važinėti savaitę ir apsukos bus kaip įkaltos ir kitą rytą pradėjus važiuoti jos pradės plaukioti... Prieš lev plovimą apsukos šaltam budavo geros, pradėjus šilti ir sušilus plaukiodavo. Taigi, buvo daryta diagnostika. Nieko neparodė apart lambda klaidos,kai ant dujų važiuoji, bet tai suprantama, nes yra emuliatorius. Benzinu važiuojant, lamba klaidos nemeta. Riedant laisva pavara maždaug nuo 50km/h apsukos pradeda plaukioti, o visiškai sustojus jos stabilizuojasi. Ploviausi lev. Išsiėmęs nieko blogo neradau, nei suodžių nei dar ko, bet vis tiek išploviau. Po jo plovimo pasikeitė tai, kad būna dabar šaltam plaukioja o karštam nebe. Tikrinau pašalinį oro siurbimą, na nieko neradau. Sudėdamas lev visas šlangas peržiūrėjau ar gerai įsimovę ir t.t. Kame šaknys? Gal kažką praleidau? Galėjo diagnostika neparodyti man gedimo, jei koks jutiklis nevisai nusprogęs? Lauksiu protingų patarimų

Post Reply