[all] del issipletimo bakelio

Moderators: zygasbmw, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
Post Reply
skeryss

[all] del issipletimo bakelio

Post by skeryss » 24 Aug 2008 15:06

Gal ir kvailas klausimas,kaip geriau uzsukti pilnai issipletimo bakelio korka, ar kad butu laisvumas orui vaikscioti?nes pastebejau kad jai nedasuku pilnai iki galo, man pradeda waryti tosola per perpilimo slangute..

Gintas

Re: [all] del issipletimo bakelio

Post by Gintas » 24 Aug 2008 16:24

tai gal pas tave spaudima musa ? arba korka ne ta nes seip uzsukai ir nereik ten verzt ir pan

skeryss

Re: [all] del issipletimo bakelio

Post by skeryss » 24 Aug 2008 17:45

nu kazkas netaip jauciu, nes rodikle temperaturos pakyla truputi daugiau wirs widurio, ir prasideda tokios bedos..

Gintas

Re: [all] del issipletimo bakelio

Post by Gintas » 24 Aug 2008 21:22

pirma pasiziurek dangtelis ar tas ar ne o jai kaista tai gali but termo mova ar termostatas nu ir kadangi tau leidzia tai gal oro ira sistemoja

BmwGerai
Posts: 100
Joined: 21 Jun 2008 20:50
Location: Klaipeda

Re: [all] del issipletimo bakelio

Post by BmwGerai » 25 Aug 2008 01:03

Ne kamstelyje esme bus, manau. As dabar tokia pat problema sprendziu. Man irgi nupila antifryza, po to kaisti pradeda. Tai ir orinau servize ir t.t. bet vel tas pats. Tai ryt vel pas meistru vaziuoju, sako tarpine arba galva greiciausiai blogai bus kazkas. :vis Arba geriausiu atveju termomova. Nors gal pas tave ir mazesne beda...

skeryss

Re: [all] del issipletimo bakelio

Post by skeryss » 25 Aug 2008 10:28

na pas mane jau buwo tokia beda anksciau, tik tada uzkaisdawo labai staigiai jai tik letai waziuoji kamstyje ar karsta diena..bet pakeiciau wandens pompa, termomowa, kaip ir wiskas buwo susitwarke kokius 4 menesiukus,dabar pastebejau kad wietoj pawazinejus rodikle atsistoja truputi daugiau negu per widuri ir wel tokie bairiai prasideda..draugui wakar irgi ant e32 isware is niekur nieko tosola..kazkokia mistika man ant siu auto su ausinimo sistema...

BmwGerai
Posts: 100
Joined: 21 Jun 2008 20:50
Location: Klaipeda

Re: [all] del issipletimo bakelio

Post by BmwGerai » 25 Aug 2008 18:23

Siandien buvau pas dyzelista nuvaziaves, man lyg ir sutvarke, bet per anksti nenoriu dziaugtis. beda termostate buvo, pakeite ji. Sake, kad jei kamstelis blogas irgi gali kazkokiu nesamoniu buti. Toliau sako vandens pompa reik ziuret, o po to jau su galva.

Post Reply