[all] pakalbam apie automobilines dujas

Moderators: zygasbmw, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
User avatar
_marshall_
Posts: 3997
Joined: 21 Sep 2007 21:39
BMW: e30 330i, 364i, e23 732i, e90 330xi
Location: Kaunas
Contact:

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by _marshall_ » 15 May 2015 08:58

jei kam reik, turiu mazau naudotus omvl regfast 4vnt . 40eur, vaziave gal kokius 1000-3000 km :).
Parduodu kruva E30, E32, E36, E39 uzsilikusiu daliu. Jei kam ko reikia, PM arba 861284445
------------------------------------
[23:51:46] Titas: ** padangos tiek galines tiek priekines...... (y) marshalas seima planuoja geros gumos nebereikia :D
------------------------------------
Panos, Masinos, Garazo, Irankiu ir Pinigu neskolinu. Aciu uz supratinguma.

bmwe38
Posts: 77
Joined: 20 May 2015 12:53
BMW: e38

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by bmwe38 » 21 May 2015 14:35

Sveiki.noreciau paklausti ka man butent sureguliuoja blogai dujose.pastaruoju metu man pariebino,bet problema tame,kad po pariebinimo tiek benzinu tiek dujom prasidejo variklio purtymasis(ypac saltam)trukciojimas kol nesusyla ir iki 1500apsuku egejasi jauciasi kad ne ant wisu cilindru..galvojau beda benzine,bet padarius ne viena dyno,nk nerado,ir patare vienas diagnostikas pavazineti benzu.Taigi taip ir padariau,ir jau pirma ryta,uzvedus veike graziai ir stabiliai,net nedawiau silti ir pradejau vaziuoti benzu,nebuvo jokiu trukciojimu ir t.t..viskas super.anot to diagnostiko(nors as asmeniskai galvojau kad prie ko cr dujos prie benzo,bet paskaites sia tema,supratau kame reikalas,kad auto vistiek galvoja kad vaziuoja benzu,ir jeigu labai skiriasi MAPai tai tdl kompai persimusa ir ivyksta tokie dalykai),reiskia kad problema dujose,nes pavaziavus benzu,kompas,vysi davikliai adaptavosi prie tam tikru parametru,todel ir pradejo benzu tiek dirbti tiek vaziuoti gerai.vos tik pavaziuoju dujom po miesta,kita diena veduosi,vel salta visa purtosi,iki darbines trukcioja is vietos,pasiekus darbine is vietos uzminus staigiau,jauciasi iki 1500 apsuku neviso variklio darbas.variklis 4.4. gal kas pades ismanantys,ar nuo perriebintu duju negali but tokie simptomai? Ir dar klausimelis,pamenu kai tik idejo dujas man,padare kalibracija,tipo dujos pacios prisitaike prie benzo parametru,tada viskas buvo super,vrike kaip laikrodis abiejais kurais,bet problema buvo tame kad ant duju davus kickowna,ant aukstu apsuku trukciodawo,ir aplamai newalino kaip turi but.po pariebinimo vaziuoja praktiskai kaip benzu kai uzspaudi kickowna,bet uztat va kokios problemos..kas ka patars daryti?bandyti daryti duju kalibracija?

User avatar
_marshall_
Posts: 3997
Joined: 21 Sep 2007 21:39
BMW: e30 330i, 364i, e23 732i, e90 330xi
Location: Kaunas
Contact:

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by _marshall_ » 21 May 2015 14:41

bmwe38 wrote:bandyti daryti duju kalibracija?
Taip, tik ne pats daryk ir ne draugui duok, o dujininkam nuvezk ir ne tiem, kurie "pariebino" :).
Ir pas dujininkus vaziuok ant benzo, kad kalibracija darytu ne su grybiskom adaptacijom...
Parduodu kruva E30, E32, E36, E39 uzsilikusiu daliu. Jei kam ko reikia, PM arba 861284445
------------------------------------
[23:51:46] Titas: ** padangos tiek galines tiek priekines...... (y) marshalas seima planuoja geros gumos nebereikia :D
------------------------------------
Panos, Masinos, Garazo, Irankiu ir Pinigu neskolinu. Aciu uz supratinguma.

romkasponka
Posts: 1350
Joined: 26 Feb 2006 20:23
BMW: E30 318is, E36 318is
Location: VNO
Contact:

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by romkasponka » 21 May 2015 16:24

_marshall_ wrote:
bmwe38 wrote:bandyti daryti duju kalibracija?
Taip, tik ne pats daryk ir ne draugui duok, o dujininkam nuvezk ir ne tiem, kurie "pariebino" :).
Ir pas dujininkus vaziuok ant benzo, kad kalibracija darytu ne su grybiskom adaptacijom...
Tai dar pries tai reikia adaptacijas nuresetinti, o tada pasivazineti kilometru desimt su siltu varikliu, kad viskas ten susireguliuotu.
E30 318is
E36 318is
E83 3,0d
romkasponka
http://www.greitiems.lt
http://romkasponka.autogidas.lt/

bmwe38
Posts: 77
Joined: 20 May 2015 12:53
BMW: e38

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by bmwe38 » 22 May 2015 10:17

Ar turit omeny benzino adaptacijas nuresetint?:) atjungus akuma pavykyu tai padaryti?ar tiesiog benzu wrl pavaziuoti kol viskas susitvarkys?

User avatar
E30 FOREVER
Posts: 450
Joined: 27 Mar 2010 12:38
BMW: E30 325I AMZINAS PROJEKTAS. E38 728IS

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by E30 FOREVER » 22 May 2015 20:35

bmwe38 wrote:Ar turit omeny benzino adaptacijas nuresetint?:) atjungus akuma pavykyu tai padaryti?ar tiesiog benzu wrl pavaziuoti kol viskas susitvarkys?
Nepades , bent pas mane. Be akumo para stovejo ir nieks nenusiresetino. O kickdowna numynus nevalit nes kai dujas regulevo pirma karta iki tiek nenuspaude ir nera mapo to diapazono, delto nezino koki misini duot tuo metu kompas ir bloga duoda turbut per liesa jeigu kai pariebino pagerejo.as isvis pasidariau kad nuo 4k automatiskai benza perjungtu jeigu jau paspaust reiktu. Benzas yra benzas.

User avatar
E30 FOREVER
Posts: 450
Joined: 27 Mar 2010 12:38
BMW: E30 325I AMZINAS PROJEKTAS. E38 728IS

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by E30 FOREVER » 22 May 2015 20:41

O gal man kas pades? Persirigulevau dujas, pasidariau naujus mapus , viskas kaip laikrodukS iskyrus uzsidega check engine ir visalaik klaida ta pati -- per riebus misinys buna vienu momentu , kol variklis uzsildineja 50-60 laipsniu diapazone na bent kelis kartus diagnostika jungiau visalaik +- ta pati temperatura ir klaida, gal kazkaip galima paliesint tam tarpe? Ir ka ta nuokrypa grafiko daro, kokios formos turi but, tiesi, pas mane kaip gyvate issiraiciusi :D

anykei
Posts: 155
Joined: 21 Dec 2012 14:14
BMW: E30 318i touring

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by anykei » 22 May 2015 22:01

pas mane siek tiek issiraiciusi nes kai salta per riebus misinys buvo, o po to per liesas

bmwe38
Posts: 77
Joined: 20 May 2015 12:53
BMW: e38

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by bmwe38 » 25 May 2015 12:27

Taigi buvau pas dujininka savo ir jis man irase programa,su kuria reikia vazineti 300~ km,kuri man per ta laika pastowiai daro autoadaptacijas,bet irasius ta programa ir pajungus prie kompo,jam ismete kad viena lambda mirus ta kur uz katoliku,isvis nereguoja ji..taigi klausymelis butu,ar del tos lambdos gali buti mano auksciau isvardyti simptomai?kad karsta ypac po to kai uzgesini ir wel uzwedi,pradedi vaziuoti tai pirmas startas iki 1500rpm kaip su 4cilindrais vaziuoja jauciasi,dirba graziai,bet kai uzgesini ir wel uzwedi,yra tokiu silpnu pasipurtimu koki laika,na ir salta tai negerai isvis dirba abirm kurais,ir trukcioja is vietos kol nepasyla

Aertas
Posts: 79
Joined: 23 Aug 2007 15:24
Location: vilnius

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by Aertas » 26 May 2015 11:19

bmwe38 wrote:Taigi buvau pas dujininka savo ir jis man irase programa,su kuria reikia vazineti 300~ km,kuri man per ta laika pastowiai daro autoadaptacijas,bet irasius ta programa ir pajungus prie kompo,jam ismete kad viena lambda mirus ta kur uz katoliku,isvis nereguoja ji..taigi klausymelis butu,ar del tos lambdos gali buti mano auksciau isvardyti simptomai?kad karsta ypac po to kai uzgesini ir wel uzwedi,pradedi vaziuoti tai pirmas startas iki 1500rpm kaip su 4cilindrais vaziuoja jauciasi,dirba graziai,bet kai uzgesini ir wel uzwedi,yra tokiu silpnu pasipurtimu koki laika,na ir salta tai negerai isvis dirba abirm kurais,ir trukcioja is vietos kol nepasyla
Taip, gali

User avatar
_marshall_
Posts: 3997
Joined: 21 Sep 2007 21:39
BMW: e30 330i, 364i, e23 732i, e90 330xi
Location: Kaunas
Contact:

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by _marshall_ » 26 May 2015 11:46

E30 FOREVER wrote:O gal man kas pades? Persirigulevau dujas, pasidariau naujus mapus , viskas kaip laikrodukS iskyrus uzsidega check engine ir visalaik klaida ta pati -- per riebus misinys buna vienu momentu , kol variklis uzsildineja 50-60 laipsniu diapazone na bent kelis kartus diagnostika jungiau visalaik +- ta pati temperatura ir klaida, gal kazkaip galima paliesint tam tarpe? Ir ka ta nuokrypa grafiko daro, kokios formos turi but, tiesi, pas mane kaip gyvate issiraiciusi :D
O cia kokia iranga? Bent LPG tech tai gali korekcijas pagal temperatura ivest, manau ir stag'as turetu tokia funkcija turet.
O apie lpgtecha - kasnors galit man ta jo algoritma paaiskint? Pasidarau autokalibracija, pavazineju, ant trumpu laiku rodo liesa, ant didesniu riebu, o ta daugikli stumdyk kaip nori :D
Parduodu kruva E30, E32, E36, E39 uzsilikusiu daliu. Jei kam ko reikia, PM arba 861284445
------------------------------------
[23:51:46] Titas: ** padangos tiek galines tiek priekines...... (y) marshalas seima planuoja geros gumos nebereikia :D
------------------------------------
Panos, Masinos, Garazo, Irankiu ir Pinigu neskolinu. Aciu uz supratinguma.

GASAS318
Posts: 287
Joined: 23 Dec 2009 17:02
BMW: ''e36 318ti compact''
Location: vievis

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by GASAS318 » 26 May 2015 17:25

visdelto desiuos hana. Tik db pasistojo klausimas ar 6mm "stuceriu" kolike uzteks , ar geriau 8 mm?

bmwe38
Posts: 77
Joined: 20 May 2015 12:53
BMW: e38

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by bmwe38 » 26 May 2015 18:13

Na tai keisiu zonda tada..tai siaip realiai pakritus zonda uztektu nuvaryt pas dujininka ir susikalibruot dujas?nes man dbr ta kazkokia programa irase,tipo su kuria pavazinet reikia ir ji pati man sukalibryos..pirma kart girdziu apie tokius dalykus,nesamonr cj...

auriux330
Posts: 41
Joined: 01 Nov 2010 12:39
BMW: BMW E36
Location: Dundalk
Contact:

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by auriux330 » 27 May 2015 02:05

Sveiki, kas galetu papasakoti kaip, teisingai sureguliuoti naujai sudeta yranga, kokia programa parsisiusti,jos reguliavimui? Auto 328 m52. purkstukai omvl melyni, kompas lpgtech 318. zikleriai sudeti prie pat galvos 45 laipsniu kampu, slanguciu ilgis visu idealai vienodas mazdaug po 10cm.
Padares misiny iki 1.18. benzino purkstuku laika, man rodo 3.2 m/s o duju 6m/s. Pravaziavau apie pora kilometru mindamas iki dugno , tai mazdaug ties 2k apsuku rodo liesa misiny ,o ties galu apie 5k rodo riebu. Kai vaziuoju auksta pavara mazdaug apie 1.5 apsuku ir pradedi spaust gaza bisky pasitampo, o poto normaliai. Ant laisvu dirbant smirda dujom is dusles, bet pas mane nera katalizatoriu. O isesmes tai nuo 2.5 apsuku geriau traukia nei ant benzo. Pas dujininka nuvaziuot nera galimybes.

User avatar
E30 FOREVER
Posts: 450
Joined: 27 Mar 2010 12:38
BMW: E30 325I AMZINAS PROJEKTAS. E38 728IS

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by E30 FOREVER » 28 May 2015 14:09

_marshall_ wrote:
E30 FOREVER wrote:O gal man kas pades? Persirigulevau dujas, pasidariau naujus mapus , viskas kaip laikrodukS iskyrus uzsidega check engine ir visalaik klaida ta pati -- per riebus misinys buna vienu momentu , kol variklis uzsildineja 50-60 laipsniu diapazone na bent kelis kartus diagnostika jungiau visalaik +- ta pati temperatura ir klaida, gal kazkaip galima paliesint tam tarpe? Ir ka ta nuokrypa grafiko daro, kokios formos turi but, tiesi, pas mane kaip gyvate issiraiciusi :D
.


O cia kokia iranga? Bent LPG tech tai gali korekcijas pagal temperatura ivest, manau ir stag'as turetu tokia funkcija turet.
O apie lpgtecha - kasnors galit man ta jo algoritma paaiskint? Pasidarau autokalibracija, pavazineju, ant trumpu laiku rodo liesa, ant didesniu riebu, o ta daugikli stumdyk kaip nori :D
Stagas pas mane, dabar ijungiau autoadaptacija ir asistenta ir kompas pats susireguliuoja kaip reikia , check engine uzsidegdavo vis reciau ir reciau dabar jau pora dienu nedega, turbut duju kompas adaptavosi pilnai pagal benzo mompa. Yra ten temperaturos grafikas tik nezinau ka jis daro pakelojau i virsu , zemyn taspats :D o tau tai abejoju kad kas paiskins, cia kas zino tai tyli, nes dirba to srity. O manualuose ten isvis sss raso skaiciau ir rusiskai angliakai , padoriai neaprasyta.

User avatar
_marshall_
Posts: 3997
Joined: 21 Sep 2007 21:39
BMW: e30 330i, 364i, e23 732i, e90 330xi
Location: Kaunas
Contact:

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by _marshall_ » 28 May 2015 14:29

E30 FOREVER wrote:
_marshall_ wrote:

O apie lpgtecha - kasnors galit man ta jo algoritma paaiskint? Pasidarau autokalibracija, pavazineju, ant trumpu laiku rodo liesa, ant didesniu riebu, o ta daugikli stumdyk kaip nori :D
tau tai abejoju kad kas paiskins, cia kas zino tai tyli, nes dirba to srity. O manualuose ten isvis sss raso skaiciau ir rusiskai angliakai , padoriai neaprasyta.
As turbut radau beda - palei MAP'a ora trauke :D
Parduodu kruva E30, E32, E36, E39 uzsilikusiu daliu. Jei kam ko reikia, PM arba 861284445
------------------------------------
[23:51:46] Titas: ** padangos tiek galines tiek priekines...... (y) marshalas seima planuoja geros gumos nebereikia :D
------------------------------------
Panos, Masinos, Garazo, Irankiu ir Pinigu neskolinu. Aciu uz supratinguma.

bmwe38
Posts: 77
Joined: 20 May 2015 12:53
BMW: e38

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by bmwe38 » 05 Jun 2015 11:53

Sveiki,kaip ir rasiau savo pirmosiuose postose,kad pirma man reiketu pasikeisti lambda zonda,o tada sureguliuoti dujas:) taigi noreciau paklausti,kokie dar buna simptomai m62 esant parejusiam vienam is LZ,ir kaip testerio pagalba patikrinti juos?

anoobarak
Posts: 24
Joined: 03 Feb 2014 00:54
BMW: E39 528i

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by anoobarak » 06 Jun 2015 12:38

bmwe38 wrote:Sveiki,kaip ir rasiau savo pirmosiuose postose,kad pirma man reiketu pasikeisti lambda zonda,o tada sureguliuoti dujas:) taigi noreciau paklausti,kokie dar buna simptomai m62 esant parejusiam vienam is LZ,ir kaip testerio pagalba patikrinti juos?
Siek tiek grubiau veiks ant laisvu apsuku, ir visiskai nebus kuro ekonomijos. Su iprastu multimetru sunku pamatuoti LZ nes jis nerodo vienos pastovios itampos, o sokineja nuo 0 iki 1V, (gali buti ir nuo 0 iki 5V, ne viena rusis LZ yra). Jeigu pakankamai greitai reaguojantis multimetras tai imanoma iziureti itampos sokinejima (zenklas kad jis veikia). Taciau, siu metu motoruose LZ buvo su pasildymu (jeigu matai 4 laidus). Jeigu pasildymas sugedes, LZ neveiks ir pastoviai rodys auksciausia savo isgaunama itampa (1V arba 5V). Tai vat issiaiskink kurie laidai kam priklauso ir testuok :) aisku lengviau diagnostika pasijungti (INPA), ten matytum visus live parametrus, iskaitant ir fuel trim'us.

bmwe38
Posts: 77
Joined: 20 May 2015 12:53
BMW: e38

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by bmwe38 » 08 Jun 2015 14:05

Anobarak,aciu uz pagalba,bet turiu dar viena klausimeli.Taip kaip ir sakei maciau kad lz turi 4 laidus,taigi jau buvo anksciau teke pasidometi,ir zinau kad sis zondas bus su pasildymu..taigi klausimas,ar sie lz kurie su pasildymu jie pradeda veikti zymiai anksciau nei iprasti be pasildymo(nes kaip zinau tik isilus varikliui pradeda veikti paprasti) taigi sie turbut anksciau jau funkcionuoja? Ir del kuro tai kaip ir sanaudos nepakitusios(gal del to nes viso 4 lz pas mane stovi,tai vieno gedimas neturi dar dideles itakos sanaudoms) ir beje ar traukai lz gedimas turi reiksmes,pvz iki tam tikru apsuku gali kartais detonuodamas begetis,lyg kazkiek cilindru neveiktu?:) isanksto dekui uz pagalba:)

aidac
Posts: 13
Joined: 24 Dec 2013 14:54
BMW: E28 520i

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by aidac » 08 Jun 2015 15:01

susiduriau su problema idomia. yra m50b20 variklis ir slangines dujos. reduktorius naujas. esme, kad jei uzgesini ant duju ir uzvedineji iki kol praeina kokios 3h, beveik visada issauna, nesvarbu ar ant benzo ar duju vedi. nu logiska, kad prisirenka duju ir vedant issauna, bet tik, kad neteko susidurt su tokia problema dar niekur. kaip galima butu isvengti sito? nes ijunginet benza kaskart norint uzgesint tai biski uzknisa.

Post Reply