[all] pakalbam apie automobilines dujas

Moderators: zygasbmw, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
User avatar
arnas1588
Posts: 12
Joined: 06 Jul 2015 15:29
BMW: E36 318IS,E36 325TDS,E36 325I

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by arnas1588 » 10 Jul 2015 22:36

zinys wrote:sveiki. atejo laikas restauruot duju purkstukus. meistras uzprase 50 eur,6 purkstukam. kaina normali?
Aš sumokėjau už purkštukų remonts 6vnt 35eu 17.5EU už darbą ir už purkštukus 17.5. beveik 3 eu dalys kainuoja vienam purkštukui.Be to iš po šitų remontu tik 10k duoda ,kad su jais pravažiuosi.Mano manymu geriau dėt naujus nuvažiuosi net 10 kart daugiau ir kainuos vos brangiau negu remontas.

bmwe38
Posts: 77
Joined: 20 May 2015 12:53
BMW: e38

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by bmwe38 » 20 Jul 2015 08:44

Sveiki.kaip jau buvo kalbeta sioje temoje,kad nuo blogai sureguliuotu duju gali blogai veikti ir ant benzino.Na taigi mano 4.4 variklyje dujininkas jau pora kartu reguliawo dujas,ir paskutini karta jau pareguliawes sake,kad ipurskimo laikai identiski,nes as jam skambinau kad wel turiu problema,jis sako na jau nezinau ar ce del duju,nesnpagal laika identiskai viskas.O problema tame,salta automobili vedant,apsukos iskart nukrenta ant 200kazkur,automobilis purtosi,negesta,ir po 5sekundziu uzmeta apsukas ir pradeda normaliai dirbt,pacio automobilio diagnostika dare jau n kartu,sutikrinta viskas nuo a iki z,teko pakeisti paskirstymo vel davikli..pakeiciau,salta pradejo geriau vaziuoti,netrukcioti..dabar liko tik tai,kad kartais ir karsta paspaudus,jauciasi biski padetonuoja,ir ant laosvu kartais jauciasi pramusimai..cr jau reikia ziureti rites,bet ta problema kuria isvardinau,vargu ar gali del riciu kartais pramusanciu,atsirasti.Kas ka patarsit zmones?:) Laukiu patarimu:)

bmwe38
Posts: 77
Joined: 20 May 2015 12:53
BMW: e38

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by bmwe38 » 30 Jul 2015 20:05

Gerbiami forumieciai ismanantys auto LPG sistemose,padekit prasau:) man ivede autoadaptacine programa,su kuria reikejo vaziuoti 200km mazdaug,ir dujinis kompas gaude taskus mapu nuo benzo taip sakant,bet vat atvaziavau pas dujininka,isjungem programa,taigi paspaudus gaza dugna(kickdown) apsukos sukyla,ir vos vos keliasi,taip sakant nevaziuoja..:) prasukau daugiau nei 200km su autoadaptacine programa,bet nekarto nebuvau paspaudea jokiu kickdownu,tiesiog ramiai vaziavau trasa,svelniai begedamasis..taigi isvada butu kokia?rekia dujas reguliuoti manual rezimu(rankiniu) ar tiesiog man nesusireguliavo,nes kickdownu nebespaudziau adaptaciju metu? Ir kiek kartu man reiketu prasilekti,kad kompas isisavintu visus reikiamus taskus?vieno paspaudimo uztektu?

Aertas
Posts: 79
Joined: 23 Aug 2007 15:24
Location: vilnius

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by Aertas » 31 Jul 2015 01:08

Adaptacijas turi ir ramiai vaziuodamas ir visais apsuku diapazonais, bet skirtinga apkrova pravaziuot.

bmwe38
Posts: 77
Joined: 20 May 2015 12:53
BMW: e38

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by bmwe38 » 31 Jul 2015 11:46

Skirtinga apkrova,ce tipo turit omenyje kad pvz i kalna kickdowna det,poto tiesiu keliu ir t.t..?:) ir kiek kartu tai daryt reikia?:)

User avatar
romasis
Posts: 136
Joined: 30 Aug 2009 22:37
BMW: E30 324td touring
Location: Varėna.

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by romasis » 16 Aug 2015 23:23

Variklis turi dirbti įvairiai,tai yra ir 1,5 ir 4,5 ir 6,5 apsukomis ,,kompas turi surinkti visus darbo režimo parametrus.Ir aš kažkada suvažinėjau gal 200 km, o dujininkai pasijungia ir sako */- dar neviską kompas surinko,, tada pasiplėšiau su [red line], ir pas dujininkus nulėkiau - o sako dabar TVARKA. SUSIRADO PARODYMUS...

bmwe38
Posts: 77
Joined: 20 May 2015 12:53
BMW: e38

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by bmwe38 » 18 Aug 2015 15:13

Supratau,ir dar virnas klausumelis,pirma turiu po programos ijungimo pavazineti benzinu,kad programa surinktu benzo taskus,o poto dujomis,kad is benzo mapu,statytu dujinius? Nes benzu vaziavau iki redlaino spaudziau virs desimties kartu,ir dabar dujom vaziuojant,paspaudus,po 4 tukstanciu vos renka rpm:)

DRV
Posts: 55
Joined: 15 Jan 2014 08:01
BMW: E36 316i Compact
Location: Kaunas

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by DRV » 20 Aug 2015 13:24

Sveiki. Reikia konsultacijos.
Domina kokios E36/5 (Compact) naudotų išorėje, vietoj atsarginio rato, montuojamų dujų balionų kainos?
Gal kas turit?

bmwe38
Posts: 77
Joined: 20 May 2015 12:53
BMW: e38

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by bmwe38 » 20 Oct 2015 17:43

Sveiki:) noreciau pagalbos vel:) m62b44 dujoa tieaiogines.taigi problema tame,kazkaip anksciau nepastebedawau ir galwojau,kad ir benzinu tas pats,bet pasirodo nebe..taigi kol variklis nesusyla iki darbines,ant duju,vaziuojant pvz 40kmh ir nuspaudus stipriau gaza,apsukos susoka iki 2000mazdaug ir keliom sekundem toks jausmas,kad atsijungia kazkiek cilindru..jeigu gaza laikai toje pacioje padetyje,tai kai isibegeja iki tam tikro greicio,nustoja detonuoti ir jauciasi jau visas variklis,jeigu tolygiai letai spaudi gaza iki dugno,kai atsijungia dalis variklio,tada pastoviai jlvelkasi lyg ant puses cilindru(na zodziu kai menka pergazavima darai,o ne tolygiai begejies)kai variklis susyla,to nebuna.. benzinu to nera visiskai.dujas reguliawo daug kartu,ir riebino ir liesino,bet nuo nk nesikeite..esu girdejes,kad jeigu kasnors negerai su kibirkstim,tai ant duju labiau jauciasi,nzn kiek tame tiesos:) taipogi ant duju ryte kai tik isijungia,is vietos trukcioja..benzinu(jeigu tai pagelbes situacijos sprendimui) kai ryte uzvedu salta,duodu padirbti na iki minutes,ir pradedu vaziuoti is vietos biski staigiau paspaudziant(tikrai nedroziant) tai jauciasi pavelavimas i gaza,ir kartais kazkas saudo po kapotu(neisivaizduoju kas).Prasyciau minciu gerbiami forumieciai:)

bmwe38
Posts: 77
Joined: 20 May 2015 12:53
BMW: e38

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by bmwe38 » 21 Oct 2015 16:31

Na tai gal pades kas?:)

anoobarak
Posts: 24
Joined: 03 Feb 2014 00:54
BMW: E39 528i

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by anoobarak » 27 Oct 2015 13:44

Dujas sunkiau uzdegti todel uzdegimo sistema idealiam stovyje turi buti. Pirmiausia junkis diagnostika pasiziuret ar nera issisaugoje klaidu del missfire. Jeigu nera tai tada problema visiskai susijusi su dujom. Ant duju ziurek engine roughness per inpa, ieskot kuris cilindras daugiausia bangu kelia. Tada ziuret galima ar zvake nusidevejusi, arba uzdegimo rite pakeisti. Siaip motoras galingas, gal duju iranga nepakankama? Turetu buti bent 1.8bar reduktorius arba keli; high-end purkstukai o ne nususe raudoni valtekai. Kas liecia vaziavima ant salto, tai vel pasikartosiu, motoras galingas, reik gero isgarinimo duju, reduktorius turi buti isiles bent iki 30-35 laipsniu kad po biski galetum vaziuoti dujomis, antraip nevaziuos kaip priklauso..

bmwe38
Posts: 77
Joined: 20 May 2015 12:53
BMW: e38

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by bmwe38 » 27 Oct 2015 17:03

Misfire nera...kazkada senai viena karta buvo,bet buvo ir babinom suzaista,ir zvakes tik 10.000 atitarnavusios..reduktorius mano zeta(duju reguliavime apart mapu daug nenusimanau,tai gal ten dar reguliuojasi slegis koks ir temperaturos ir t.t..kas galimai blogai sureguliuota pas mane) inpa cilindru roughnes rodo labai gerus(bent jau man ne vienas sake kad labai retas atwejis) wos viens cilindras iki 240 uzkyla,pagrinde vidurkis vysi ties 80-120 dirba.prie to paties inpa adaptacijoa po duju vazinejimo yra additive +18 mazdaug multiplicative -19 kazkur..pagal viska(kaip as zinau) iseina kad prie didesniu sukiu yra pakankamai riebu,o prie laisvos eigos ir t.t.. yra liesa..bet nezinau ar sitas dalykas man gali itakoti sia problema,kuri ypac saltesniam varikliui,nedasylusiam dar,pasireiskia.Link vakaro parasysiu kokie purkstukai pas mane stovi:) Laukiu pamastymu:)

rivano
Posts: 29
Joined: 04 Apr 2011 22:50
BMW: e36 coupe m52b28
Location: Vilnius, Alytus

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by rivano » 12 Nov 2015 12:40

Sveiki,
prasidejo problemos, kai pravaziavau palei 1000km po taskines naudotos irangos idejimo.
Dujos nebeisijungia, tik nuolat pypsi.
Meistras pakeite vieno pursktuko rite i kita naudota - susitvarke, kita diena vel pradejo pypset ir neisijunkt ant duju.
Ar tikrai cia naudotu riciu problemos?

rivano
Posts: 29
Joined: 04 Apr 2011 22:50
BMW: e36 coupe m52b28
Location: Vilnius, Alytus

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by rivano » 12 Nov 2015 16:20

Beje, gal kas turi paskolint STAG usb kabeli? Vilniuje

User avatar
bmwwmd
Posts: 40
Joined: 23 Jan 2012 00:17
BMW: e30 325i/335csi.ex:e34 525i,e34 535i/csi

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by bmwwmd » 17 Nov 2015 02:19

Sveiki, zadu detis tiesiogine iranga i savo daily e36 m43b16. Gal kas turit schemute kokia su laidu spalvomis arba kokiu patarimu seip nepatingesit pamest, gal yra kokiu niuansu, kuriuos reiketu zinoti :) seip neesu kreivarankis, mechanine dalis viskas aisku, vamzdeliai pasildymai viskas ok, kolektoriu turiu jau sugreziota. Elektroje irgi gaudausi, bet su tiesioginem dujom dar nera teke susidurti :) tikiu, jog galbut jau buvo apie tai sneketa, bet sorry, tikrai neatlaikytu mano akys beveik 100psl perskaityti.. :/

Luravinis
Posts: 50
Joined: 11 Mar 2010 16:30
BMW: e46 325
Location: Kaunas

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by Luravinis » 17 Nov 2015 14:54

bmwwmd wrote:Sveiki, zadu detis tiesiogine iranga i savo daily e36 m43b16. Gal kas turit schemute kokia su laidu spalvomis arba kokiu patarimu seip nepatingesit pamest, gal yra kokiu niuansu, kuriuos reiketu zinoti :) seip neesu kreivarankis, mechanine dalis viskas aisku, vamzdeliai pasildymai viskas ok, kolektoriu turiu jau sugreziota. Elektroje irgi gaudausi, bet su tiesioginem dujom dar nera teke susidurti :) tikiu, jog galbut jau buvo apie tai sneketa, bet sorry, tikrai neatlaikytu mano akys beveik 100psl perskaityti.. :/
schema priklauso nuo irangos kuria desi. perkant nauja iranga schema duoda, o jai deveta tai google visagale.
o seip sita gali paskaityt gal ka naujo rasi. http://autodujos.lt/wp-content/uploads/ ... ukcija.pdf

User avatar
bmwwmd
Posts: 40
Joined: 23 Jan 2012 00:17
BMW: e30 325i/335csi.ex:e34 525i,e34 535i/csi

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by bmwwmd » 17 Nov 2015 22:20

duju iranga AG zenit jz2005 4 cilindru.. ir per google visiskai jokios schemos nerandu.. :/

Luravinis
Posts: 50
Joined: 11 Mar 2010 16:30
BMW: e46 325
Location: Kaunas

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by Luravinis » 18 Nov 2015 00:14

http://agthailand.com/download/jzsoftwaremanual.pdf
cia yra kazkokiu schemu. seip su zenit neteko susidurt. o jie savo info taip lengvai kaip stagas neduoda. gali pabandyt ju oficialiam puslapi pabandyt uzsiregistruot

bmwe38
Posts: 77
Joined: 20 May 2015 12:53
BMW: e38

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by bmwe38 » 18 Nov 2015 12:45

Jeigu kam idomu,tai issiaskinta problema su dujomis.Yra toks dujininkas(forumuose ce rekomenduotas buvo,slava vardu) tai jis iskart man pajunges kompa,pamate kame peoblema. Beda buvo tame,kad neteisingai sujungti laidai(apuku duomenys duju kompui buvo paimti is kazkokio daviklio,tikriausiai holo) o jis sake,kad ce nk mandro nera,ir yra schema kuri gan populiari,ir yra atsikras laidas,kyris eina i diagnoatikos jungti po kapotu(kad pvz inpa pajungus,rodytu apsukas) tai reikia apsuku duomenys imti nuo jo dujiniam kompui:) jis sako isvis kaip ji vaziavo su tokia sistema,sako tikriausiai jis suklydo mano dujininkas:) o pamate jis problema,kai pajungus kompa,jam rode ipurskimo laika ir,kai duodi gazo,iskart rodo 0,tai jia iskart prie laidu,ir ziuri,kad ten pajungta neten kur reik:) problema priminsiu buvo tame,kad saltam varikliui duodant gazo,dujom lyg neveigdavo kazkiek cilindru,kratesi masina ir nevaziavo,svelniai spaudziant buvo normaliai:)

User avatar
bmwwmd
Posts: 40
Joined: 23 Jan 2012 00:17
BMW: e30 325i/335csi.ex:e34 525i,e34 535i/csi

Re: [all] pakalbam apie automobilines dujas

Post by bmwwmd » 18 Nov 2015 21:49

Trumpas klausimelis. Nuo ko pasijungti rpm? Pas mane e36 m43b16. Nuo babinu jungiasi ar nuo skydelio? Ir ar butina pajungti lamda? Nes panasu kad kitoj masinoj tas laidas buvo nukirptas..

Post Reply