[E36] patarkit apie 325i.

Moderators: zygasbmw, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
Post Reply
User avatar
Shnips
Posts: 6
Joined: 03 Feb 2010 23:55
BMW: rs13
Location: Gargždai
Contact:

[E36] patarkit apie 325i.

Post by Shnips » 29 Jul 2010 13:05

Galvoju ateityje pirkti E36 coupe, bet kadangi nelabai domejaus jais tai noreciau suzinoti apie e36 2.5i variklius (liaudyje vadinamas plytom jei neklystu). Kuom skiriasi su vanos ir be vanos? Kuri geriau imt (su ar be vanos) jei automobili naudosiu ir skersavimui ir kartais kasdieniam vaziavimui? Kokios daznos tu varikliu bedos? Kiek toks variklis vaziuojant kasdiena gertu benzino? Perkant i ka labiausei reiktu atkreipt demesi? Noriu placiai apie juos suzinoti. :)

P.S. sukuriau sia tema, nes ieskodamas kitose temose neradau konkrecios informacijos. :)

Mindzis.e30
Posts: 460
Joined: 18 Mar 2009 17:15
BMW: m50TUb20
Location: Kedainiai

Re: [E36] patarkit apie 325i.

Post by Mindzis.e30 » 29 Jul 2010 13:14

Shnips wrote:Galvoju ateityje pirkti E36 coupe, bet kadangi nelabai domejaus jais tai noreciau suzinoti apie e36 2.5i variklius (liaudyje vadinamas plytom jei neklystu). Kuom skiriasi su vanos ir be vanos? Kuri geriau imt (su ar be vanos) jei automobili naudosiu ir skersavimui ir kartais kasdieniam vaziavimui? Kokios daznos tu varikliu bedos? Kiek toks variklis vaziuojant kasdiena gertu benzino? Perkant i ka labiausei reiktu atkreipt demesi? Noriu placiai apie juos suzinoti. :)

P.S. sukuriau sia tema, nes ieskodamas kitose temose neradau konkrecios informacijos. :)
vanos-sukimo momentas didesnem diapazone,tai yra geriau traukia nuo zemu apsuku,bet geriau imti be jo nes pas kas antra vanosini varikli tas vanos mires buna.valgo tiek, kokio sunkumo tavo koja yra.

User avatar
all in music
Posts: 4623
Joined: 26 Oct 2007 13:49
BMW: E36 coupe 94' M50b25 vanos
Location: Klaipeda

Re: [E36] patarkit apie 325i.

Post by all in music » 29 Jul 2010 13:53

su vanos naujesnis variklis ir jei vanos veikia, tai jauciasi. bet gumeles vanos mirusios buna pas daugeli, jei nebuvo keistos ir nezadi keist, tai didele tikimybe, kad bus mires vanos. nors kiti to net nejaucia...
mieste ~13ltr
imk toki, kuri gyva rasi. nesvarbu su ar be vanos.
jei variklis nekaista, filtrai ir pan keiciami laiku, laiko jis gerai, atsibos lauzyt. didziausias remonto skirtumas, kad daugiau zvakiu, daugiau skyscio pilas ir pan. bedos visu panasios. tik pas tokiu variklius buna daugiau bedu su transmisija ir galine pakaba, nes galios turi nemazai.

o placiau - skaityk visas temas apie E36 ir susidarysi pilna nuomone :) sena masina, bus kas ges, bet kaip uz tokia kaina, verta :)
Push the button

User avatar
Shnips
Posts: 6
Joined: 03 Feb 2010 23:55
BMW: rs13
Location: Gargždai
Contact:

Re: [E36] patarkit apie 325i.

Post by Shnips » 29 Jul 2010 21:58

tas ir yra kad pinigeliu pas mane ne daug. nes esu dar besimokantis biciukas. :) ir kazkaip galvojau apie rs13. bet pasnekejus su tais kas jas turi sako jei neturi daug lesu imk bmw ir nesukes galvos drosi... :) tai ir teiraujuosi kas labiau nusimano apie e36. nes kazkaip graziausei ji man ziuris. :) manau 141kw per akis perlipus nuo 1.8 karbo? :D beto aciu jums uz jusu nuomones ar patarimus, nezinau kaip pavadint. :)

User avatar
Kardanas
Posts: 153
Joined: 24 Jan 2009 21:16
BMW: e34 535 automasina.
Location: Kauns
Contact:

Re: [E36] patarkit apie 325i.

Post by Kardanas » 30 Jul 2010 11:04

Shnips wrote:tas ir yra kad pinigeliu pas mane ne daug. nes esu dar besimokantis biciukas. :) ir kazkaip galvojau apie rs13. bet pasnekejus su tais kas jas turi sako jei neturi daug lesu imk bmw ir nesukes galvos drosi... :) tai ir teiraujuosi kas labiau nusimano apie e36. nes kazkaip graziausei ji man ziuris. :) manau 141kw per akis perlipus nuo 1.8 karbo? :D beto aciu jums uz jusu nuomones ar patarimus, nezinau kaip pavadint. :)
teisingai darai, kai man lauke teises, turejau pinigu irgi masciau apie visokia peozija - nissanus, supras ir pan.. senu bmw islaikymas tikrai palyginus nesvietiskai pigus, bet pinigu vistiek sueda daugiau nei noretu leist pastoviu pajamu neturintis zmogus.
Image
Mano velnias slypi cia.

User avatar
Shnips
Posts: 6
Joined: 03 Feb 2010 23:55
BMW: rs13
Location: Gargždai
Contact:

Re: [E36] patarkit apie 325i.

Post by Shnips » 30 Jul 2010 12:19

tai jo jo. dar galvoju apie e34 525i. bet kazin ar ji normalei skersa imtu. visgi 200kg sunkesne uz e36. :?

User avatar
Beglys
Posts: 559
Joined: 14 Aug 2009 11:19
BMW: E30
Location: Klaipėda

Re: [E36] patarkit apie 325i.

Post by Beglys » 30 Jul 2010 12:52

Shnips wrote:tas ir yra kad pinigeliu pas mane ne daug. nes esu dar besimokantis biciukas. :) ir kazkaip galvojau apie rs13. bet pasnekejus su tais kas jas turi sako jei neturi daug lesu imk bmw ir nesukes galvos drosi... :) tai ir teiraujuosi kas labiau nusimano apie e36. nes kazkaip graziausei ji man ziuris. :) manau 141kw per akis perlipus nuo 1.8 karbo? :D beto aciu jums uz jusu nuomones ar patarimus, nezinau kaip pavadint. :)



Tai jei su pinigais yra snipstas, tai geriau tu juos pataupyk, negu kad nusipirkes ta E36 325 ir lakysi pasistates, nes neturesi is ko i ja ipilt. Stipendijos neuzteks ;) (jei gauni tokia). Tokia masina tik savaitgaliais, nes ji kaip kasdienine netinka.

User avatar
ChEcK
Posts: 361
Joined: 06 Feb 2008 23:29
BMW: coming soon
Location: Vilnius

Re: [E36] patarkit apie 325i.

Post by ChEcK » 30 Jul 2010 13:40

pirmiausia teises issilaikyk, ismok vaziuot normaliai, o tu jau cia skersus statyt nori

User avatar
Shnips
Posts: 6
Joined: 03 Feb 2010 23:55
BMW: rs13
Location: Gargždai
Contact:

Re: [E36] patarkit apie 325i.

Post by Shnips » 30 Jul 2010 15:01

tai kaip kasdienai naudosiu tokia mazdike 121 berods. ;D o Check. nesnekek apie tai ko nezinai. :)

User avatar
Kardanas
Posts: 153
Joined: 24 Jan 2009 21:16
BMW: e34 535 automasina.
Location: Kauns
Contact:

Re: [E36] patarkit apie 325i.

Post by Kardanas » 31 Jul 2010 01:28

Beglys wrote:
Shnips wrote:tas ir yra kad pinigeliu pas mane ne daug. nes esu dar besimokantis biciukas. :) ir kazkaip galvojau apie rs13. bet pasnekejus su tais kas jas turi sako jei neturi daug lesu imk bmw ir nesukes galvos drosi... :) tai ir teiraujuosi kas labiau nusimano apie e36. nes kazkaip graziausei ji man ziuris. :) manau 141kw per akis perlipus nuo 1.8 karbo? :D beto aciu jums uz jusu nuomones ar patarimus, nezinau kaip pavadint. :)



Tai jei su pinigais yra snipstas, tai geriau tu juos pataupyk, negu kad nusipirkes ta E36 325 ir lakysi pasistates, nes neturesi is ko i ja ipilt. Stipendijos neuzteks ;) (jei gauni tokia). Tokia masina tik savaitgaliais, nes ji kaip kasdienine netinka.
aisku cia jau stipriai i OT lendam, bet negi tikrai toksai didelis skirtumas ar pilt 13litru ar pilt 10litru? su dabartinem benzino kainom bet kokiu atveju stipendijos nlbai gelbeja. Gi esme sudaro ne variklis o ka prapili pats, kai suki ratus po miesta iki statoilo desrainiu ir paskui pas drauga petra per visa miesta vaziuoji parukyt...
Mano kasdienine po 18litru pasiema, bet neverkiu nes ar taip ar taip pinigu nera ant benzino ir tiesiog nebludineju be reikalo su masina.
Image
Mano velnias slypi cia.

User avatar
Shnips
Posts: 6
Joined: 03 Feb 2010 23:55
BMW: rs13
Location: Gargždai
Contact:

Re: [E36] patarkit apie 325i.

Post by Shnips » 31 Jul 2010 11:56

protingai pasakyta, jeigu tapkes pastovei numynes nelaikai ji ir nesrebia tiek daug, arba jei nedarai gazas stabdis, kaip kiti megsta ir poto skundzias kad daug ryja masina... o kuras betkoks yra ir bus brangus. tai ar tu mokesi keleis litais maziau ir vaziuosi su tuo su kuo nenoretum ar mokesi keliais litais brangiau bet zinosi kad vairuoji tai ka nori. ir tas vaziavimo pigumas dar priklauso nuo vairavimo stiliaus. :) tik vat nezinau kiek patvarios ir patikimos tos E36. :?

User avatar
all in music
Posts: 4623
Joined: 26 Oct 2007 13:49
BMW: E36 coupe 94' M50b25 vanos
Location: Klaipeda

Re: [E36] patarkit apie 325i.

Post by all in music » 02 Aug 2010 16:17

tankas yra E36 :) na o kiek patikima bus, jau nuo bukles priklauso, kokia ipirksi. daliu nesunku gaut, nera brangios sakyciau. klp gal biski sunkiau surast ardomu e36, bet dabar jau nebe ta situacija.
elektros biski daugiau, nei E30, tai daugiau yra kam sugest, bet nebutinai turi sugest :)
vazineju vien mieste praktiskai ir sanaudos 13ltr. tapkes netaupau.
BET - dabar kai tokios kainos, apziurek ir 2.8, smagesnis prie zemu apsuku ir bent 1ltr maziau kuro ris, nei 2.5 ;)
Push the button

Post Reply