[E36] 328i kokia teisinga variklio kompresija

Moderators: zygasbmw, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
Post Reply
User avatar
LTFans
Posts: 13
Joined: 27 Apr 2010 19:48
BMW: bmw e46

[E36] 328i kokia teisinga variklio kompresija

Post by LTFans » 26 May 2011 00:08

sveiki gal kas zinot kokia kompresiaj turi but 2.8 varikliuose? nes siandien pasimatvau tai beveik visi cilindrai rodo 14bar. idomu man nes labai jau nudrostas buvo spaudimo matuoklis gal jis cia detas nes 14bar tai mano manybu labai daug. o variklis mano prabeges 180 myliu nebent galvoju kad variklis buvo keistas. As beto susirupinau variklio kompresija nes man antru begu neprasuka ratu o reduktorius virintas tai labai keistas bet ir sankaba labai jau keista man. tai net nezinau kame cia beda ir kokia teisinga kompresija nes 14bar skamba nereliai nes manyciau is salono toks variklis pagalviska turetu tiek baru turet o cia dar tokiu metu su tokiais skaiciai.
Trip to Wales this Spring !!
EastRun WEB Site is finally done !!
Go for register to use forum
View gallery
Get more info
Chat with club members
Create teams
Just go have fun and be EastRunner !!!
http://www.eastrun.co.uk/

User avatar
LaimisBMW
Posts: 692
Joined: 15 Jan 2006 23:30
BMW: M50B25 700AG 2.1bar
Location: Klaipėda

Re: E36 328i kokia teisinga variklio kompresija

Post by LaimisBMW » 26 May 2011 01:04

14bar "plytai" yra normali kompresija.
Dynapack 2WD 1500HP Dyno

User avatar
EXvaldelis
Posts: 2406
Joined: 12 Nov 2007 01:15
BMW: E36 EVO - 530d Sport
Location: Dublinas
Contact:

Re: E36 328i kokia teisinga variklio kompresija

Post by EXvaldelis » 26 May 2011 01:19

taip randama daznai po 13 ar 14 baru,kas cia nuostabaus. jei pasigilintumet tai pamatytumet kad dzepanyzai gerokai didesnius suspaudimus ir daugiau baru turi
MOTOR CONFIDENCE

Parduodu varikliu komplektus
S54B32 68k myliu variklis
E36 M3 S50B30 visa arba dalimis

User avatar
LTFans
Posts: 13
Joined: 27 Apr 2010 19:48
BMW: bmw e46

Re: E36 328i kokia teisinga variklio kompresija

Post by LTFans » 26 May 2011 01:33

LaimisBMW wrote:14bar "plytai" yra normali kompresija.

O kokia naujo variklio kompresija ? nejau naujas variklis is gamyklos turedavo 15-16bar?
Trip to Wales this Spring !!
EastRun WEB Site is finally done !!
Go for register to use forum
View gallery
Get more info
Chat with club members
Create teams
Just go have fun and be EastRunner !!!
http://www.eastrun.co.uk/

User avatar
LTFans
Posts: 13
Joined: 27 Apr 2010 19:48
BMW: bmw e46

Re: E36 328i kokia teisinga variklio kompresija

Post by LTFans » 26 May 2011 01:43

EXvaldelis wrote:taip randama daznai po 13 ar 14 baru,kas cia nuostabaus. jei pasigilintumet tai pamatytumet kad dzepanyzai gerokai didesnius suspaudimus ir daugiau baru turi
jap cars kaip tik turi mazesnes svariklio kompresijas nes dauguma varikliu ju yra turbininiai. O varikliai su turbinom visad rodo mazesne kompresija. pats uzsijamu su japoniskom sportinem masinom.
Trip to Wales this Spring !!
EastRun WEB Site is finally done !!
Go for register to use forum
View gallery
Get more info
Chat with club members
Create teams
Just go have fun and be EastRunner !!!
http://www.eastrun.co.uk/

srotas
Posts: 76
Joined: 24 Mar 2008 03:34
BMW: E36
Location: vilnius

Re: E36 328i kokia teisinga variklio kompresija

Post by srotas » 27 May 2011 13:20

LTFans wrote:
EXvaldelis wrote:taip randama daznai po 13 ar 14 baru,kas cia nuostabaus. jei pasigilintumet tai pamatytumet kad dzepanyzai gerokai didesnius suspaudimus ir daugiau baru turi
jap cars kaip tik turi mazesnes svariklio kompresijas nes dauguma varikliu ju yra turbininiai. O varikliai su turbinom visad rodo mazesne kompresija. pats uzsijamu su japoniskom sportinem masinom.

nemaisyk kompresijos ir suspaudimo laipsnio. taip pas turbininius motorus suspaudimo laipsnis yra mazesnis.

User avatar
EXvaldelis
Posts: 2406
Joined: 12 Nov 2007 01:15
BMW: E36 EVO - 530d Sport
Location: Dublinas
Contact:

Re: E36 328i kokia teisinga variklio kompresija

Post by EXvaldelis » 27 May 2011 15:34

jap cars kaip tik turi mazesnes svariklio kompresijas nes dauguma varikliu ju yra turbininiai. O varikliai su turbinom visad rodo mazesne kompresija. pats uzsijamu su japoniskom sportinem masinom.[/quote]
Kur tu matei kad as kalbeciau apie turbo??????as kalbu apie atmosferika,nekreipk temos noredamas pasirodyti protingesnis.
MOTOR CONFIDENCE

Parduodu varikliu komplektus
S54B32 68k myliu variklis
E36 M3 S50B30 visa arba dalimis

User avatar
zygasbmw
BMW Fan brolis
Posts: 3733
Joined: 13 Apr 2006 11:39
BMW: e30 kovinis,e30 320i cabrio,e34 525tds
Location: Kaunas

Re: [E36] 328i kokia teisinga variklio kompresija

Post by zygasbmw » 27 May 2011 21:59

LTFans wrote:sveiki gal kas zinot kokia kompresiaj turi but 2.8 varikliuose? nes siandien pasimatvau tai beveik visi cilindrai rodo 14bar. idomu man nes labai jau nudrostas buvo spaudimo matuoklis gal jis cia detas nes 14bar tai mano manybu labai daug. o variklis mano prabeges 180 myliu nebent galvoju kad variklis buvo keistas. As beto susirupinau variklio kompresija nes man antru begu neprasuka ratu o reduktorius virintas tai labai keistas bet ir sankaba labai jau keista man. tai net nezinau kame cia beda ir kokia teisinga kompresija nes 14bar skamba nereliai nes manyciau is salono toks variklis pagalviska turetu tiek baru turet o cia dar tokiu metu su tokiais skaiciai.
normali tokio variklio kompresija yra 10-11 bar.

User avatar
all in music
Posts: 4623
Joined: 26 Oct 2007 13:49
BMW: E36 coupe 94' M50b25 vanos
Location: Klaipeda

Re: [E36] 328i kokia teisinga variklio kompresija

Post by all in music » 30 May 2011 10:00

neteko girdeti, kad plytai maziau 12bar apskritai kas gautu...
10-11 yra minimali galima kompresija, kaip ir 0.5bar tarp cilindru skirtumo - sita info is manualo.
ir teko matyti, kaip plytos zvake isukus i stenda, kur uzpumpuoja kompresijos ir duoda skerke, tai prie 10bar skerkes net neiskelia padoriai, prie daugiau nei 16-17 must per bet kur pradeda.
Push the button

Burbulinas
Posts: 25
Joined: 29 May 2011 15:20

Re: [E36] 328i kokia teisinga variklio kompresija

Post by Burbulinas » 01 Jun 2011 16:19

all in music wrote:neteko girdeti, kad plytai maziau 12bar apskritai kas gautu...
10-11 yra minimali galima kompresija, kaip ir 0.5bar tarp cilindru skirtumo - sita info is manualo.
ir teko matyti, kaip plytos zvake isukus i stenda, kur uzpumpuoja kompresijos ir duoda skerke, tai prie 10bar skerkes net neiskelia padoriai, prie daugiau nei 16-17 must per bet kur pradeda.
niekaip nesuprantu, kuo susija kompresija ir kibirkstis?

User avatar
all in music
Posts: 4623
Joined: 26 Oct 2007 13:49
BMW: E36 coupe 94' M50b25 vanos
Location: Klaipeda

Re: [E36] 328i kokia teisinga variklio kompresija

Post by all in music » 01 Jun 2011 16:43

bent kai ant stendo rode, tai jei kompresija mazesne, nei turi buti, tai neiskelia kibirksties. jei nemaisau buna neryski rausva. o kai per didele kompresija, tai zaibavo. kai normalia nustatai, tada normali kibirkstis budavo.
pamatyt reikia, nepripasakosi :)
tik primelaves su skaiciais busiu ir gal su terminais, bet ne esme (skaiciai tada nedomino, nes vaizdine info ispudingesne buvo :D ). esme tame, kad tada matavau pas ji kompresija (rode po 13, nors su kitu matuokliu kitur matavus po 15 rode) ir jis parode kaip su esama kompresija ir esamom zvakem skerke duoda, tada pamazino slegi ir parode, veliau padidino. dar buvo ir kitos auto zvake idejes ir pripumpavo slegio kaip mano motorui.
buvo aisku, kad turi buti dedamos tam tikru duomenu zvakes (tarpeliai ir t.t.) ir turi buti spaudimas tam tikras.

zinau, kad nuo slegio priklauso temperatura, o nuo temperaturos priklauso ir zvakes kaitrumas ir sugebejimas atsiausinti. pvz jei per maza zvakes temperatura - neiskels kibirksties normalios, o jei per didele, tada apskritai detonuoti variklis pradeti gali. tai tiek is mano fizikos ziniu :D

nzn is kur toks mitas, kad negali buti atmosferikui daugiau 10-11, bet tikrai kiek esu klausinejes plytiniu varikliu savininku, tai nei vienam nepasitaikydavo tokiu skaiciu... praktiskai visi 13 gaudavo...
Push the button

User avatar
EXvaldelis
Posts: 2406
Joined: 12 Nov 2007 01:15
BMW: E36 EVO - 530d Sport
Location: Dublinas
Contact:

Re: [E36] 328i kokia teisinga variklio kompresija

Post by EXvaldelis » 01 Jun 2011 22:07

all in music wrote:bent kai ant stendo rode, tai jei kompresija mazesne, nei turi buti, tai neiskelia kibirksties. jei nemaisau buna neryski rausva. o kai per didele kompresija, tai zaibavo. kai normalia nustatai, tada normali kibirkstis budavo.
pamatyt reikia, nepripasakosi :)
tik primelaves su skaiciais busiu ir gal su terminais, bet ne esme (skaiciai tada nedomino, nes vaizdine info ispudingesne buvo :D ). esme tame, kad tada matavau pas ji kompresija (rode po 13, nors su kitu matuokliu kitur matavus po 15 rode) ir jis parode kaip su esama kompresija ir esamom zvakem skerke duoda, tada pamazino slegi ir parode, veliau padidino. dar buvo ir kitos auto zvake idejes ir pripumpavo slegio kaip mano motorui.
buvo aisku, kad turi buti dedamos tam tikru duomenu zvakes (tarpeliai ir t.t.) ir turi buti spaudimas tam tikras.

zinau, kad nuo slegio priklauso temperatura, o nuo temperaturos priklauso ir zvakes kaitrumas ir sugebejimas atsiausinti. pvz jei per maza zvakes temperatura - neiskels kibirksties normalios, o jei per didele, tada apskritai detonuoti variklis pradeti gali. tai tiek is mano fizikos ziniu :D

nzn is kur toks mitas, kad negali buti atmosferikui daugiau 10-11, bet tikrai kiek esu klausinejes plytiniu varikliu savininku, tai nei vienam nepasitaikydavo tokiu skaiciu... praktiskai visi 13 gaudavo...



+1 visiskai teisingai
MOTOR CONFIDENCE

Parduodu varikliu komplektus
S54B32 68k myliu variklis
E36 M3 S50B30 visa arba dalimis

Post Reply