[all] Dyzeliuko pravalymas nuo vandens spiritu

Moderators: zygasbmw, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
Post Reply
User avatar
Kardanas
Posts: 153
Joined: 24 Jan 2009 21:16
BMW: e34 535 automasina.
Location: Kauns
Contact:

[all] Dyzeliuko pravalymas nuo vandens spiritu

Post by Kardanas » 20 Nov 2013 10:37

Sveiki, turiu tais toki klausimeli... Nesenai teko i pilna baka dyzelio ifurfolinti ~20ml vandens (neklauskit kaip :D bet nutiko)
Kelis kartus tvarkiau filtra, bet baisu pries ziema kad vistiek tos dregmes bake pvz uzsistovejusios liko..
Kiek zinau ta dregme puikiai galima sugaudyti ir sudeginti i baka ipylus spirito... Bet nelabai randu patikimesnes info kokiu santykiu ta reiktu daryti.
Image
Mano velnias slypi cia.

User avatar
Drulia
Posts: 304
Joined: 08 Oct 2009 18:54
BMW: e30 b25||e36/5 b16||e46 pilkas dyzelis
Location: Jonava

Re: [all] Dyzeliuko pravalymas nuo vandens spiritu

Post by Drulia » 20 Nov 2013 10:56

20ml vandens ant pilno bako dizelio? tikrai nemanau kad nuo tokio kiekio cia kasnors galetu pasidaryti :) 20 ml cia juk maza maza stopke degtinei gert :D

User avatar
Kardanas
Posts: 153
Joined: 24 Jan 2009 21:16
BMW: e34 535 automasina.
Location: Kauns
Contact:

Re: [all] Dyzeliuko pravalymas nuo vandens spiritu

Post by Kardanas » 20 Nov 2013 11:00

Drulia wrote:20ml vandens ant pilno bako dizelio? tikrai nemanau kad nuo tokio kiekio cia kasnors galetu pasidaryti :) 20 ml cia juk maza maza stopke degtinei gert :D
I pilna benzino baka turbut koki puslitri vandens supilt butu galima ir nieko, bet juk dyzelis kaip aliejus - vanduo jame kaip gyvsidabris seda kapsulytese ir niekur jis nedingsta, nezinia kiek ten laiko plaukios o ziema jau bedu pridaryti gali, nesinori rizikuoti...
Image
Mano velnias slypi cia.

User avatar
Borato
Posts: 779
Joined: 17 Jul 2010 22:15
BMW: E30 324td 1990
Location: Elektrėnai
Contact:

Re: [all] Dyzeliuko pravalymas nuo vandens spiritu

Post by Borato » 20 Nov 2013 11:27

Nu man žiemą pateko keli mililitrai, ir jau bėdų turėjau. O vasarą vanduo susirenka kuro filtre :) Pripilk specialios chemijos apsorbuoti vandeniui, manau padės. dažniau iš kuro filtro nuleisdinėk vandenį, ir neturėtum turėt bėdų žiemą
Jei netyčia pamatysit mane bevažiuojantį priekyje, laikykitės saugaus atstumo, nes išrukysiu! :D

tomasbmw
Posts: 466
Joined: 15 Jul 2013 01:56
BMW: e36 325i

Re: [all] Dyzeliuko pravalymas nuo vandens spiritu

Post by tomasbmw » 21 Nov 2013 05:57

Su pustusciais bakais pries ziema bake kondensato manau didesnis kiekis susirenka.o pas tave ta turbut per lietu uzipilinejant baka per garlavina daugisu pribegtu.nesuk del to galvos

User avatar
Borato
Posts: 779
Joined: 17 Jul 2010 22:15
BMW: E30 324td 1990
Location: Elektrėnai
Contact:

Re: [all] Dyzeliuko pravalymas nuo vandens spiritu

Post by Borato » 21 Nov 2013 20:15

tomasbmw wrote:Su pustusciais bakais pries ziema bake kondensato manau didesnis kiekis susirenka.o pas tave ta turbut per lietu uzipilinejant baka per garlavina daugisu pribegtu.nesuk del to galvos
nu nu.. Pažiurėčiau ką darytum prie -20 užsipylęs saliarkos nors ir su nedideliu kiekiu vandens, nereiktų ir pustusčio bako, vistiek vanduo renkasi dugne, kad ir užšalęs. Man praitą žiemą užteko ipylt saliarkos, ipiltos į butelį nuo vandens, tai prigaudė ledukų vienkryptis vožtuvas ir balius baigtas.. Tai ilgai turėjau bėdų, galų gale nusibodo, nuvariau į šildomą garažą, palikau per naktį, daviau padirbt paskuj, ir tas vanduo susikaupe filtre, tada išleidau ir bėdos baigės :) te tau ir keliolika mililitrų..
Jei netyčia pamatysit mane bevažiuojantį priekyje, laikykitės saugaus atstumo, nes išrukysiu! :D

Post Reply