[e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Moderators: zygasbmw, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
User avatar
Andre
Posts: 698
Joined: 28 Apr 2008 21:15
BMW: Bendraamzis e30
Location: kaunas-Leipalingis
Contact:

[e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Post by Andre » 18 Mar 2014 23:44

Tokia beda turiu. 2.4 D saltas, ar nuo vaziavimo pastovejas bent kokias 7 8 val, uzkurtas variklis purtosi, meta lyg balta, lyg melsva duma... Tas trunka keles, ar kelesdesimt sekundziu. Antifryzas, tepalai nedingsta. Purkstukai tikrinti, zvakes naujos, zvakiu pakaitinimas veikia. Tiesa, pasildzius du ar tris kartus, purtymosi buna maziau. Siltas vedasi normaliai, nesipurto. Degimo kampas bandytas ivairus, pavelintas, paankstintas grubiai rezultatas toks pats.. Siurblys? Zmones kurie vale ir tikrino purkstukus, siurbli atmeta. Gal turit kokiu minciu? Gal koks daviklis kaltas gali but? :vis

User avatar
318is bolidas
Posts: 1481
Joined: 21 Feb 2008 13:44
Location: Lietuva
Contact:

Re: [e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Post by 318is bolidas » 18 Mar 2014 23:49

kaip ir zvakes ...

User avatar
Andre
Posts: 698
Joined: 28 Apr 2008 21:15
BMW: Bendraamzis e30
Location: kaunas-Leipalingis
Contact:

Re: [e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Post by Andre » 19 Mar 2014 00:07

318is bolidas wrote:kaip ir zvakes ...
Nu negali but jos. Visos naujos, bosch. Sudetos vienu metu, ir visos kaista. Pakaitinus kelis kart, tik sumazeja purtymosi stiprumas ir laikas.

User avatar
Andre
Posts: 698
Joined: 28 Apr 2008 21:15
BMW: Bendraamzis e30
Location: kaunas-Leipalingis
Contact:

Re: [e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Post by Andre » 19 Mar 2014 00:44

Su zvakiu darbu idomus dalykas, nezinau ar taip turi but. Zodziu pirmas kelias sekundes, kai dega oranzine lempute su zvakiu simboliu, i zvakes ateina 10v, bent jau testeris taip rodo, o kai uzgesta ta lempute, ir uzsidega zalia lempute, su rodykle, tuo metu i zvakes eina 12v. Uzgesus zaliai lemputei, srove dingsta. Taip turi but?

User avatar
Borato
Posts: 779
Joined: 17 Jul 2010 22:15
BMW: E30 324td 1990
Location: Elektrėnai
Contact:

Re: [e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Post by Borato » 19 Mar 2014 22:53

Andre wrote:Su zvakiu darbu idomus dalykas, nezinau ar taip turi but. Zodziu pirmas kelias sekundes, kai dega oranzine lempute su zvakiu simboliu, i zvakes ateina 10v, bent jau testeris taip rodo, o kai uzgesta ta lempute, ir uzsidega zalia lempute, su rodykle, tuo metu i zvakes eina 12v. Uzgesus zaliai lemputei, srove dingsta. Taip turi but?
Įdomiai čia pas tave. Pas mane pašildymo metu į žvakes ateina 11V, o užsidegus žaliai lemputei kažkur 9.5V, užgesus žaliai išvis srovės nepaduoda žvakėm
Jei netyčia pamatysit mane bevažiuojantį priekyje, laikykitės saugaus atstumo, nes išrukysiu! :D

fipa
Posts: 627
Joined: 29 Apr 2007 12:34
BMW: E36 318iS
Location: Kaunas
Contact:

Re: [e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Post by fipa » 19 Mar 2014 22:55

Andre wrote:Tokia beda turiu. 2.4 D saltas, ar nuo vaziavimo pastovejas bent kokias 7 8 val, uzkurtas variklis purtosi, meta lyg balta, lyg melsva duma... Tas trunka keles, ar kelesdesimt sekundziu. Antifryzas, tepalai nedingsta. Purkstukai tikrinti, zvakes naujos, zvakiu pakaitinimas veikia. Tiesa, pasildzius du ar tris kartus, purtymosi buna maziau. Siltas vedasi normaliai, nesipurto. Degimo kampas bandytas ivairus, pavelintas, paankstintas grubiai rezultatas toks pats.. Siurblys? Zmones kurie vale ir tikrino purkstukus, siurbli atmeta. Gal turit kokiu minciu? Gal koks daviklis kaltas gali but? :vis
Kas per naujas tvarkymo būdas?
Valyk nevalęs. Jei jau adata išdilo - joks valymas nepadės.
Esi tikras, kad purkštukai geri?
Image

User avatar
Andre
Posts: 698
Joined: 28 Apr 2008 21:15
BMW: Bendraamzis e30
Location: kaunas-Leipalingis
Contact:

Re: [e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Post by Andre » 20 Mar 2014 10:03

fipa wrote:
Andre wrote:Tokia beda turiu. 2.4 D saltas, ar nuo vaziavimo pastovejas bent kokias 7 8 val, uzkurtas variklis purtosi, meta lyg balta, lyg melsva duma... Tas trunka keles, ar kelesdesimt sekundziu. Antifryzas, tepalai nedingsta. Purkstukai tikrinti, zvakes naujos, zvakiu pakaitinimas veikia. Tiesa, pasildzius du ar tris kartus, purtymosi buna maziau. Siltas vedasi normaliai, nesipurto. Degimo kampas bandytas ivairus, pavelintas, paankstintas grubiai rezultatas toks pats.. Siurblys? Zmones kurie vale ir tikrino purkstukus, siurbli atmeta. Gal turit kokiu minciu? Gal koks daviklis kaltas gali but? :vis
Kas per naujas tvarkymo būdas?
Valyk nevalęs. Jei jau adata išdilo - joks valymas nepadės.
Esi tikras, kad purkštukai geri?
Toks ir tvarkymas, purkstukai uzsinese buvo, vos myzdavo isvis, isarde, praplove, ir pradejo graziai taktais purkst. Purkstukai tikrai geri.

User avatar
Andre
Posts: 698
Joined: 28 Apr 2008 21:15
BMW: Bendraamzis e30
Location: kaunas-Leipalingis
Contact:

Re: [e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Post by Andre » 20 Mar 2014 10:05

Borato wrote:
Andre wrote:Su zvakiu darbu idomus dalykas, nezinau ar taip turi but. Zodziu pirmas kelias sekundes, kai dega oranzine lempute su zvakiu simboliu, i zvakes ateina 10v, bent jau testeris taip rodo, o kai uzgesta ta lempute, ir uzsidega zalia lempute, su rodykle, tuo metu i zvakes eina 12v. Uzgesus zaliai lemputei, srove dingsta. Taip turi but?
Įdomiai čia pas tave. Pas mane pašildymo metu į žvakes ateina 11V, o užsidegus žaliai lemputei kažkur 9.5V, užgesus žaliai išvis srovės nepaduoda žvakėm
Tai va, man irgi idomiai pasirode, kur cia beda gali but? Nes atvirkstinis variantas kazkoks, gal sumaisyti laidai kokie nors? :)

User avatar
Borato
Posts: 779
Joined: 17 Jul 2010 22:15
BMW: E30 324td 1990
Location: Elektrėnai
Contact:

Re: [e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Post by Borato » 20 Mar 2014 19:08

Aš tai įtarčiau žvakių rėlę dėl šito prikolo. O dėl purtymosi tai 80%, kad purkštukai jau nesandarūs, arba tik kažkuris vienas. O jei pats jų netikrinai, tai abejoju ar kažką tie meistrai labai tikrino, turbūt tik pažiūrėjo ar nemyža, ir tiek :)
Jei netyčia pamatysit mane bevažiuojantį priekyje, laikykitės saugaus atstumo, nes išrukysiu! :D

User avatar
Andre
Posts: 698
Joined: 28 Apr 2008 21:15
BMW: Bendraamzis e30
Location: kaunas-Leipalingis
Contact:

Re: [e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Post by Andre » 20 Mar 2014 19:25

Borato wrote:Aš tai įtarčiau žvakių rėlę dėl šito prikolo. O dėl purtymosi tai 80%, kad purkštukai jau nesandarūs, arba tik kažkuris vienas. O jei pats jų netikrinai, tai abejoju ar kažką tie meistrai labai tikrino, turbūt tik pažiūrėjo ar nemyža, ir tiek :)
Prie mano akiu dare viska. Is 6 tik 2 geri buvo. Po to pravalius tie 4 taip pat purske kaip tie du. Surinkus, trauka akivaizdziai pagerejo, bet rytinis uzkurimas, liko toks pats. Todel tikrai purkstukus atmetu. Ta pakaitinimo rele gal ir gali but, nes keistai ji dirba pagal testeri ziurint. Bet pakaitinus pvz 3 kartus ryte, tik siek tiek sumazeja purtymosi ir dumijimo laikas, visiskai nedingsta. Bet velgi, jei rele butu bloga, tai ji nekaitintu, o ne kaitintu atbulai :D kazkaip man cia nesueina galai :)

User avatar
Borato
Posts: 779
Joined: 17 Jul 2010 22:15
BMW: E30 324td 1990
Location: Elektrėnai
Contact:

Re: [e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Post by Borato » 20 Mar 2014 19:45

Andre wrote:
Borato wrote:Aš tai įtarčiau žvakių rėlę dėl šito prikolo. O dėl purtymosi tai 80%, kad purkštukai jau nesandarūs, arba tik kažkuris vienas. O jei pats jų netikrinai, tai abejoju ar kažką tie meistrai labai tikrino, turbūt tik pažiūrėjo ar nemyža, ir tiek :)
Prie mano akiu dare viska. Is 6 tik 2 geri buvo. Po to pravalius tie 4 taip pat purske kaip tie du. Surinkus, trauka akivaizdziai pagerejo, bet rytinis uzkurimas, liko toks pats. Todel tikrai purkstukus atmetu. Ta pakaitinimo rele gal ir gali but, nes keistai ji dirba pagal testeri ziurint. Bet pakaitinus pvz 3 kartus ryte, tik siek tiek sumazeja purtymosi ir dumijimo laikas, visiskai nedingsta. Bet velgi, jei rele butu bloga, tai ji nekaitintu, o ne kaitintu atbulai :D kazkaip man cia nesueina galai :)
Supranti, jei purkštukas išsidėvėjęs, tu jo valyk nevalęs (turbūt ultragarsinėj vonelėje mirkė) jis vistiek bus nesandarus :) aš irgi ieškojau sau gerų purkštukų, tai iš 44vnt vargais negalais radau 6 leisgyvius :) nu bet vistiek purtosi pastovėjęs apie parą laiko. O tavo atveju bus sudegintos kažkurios pakaitinimo žvakės, jeigu paduoda joms 12v, nes negali daugiau 11v paduoti žvakėm :)
Jei netyčia pamatysit mane bevažiuojantį priekyje, laikykitės saugaus atstumo, nes išrukysiu! :D

User avatar
Andre
Posts: 698
Joined: 28 Apr 2008 21:15
BMW: Bendraamzis e30
Location: kaunas-Leipalingis
Contact:

Re: [e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Post by Andre » 20 Mar 2014 20:24

Jokiu ultragarsu nevale. Ant stendo kai tikrina paduodami kura pradzioj pratikrino kurie geri kurie ne, po to blogus isarde, praplove, prPute oru ir tiek. Nuo senumo nuosedu matyt buvo. Po to surinko ir purske kuo puikiausiai. Zodziu,del purkstuku as ramus. Zvakes sudejau visas naujas, bosch. Visos geros, po sudejimo kita ryta, niekas nepasikeite.

User avatar
Mariuzzzz
Posts: 1121
Joined: 10 Mar 2011 18:21
BMW: e28 524d

Re: [e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Post by Mariuzzzz » 20 Mar 2014 22:28

Kompresija nematuota?
Geriau pilvas nuo alaus, nei kupra nuo darbo :D

User avatar
Andre
Posts: 698
Joined: 28 Apr 2008 21:15
BMW: Bendraamzis e30
Location: kaunas-Leipalingis
Contact:

Re: [e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Post by Andre » 20 Mar 2014 22:33

Mariuzzzz wrote:Kompresija nematuota?
Nematuota. Bet ka zinau, trauka normali, tepalu per 10 000 km niekad nedapilineju, kiek supilu, tiek isleidziu. Antifryzas irgi nedingineja. Darbas grazus, tolygus, nemanau kad voztuvai pradeginti bus...

User avatar
Andre
Posts: 698
Joined: 28 Apr 2008 21:15
BMW: Bendraamzis e30
Location: kaunas-Leipalingis
Contact:

Re: [e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Post by Andre » 20 Mar 2014 22:35

Gal kartais yra koks daviklis kuris turi itakos uzvedimo metu motoro darbui? Gal ta pakaitinimo rele ar kaip ja pavadint, kur prie filtro stovi? :alio

User avatar
Borato
Posts: 779
Joined: 17 Jul 2010 22:15
BMW: E30 324td 1990
Location: Elektrėnai
Contact:

Re: [e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Post by Borato » 20 Mar 2014 22:42

Andre wrote:Gal kartais yra koks daviklis kuris turi itakos uzvedimo metu motoro darbui? Gal ta pakaitinimo rele ar kaip ja pavadint, kur prie filtro stovi? :alio
Variantas kitas, nedakaitina normaliai pakaitinimo žvakių, jeigu tik 9v paduoda. Keisk pakaitinimo rėlę pabandymui. Jei reik savo galiu paskolint pabandymui
Jei netyčia pamatysit mane bevažiuojantį priekyje, laikykitės saugaus atstumo, nes išrukysiu! :D

User avatar
Andre
Posts: 698
Joined: 28 Apr 2008 21:15
BMW: Bendraamzis e30
Location: kaunas-Leipalingis
Contact:

Re: [e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Post by Andre » 20 Mar 2014 22:50

Borato wrote:
Andre wrote:Gal kartais yra koks daviklis kuris turi itakos uzvedimo metu motoro darbui? Gal ta pakaitinimo rele ar kaip ja pavadint, kur prie filtro stovi? :alio
Variantas kitas, nedakaitina normaliai pakaitinimo žvakių, jeigu tik 9v paduoda. Keisk pakaitinimo rėlę pabandymui. Jei reik savo galiu paskolint pabandymui
Na bet kai dega zalia lempute, paduoda apie 12v. Tris kart kaitinau iki tos ribos kol uzgesta net zalia lempute, tai jau turetu prikaist tikrai...bet vistiek rezultatas nedziugina :) o ta rele uzvedus varikli, dar toliau kaitina, ar tik uzvedi ir ji nustoja kaitint?

User avatar
Borato
Posts: 779
Joined: 17 Jul 2010 22:15
BMW: E30 324td 1990
Location: Elektrėnai
Contact:

Re: [e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Post by Borato » 20 Mar 2014 23:05

Užvedus variklį kaitina dar apie tris sekundes
Jei netyčia pamatysit mane bevažiuojantį priekyje, laikykitės saugaus atstumo, nes išrukysiu! :D

User avatar
Andre
Posts: 698
Joined: 28 Apr 2008 21:15
BMW: Bendraamzis e30
Location: kaunas-Leipalingis
Contact:

Re: [e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Post by Andre » 21 Mar 2014 18:37

Daugiau variantu nebus? Verta siurbli statyt ant stendo?

User avatar
318is bolidas
Posts: 1481
Joined: 21 Feb 2008 13:44
Location: Lietuva
Contact:

Re: [e30] 2.4d uzkurus purtosi, dumija.

Post by 318is bolidas » 21 Mar 2014 22:00

tuoj puse motoro sumastysi isrinkti istikrinti, pasidaryk su zvakem normaliai kad butu,manau visa beda tame tebus...

Post Reply