[All] BMW reduktoriai

Moderators: zygasbmw, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
BMWCherry

Re: [All] BMW reduktoriai

Post by BMWCherry » 17 Aug 2010 16:54

iskilo klausimas, idomu, nuo e36 pusasis su granatom tinka ant e36/5 (kompaktui)?

murfiis
Posts: 42
Joined: 25 May 2010 14:19
BMW: e34
Location: Kuršėnai

Re: [All] BMW reduktoriai

Post by murfiis » 20 Aug 2010 16:05

Sveiki vyrai (o gal ir damu yra.. tai labas ir joms) :) esu naujokas,tad noreciau pasidomet. kaip tiksliai suzinot ar pas mane lsd ar paprastas reduktorius? turiu e34. zodziu man dazniausiai viena rata suka. ir turiu ideja jei paprastas reduktoriu tai as gal geriau virinsiu ji, nei kazka darysiu (taupymo sumetimais) ar galit kas pagelbet? noriu dar isvaziuot pasimokyt paslidynet kol dar sniegiuka nier :D

Skipis_BMW
Posts: 34
Joined: 16 Feb 2010 14:13
BMW: E36 325
Location: Vilnius
Contact:

Re: [All] BMW reduktoriai

Post by Skipis_BMW » 20 Aug 2010 16:47

murfiis wrote:Sveiki vyrai (o gal ir damu yra.. tai labas ir joms) :) esu naujokas,tad noreciau pasidomet. kaip tiksliai suzinot ar pas mane lsd ar paprastas reduktorius? turiu e34. zodziu man dazniausiai viena rata suka. ir turiu ideja jei paprastas reduktoriu tai as gal geriau virinsiu ji, nei kazka darysiu (taupymo sumetimais) ar galit kas pagelbet? noriu dar isvaziuot pasimokyt paslidynet kol dar sniegiuka nier :D
Pas BMW'us labai legva atskirti, ant blokuoto reduktoriaus buna plokstele ir jeigu uzraso pradzioje yra raide "S" tada blokuota jeigu jos nera tai neblokuota. Seip ir standartine blokiruote yra kazkiek % blokuota. Virint nepatarciau nes atsiras kitu bedu.. ir jeigu tai tavo kasdienine masina, tai diskomfortas bus labai didelis. Su open diffu gali kuo puikiausiai eit skersas tik reikia ne saules piest, o uzsistatyt. Driftinant is vietos ir paisant saules tau ir suksis tas vienas ratas..
...power is nothing without control...

murfiis
Posts: 42
Joined: 25 May 2010 14:19
BMW: e34
Location: Kuršėnai

Re: [All] BMW reduktoriai

Post by murfiis » 20 Aug 2010 17:24

mhm,ne man nereikai daily car'o cia su ja treniruojuos. tad manau man reiktu virinto. ir smagiau ir manau siek tiek lengviau (na gal klystu) suprantu ir virinto reduktoriaus padarinius,bet cia vietoj turiu labai labai gera drauga kuris suvairuos ar pusasius ar ta pati kita reduktoriu,tik va beda! nera nei siauliuos nei kursenuos normaliu vaikiu i kuriuos galetu kreiptis tokiais klausimais. tad gaunu cia rasyt. na o del to vieno rato: keleta kartu siaip dar normaliai visa diena trasoj praleidau tai pastebejimas toks vienas ratas padiles kitoj puse 5 keiciau.. tai... nu zodziu vargu ar supratai ka.., dar patarimu? :) gal vis del to virint? gal geriau pm

User avatar
LUAs
Posts: 262
Joined: 30 Apr 2009 11:53
BMW: E30 325
Location: Frankfurt am Main
Contact:

Re: [All] BMW reduktoriai

Post by LUAs » 22 Aug 2010 01:29

murfiis wrote:mhm,ne man nereikai daily car'o cia su ja treniruojuos. tad manau man reiktu virinto. ir smagiau ir manau siek tiek lengviau (na gal klystu) suprantu ir virinto reduktoriaus padarinius,bet cia vietoj turiu labai labai gera drauga kuris suvairuos ar pusasius ar ta pati kita reduktoriu,tik va beda! nera nei siauliuos nei kursenuos normaliu vaikiu i kuriuos galetu kreiptis tokiais klausimais. tad gaunu cia rasyt. na o del to vieno rato: keleta kartu siaip dar normaliai visa diena trasoj praleidau tai pastebejimas toks vienas ratas padiles kitoj puse 5 keiciau.. tai... nu zodziu vargu ar supratai ka.., dar patarimu? :) gal vis del to virint? gal geriau pm
:vis negerk teviskes alaus

User avatar
gabas
Posts: 238
Joined: 31 Aug 2009 14:11
BMW: E36 iS Coupe
Location: Anyksciu raj. - Kaunas
Contact:

Re: [All] BMW reduktoriai

Post by gabas » 23 Aug 2010 12:24

Sveiki, paziurejau reduktoriaus perdavima sendien. Ant ploksteles uzrasyta 4.27 kiek iziurejau, nes nusukimui ploksteles tuo metu neturejau po ranka jokio tinkamo rakto, kad galeciau nusveisti. Taciau tai nera esme, man idomu ka gali reiksti skaiciai "5651", nes ant ploksteles jie taip pat iskalti. Beja, reduktorius "mazasis" :)

User avatar
vincas
Posts: 82
Joined: 01 Feb 2010 21:22
BMW: e46 320d , e46 330i estate
Location: Northen Ireland

Re: [All] BMW reduktoriai

Post by vincas » 26 Aug 2010 00:17

Manijakas wrote:
WyckaE36 wrote:sweiki norejau paklausiti i E36 320i ystacius paprasta E36 328i reduktoriu kas nors skirsis nuo 320i reduktoriaus originalaus.(vazevimo prasme).
Jei neklystu darant toky varianta reiks pusasiu ir kardano nuo 328 :ops
pvz pas mane m52b20 difas buvo mazasis nusipirkau 325 didyji rodos toks pats kardano tvirtinimas su skylemis tinka pusasiu varstai siek tiek storesni ir siek tiek tankiau isideste bandziau deti bet lyg kardano truktu kiek pamenu kardanas siek tiek tamposi ar klystu ?? pakeiciau flancus nuo mazojo difo (subirejusio) siek tiek truko kad isikistu pilanai iki viduriu bet bachurelis kepindamas satalitus prikepino ir flancus tai savaitgali bandysiu isistatyti ir ziuresim kas gausis , klausimas tik vienas ar kardanas tamposi pirmyn atgal ? ir kiek ?

User avatar
Tadela
Posts: 1185
Joined: 01 Oct 2009 16:14
BMW: e30 V8
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: [All] BMW reduktoriai

Post by Tadela » 26 Aug 2010 00:22

Tamposi prie pakabinamo guolio yra tokia verzle ji atsileidzia ir kardanas pasiduoda i prieki ir atgal,tiesa nelengvai nes slycai ten gumoje berodz, o kiek tiksliai nepasakysiu,bet tau uzteks, kad isidetum reduktoriu.
Ivairiu kompiuteriu gedimu salinimas (Hardware ir Software).
Kompiuteriu supirkimas.
Mob. telefonu remontas.
Taip pat perku automobili, gali buti su/be tech. vaziuojantis/nevaziuojantis, is po avarijos. tel .86299329du

User avatar
vincas
Posts: 82
Joined: 01 Feb 2010 21:22
BMW: e46 320d , e46 330i estate
Location: Northen Ireland

Re: [All] BMW reduktoriai

Post by vincas » 26 Aug 2010 00:33

peksinis wrote:Tamposi prie pakabinamo guolio yra tokia verzle ji atsileidzia ir kardanas pasiduoda i prieki ir atgal,tiesa nelengvai nes slycai ten gumoje berodz, o kiek tiksliai nepasakysiu,bet tau uzteks, kad isidetum reduktoriu.
tai ta verzle kazkur prie rankinio ir reikia nuimti ta visa najobke kur stovi tarp duslio ir kardano

User avatar
Tadela
Posts: 1185
Joined: 01 Oct 2009 16:14
BMW: e30 V8
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: [All] BMW reduktoriai

Post by Tadela » 26 Aug 2010 00:49

vincas wrote:
peksinis wrote:Tamposi prie pakabinamo guolio yra tokia verzle ji atsileidzia ir kardanas pasiduoda i prieki ir atgal,tiesa nelengvai nes slycai ten gumoje berodz, o kiek tiksliai nepasakysiu,bet tau uzteks, kad isidetum reduktoriu.
tai ta verzle kazkur prie rankinio ir reikia nuimti ta visa najobke kur stovi tarp duslio ir kardano
nenuimsi,tik atsuksi it tada jau kardanas vaikscios i prieki ir tgal,po to nepamirsk jo uzverst...
Ivairiu kompiuteriu gedimu salinimas (Hardware ir Software).
Kompiuteriu supirkimas.
Mob. telefonu remontas.
Taip pat perku automobili, gali buti su/be tech. vaziuojantis/nevaziuojantis, is po avarijos. tel .86299329du

User avatar
gonchikas
Posts: 344
Joined: 30 Dec 2007 14:18
Location: Reykjavik

Re: [All] BMW reduktoriai

Post by gonchikas » 01 Sep 2010 16:42

vincas wrote: pvz pas mane m52b20 difas buvo mazasis nusipirkau 325 didyji rodos toks pats kardano tvirtinimas su skylemis tinka pusasiu varstai siek tiek storesni ir siek tiek tankiau isideste bandziau deti bet lyg kardano truktu kiek pamenu kardanas siek tiek tamposi ar klystu ?? pakeiciau flancus nuo mazojo difo (subirejusio) siek tiek truko kad isikistu pilanai iki viduriu bet bachurelis kepindamas satalitus prikepino ir flancus tai savaitgali bandysiu isistatyti ir ziuresim kas gausis , klausimas tik vienas ar kardanas tamposi pirmyn atgal ? ir kiek ?
Apie kokius flancus tu cia sneki, netinka mazo difo flancai i didiji, ko pasakoje dedant didesni difa reikes ir didesniu pusasiu. Ir kardanas nesusistums tiek kad tilptu didesnis difas, tai reikia dar kaip ir kardano... Dar skirsis perdavimas, ko pasakoje nebetaip gerai trauks masina.

User avatar
vincas
Posts: 82
Joined: 01 Feb 2010 21:22
BMW: e46 320d , e46 330i estate
Location: Northen Ireland

Re: [All] BMW reduktoriai

Post by vincas » 01 Sep 2010 22:51

gonchikas wrote:
vincas wrote: pvz pas mane m52b20 difas buvo mazasis nusipirkau 325 didyji rodos toks pats kardano tvirtinimas su skylemis tinka pusasiu varstai siek tiek storesni ir siek tiek tankiau isideste bandziau deti bet lyg kardano truktu kiek pamenu kardanas siek tiek tamposi ar klystu ?? pakeiciau flancus nuo mazojo difo (subirejusio) siek tiek truko kad isikistu pilanai iki viduriu bet bachurelis kepindamas satalitus prikepino ir flancus tai savaitgali bandysiu isistatyti ir ziuresim kas gausis , klausimas tik vienas ar kardanas tamposi pirmyn atgal ? ir kiek ?
Apie kokius flancus tu cia sneki, netinka mazo difo flancai i didiji, ko pasakoje dedant didesni difa reikes ir didesniu pusasiu. Ir kardanas nesusistums tiek kad tilptu didesnis difas, tai reikia dar kaip ir kardano... Dar skirsis perdavimas, ko pasakoje nebetaip gerai trauks masina.
Reduktorius yra suvirintas ''flancai '' galbut vadinu juos ne taip kaip teikia na grybo formos tos xuinios kur kisasi i difa ir tik tada prie ju sukasi pusasiai , na o del kardano tai esate teisus bandziau ideti netinka sustumtas kardas iki galo visvien per ilgas apie 0.5cm tai net nebebandziau kisti o seip rodos viskas kitkas tinka na reiktu siokiu tokiu modifikaciju

User avatar
gonchikas
Posts: 344
Joined: 30 Dec 2007 14:18
Location: Reykjavik

Re: [All] BMW reduktoriai

Post by gonchikas » 02 Sep 2010 19:51

Dar karta sakau: netinka mazo difo flancai i didiji. O modifikacijas kokiu reiktu isvardinau.

Mindzis.e30
Posts: 460
Joined: 18 Mar 2009 17:15
BMW: m50TUb20
Location: Kedainiai

Re: [All] BMW reduktoriai

Post by Mindzis.e30 » 06 Sep 2010 14:00

e30 m20b20 89m sedanas.koks pas ji reduktorius mazasis ar dydisis?

User avatar
Andrius S.
Posts: 1557
Joined: 01 Feb 2007 00:13

Re: [All] BMW reduktoriai

Post by Andrius S. » 06 Sep 2010 14:03

Mindzis.e30 wrote:e30 m20b20 89m sedanas.koks pas ji reduktorius mazasis ar dydisis?
mazas.

Mindzis.e30
Posts: 460
Joined: 18 Mar 2009 17:15
BMW: m50TUb20
Location: Kedainiai

Re: [All] BMW reduktoriai

Post by Mindzis.e30 » 06 Sep 2010 19:38

bummer333 wrote:
Mindzis.e30 wrote:e30 m20b20 89m sedanas.koks pas ji reduktorius mazasis ar dydisis?
mazas.
dekui

User avatar
Q-LEX
Posts: 11
Joined: 19 Aug 2010 12:07
BMW: E36 320

Re: [All] BMW reduktoriai

Post by Q-LEX » 11 Sep 2010 09:51

Sveiki, pas mane mazasis reduktorius LSD 3,45 is E36. reduktorius isimtas is automobilio
Problema: sukiojant uz ten kur jungiasi kardans girdisi ir jaucias toks barkstelejimas, sukiojant pirmyn atgal, lyg tarp dantraciu but labai mazas laisvumas. Cia taip turi but?
Esu sukines open difa, bet neatkreipiau kad demesio kad taip butu.

Aciu

User avatar
Vytautas.G
Posts: 426
Joined: 02 May 2008 10:34
BMW: e46 m-tech
Location: Vilnius
Contact:

Re: [All] BMW reduktoriai

Post by Vytautas.G » 11 Sep 2010 12:49

Q-LEX wrote:Sveiki, pas mane mazasis reduktorius LSD 3,45 is E36. reduktorius isimtas is automobilio
Problema: sukiojant uz ten kur jungiasi kardans girdisi ir jaucias toks barkstelejimas, sukiojant pirmyn atgal, lyg tarp dantraciu but labai mazas laisvumas. Cia taip turi but?
Esu sukines open difa, bet neatkreipiau kad demesio kad taip butu.

Aciu
sunku nustatyti per foruma :), bet is esmes turetu suktis sklandziai, be jokiu laisvumu ar traskesiu, jei kazkas jauciasi tai jau nlb gerai.
Pvz - open difa sukant uz tos vietos kur kardanas jungiasi - irgi viskas turi buti sklandziai ir be jokiu traskesiu, o paemus uz vieno is flancu - sukant kita - jau jauciasi dantraciai. ;)
www.autovaga.lt

S-line
Posts: 46
Joined: 24 Jun 2009 22:28
BMW: e34 gulbe
Location: grg-klp
Contact:

Re: [All] BMW reduktoriai

Post by S-line » 15 Sep 2010 16:02

Sveiki pries pora dienu nupirkau e30 325 125kw su uzianciu reduktorium ir dave man dar kita reduktoriu ir sake kad didysis bet be dangcio kur galeciau gauti ta dangti?
Ex e30 sedanas
Ex e30 coupe
Ex e36 cuope

User avatar
Tarmenas
Posts: 240
Joined: 06 Mar 2008 19:41
BMW: ex E36 325td,328i, E30 m50b25, M40b16
Location: Vilnius
Contact:

Re: [All] BMW reduktoriai

Post by Tarmenas » 16 Sep 2010 15:13

S-line wrote:Sveiki pries pora dienu nupirkau e30 325 125kw su uzianciu reduktorium ir dave man dar kita reduktoriu ir sake kad didysis bet be dangcio kur galeciau gauti ta dangti?
jei pas tave originaliai 2,5 variklis, tai reduktorius ir turi būt su dangteliu, kurį tau reiks pakeist, t.y. uždėt ant to, kurį tau davė.
BBS are like brests, no mater how many sets you see you will always look at them and get excited.

Post Reply