[E34] nelaiko priekis

Moderators: zygasbmw, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
User avatar
AndriuxaBMW
BMW Fan brolis
Posts: 1817
Joined: 13 Jan 2006 11:56
BMW: e30 sr20det M-Tech II
Location: Kaunas
Contact:

Post by AndriuxaBMW » 20 Jun 2006 12:18

kurgine wrote:
AndriuxaBMW wrote: galiu uzgarantuoti kad ne delto nes pas mane troikei nuo 220 kazkur atsijungia o simake nuo 190

jei visi 17" ir jei visi 14" viskas ciki

17"(215/40)prieki 14"(185/60)gale prie 100-120 uzsidega ABS lempute, bet ne kartais ar buna kad, o pastoviai. Isjungi degima vel startuoji normaliai, isibegeji ir vel uzsidega.

edited:

o pas tave tuose automobiliuose visos 4 padangos vienodos?
pas simaka visos vienodos o pas troike visos skirtingos :)
Zodziu iseinu i kiema - stovi bmw. Ne ant zoles, ne per 2 vietas, ne skersai. Nu tikrai tvarkingai stovi! Blemba. Priejau ir apspjoviau - nekenciu issisokeliu!

piooner
Posts: 253
Joined: 26 Jan 2008 16:26
BMW: e34 540iA tuoring
Location: Klaipeda

Re: nelaiko priekis e34

Post by piooner » 04 Feb 2008 23:07

pas mane tai labai grazai meta posukiuose gala net nereikia pergazuot, dugna tik nuspaudei kokia antra pavara cioze net dumai ruksta :D is pradziu maneu kad gal lsd yra bet poto purvyne patikrinau, pasirodo ne :D
http://www.youtube.com/watch?v=tYwRfwnhNNQ

sPunky

Re: nelaiko priekis e34

Post by sPunky » 04 Feb 2008 23:50

del slystancio priekio manau labiausiai gali tureti itakos blogos padangos (ne diametre bet pacioj sudeti per daug plastmases prideta :) )
pvz as saviskiu e34 neitiketinai patenkintas... nes driftint pradeti pats tas! baze ilga - lengva sikna gaudyt, priekiniai ratai slysta (understreer'ina) tik kai atvaziuoji per dideliu greiciu i 180 laipsniu posuki ir dar bandai stebuklus daryti :D , o sukimo momento uztenka ratams prasukti ant sauso asfalto tiesiog paspaudus gaza :)

_minde_

Re: [E34] nelaiko priekis

Post by _minde_ » 21 Feb 2008 17:35

cia nepadanguose beda, o kad neblokuotas reduktorius. Man ir ta pati problema buvo tiek 318 tiek ir 325 piesiant saulutes ar bandant daryti slydima visada slysdavo priekis o nesisukdavo masina..., Dbr kai isidejau i 325 blokuota reduktoriu tai ta beda dingo. Jei nori kad priekis neslystu ieskokis lsd

Post Reply