[E34] 525i iš automato į mechaninę

Moderators: zygasbmw, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
Post Reply
Menthal
Posts: 9
Joined: 15 Aug 2013 02:36
BMW: E34 525 Touring

[E34] 525i iš automato į mechaninę

Post by Menthal » 11 Feb 2014 01:01

Sveiki,

neradau konkretesnės informacijos į man šiuo metu aktualų klausimą. Noriu savo 89m senukui BMW (125kw benzinas) pakeisti greičių dėžę iš automato į mechaninę. Tokia mintis yra vien todėl, kad kėbulas pas mane dar ganėtinai gerai išsilaikęs, o automatas nėra prie širdies, plius - klausimas, kada suges. Todėl noriu įdėti mechaninę greičių dėžę.

Norėčiau gauti atsakymus į šiuos klausimus:

a) Kokių konkrečiai detalių reikės?
b) Ką galima pirkti dėvėto ir ko reikia naujo? (Dėl sankabos ir taip aišku, kad nauja)
c) Kokios apytiksliai būtų reikiamų nenaujų dalių kainos?
d) Kas dar svarbu, ko nepamiršti/nepraleisti ir panašiai?

Ačiū.

User avatar
Borato
Posts: 779
Joined: 17 Jul 2010 22:15
BMW: E30 324td 1990
Location: Elektrėnai
Contact:

Re: [E34] 525i iš automato į mechaninę

Post by Borato » 22 Feb 2014 04:30

Menthal wrote:Sveiki,

neradau konkretesnės informacijos į man šiuo metu aktualų klausimą. Noriu savo 89m senukui BMW (125kw benzinas) pakeisti greičių dėžę iš automato į mechaninę. Tokia mintis yra vien todėl, kad kėbulas pas mane dar ganėtinai gerai išsilaikęs, o automatas nėra prie širdies, plius - klausimas, kada suges. Todėl noriu įdėti mechaninę greičių dėžę.

Norėčiau gauti atsakymus į šiuos klausimus:

a) Kokių konkrečiai detalių reikės?
b) Ką galima pirkti dėvėto ir ko reikia naujo? (Dėl sankabos ir taip aišku, kad nauja)
c) Kokios apytiksliai būtų reikiamų nenaujų dalių kainos?
d) Kas dar svarbu, ko nepamiršti/nepraleisti ir panašiai?

Ačiū.

forumas.bmwfan.lt:8080/viewtopic.php?f=46&t=92479

Viską ko reikės nusipirksi pigiai. Neužilgo viską jis priduos į metalą.
Tau reiks pedalų, kulysos mechanizmo, pirmo ir antro cilindriuko, stabdžio skysčio rezervo su pajungimu šlangutei į cilindriuką, dar įtariu kad bus mažasis dežės flanšas pas automatą, tai prie to pačio paimk pirmą kardano dalį, dėžė tiks ir nuo 2.4td, smagratį irgi turės, jis tiks nuo bet kokio benzininio variklio su 228mm diametro sankabos komplektu
Jei netyčia pamatysit mane bevažiuojantį priekyje, laikykitės saugaus atstumo, nes išrukysiu! :D

Post Reply