[E46] bildejimas virs vairo

Moderators: zygasbmw, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
Post Reply
Piktas
Posts: 4
Joined: 11 Jun 2012 18:21
BMW: E46 320d

[E46] bildejimas virs vairo

Post by Piktas » 20 Jun 2012 18:36

Sveiki, yra tokia beda kad gavus smulkia duobe, ar sulini is vairo virsutines dalies, mazdaug ten kur dengia plastmase sklinda nemalonus garsas. Mano mintis butu tokia kad kazkas is vaziuokles perduoda ji ten, nes buvau nusiemes vaira, visa kelma, viskas priverzta tvarkingai. Gal kas turit kokiu gudriu minciu del sito dalyko? Dekui

fergusas
Posts: 37
Joined: 21 Sep 2011 20:57
BMW: e46 320d

Re: [E46] bildejimas virs vairo

Post by fergusas » 25 Jun 2012 23:12

sveiki! man bilda siek tiek is kitur! zinau bildejimo saltini tik niekaip nesuprantu vieno dalyko!bilda vairo kolonele,ta prasme giliau patyrinejus atradau jog sliekas siek tiek kilnojasi pacioje kolonkeje,ko pasekoje per duobes yra bildesys ir tampo siek tiek vaira.taigi klausimas iskilo kokia paskirti atlieka tas stumokliukas kuris atsiriamia i pati slieka ir kuris turi plastmasini paduka? nes jei as ji truputi paverziu klibejimas dingsta,bet tuo paciu pasidaro sunkokas vairas? ir idomu koki vaidmeni atlieka ta spiruokle kuri yra tarp stumokliuko ir uzverzimo varzto? ar tai siek tiek turi per ta spiruokle amortizuotis ar ji tik paprasciausiai yra suverziama ir tiek? laukiu nuomoniu is tu kurie yra arde kolonke :)

Post Reply