[E39] Garso sistema

Moderators: zygasbmw, KLP325, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
User avatar
tankas
Posts: 1041
Joined: 30 Jan 2007 15:33
BMW: KTM 640SM + Kawasaki ZX9R
Location: Dublin

Re: [E39] Garso sistema

Post by tankas » 04 Dec 2012 00:01

Pasibandymui atvertes viena sedyne pavazinesi, o toliau gausi ta slidziu maisa lupti lauk, kad grotu per poranki.

Taip, siulyciau sita parduoti, ir skelbimuose ieskotis ka nors muzikalesnio.
"Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you’re going. So you can see more and do more and learn more. Speed makes you cleverer." - Jeremy Clarkson

elmarasjonkus
Posts: 69
Joined: 30 Sep 2012 10:25
BMW: e39 530d 142kw

Re: [E39] Garso sistema

Post by elmarasjonkus » 05 Dec 2012 12:33

Tankas tai kaip supratau linijiniam perejimas jungiasi 1-2-3-4 arba 14-15-16-17, o ta melyna pliusa i stipriu plona nuo 4 is kitos fyskes atsiwesti?

ValdasLink
Posts: 1
Joined: 06 Dec 2012 18:28
BMW: E46

Re: [E39] Garso sistema

Post by ValdasLink » 11 Dec 2012 12:18

elmarasjonkus wrote:Sweiki wisi. Turiu suba atlikusi is praeitos masinos Fly Vibe Active Trap 12. Ne stebuklai, bet isidejus i mano e39 manau skirtumas butu. Tai wat noreciau as ji pasijungti ir dabar lauzau galwa ar man reikes lupti maga, ar as galiu linijini isejima pasidaryti bagazinej? Pas mane magas su didziuoju teliku ir navi. Ten bagazinej tarp tu deziu kaip suprantu yra stiprintuvas, nuo kurio eina laidai i koloneles. Tai wat as nuo tu laidu noreciau pasijungti ta perejima kur padaro linijinius. Golfe lygiai taip pat buwau pasidares ant orginalios mages, tai mane tas rezultatas tenkino. Gal patartumet nuo kuriu laidu ten jungti? Tas stiprintuwas bagazinej tai kairej apacioj, taip? Beje ta plona pliusa i subo stiprintuva nuo kur galeciau atsiwesti? dekui uz info

Sveiki gyvi, forumieciai !

Esu naujas sio forumo dalyvis ir is karto noriu padekoti visiems, kurie rasote cia tikrai
profesionalius patarimus, dalinates savo patirtimi ir informacija.

Turiu e46 2003 metu Tauring "bavariuka", kuriame noreciau pasijungti Magnat Classic 360 stiprintuva bei suba.
Klausimas butu konkretus - ar jungiant stiprintuva per galines koloneles, per signalo lygio keitikli, laidus ateinancius i jas (galines koloneles) is grotuvo, reikia atjungti, ar jungti prie ju ?

Busiu dekingas uz info !

User avatar
tankas
Posts: 1041
Joined: 30 Jan 2007 15:33
BMW: KTM 640SM + Kawasaki ZX9R
Location: Dublin

Re: [E39] Garso sistema

Post by tankas » 11 Dec 2012 21:02

ValdasLink wrote:..ar jungiant stiprintuva per galines koloneles, per signalo lygio keitikli, laidus ateinancius i jas (galines koloneles) is grotuvo, reikia atjungti, ar jungti prie ju ?
Gali ir taip ir taip daryti. Teisingiausia butu pasidaryti linijinius isejimus is OEM magnetolos arba keisti magnetola. Galines koloneles ismesti.
"Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you’re going. So you can see more and do more and learn more. Speed makes you cleverer." - Jeremy Clarkson

saras77
Posts: 121
Joined: 15 Jun 2009 17:00
BMW: e39 530i

Re: [E39] Garso sistema

Post by saras77 » 12 Apr 2013 17:50

Prikelsiu dar šią temą. Noriu dėtis DSP į savo BMW. Iš anksto jei kas sakys, akd neverta ir šūdas tas DSP geriau kažkas aftermarket atsakau, kad man užteks + noriu originalios gamyklinės sistemos taip papildydamas auto komplektacija OEM dalimis. Be to manau už tos DSP kainą nieko ypatingo aftermarket neusidėčiau. Taigi pas mane dabra yra 16:9 monitorius, kolonėlės galinėj palangej, duryse priekinėse ir prie veidrodėliu priekinių org. Ar prie šios sistemos sunku pajungti tą DSP? Reiks turbūt ir prikoduot ar ką, kad atsirastu ant monitoriaus tas DSP užrašas? Ir jeigu toj auto kur buvo DSP nebuvo 16:9 monitoriaus (auto senesnė) ar tiks man jį į naujesni e39 su 16:9? Ar ten senesnė kokia kitokia?
Ex:
E32 735i
E34 525i

Post Reply