Negaliu prisijungti prie OBD porto

Moderators: zygasbmw, KLP325, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
Post Reply
Spinner
Posts: 4
Joined: 20 Apr 2015 20:07
BMW: E46 318Ci

Negaliu prisijungti prie OBD porto

Post by Spinner » 21 Apr 2015 18:56

Turiu problema su e46 318ci 2004 metu nes negaliu prisijungti prie kompo per obd porta. pas mane nera apvalaus po kapotu. Ziurejau saugiklius visi tvarkoj kurie yra bardacioke. Meginau su IMPA irgi neleidzia prisijungti raso nerasta ECU toks bet rastas Ecu ??? . Tokia zinute turiu dar nesiojama kompa bmw veikia ant kitu bmw o pas mane neprisijungia . Gal galetumete patarti nuo ko pradeti. Ir dar variau i garaza su Launch megino pajungti bet negalejo prisijungti.

Spinner
Posts: 4
Joined: 20 Apr 2015 20:07
BMW: E46 318Ci

Re: Negaliu prisijungti prie OBD porto

Post by Spinner » 21 Apr 2015 20:09

Spinner wrote:Turiu problema su e46 318ci 2004 metu nes negaliu prisijungti prie kompo per obd porta. pas mane nera apvalaus po kapotu. Ziurejau saugiklius visi tvarkoj kurie yra bardacioke. Meginau su IMPA irgi neleidzia prisijungti raso nerasta ECU toks bet rastas Ecu ??? . Tokia zinute turiu dar nesiojama kompa bmw veikia ant kitu bmw o pas mane neprisijungia . Gal galetumete patarti nuo ko pradeti. Ir dar variau i garaza su Launch megino pajungti bet negalejo prisijungti.
Jei zinot kas gal imanoma tiesiogiai per k line pajungti prie dme

User avatar
jogis
Posts: 3014
Joined: 27 Apr 2010 18:13
BMW: e36 3**
Location: Kavarskas

Re: Negaliu prisijungti prie OBD porto

Post by jogis » 22 Apr 2015 08:45

Spinner wrote:Turiu problema su e46 318ci 2004 metu nes negaliu prisijungti prie kompo per obd porta. pas mane nera apvalaus po kapotu. Ziurejau saugiklius visi tvarkoj kurie yra bardacioke. Meginau su IMPA irgi neleidzia prisijungti raso nerasta ECU toks bet rastas Ecu ??? . Tokia zinute turiu dar nesiojama kompa bmw veikia ant kitu bmw o pas mane neprisijungia . Gal galetumete patarti nuo ko pradeti. Ir dar variau i garaza su Launch megino pajungti bet negalejo prisijungti.
reikia naujinti spdaten failus
E30 coupe negamino; nei e36 nei e39 neturejo 2.3 variklio ; Spyruokliu spalva nenusako ju savybiu; J nera ratlankio plotis.

Spinner
Posts: 4
Joined: 20 Apr 2015 20:07
BMW: E46 318Ci

Re: Negaliu prisijungti prie OBD porto

Post by Spinner » 22 Apr 2015 20:50

jogis wrote:
Spinner wrote:Turiu problema su e46 318ci 2004 metu nes negaliu prisijungti prie kompo per obd porta. pas mane nera apvalaus po kapotu. Ziurejau saugiklius visi tvarkoj kurie yra bardacioke. Meginau su IMPA irgi neleidzia prisijungti raso nerasta ECU toks bet rastas Ecu ??? . Tokia zinute turiu dar nesiojama kompa bmw veikia ant kitu bmw o pas mane neprisijungia . Gal galetumete patarti nuo ko pradeti. Ir dar variau i garaza su Launch megino pajungti bet negalejo prisijungti.
reikia naujinti spdaten failus
as turiu sitoky http://www.obd2express.co.uk/wholesale/ ... eader.htmlant kitu modeliu veikia pvz x5, 5 serijos ir 3 serijos o ant mano neprijungia .

Post Reply