Speedometro rodykleles, sviesa

Moderators: zygasbmw, KLP325, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
Post Reply
bricardasb
Posts: 9
Joined: 14 May 2015 22:59
BMW: E36 320i 1996 Coupe
Location: Vilnius

Speedometro rodykleles, sviesa

Post by bricardasb » 17 Sep 2015 10:03

Sveiki fanai, turiu E36 2.0i 1996m. Vaziuodamas pastebejau sokinejancia kuro strelyte, kuro lygi rodo gerai. Pripyles pilna baka buvau, isvis nukrito ant max :D Veliau pavazinejau atsistate.. Taip pat, labai retai buna, kad greicio, apsuku, kuro, bei temperaturos strelytes nusileidzia, ir vel pakyla.

*Pastebejimas - Jungiant sviesa, kuro rodyklele veikia, arba neveikia (rodo tinkama kuro lygi) , labai skirtingai.

Esu naujokas, tad pasistenkit aiskint issamiau, aciu uz pagalba! :)

tomasbmw
Posts: 466
Joined: 15 Jul 2013 01:56
BMW: e36 325i

Re: Speedometro rodykleles, sviesa

Post by tomasbmw » 17 Sep 2015 18:10

bricardasb wrote:Sveiki fanai, turiu E36 2.0i 1996m. Vaziuodamas pastebejau sokinejancia kuro strelyte, kuro lygi rodo gerai. Pripyles pilna baka buvau, isvis nukrito ant max :D Veliau pavazinejau atsistate.. Taip pat, labai retai buna, kad greicio, apsuku, kuro, bei temperaturos strelytes nusileidzia, ir vel pakyla.

*Pastebejimas - Jungiant sviesa, kuro rodyklele veikia, arba neveikia (rodo tinkama kuro lygi) , labai skirtingai.

Esu naujokas, tad pasistenkit aiskint issamiau, aciu uz pagalba! :)
Labai sunku suprast kokios bedos pas tave.nelabai aisku koks sokinejimas toal kuro kiekio rodykles.jei svelniai vyksta kritimas ar kylimas tai atkreipk demes kada tai vyksta.(pvz pas mane stabdant ar vaziuojant nuokalne rodykleles rodomi parodymai krenta)
Del pilno bako. tai pludes turi tam tikra eiga.jei pripili tiksliai tiek kad plude pasiekia maksimale riba tai kuro bake dar siektiek yra vietos kurui.(turejau passat b4 tai ten bako rodykle maksimaliai rodo 70L kieki.o i baka telpa 100L kuro.tai pravaziuodavau 600Km tik tada imdavo kristi rodyklele)
Del sviesu tai nesupratau.ijungus degima rodyklele rodo tam tikra kuro kieki.ijungus sviesas kas butent darosi su rodyklele?kartais nukrenta ant nulio?

bricardasb
Posts: 9
Joined: 14 May 2015 22:59
BMW: E36 320i 1996 Coupe
Location: Vilnius

Re: Speedometro rodykleles, sviesa

Post by bricardasb » 18 Sep 2015 00:21

tomasbmw wrote:
bricardasb wrote:Sveiki fanai, turiu E36 2.0i 1996m. Vaziuodamas pastebejau sokinejancia kuro strelyte, kuro lygi rodo gerai. Pripyles pilna baka buvau, isvis nukrito ant max :D Veliau pavazinejau atsistate.. Taip pat, labai retai buna, kad greicio, apsuku, kuro, bei temperaturos strelytes nusileidzia, ir vel pakyla.

*Pastebejimas - Jungiant sviesa, kuro rodyklele veikia, arba neveikia (rodo tinkama kuro lygi) , labai skirtingai.

Esu naujokas, tad pasistenkit aiskint issamiau, aciu uz pagalba! :)
Labai sunku suprast kokios bedos pas tave.nelabai aisku koks sokinejimas toal kuro kiekio rodykles.jei svelniai vyksta kritimas ar kylimas tai atkreipk demes kada tai vyksta.(pvz pas mane stabdant ar vaziuojant nuokalne rodykleles rodomi parodymai krenta)
Del pilno bako. tai pludes turi tam tikra eiga.jei pripili tiksliai tiek kad plude pasiekia maksimale riba tai kuro bake dar siektiek yra vietos kurui.(turejau passat b4 tai ten bako rodykle maksimaliai rodo 70L kieki.o i baka telpa 100L kuro.tai pravaziuodavau 600Km tik tada imdavo kristi rodyklele)
Del sviesu tai nesupratau.ijungus degima rodyklele rodo tam tikra kuro kieki.ijungus sviesas kas butent darosi su rodyklele?kartais nukrenta ant nulio?
Gerai, del kuro strelytes mazdaug aisku, kad normalu yra, aisku su plude gali kas but. Pilna baka ipiles iviso jinai horizontaliai nusileidzia link pilno bako puses. Pavazineju kiek laiko atsistato tada kaip turi but, poto vel.. Keliai ivairus buna, buna ir ant lygaus kelio ji nesamones tokias daro. Jungiant sviesas (su degimu ijungtu) Kartais ijungi, ji nekyla, ijungi, pakyla. Isjungi ji vel nusieidzia, ijungi ji vietoj stovi. Na neveikia kip turi veikt, matos.

Papildomai klausimas prie tu strelyciu sokinejimu, gali tai itakot elektronikai, trumpinimai gal kokie buvo? Nes savininkas naudojo "subuferi" ir man pajunginejus "mageli" maciau kad rankos prie laidu kistos, kaip ir bagazineje kur subas stovejo.

User avatar
tadux
Posts: 1521
Joined: 19 Sep 2007 21:23
BMW: E30 m50b25, E30 318is touring
Location: Utena-Šiaulai
Contact:

Re: Speedometro rodykleles, sviesa

Post by tadux » 18 Sep 2015 10:38

labiau panašu kad kažkur minuso trukumas, e36 dažnokai būna kad tiesiog minusus pereit nuvalyt kur sukasi prie kėbulo ir vėl veikia.
Turėjau viena e30 buvo viena bėda, įsigijau antra e30 įsigijau antrą bėda, o problemų trigubai :D

bricardasb
Posts: 9
Joined: 14 May 2015 22:59
BMW: E36 320i 1996 Coupe
Location: Vilnius

Re: Speedometro rodykleles, sviesa

Post by bricardasb » 18 Sep 2015 14:52

tadux wrote:labiau panašu kad kažkur minuso trukumas, e36 dažnokai būna kad tiesiog minusus pereit nuvalyt kur sukasi prie kėbulo ir vėl veikia.
Dekui labai!

Post Reply