[e46] kaip pajungti apiplovima

Moderators: zygasbmw, KLP325, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
Post Reply
Gintasd
Posts: 77
Joined: 09 Jun 2012 17:38
BMW: e46 323ci
Location: Kaunas

[e46] kaip pajungti apiplovima

Post by Gintasd » 05 Apr 2016 01:37

Sveiki, taigi sugalvojau kad man reikia lempu apiplovimo, ko man reikes kad galeciau jy pasidaryti? paciu apiplovimu, kogero rankeneles kaskokios kitokios, ir kaska skaiciau apie kita varikliuka, kas galit placiau papasakoti?

tomasbmw
Posts: 466
Joined: 15 Jul 2013 01:56
BMW: e36 325i

Re: [e46] kaip pajungti apiplovima

Post by tomasbmw » 11 Apr 2016 17:46

Gintasd wrote:Sveiki, taigi sugalvojau kad man reikia lempu apiplovimo, ko man reikes kad galeciau jy pasidaryti? paciu apiplovimu, kogero rankeneles kaskokios kitokios, ir kaska skaiciau apie kita varikliuka, kas galit placiau papasakoti?
I savartyna vaziuoji.ir perki ko reikia.reikes bakelio naujo.jei neklystu du varikliukai turi stoveti.laidynas.valdymo blokas.svirtele.slangeles.parvezus namo kantrybes visa tai sudeti.jei xalturke tai uztektu trisaki pastatyti ant vamzdelio ir pravesti iki purkstuku.purks visada kai purksi ant stiklu.problema gali iskilti su siurbliuko nasumu.

Evaldaz
Posts: 536
Joined: 28 Mar 2006 20:40
BMW: E46 320Cd
Location: Kaunas
Contact:

Re: [e46] kaip pajungti apiplovima

Post by Evaldaz » 12 Apr 2016 08:04

Gintasd wrote:Sveiki, taigi sugalvojau kad man reikia lempu apiplovimo, ko man reikes kad galeciau jy pasidaryti? paciu apiplovimu, kogero rankeneles kaskokios kitokios, ir kaska skaiciau apie kita varikliuka, kas galit placiau papasakoti?
Kaune galiu pajungti.
BMW automobilių diagnostika, kodavimas, programavimas, el.dalies remontas. +37064464446
LSZ blokų atnaujinimas iš sw3.6 --> sw4.5, bei atnaujintų pardavimas.
http://www.carelectric.lt

Post Reply