[e39] elektros paslaptis... Kur gali trumpint?

Moderators: zygasbmw, KLP325, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
Post Reply
Tamosiux
Posts: 2
Joined: 01 Apr 2013 19:53
BMW: e39 530d '00

[e39] elektros paslaptis... Kur gali trumpint?

Post by Tamosiux » 21 Jun 2016 21:28

Tokia paslaptis elektroje pas mane sedane... Buvo pajungtas subas su stiprintuvu prie akumuliatoriaus klemu. Tai kartais būdavo kad kuriant atjungdavo visa elektra,nes net bagažinę reikėdavo atrakint raktų ir kartais net atjungt stiprintuvą ... Dabar pakeičiau stiprintuvą ir pajungiau minusą į kėbulą,o pliusą nuo tokios dėžutės kur ateina pliusas ir isskirstomas jis. Tai dabar kartais neuzsimaitina subas,ir toks jausmas kad kartais atjungia kuro siurblį,gal tik sutapimas,bet... Tai ar pas mane kažkur trumpina ir kur pradėt ieškot bėdų...

tomasbmw
Posts: 466
Joined: 15 Jul 2013 01:56
BMW: e36 325i

Re: [e39] elektros paslaptis... Kur gali trumpint?

Post by tomasbmw » 22 Jun 2016 13:42

Tamosiux wrote:Tokia paslaptis elektroje pas mane sedane... Buvo pajungtas subas su stiprintuvu prie akumuliatoriaus klemu. Tai kartais būdavo kad kuriant atjungdavo visa elektra,nes net bagažinę reikėdavo atrakint raktų ir kartais net atjungt stiprintuvą ... Dabar pakeičiau stiprintuvą ir pajungiau minusą į kėbulą,o pliusą nuo tokios dėžutės kur ateina pliusas ir isskirstomas jis. Tai dabar kartais neuzsimaitina subas,ir toks jausmas kad kartais atjungia kuro siurblį,gal tik sutapimas,bet... Tai ar pas mane kažkur trumpina ir kur pradėt ieškot bėdų...
Remote laidas pajungtas kaip priklauso

User avatar
scootas
Posts: 209
Joined: 23 Sep 2012 22:40
BMW: E36/5 316i
Location: Vilnius

Re: [e39] elektros paslaptis... Kur gali trumpint?

Post by scootas » 22 Jun 2016 14:01

tomasbmw wrote:
Tamosiux wrote:Tokia paslaptis elektroje pas mane sedane... Buvo pajungtas subas su stiprintuvu prie akumuliatoriaus klemu. Tai kartais būdavo kad kuriant atjungdavo visa elektra,nes net bagažinę reikėdavo atrakint raktų ir kartais net atjungt stiprintuvą ... Dabar pakeičiau stiprintuvą ir pajungiau minusą į kėbulą,o pliusą nuo tokios dėžutės kur ateina pliusas ir isskirstomas jis. Tai dabar kartais neuzsimaitina subas,ir toks jausmas kad kartais atjungia kuro siurblį,gal tik sutapimas,bet... Tai ar pas mane kažkur trumpina ir kur pradėt ieškot bėdų...
Remote laidas pajungtas kaip priklauso
Čia tomas klausia, o ne konstatuoja faktą...

Tamosiux
Posts: 2
Joined: 01 Apr 2013 19:53
BMW: e39 530d '00

Re: [e39] elektros paslaptis... Kur gali trumpint?

Post by Tamosiux » 25 Jun 2016 12:30

Remote laidas jaučiu nuo antenos pajungtas,įsijungia įjungus degima

Post Reply