[E39] OEM magnetolos garso reguliavimas sokineja

Moderators: zygasbmw, KLP325, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
Post Reply
User avatar
tankas
Posts: 1041
Joined: 30 Jan 2007 15:33
BMW: KTM 640SM + Kawasaki ZX9R
Location: Dublin

[E39] OEM magnetolos garso reguliavimas sokineja

Post by tankas » 24 Aug 2011 00:58

[E39] OEM magnetolos garso reguliavimas sokineja, didinant bei mazinant garsa. Google radau kad reikia nuemus ta gumine rankenele su stabdziu valikliu arba eletros kontaktu valikliu papurksti ir pasukineti. Taip ir padariau. Pradziuna, ir veikia idealiai bet tik kokiam 30min, poto vel sokineja. Taip pora kartu pabandziau.
Gal kazka protingesnio galite patarti kaip sutvarkyti?
Aciu
"Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you’re going. So you can see more and do more and learn more. Speed makes you cleverer." - Jeremy Clarkson

User avatar
Taspas
Posts: 146
Joined: 05 Apr 2007 12:24
BMW: 346X
Location: Klaipėda
Contact:

Re: [E39] OEM magnetolos garso reguliavimas sokineja

Post by Taspas » 26 Aug 2011 09:49

Aš tai su wd supurškiau, tai ten tepimo gauna ir netraška garsas kai garsini bent jau kelis mėnesiuis
papildoma 5% nuolaida visiems* garažo įrankiams iš www.gitana.lt su kodu bmw5
*neakcijiniams įrankiams

User avatar
tankas
Posts: 1041
Joined: 30 Jan 2007 15:33
BMW: KTM 640SM + Kawasaki ZX9R
Location: Dublin

Re: [E39] OEM magnetolos garso reguliavimas sokineja

Post by tankas » 26 Aug 2011 21:31

Taspas wrote:Aš tai su wd supurškiau, tai ten tepimo gauna ir netraška garsas kai garsini bent jau kelis mėnesiuis
Na man netraska. Nori pagarsinti, pasuki per pora padeciu ir garsas soka iki max, tada bandai mazinti ir labai sunkiai susimazina, arba iskart pasidaro labai tyliai.
"Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you’re going. So you can see more and do more and learn more. Speed makes you cleverer." - Jeremy Clarkson

Post Reply