Del orginaliu angel eyes

Moderators: zygasbmw, KLP325, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
Post Reply
elmarasjonkus
Posts: 69
Joined: 30 Sep 2012 10:25
BMW: e39 530d 142kw

Del orginaliu angel eyes

Post by elmarasjonkus » 31 Oct 2012 11:26

Pas mane stowi ne ziedai, o orginaliai zibintuose kai ijungi gabaritus dega ziedai.. Tai man paaiskinkit as kiek suprantu ten yra ne tie dujiniai ar kokie ziedai sudeti, o gabaritine lempute swiecia per tuos tarpus. Tik tie gabaritai swiecia gana neryskiai geltonai, ir jei noreciau kad swiestu ryskiau man reiketu pasikeisti gabaritines lemputes. Ka patartumet statyti? Dekui uz info :)

User avatar
nt2
Posts: 171
Joined: 02 Aug 2007 13:42
BMW: BMW E39 Touring
Location: KAUNAS
Contact:

Re: Del orginaliu angel eyes

Post by nt2 » 31 Oct 2012 12:01

elmarasjonkus wrote:Pas mane stowi ne ziedai, o orginaliai zibintuose kai ijungi gabaritus dega ziedai.. Tai man paaiskinkit as kiek suprantu ten yra ne tie dujiniai ar kokie ziedai sudeti, o gabaritine lempute swiecia per tuos tarpus. Tik tie gabaritai swiecia gana neryskiai geltonai, ir jei noreciau kad swiestu ryskiau man reiketu pasikeisti gabaritines lemputes. Ka patartumet statyti? Dekui uz info :)
SMD lemputes bandyt sudet jei telpa, bet tik klaustukas ar nemes klaidos skydely...
I don't drive fast - I fly low

elmarasjonkus
Posts: 69
Joined: 30 Sep 2012 10:25
BMW: e39 530d 142kw

Re: Del orginaliu angel eyes

Post by elmarasjonkus » 31 Oct 2012 12:10

Tai wat jau skaiciau cia forume kad del kaikuriu lempuciu meta klaidas, tai wat kad ju nemestu gal yra kas isbande ir kokias susideje? :) :) :)

User avatar
tankas
Posts: 1041
Joined: 30 Jan 2007 15:33
BMW: KTM 640SM + Kawasaki ZX9R
Location: Dublin

Re: Del orginaliu angel eyes

Post by tankas » 31 Oct 2012 12:46

elmarasjonkus wrote:Tai wat jau skaiciau cia forume kad del kaikuriu lempuciu meta klaidas, tai wat kad ju nemestu gal yra kas isbande ir kokias susideje? :) :) :)
As tokias turiu, klaidu nemeta. Tik ijungus degima jos pamirkcioja kaip strobai. Ziurek foto.
Jau vien pakeites naujomis lemputemis jos svies daug ryskiau, nes dabartines visikai isdegusios. Ziurek youtube.

Image

"Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you’re going. So you can see more and do more and learn more. Speed makes you cleverer." - Jeremy Clarkson

elmarasjonkus
Posts: 69
Joined: 30 Sep 2012 10:25
BMW: e39 530d 142kw

Re: Del orginaliu angel eyes

Post by elmarasjonkus » 31 Oct 2012 12:50

Krc dar wiena beda, pries pora sawaiciu tik nupirkau e39 sawo, tai pries warant technikini wariau swiesas susireguliuoti ir ten pasirodo lempose yra tokie fiksatoriai ar reguliatoriai kaip juos pawadinti nuluze ir lempo nukritusios i apacia buwo, tai man ten laikinai su plastmasiniais hamutais patempe kad swiestu norma ir praejau tam kartui TA. Daug reikalu ten tas lempas pasitwarkyti? Beje situ gabaritiniu lempuciu pawadinima gal parasytum pilna? :)

User avatar
tankas
Posts: 1041
Joined: 30 Jan 2007 15:33
BMW: KTM 640SM + Kawasaki ZX9R
Location: Dublin

Re: Del orginaliu angel eyes

Post by tankas » 31 Oct 2012 12:59

elmarasjonkus wrote:Krc dar wiena beda, pries pora sawaiciu tik nupirkau e39 sawo, tai pries warant technikini wariau swiesas susireguliuoti ir ten pasirodo lempose yra tokie fiksatoriai ar reguliatoriai kaip juos pawadinti nuluze ir lempo nukritusios i apacia buwo, tai man ten laikinai su plastmasiniais hamutais patempe kad swiestu norma ir praejau tam kartui TA. Daug reikalu ten tas lempas pasitwarkyti? Beje situ gabaritiniu lempuciu pawadinima gal parasytum pilna? :)
Fiksatoriai spausk cia.

LED markeriai eik i skelbimu sriti ieskoti :) viewtopic.php?f=12&t=70053
Bet ziurek kad butinai butu tokie pat kaip fotkeje, su aliumininiu korpusu. Nes jie laaaabai kaista. Ir galia 3w, buna silpnesniu.
"Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you’re going. So you can see more and do more and learn more. Speed makes you cleverer." - Jeremy Clarkson

elmarasjonkus
Posts: 69
Joined: 30 Sep 2012 10:25
BMW: e39 530d 142kw

Re: Del orginaliu angel eyes

Post by elmarasjonkus » 31 Oct 2012 14:18

Labai dekui uz info :))))))))))))))))))

Admiral
Posts: 6
Joined: 18 Feb 2015 20:41
BMW: E39 530d

Re: Del orginaliu angel eyes

Post by Admiral » 09 Sep 2015 12:42

Norėjau paklausti kokio didžiausio galingumo led markerius galima sudėti į gabaritus?

Post Reply