[e34] galiniu langu gedimas

Moderators: zygasbmw, KLP325, stashas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
Post Reply
anakinas

[e34] galiniu langu gedimas

Post by anakinas » 07 Dec 2007 08:50

isidejau el langus gale su orginalia pravodke betuzdarant langas stoja gal kokis 3 kartus .. sustoja ir turi vel is naujo spaust, ten girdisi tam bloke rele atjungia.. kas galetu but? pravodkej liko pora nepajungtu fiskiu.

kestukas

Re: [e34] galiniu langu gedimas

Post by kestukas » 07 Dec 2007 20:48

anakinas wrote:isidejau el langus gale su orginalia pravodke betuzdarant langas stoja gal kokis 3 kartus .. sustoja ir turi vel is naujo spaust, ten girdisi tam bloke rele atjungia.. kas galetu but? pravodkej liko pora nepajungtu fiskiu.
vw passate taip buvo tai langas sunkei daresi todel atmesdavo isemem gumas ir idejom teisyngai ir fsio uzsidarydavo normalei

anakinas

Post by anakinas » 08 Dec 2007 13:12

ne cia problema tikrai ne mehanine, langas labai lengvai kyla... cia man rodos truksta tu jutikliu kur kai uzsidaro langas jis atjungia grandine...

zaibaz

Post by zaibaz » 09 Dec 2007 02:06

statosi jungiklis su trim kontaktais palei pat mechanizma kur kilnojasi dantratinis toks
tai jis nuspaudzia kada langas pilnai pakyla berots bet kaip tu sakai kad trukcioja tai nemanau kad cia ta problema su jutikliu

anakinas

Post by anakinas » 13 Dec 2007 20:06

man atrodo tas ir bus... nes kai nuo priekiniu nujungiau ja jutikli tai irgi pradejo trukciot

Irmislt

Post by Irmislt » 16 Dec 2007 14:58

pabandyk sukelti iki virsaus ir paspaudes palaikyti mygtuka kol isgirsi reles takstelejima tada i apacia irgi palaikai, bet siaip sitas buna kai automatiskai langai uzsidaro dar gali buti kad magnetukas iskrito is daviklio prie pakelimo mechanizmo

anakinas

Post by anakinas » 16 Dec 2007 20:49

nu seip komfortas uzdaro galinius langus ir tas reles atmetimas girdisi.. cia geiriausiai del to jutiklio nebuvimo man rodos..

Irmislt

Post by Irmislt » 17 Dec 2007 01:54

na ten beda tame kad magnetukas atlimpa nuo to plastmasinio dantracio ir daviklis nebemato nieko

User avatar
Salis
BMW Fan narys
Posts: 828
Joined: 30 Apr 2007 20:04
BMW: E30 88' M40
Location: Kaunas
Contact:

Post by Salis » 23 Dec 2007 12:45

toks man klausimelis iskilo
pas maniski E30 po ricago oda kur yra priekiniu el. langu mygtukai radau dar 2 fiskes su laidais. Tai toks klausimukas ar cia galiniam lankam? gal uztektu tik varikliukus nusipirkt ir pasijungt? ar ten isvis siaip tik? :)
E30 88' M40 moredoor

User avatar
zygasbmw
BMW Fan brolis
Posts: 3733
Joined: 13 Apr 2006 11:39
BMW: e30 kovinis,e30 320i cabrio,e34 525tds
Location: Kaunas

Post by zygasbmw » 23 Dec 2007 14:35

taip tereiktu tau 4 knopkiu langu ir varikliuku ir veiktu galiniai

Post Reply