[E36] coupe lango problema

Moderators: zygasbmw, unguriux, stashas, aurimas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
Post Reply
User avatar
all in music
Posts: 4623
Joined: 26 Oct 2007 13:49
BMW: E36 coupe 94' M50b25 vanos
Location: Klaipeda

[E36] coupe lango problema

Post by all in music » 28 Feb 2008 14:03

sveiki
E36 coupe 94'
dabar be foto sunku kazka spresti, bet pasistengisu aprasyti ir padaryti foto, kad butu aiskiau, po darbo ideciau.
zodziu kai durys uzdarytos, tarpas tarp lango ir remo yra vienodas, langas nusileidzia be problemu, nesikraipo. o kai atidarai duris, langas nusileisdamas (tuos 1-2cm) kazkaip pasikreipia. atrodo, kad labiau pakrenta kairioji puse. uzdarant duris, langas kliuna uz remo kelis mm. uzdarius pasikelia i normalia pozicija. pacios durys nejuda auksty / zemyn, kai uzdarai / atidarai. cia langas susiskersuoja kazkaip.
prisiskaiciau temu, bet kad bedu pas nieko tokiu neradau... bent atsakymu. prisiskaiciau manual, forumu, bet kazkaip nerandu bedos sprendimo.
jei pacias duris biski ant varstu pakelti, tada uzsidares langas butu susiskersaves... na idesiu dar foto veliau, bus aiskiau... gal kas jau buvot susidures su tokia problema?
Push the button

BOO
Posts: 96
Joined: 09 Sep 2007 18:47
BMW: e39 530d
Location: Kaunas

Re: [E36] coupe lango problema

Post by BOO » 28 Feb 2008 21:21

nusimk apsyfke ir ziurek darinedamas kaip veikia pats lango mechanizmas,gali but suluze tokie plasmasiukai kur sliauzioje kelimo begeliuose,gal dar kas atsiverze ir sureguliuot reike nu ziurek nieko ten sudetingo nera

xuliganas

Re: [E36] coupe lango problema

Post by xuliganas » 28 Feb 2008 22:28

trumpai tariant tau langa pilnai uzdarius ir darant duris jis kliuna ant remo?pas mane ta pati beda,as manau bent pas mane del to kad masina gerai gavus i tos puses smugi is prieko,gal todel ir susikraipe

User avatar
all in music
Posts: 4623
Joined: 26 Oct 2007 13:49
BMW: E36 coupe 94' M50b25 vanos
Location: Klaipeda

Re: [E36] coupe lango problema

Post by all in music » 29 Feb 2008 10:38

apsifke buvau nuemes ir ne karta. kiek ziurejau, nieko nesimato, kad kazkas suluze, ar kliuva ir atsilaisvine nera...
masina buvo dausta, bet kazin, ar cia del to, nes pats langas juda gerai, durys neskersuoja, uzdarius irgi tiesiai langas eina, bet va atidarius, pats langas pakrenta biski, nors nerandu jokios konkrecios priezasties...
na jei niekam daugiau taip nebuvo, tada teks arba duris keist megint, arba susitaikyt... :/
Push the button

User avatar
Maks
Posts: 121
Joined: 13 Apr 2007 16:48
BMW: е39
Location: Vilnius
Contact:

Re: [E36] coupe lango problema

Post by Maks » 05 Mar 2008 18:54

pas mane panashei buvo, nuemiau apshifkes ziuriu atsilaisvines pats mechanizmas kuris langa kelnuoja, pastaciau langa inormale padeti, uzsukau varztus stipriau, uzpiliau klijeis kad neatsisukinetu daugiau ir vuolia :) :poze

User avatar
all in music
Posts: 4623
Joined: 26 Oct 2007 13:49
BMW: E36 coupe 94' M50b25 vanos
Location: Klaipeda

Re: [E36] coupe lango problema

Post by all in music » 06 Mar 2008 10:21

Maks wrote:pas mane panashei buvo, nuemiau apshifkes ziuriu atsilaisvines pats mechanizmas kuris langa kelnuoja, pastaciau langa inormale padeti, uzsukau varztus stipriau, uzpiliau klijeis kad neatsisukinetu daugiau ir vuolia :) :poze
nors ardziau ir ziurejau varztu laisvuma, bet gal praleidau kanors. nes toks sprendimas bedos labiau panasu, kad suveiktu pagal mano beda. dabar labiau atkreipiau demesi, kaip langas nusileidzia uzdarius duris, tai jis irgi biski pakrenta vienoj pusej... gali buti toks laisvumas, kad del mustos masinos nemanau, ne taip viskas butu. cia arba pacio lango mechanizmo beda, arba bus kaip Maks sako. dar galvojau, kad durys pacios skersuojas, bet isitikinau, kad ne. gaila foto neina padaryti, nes tamsu po darbo, o pries darba laiko nera, nes visada veluoju :)
Push the button

Ramzis

Re: [E36] coupe lango problema

Post by Ramzis » 28 Mar 2008 00:40

pas mane tas pats , tai stiklas is kliju issokes viename kraste todel ir sukrypsta.kaip atidarai duris ir jis sukrypsta rankomis turi eiti ji istiesinti. manau ar issoko ir tau arba kasnors su kelejais

User avatar
tukonis
Posts: 176
Joined: 27 Mar 2008 23:20
BMW: x5 3,0d
Location: london
Contact:

Re: [E36] coupe lango problema

Post by tukonis » 28 Mar 2008 00:47

sveikas.kazkada buvo keistas langas kazkokiu berazumiu jie kai dejo langa neidejo visu detaliu nepamenu bet kazko neprisuko buten po apsivke kur langas prisisuka tai va ten ir yra problema.pas mane taip buvo kazkada.vienu zodziu ieskok galu po apmusimu ten trukumas daliu.nezinau ar dauk padejau
BMW VALDO.NELEK GREICIAU, NEI SKRENDA TAVO ANGELAS

User avatar
all in music
Posts: 4623
Joined: 26 Oct 2007 13:49
BMW: E36 coupe 94' M50b25 vanos
Location: Klaipeda

Re: [E36] coupe lango problema

Post by all in music » 28 Mar 2008 14:16

tukonis wrote:sveikas.kazkada buvo keistas langas kazkokiu berazumiu jie kai dejo langa neidejo visu detaliu nepamenu bet kazko neprisuko buten po apsivke kur langas prisisuka tai va ten ir yra problema.pas mane taip buvo kazkada.vienu zodziu ieskok galu po apmusimu ten trukumas daliu.nezinau ar dauk padejau
tai ir bus, arba truksta, arba atsisuke, arba avarijos padarinys. kai atsils oras, tada ziuresiu, dabar rankos nekyla :)
Push the button

Post Reply