Page 1 of 1

[E46] rūdžiū taškiukai ant kėbulo

Posted: Sat Jun 18, 2016 2:53 pm
by ArturasK
Sveiki,

Nesu tūrėjes šviesaus automobilio, tai gal ir neatkreipdavau dėmesio, bet ant dabartinio E46 atsirado daug tokių mažų rūdžių taškelių ant kėbulo, svarbiausia atsirado tuose vietose kur yra sveiki dažai. Gal kam teko susidurti ir ką tokiu atveju daryti, su kuo juos nuvalyti? Pats kėbulas korozijos žymių neturi, suprantu kur nudaužta akmenukų ant kapoto, kad yra parudyjimų, bet nesuprantu iš kur tie maži taškiukai sveikose vietose?

Image

Image

Image


post a picture

Re: [E46] rūdžiū taškiukai ant kėbulo

Posted: Sat Jun 18, 2016 6:48 pm
by Mariuzzzz
Arba tos vietos netokios ir sveikos kaip manai :D Jei normaliai daryti tai tik dazyti o siaip gali pateplioti jei labai aki drasko.

Re: [E46] rūdžiū taškiukai ant kėbulo

Posted: Sat Jun 18, 2016 10:33 pm
by _marshall_
Gal cia su bulgarke kas pjove ir dziundros prie lako prilipo? jei po dazais butu gi bent kazkokia puslyte iskeltu...

Re: [E46] rūdžiū taškiukai ant kėbulo

Posted: Sat Jun 18, 2016 10:44 pm
by Uranas
Dirbu prie busu ir esu atkreipes demesi, kad ypac galines duris ismusa tokiom rudelem, nors nera seni 2013 metu pagrinde. Ir dauguma baltos spalvos tai labai gerai matosi. :)
Sitam reikale labai gerai padeda poliravimas su susveitimu.

Siaip man atrodo, kad paprasciausiai pavirsius apkimba kazkokiom metalo dulkem, tarkim nuo ismetamuju duju ar kazko panasaus. Ir gaunasi toks rudeliu efektas.
Nes po poliravimo nebelieka jokiu pazeidimu, duobuciu, taskiuku ar dar kazko tokio kas liktu nugramdzius rudis.
P.S
Poliruoti is rankos geriau net nebandyk, nes su aparatu ir tai yra ka veikti :D nebent ten keli sviezi taskiukai. Aisku pasibandyk, paziuresi kas gaunasi.
Siaip labai gerai su ,,Cifu,, tuo kriauklems plauti rudys nusisveicia, bet su juo plaudavom senus aprudijusius lavonus,tai negaliu pasakyti ar nebraizo pavirsiaus, bet efektas geras :D

Re: [E46] rūdžiū taškiukai ant kėbulo

Posted: Sat Jun 18, 2016 11:30 pm
by ArturasK
Pamėginau valyti su paprasta indų plovimo kempinėle ir buitine chemija tai idomu, kad viskas nusivalė, kai kur matydavosi tokie tamsus taškiukai nuvalius, bet ir jie patrynus nusivalė :D Reikės stebėti ar atsiras vėl.. Vat ir idomu, kad pirkau prieš savaite E46, ir tada nebuvo jų, o dabar kaip kokiais vėjaraupiais išbėrė, reikės mėgynti gerai nuplauti ir nugynti kur nupoliruoti, nes matosi, kad auto iš Italijos, pilna pabraižymų ir t.t.

Re: [E46] rūdžiū taškiukai ant kėbulo

Posted: Sat Jun 18, 2016 11:54 pm
by _marshall_
Uranas wrote: Siaip man atrodo, kad paprasciausiai pavirsius apkimba kazkokiom metalo dulkem, tarkim nuo ismetamuju duju a
nieko gero jei metalo dulkes is dusles eina :D

Re: [E46] rūdžiū taškiukai ant kėbulo

Posted: Sun Jun 19, 2016 9:18 am
by Uranas
Marshall as nesakiau, kad gerai kai voztuvai per dusle byra, bet ir ne chemikas, kad zinociau kas lieka ismetamosiose dujose, gal nuo katoliku kazkas tokio gaunasi jei tokie yra :D

Re: [E46] rūdžiū taškiukai ant kėbulo

Posted: Sun Jun 19, 2016 5:51 pm
by Mariuzzzz
_marshall_ wrote:Gal cia su bulgarke kas pjove ir dziundros prie lako prilipo? jei po dazais butu gi bent kazkokia puslyte iskeltu...
Nebutinai. Jei buvo po gruntavimo dregnai pastovejas kuri laika ir pradejus atsirasti rudims tik nusiausta ir uzdazyta plonu sluoksniu, buna atsiranda panasiu taskiuku. Pusles buna dazniau kai jau neblogas puvesis isimetes.