"Tuniversa" -pats nepatikimiausias servisas

Moderators: zygasbmw, unguriux, stashas, aurimas

User avatar
AndriuxaBMW
BMW Fan brolis
Posts: 1817
Joined: 13 Jan 2006 11:56
BMW: e30 sr20det M-Tech II
Location: Kaunas
Contact:

Re: "Tuniversa" - Automobilių dažymas, kėbulo remontas. Kaunas

Post by AndriuxaBMW » 17 Apr 2009 12:42

na ka pribrendo reikalas pasakyti pora zodziu apie sia "puikia bei kokybiska" ymone
visu pirma jai vezite jiem ka nors daryti tai bus didziausia jusu padaryta klaida
asmeniskai man meistrai is tuniversos daze automobili visus 6 menesius po kuriu reziume automobilis atrodo tragiskai
pirmi mano nusivilimai ir abejones pradejo kilti jau po antro menesio kai vis nuvaziuodavau ir automobilis pas juos buvo net nejudinamas, o telefonu buvo meluojama kad darbai juda i prieki
sekantis mane sokiraves dalykas, atvaziuoja Ponas mantas tuniversos savininkas, su manim pasisneketi su savo e30, mano pastebejimai tiokie:
"as" -grazei galas ir teisingai sedi pas tavaji e30
"tuniversa" - tai jo isimem is tavo e30,vistiek tau ju nereikes dazom gi vnz atsiskaitysim
kadangi spiruokles buvo pirktos naujos, pagalvojau kad tiekto uzsisakysiu kitas, bet vistiek mane sokiravo firmos politika, ir labai dziaugiuosi kad automobili atidaviau be variklio nes kazin kas galejo buti
po ilgu visokiu melagingu ir kvailu pasiaiskinimu, pradedame rinkti automobilio spalva,
kaip apsiskelbusei rimtai firmai as daviau spalvos pavyzdy, man atveze pavyzdeli as sutikau, taigi Tuniversos zodziai "automobilis paruostas iki ledo dazom"ir taip dazo dvi savaites
mano ilgai lauktas skambutis, isgirstu balsa, automobilis nudazytas, nu va galvoju pagaliau nudaze
Atvaziujant jau matau is tolo, kad spalva visiskai ne ta, automobilis visas duobetas ir ismetitas juodais plemais,
is arti vaizdas dar tragiskesnis, paruosinedami automobili meistrai net nesugebejo nuimti prilipusios gumos nuo burnauto uzdaze ant virsaus, lygiose vietose plemai vnz vaizdas tragiskas
seke dialogas
"as" - klausyk kaip cia gavosi spalva ne ta, plemai automobilis duobetas, ir kodel nudazei tik iki puses normaliai
"tuniversa"-prasti dazai susipjove nedengia, supranti mes ir taip atsivezem dazus ju nejudinom ir laukem kol jie susisluoksniuos, paskui emem tik dazu pavirsiu kad isgaut tokia spalva ir pradejom dazyt, iskarto matem kad nesigauna tai nutarem dar varyt dazu toki sluoksni kol viskas uzsidengs, o iki puses todel kad gi dzin apdaila tai desi nesimatys
"as" - kaiptai lauket kol susisluoksniuos
"tuniversa"- na ten issiskiria vienas sluoksnis gruntas kitas lakas, o dazai lieka pavirsiui
po sio dialogo nors ir nelabai ismanau apie dazyma supratau kad papuoliau
issiaiskines kur jie suklydo ( pada dejo ne ta) bet jie tvirtino kad dejo ta sidabrini, o reikejo deti geltona, po ilgu gincu ir diskusiju bei nervu gadinimo buvo meistrai nukreipti su pavyzdeliais konkreciai i vieta kad daugiau negribautu
Ejo savites ir po kokiu 6 savaiciu pasiemu jau ale kokybiskai nudazyta kebula
parsivezes i surinkimo vieta issigastu
1. salone apie 5 cm vandens
2. visa garso izoliacija sugadinta
3.panele be cheminio valymo neatsiplauna
4.uzdazytas shadoulainas
5.duru prajomai , nudazyti ir uzdaryti reziume sugadinti prajomai
6.automobilis buvo atiduotas dar pilnai neisdziuves
7.renkant automobili paaiskeja kad kaikurios detales buvo nudazytos net neparuosinejamos, nes iskart atsoko dazai o ten blizgejo juoda spalva
8. priekiniu sparnu apacios net nenuvalyti purvai
9. kebulo detaliu atspalviai skiriasi
10. apardytas salonas ir visi varztai plaukioje vandenyje
11. salone kruva panaudoto svytrinio, bei tusciu bambaliu,
12.palendu po apacia, kur tuniversa buvo isemusi mano naujas spiruokles, paskui atveziau as jam stokines ir paprasiau kad ydetu, akcentavau kad man nepatinka kad bmw taip guli be spiruokliu ant zemes, tai tuniversa man sugebejo vietoi spiruokliu ydeti PAGALIUS ko pasekoje dedami sulankste puse sezono devetus AMORTIZATORIUS
Seke skambutis Mantui Tuniversos savininkui
as isvardinau visus defektus, jis pazadejo viska sutvarkyti ir atlyginti nuostolius
cia istorija nesibaige, pas ji liko nenudazyta visa apdaila bei visos smulkmenos
jas man Tuniversa daze lygiai puse metu
galinis buferis perdazyti buvo veztas tris kartus, pirma karta vyrai nedadaze gerai matomu vietu, antra syki pastebejau kad nudazyta ir nenuvalyta nuo burnautu likusi guma, trecia syki spalva visiskai ne i tema
ir taip su slenksciais, nenudazyti galai
pasiemiau ale nudazytus veidrodeliu adapterius bei priekines groteles, Tuniversa sake kad net po smeliasrove kiso, taciau eilini karta tai buvo melas, nes kol atsiveziau puse dazu atsoko
buferio dangteliai nudazyti vissiskai kita spalva
automobilio ratus turejo nudazyti baltai, nudaze tiksliau tariant sugadino , nudaze visiskai neparuostus ratus kurie po 150 km atsilupo, tuniversa man issisiepusi melavo kad kazkas negerai cia gavosi, o kitiem asmenim snekejo kad taip ir turejo buti nes ratu net neparuosinejo
man paskambinus ir isvardinus visus priekaistus tuniversa pasake, kad jam visiskai vienodai kaip ir kas ir kad geriau jie nepadarys

reziume tuniversa liko skolinga man pinigu uz sugadintus amortizatorius
bei skolinga perdazyti visa automobili per naujo, kadangi jau pradejo susedineti visi dazai bei iskilineti burbuliukai
ps. visu absurdisku situaciju net nerasau nes kol nesusiduri asmeniskai su tokiu zmogum tai net neisivaizduoji kad tokiu obuoliu isvis gali buti!
Zodziu iseinu i kiema - stovi bmw. Ne ant zoles, ne per 2 vietas, ne skersai. Nu tikrai tvarkingai stovi! Blemba. Priejau ir apspjoviau - nekenciu issisokeliu!

EdgaBMW
Posts: 2543
Joined: 03 May 2006 11:03
Location: Kaunas

Re: "Tuniversa" - Automobilių dažymas, kėbulo remontas. Kaunas

Post by EdgaBMW » 17 Apr 2009 12:56

as taip pat prisidedu prie andriuxos.

p.s. mano e30 buvo atvarytas dar pries andriuxos auto, o visu detaliu ir darbu dar iki siol nepadares, plius kad reikia perdazyt visa salona, arkas ir kai susipoliruos bus tada matyt galbut ir visa auto. Masina be stiklu ziema per lietu taip pat apie savaite stovejo lauke, ko pasekoje dabar jau pradejo ruduot dugnas. Vandeni turejau pats issisiurbt kadangi niekas net nesiruose jo istraukt. Bagazine visa plauke nuo vandens, salonas taip pat. Visos vietos kurias nereikejo dazyt apipustos baltai arba kitokiom spalvom. Pilna patioku (taciau buvo pareiksta kad viskas susipoliruos). Kai buvo valcuojamos galines arkos pasirode kad jos buvo visiskai netvarkytos, net rudys nenusveistos tik ant virsaus uzdazyta ir tiek.

fipa
Posts: 627
Joined: 29 Apr 2007 12:34
BMW: E36 318iS
Location: Kaunas
Contact:

Re: "Tuniversa" - Automobilių dažymas, kėbulo remontas. Kaunas

Post by fipa » 17 Apr 2009 12:59

Gerai, kad savo nedaviau jiems ( nes buvo mintis duoti tvarkyti ).
Image

petraas2
Posts: 59
Joined: 15 May 2008 00:18
Location: klaipeda

Re: "Tuniversa" - Automobilių dažymas, kėbulo remontas. Kaunas

Post by petraas2 » 17 Apr 2009 14:37

jo gera cia firmele bent as tai nebuciau taip palikes reikejo kokybes inspekcija iskviesti kad akta sustatytu ir lt nei cento nebuciau daves cia jau ne seip cirkas bet cia bizpridelas!

User avatar
DAR666
Posts: 459
Joined: 20 May 2006 20:52
BMW: E30
Location: Klaipėda

Re: "Tuniversa" - Automobilių dažymas, kėbulo remontas. Kaunas

Post by DAR666 » 17 Apr 2009 21:50

tikiu,kad tiek Edga ,tiek Andriuxa reiklus kokybei ir betkoks meistrs jiems neitiks..nu bet kas aprasyta tai totalus absurdas..priprato zmones daryt perekupam masinas,tai taip ir gaunas.
beje, jei nepaslaptis,kokia kaina sutaret uz e30 nudazyma?

User avatar
Maraulis
BMW Fan narys
Posts: 424
Joined: 19 Jan 2006 14:50
BMW: E30
Location: Kedainiai
Contact:

Re: "Tuniversa" - Automobilių dažymas, kėbulo remontas. Kaunas

Post by Maraulis » 18 Apr 2009 08:30

...as pats maciau Andriaus automobili, tik tiek galiu pasakyti: jei vyrai butu nusiplove bent masina pries dazyma, jau butu geresnis rezultatas gavesis ;) :vis

Tomka
Posts: 52
Joined: 23 Nov 2008 23:13

Re: "Tuniversa" - Automobilių dažymas, kėbulo remontas. Kaunas

Post by Tomka » 18 Apr 2009 14:41

as buvau i sita firmele atidaves bufei sutvarkyti, tai po pusantro menesio ale tvarkymo nuvazaviau neskambines tai savininko gaila nebuvo (jam pasiseke), o buferi radau dar net nepradeta tvarkyti, kai buvom sutarekad darbais bus atlikti per 3sav., tai isimeciau buferi i bagazine ir isvaziavau....

tuniversa

Re: "Tuniversa" - Automobilių dažymas, kėbulo remontas. Kaunas

Post by tuniversa » 20 Apr 2009 22:28

trumpai as . abu automobiliai buvo dazomi uz reklama bmw fan psl kiek girdejas kuri kainuoja po 50 lt i menesi ir sioje skiltyje laikimo virsuje kuri kiek zinau kainuoja 20 lt i menesi buvo daug mas 6 menesius kazur gavosi bendroje sumoje 400 lt plius reklama ant adriuhos automobilio reklama nuo priekinio rato iki galinio lango ,edgos automobilio reklama po bmw moldingais nuo priekinio rato iki galinio .
pradejus daryti isgirdau is andrius kad toje vietoje kur turejo buti musu reklama ten bus melgos o musu bus kur nors ikomponuota . beja jai gerai prisimenu suma andrius buvo daves 300 lt(jaigu neklystu sumos) ant dazu tai jau turime 700 lt dvieju automobiliu pilnam perdazimui + reklama kuri bus ikomponuota .
edgai buvo viskas gerai ir buvo normaliai sutariama kol ... uz tapacia reklama buvo duodamas nemokamai garazas su apsauga kazkur 5 menesiam vien is draugiskumo . is jo nebuvo paimta nei vieno lt uz dazyma nei dazus .
trumpa samatele edgai 4 kg baltu dazu 1 kg po 120 lt lako 2 kg lakas navol 1l 80 lt bedra suma daaug mas su priemonem skiedikliais ir t.t. 500 lt + kaip saket niekam tikes darbas

andriuhai lakas 3 kg dyna po 70 lt 210lt ir geltono pado 3 kg po 90 lt ir orandzinio perlo 4 kg po 90 lt bedra dazu suma apie 800lt + niekam tikes darbas .

abu automobiliai buvo priimami su salyga kad bus padaryti negreitai . kai turesim laisvo laiko tada prieisim .

taip pries andriuha esu kaltas kad paimiau jo spyruokles ir kad sulankstem jo amortizatoriu . esu KALTAS ir uz tai atsiskaitysiu iki galo

As labai apgailestaujju ir atsiprasau uz tuniversos kolektyva kad taip baisiai pasielgemia su jusu automobiliais . dar kaarta kartoju su andriuha bus atsiskityta uz sugadintus tavo daigtus .

beja cia kaip ir rase tuniversa bloga atleidzia is darbo zmones su didelem skolom jie taip puikiia atlieka savo darba kad net straipsnia parasyti

kiekvieno darba lengva ispeikti ir isbrokuoti . :vis

User avatar
AndriuxaBMW
BMW Fan brolis
Posts: 1817
Joined: 13 Jan 2006 11:56
BMW: e30 sr20det M-Tech II
Location: Kaunas
Contact:

Re: "Tuniversa" - Automobilių dažymas, kėbulo remontas. Kaunas

Post by AndriuxaBMW » 21 Apr 2009 00:35

nu matau ir vel teks parasyti pora zodziu
visu pirma is manes buvo paimta ne 300lt o daugiau, neatsimeni ar geda prisiminti, ar nepatogu pries darbuotojus? plius man visiskai vienodai ka tu su edga tareisi ir ka Jus snekejote, musu susitarime visiskai nebuvo edgos ! UZ REKLAMA TU NIEKAM JOKIO GARAZO NEDAVEI, JAI DAVEI IS KAZKOKIU TAI SAVANAUDISKU PASKATU TAI CIA TAVO BEDOS
visu antra reklama tau kainavo i menesi ne 50 o 150 tad paskaiciuojam is naujo, ar vel neatsimeni nieko ?
visu trecia, kad bus melgos reklama, kartu su tavo buvo derinta iskarto, bet aisku tu vel nieko neatsimeni!
Toliau mano automobilis buvo paimtas, ir pasakyta "Mes neskubesim bus laiko i tarpus ispausim per menesi padarysim"
tai va reziume paskaiciuosime
500 lt duoti uz dazus , tavo sutartis del reklamos buvo nutraukta vien delto, nes mum geda tokio terliaus reklama laikyti puslapyje. ps... tu ale uz reklama ale buvai "atsiskaites" uz 12 menesiu, uz 6 menesius kaip buvot susitare su edga tavo reklama buvo platinama.
taciau kiti like 6 menesiai sakykim priklause man, kaip ir tavo reklama ant mano automobilio, ir tu galvoji kad po tavo tokiu nesamoniu ji bus toliau platinama?
taigi- sugadinta automobilio isore, kuria taisys kiti dazytojai arba dideli libdukai per visa auto, man minusas apie 1500lt
mano duotas avansas-500lt
neskaiciuoju jau sugadintu amortiku bei spiruokliu, ir visu kitu smulkmenu
pasiskaiciuok dazymo "ase" kiek tu man skolingas !
o tavo tas pasakymas su atsiskaitymais tai man jau juokingas darosi, nes jai tu cia vel savo istorijas pasakosi, kodel tu nesugebi grazinti pinigu, tai mazu maziausia reikes atskiros temos
Zodziu iseinu i kiema - stovi bmw. Ne ant zoles, ne per 2 vietas, ne skersai. Nu tikrai tvarkingai stovi! Blemba. Priejau ir apspjoviau - nekenciu issisokeliu!

User avatar
EXvaldelis
Posts: 2406
Joined: 12 Nov 2007 01:15
BMW: E36 EVO - 530d Sport
Location: Dublinas
Contact:

Re: "Tuniversa" - Automobilių dažymas, kėbulo remontas. Kaunas

Post by EXvaldelis » 21 Apr 2009 00:48

Gal reikejo pasisakyti kur kitur ,bet koks skirtumas kas kaip mokejo,jei darbas yra nepadarytas reiskiasi jis nepadarytas.Tai kam tada cia pulti ir kazkaip bandyti issivartyti.Reikejo paimti ir nuvaziuoti atsiskaityti uz tai kas pridaryta zalos,o ne pasakoti ,kad bus padaryta,tiksliau mineta- atsiskaityta,taip kaip ir su paciu darbais.
MOTOR CONFIDENCE

Parduodu varikliu komplektus
S54B32 68k myliu variklis
E36 M3 S50B30 visa arba dalimis

simutis

Re: "Tuniversa" - Automobilių dažymas, kėbulo remontas. Kaunas

Post by simutis » 21 Apr 2009 00:58

Zinau ir as ta Manta. Pirkau E30, su ale "perrinktu" i geraja puse m20b25 motoru, tai trauke geriausiu atveju, kaip m20b20, kompresija skirtinga, po poros menesiu uzlinko (teisybes delei gal vertetu paminet, kad cia buvo daugiau Bonzos darbas gal). Proxas perpirkes ta pati auto jau su variklio defektu ir issiardes ji pasibaisejo ir pasikeite i normalu. Jau nekalbu apie tokius dalykus, kaip keisdamas "absyvkes", susuktas su medvarzciais, viduj visokiu alaus kamsteliu radau ir t.t. Nemegsta zmogus kokybes :) Siaip gal mano klaida, kad per daug pasitikejau zmogum, bet nieko nera buve panasaus nei su vienu forumieciu, nors ne tiek ir mazai yra teke ka nors pirkti/parduoti.
Taip pat dar is vieno forumo skaitytojo esu girdejes panasius atsiliepimus.
Siaip zjbys, kad su laiku isaiskeja, kas yra kas.

Muk@s
Posts: 732
Joined: 28 Apr 2008 17:35
BMW: e36 325i
Location: kaunas
Contact:

Re: "Tuniversa" - Automobilių dažymas, kėbulo remontas. Kaunas

Post by Muk@s » 21 Apr 2009 08:00

"taip pries andriuha esu kaltas kad paimiau jo spyruokles ir kad sulankstem jo amortizatoriu . esu KALTAS ir uz tai atsiskaitysiu iki galo

As labai apgailestaujju ir atsiprasau uz tuniversos kolektyva kad taip baisiai pasielgemia su jusu automobiliais . dar kaarta kartoju su andriuha bus atsiskityta uz sugadintus tavo daigtus"

tai tada pirmyn,susitik ir atsiskaityk su ANDRIUXA matant bent keliems nariams,bent taip apgink is dalies savo GARBE jei dar isvis jos turi. nes kur ta jusu "sudarankiu" kontora randasi puikiai zinoma ir skoloje tu tikrai neliksi nei ANDRIUXAI nei kitam nariui ar forumieciui. jei nori pasiaiskinti :kar :kar :kar :kar prasau man i pm
Geriau nevaziuojantis BMW, negu skraidanti Audi...

EdgaBMW
Posts: 2543
Joined: 03 May 2006 11:03
Location: Kaunas

Re: "Tuniversa" - Automobilių dažymas, kėbulo remontas. Kaunas

Post by EdgaBMW » 21 Apr 2009 09:17

tuniversa wrote:edgai buvo viskas gerai ir buvo normaliai sutariama kol ... uz tapacia reklama buvo duodamas nemokamai garazas su apsauga kazkur 5 menesiam vien is draugiskumo . is jo nebuvo paimta nei vieno lt uz dazyma nei dazus .
trumpa samatele edgai 4 kg baltu dazu 1 kg po 120 lt lako 2 kg lakas navol 1l 80 lt bedra suma daaug mas su priemonem skiedikliais ir t.t. 500 lt + kaip saket niekam tikes darbas
Mes taremes, jog as tau turesiu sumoket tam tikra suma, neskaitant reklamos, o ta suma panasi ir gaunasi sumoket uz medziagas. O reklama puslapyje gauni uz pati darba. Man atrodo is pradziu taip buvo sneketa ir viskas buvo ok. Esme tame, del ko visas sitas kipisas kilo is mano puses, kadangi man atsibodo su tavim tampytis. As gerai prisimenu kai atsiveziau tave apziuret masina tu sakei, kad padarysi per menesi laiko. Masina as pas tave atvariau 2008m rugpjucio menesi, pasiemiau aciu dievui lapkriti. Plius neaisku kada buciau pasiemes, kadangi pats turejau susisveitinet. Likusiu keletos daliu dar iki siol man nenudazes.
Esme tame, kad nesilaikai savo duoto zodzio. Kiek kartu as pas tave vaziaves, kiek kuro sudegines del tu daliu. Paskambini paklausi kada nudazysi, "nu tai rytoj atvaryk". Skambini ryt "zinok nepriejau dar, nenudaziau" Ir taip jau nuo nauju metu. Nudaze veidrodelius, tai paeme kazkas is darbuotoju dar neisdziuvusius numete ant zemes, dabar jau antras menuo kaip juos man per nauja dazai.
As galiu pasakyt tik tiek, kad kai tu man atliksi visus darbus iki galo (t.y. perdazysi salona, sutvarkysi normaliai ir perdazysi galines arkas, nupoliruosi visa auto ir pasirdoys kad nudazes pakankamai neblogai) as tikrai su tavim atsiskaitysiu kaip ir kalbejom is pradziu. Tik nereiskia jog su tavim as tampysiuosi dar metus laiko. O jei to nepadarysi, tai ne tik pinigu nematysi, bet dar ir man skolingas liksi tiek, uz kiek viska padarys kitas meistras.
Del garazo - nelabai suprantu prie ko tu cia dabar kisi ta garaza. Pats ji pasiulei ir kad man nereiktu varyt masinos atgal i soda as sutikau. Ir aciu tau uz tai, taciau nereikia dabar jo prikaisiot.

p.s. ir siaip turetu but nesvarbu uz kokius pinigus tu darai. Jei taip buvo suderinta ir tau tiko vadinasi turi atlikt darbus. Cia ir pasireiskia tavo poziuris i klienta.

User avatar
Daruz
Posts: 9
Joined: 10 Aug 2007 22:23

Re: "Tuniversa" - Automobilių dažymas, kėbulo remontas. Kaunas

Post by Daruz » 21 Apr 2009 10:28

Kiek žinau su tuniversa žmonės turėjo bėdų netik dėl automobilių dažymo.
Keli dizaineriai ilgiausiai gadino nervus ir buvo ignoruojami, nes norėjo atgaut pinigus iš tuniversos vyrukų už atliktas dizaino paslaugas.

alvaras
Posts: 66
Joined: 23 Apr 2008 22:20
BMW: e39 523i
Location: kaunas

Re: "Tuniversa" - Automobilių dažymas, kėbulo remontas. Kaunas

Post by alvaras » 21 Apr 2009 19:35

Matosi kokia kabutese "rimta" firma cia yra, gerai kad persigalvojau jiems vezti auto perdazyti :vis

User avatar
AndriuxaBMW
BMW Fan brolis
Posts: 1817
Joined: 13 Jan 2006 11:56
BMW: e30 sr20det M-Tech II
Location: Kaunas
Contact:

Re: "Tuniversa" -pats nepatikimiausias servisas

Post by AndriuxaBMW » 21 Apr 2009 23:13

nu juokas pro asaras, tuniversos savininkas net emesi santazo, kai kuriem asmenim pagrasino, kad isvis neperdaris broko bei neatliks sutartu darbu jai neistrinsim sios temos :D
Zodziu iseinu i kiema - stovi bmw. Ne ant zoles, ne per 2 vietas, ne skersai. Nu tikrai tvarkingai stovi! Blemba. Priejau ir apspjoviau - nekenciu issisokeliu!

jelcin
Posts: 293
Joined: 12 May 2008 22:11
BMW: e46 330d
Location: kaunas

Re: "Tuniversa" -pats nepatikimiausias servisas

Post by jelcin » 21 Apr 2009 23:26

man labai keista kaip dar niekas jam i veido sriti nepasiule uz tokius darbelius... :vis

User avatar
unguriux
BMW Fan narys
Posts: 1446
Joined: 08 Jun 2007 12:34
BMW: E34 525i Touring
Location: Klaipėda
Contact:

Re: "Tuniversa" -pats nepatikimiausias servisas

Post by unguriux » 21 Apr 2009 23:41

jelcin wrote:man labai keista kaip dar niekas jam i veido sriti nepasiule uz tokius darbelius... :vis
i sh niekas ranku nekisa ;)
Beveik visi automobilių remonto darbai 863170882 Nerka
Starterių ir generatorių remontas 867044733 Andriuxa

Muk@s
Posts: 732
Joined: 28 Apr 2008 17:35
BMW: e36 325i
Location: kaunas
Contact:

Re: "Tuniversa" -pats nepatikimiausias servisas

Post by Muk@s » 22 Apr 2009 07:49

AndriuxaBMW wrote:nu juokas pro asaras, tuniversos savininkas net emesi santazo, kai kuriem asmenim pagrasino, kad isvis neperdaris broko bei neatliks sutartu darbu jai neistrinsim sios temos :D
normaliai :vis :kar :kar :kar siulyciau visiems nuvaziuoti i SUDARANKIU kontora ir parodyti kad fanai vieningi ir visada pasiruose vieni kitiems padeti. o jeigu bek kuriam taip sugadintu masina???manau pasijaustumet, geriau jei atvaziuotu visi buriu aiskintis ir kazko pasiektu na betkokiu atveju penktadieni as vienas aplankysiu tuos geruosius dazytojus,gal bus norinciu prisijungti?
Geriau nevaziuojantis BMW, negu skraidanti Audi...

Frexas

Re: "Tuniversa" -pats nepatikimiausias servisas

Post by Frexas » 22 Apr 2009 10:43

Muk@s wrote:
AndriuxaBMW wrote:nu juokas pro asaras, tuniversos savininkas net emesi santazo, kai kuriem asmenim pagrasino, kad isvis neperdaris broko bei neatliks sutartu darbu jai neistrinsim sios temos :D
normaliai :vis :kar :kar :kar siulyciau visiems nuvaziuoti i SUDARANKIU kontora ir parodyti kad fanai vieningi ir visada pasiruose vieni kitiems padeti. o jeigu bek kuriam taip sugadintu masina???manau pasijaustumet, geriau jei atvaziuotu visi buriu aiskintis ir kazko pasiektu na betkokiu atveju penktadieni as vienas aplankysiu tuos geruosius dazytojus,gal bus norinciu prisijungti?
o kas sukontrliuos buri :D kad tik bedu po to nebutu, geriau keliese nuvaziuokit ir per sonus siek tiek :ouch
Aisku juokauju, visada galima rast bendra kalba, o tokie pamokymai krastutiniu atveju, kai zmogus jau visai naglas ir nieko jam nepaaiskinsi :)

Locked