Nepatikimi servisai !

Moderators: zygasbmw, unguriux, stashas, aurimas

User avatar
DevisRR
Posts: 563
Joined: 27 Oct 2007 00:29
BMW: 323i touring
Location: Vilnius-Kaunas

Re: Nepatikimi servisai !

Post by DevisRR » 05 Mar 2009 03:49

opapa wrote:nepatariu turet reikalu su juo isvis 2sav masina pralaike nieko nepadare dar nuostoliu tik padidejo po jo meistravimo siaubas :mad :mad Karoliss karoliss

Amžius: 22
Pranešimai: 1168
Miestas: Vilnius
Perspėjimai: 1
BMW: E32 L7 E30 3.7 E30 cabrio
Variklio remontas nuo smulkaus iki kapitalinio pakabos remontas/restauravimas kebulo virinimo pedengimo nuo rudziu darbai. Smulkus elektronikos darbai. Yra nemazai bmw daliu.
867900400

_________________
E32 L7 M70
E30 m-tech1 M30
E30 cabrio m-tech1 -
jei jau rašai , rašyk konkrečiai kas ir kaip.
Fcuk the duck & try to fly

User avatar
spkisa
Posts: 79
Joined: 02 Apr 2008 19:59
BMW: ex e36 325 tds;ex e36 328; ex e36 325 td
Location: siauliai

Re: Nepatikimi servisai !

Post by spkisa » 12 Mar 2009 17:07

INFORMACIJA APIE SUKCIUS

Vilniuje esantis gabijos g. 35 a pasilaiciuose (pozeminiuose garazuose). Prekiauja naudotomis BMW detalemis.
nr 865014411, 868514411

PERKANT 2.8 Motora M52B28 bande prakisti M50B20.

Siulau siame srote apsipirkinejant atidziai apsiziureti

ai2x

Re: Nepatikimi servisai !

Post by ai2x » 28 Mar 2009 23:38

Noriu pasidalinti keliomis mintimis apie specializuotą BMW-Mini servisą "Autvadita" Vilniuje, Lazdynuose, Sietyno g. 8.
Esu labai smarkiai nusivylęs suteiktų paslaugų kokybe bei aptarnavimo lygiu.

Anksčiau naudojausi šio serviso paslaugomis keletą kartų ir tikrai buvau patenkintas suteiktom paslaugom ir aptarnavimu.
Meistras Audrius tikrai visada atliko savo darbą gerai. Bet...

Nepasitenkinimo priežastys:
1. Laukti eilėje reikia geriausiu atveju mėnesį ar pusantro. Matyt, didelė paklausa specializuoto serviso paslaugoms ir yra pagrindinė priežastis, dėl kurios paslaugų ir aptarnavimo kokybė suprastėjo.
2. Sulaukus eilės, pagrinde priežiūros darbams ir keletui dalių pakeitimo darbų, mašina servise buvo laikoma savaitę. Keista, nes nebūdamas profesionaliu auto-meistru aš naudodamasis BMW gidu tuos darbus galėjau pats pasidaryti per daugiausiai pora dienų. Ne kartą taip ir yra buvę, bet šį kartą neturėjau laiko, todėl atidaviau į patikimas (kaip maniau) rankas kregždutę, kurią noriu gaivinti sau.
3. Kai galiausiai atgavau auto, jau atsiimant paaiškėjo, kad ne kiekvieną kartą suveikia vairuotojo pusės centrinio varikliukas iki galo. Kadangi buvo keista vidinės durų rankenėlės traukė, tai man Audrius paaiškino, kad greičiausiai prasivaikščios. Na "prasivaikščios" iš meistro lūpų atiduodant automobilį atrodė keistai, bet pasitikėjau juo.
4. Sekantį rytą man buvo išsikrovęs akumuliatorius ir nuolat degė vairuotojo pusės priekinis ir galinis posūkių žibintai. Man buvo aišku, kad po garsaus ir gero meistro remonto, kažkas kažkur trumpina. Paskambinau Audriui, jis pasakė, kad pažiūrės kelių dienų laikotarpyje, kai atvyks dalys keitimui, dėl kurių tarėmės jau anksčiau. Sutikau, nes jis patikino, kad paskambins ir primins, kad jau turiu atvykti.
5. Pralaukiau savaitę, vis dar neabejodamas geranoriškumu ir pasitikėdamas teikiamo aptarnavimo kokybe. Niekas nesirengė skambinti. Paskambinau pats. Man pasakė, kad viena dalis jau atvyko. Bet kitos dar nėra. Reikia laukti. Sutikau. Bet pralaukus dar savaitę, paskambinau pats ir vėl. Audrius patikino, kad perskambins po pusvalandžio, kai išsiaiškins situaciją dėl dalių. NEPASKAMBINO.
6. Man gi visu tuo laiku tenka atjunginėti akumuliatorių, kad neišsikrautų...
7. Be to, esu įsitikinęs, kad didelę dalį automobilių aptarnauja ne pats Audrius, o abejotinos kvalifikacijos jaunuoliai.
8. Ir t.t.

Linkiu BMW mylėtojams nesusigundyti šiuo servisu vien perskaičius BMW klubo forumus. Galbūt anksčiau Audriaus paslaugos ir buvo puikios. Dabar aš gavau visišką šnipštą už didelius pinigus (keturženklė suma).
O Audriui linkėčiau viską daryti pačiam, klientams į akis visada sakyti tiesą ir aiškiai nupasakoti situaciją, bei prisiimti atsakomybę remontuoti arba iš karto atsisakyti tai daryti, o ne apgaudinėti žmones, kurie pasitiki, laukia ir kenčia nepatogumus. Tik taip jis gali išsaugoti savo kaip puikaus meistro vardą ir puikią paslaugų kokybę, kurią garantuodavo anksčiau.

P.S. Norėčiau, kad ir kiti, patyrę nepatogumų šiame servise, pasisakytų. Įdomu sužinoti, ar čia atsitiktinumas, ar tendencija.

User avatar
W12
Posts: 33
Joined: 04 Apr 2009 00:43
BMW: E38 750iA
Location: kaunas

Re: Nepatikimi servisai !

Post by W12 » 15 Apr 2009 04:09

Kaune servisas "VAINIS" H.ir K.MINKOVSKIU g., pirma pinigu papraso, o poto apie darbus kalba, atvariau auto kad pavaru deze remontuotu, tai jie pradejo stabdziu zarneles keist, stabdziu disku tau sako reikia nauju, zvakes pakeite. :mad
Turi auto data ir kompa karocia ir jie jau galvoja kad automatus gali taisyti. :kar

Psyhazz
Posts: 371
Joined: 24 Mar 2007 19:18
BMW: mb s420
Location: kaunas

Re: Nepatikimi servisai !

Post by Psyhazz » 16 Apr 2009 11:24

W12 wrote:Kaune servisas "VAINIS" H.ir K.MINKOVSKIU g., pirma pinigu papraso, o poto apie darbus kalba, atvariau auto kad pavaru deze remontuotu, tai jie pradejo stabdziu zarneles keist, stabdziu disku tau sako reikia nauju, zvakes pakeite. :mad
Turi auto data ir kompa karocia ir jie jau galvoja kad automatus gali taisyti. :kar
nu sitas servisas istikro gan neblogai remontuoja dezes o del kitu darbu negaliu gincytis.:D
Devetos bmw dalys 867754191
Zieminis langu skystis -25laipsniai 5litrai-10litu

User avatar
AndriuxaBMW
BMW Fan brolis
Posts: 1817
Joined: 13 Jan 2006 11:56
BMW: e30 sr20det M-Tech II
Location: Kaunas
Contact:

Re: Nepatikimi servisai !

Post by AndriuxaBMW » 17 Apr 2009 12:47

na ka pribrendo reikalas pasakyti pora zodziu apie sia "puikia bei kokybiska" ymone TUNIVERSA
visu pirma jai vezite jiem ka nors daryti tai bus didziausia jusu padaryta klaida
asmeniskai man meistrai is tuniversos daze automobili visus 6 menesius po kuriu reziume automobilis atrodo tragiskai
pirmi mano nusivilimai ir abejones pradejo kilti jau po antro menesio kai vis nuvaziuodavau ir automobilis pas juos buvo net nejudinamas, o telefonu buvo meluojama kad darbai juda i prieki
sekantis mane sokiraves dalykas, atvaziuoja Ponas mantas tuniversos savininkas, su manim pasisneketi su savo e30, mano pastebejimai tiokie:
"as" -grazei galas ir teisingai sedi pas tavaji e30
"tuniversa" - tai jo isimem is tavo e30,vistiek tau ju nereikes dazom gi vnz atsiskaitysim
kadangi spiruokles buvo pirktos naujos, pagalvojau kad tiekto uzsisakysiu kitas, bet vistiek mane sokiravo firmos politika, ir labai dziaugiuosi kad automobili atidaviau be variklio nes kazin kas galejo buti
po ilgu visokiu melagingu ir kvailu pasiaiskinimu, pradedame rinkti automobilio spalva,
kaip apsiskelbusei rimtai firmai as daviau spalvos pavyzdy, man atveze pavyzdeli as sutikau, taigi Tuniversos zodziai "automobilis paruostas iki ledo dazom"ir taip dazo dvi savaites
mano ilgai lauktas skambutis, isgirstu balsa, automobilis nudazytas, nu va galvoju pagaliau nudaze
Atvaziujant jau matau is tolo, kad spalva visiskai ne ta, automobilis visas duobetas ir ismetitas juodais plemais,
is arti vaizdas dar tragiskesnis, paruosinedami automobili meistrai net nesugebejo nuimti prilipusios gumos nuo burnauto uzdaze ant virsaus, lygiose vietose plemai vnz vaizdas tragiskas
seke dialogas
"as" - klausyk kaip cia gavosi spalva ne ta, plemai automobilis duobetas, ir kodel nudazei tik iki puses normaliai
"tuniversa"-prasti dazai susipjove nedengia, supranti mes ir taip atsivezem dazus ju nejudinom ir laukem kol jie susisluoksniuos, paskui emem tik dazu pavirsiu kad isgaut tokia spalva ir pradejom dazyt, iskarto matem kad nesigauna tai nutarem dar varyt dazu toki sluoksni kol viskas uzsidengs, o iki puses todel kad gi dzin apdaila tai desi nesimatys
"as" - kaiptai lauket kol susisluoksniuos
"tuniversa"- na ten issiskiria vienas sluoksnis gruntas kitas lakas, o dazai lieka pavirsiui
po sio dialogo nors ir nelabai ismanau apie dazyma supratau kad papuoliau
issiaiskines kur jie suklydo ( pada dejo ne ta) bet jie tvirtino kad dejo ta sidabrini, o reikejo deti geltona, po ilgu gincu ir diskusiju bei nervu gadinimo buvo meistrai nukreipti su pavyzdeliais konkreciai i vieta kad daugiau negribautu
Ejo savites ir po kokiu 6 savaiciu pasiemu jau ale kokybiskai nudazyta kebula
parsivezes i surinkimo vieta issigastu
1. salone apie 5 cm vandens
2. visa garso izoliacija sugadinta
3.panele be cheminio valymo neatsiplauna
4.uzdazytas shadoulainas
5.duru prajomai , nudazyti ir uzdaryti reziume sugadinti prajomai
6.automobilis buvo atiduotas dar pilnai neisdziuves
7.renkant automobili paaiskeja kad kaikurios detales buvo nudazytos net neparuosinejamos, nes iskart atsoko dazai o ten blizgejo juoda spalva
8. priekiniu sparnu apacios net nenuvalyti purvai
9. kebulo detaliu atspalviai skiriasi
10. apardytas salonas ir visi varztai plaukioje vandenyje
11. salone kruva panaudoto svytrinio, bei tusciu bambaliu,
12.palendu po apacia, kur tuniversa buvo isemusi mano naujas spiruokles, paskui atveziau as jam stokines ir paprasiau kad ydetu, akcentavau kad man nepatinka kad bmw taip guli be spiruokliu ant zemes, tai tuniversa man sugebejo vietoi spiruokliu ydeti PAGALIUS ko pasekoje dedami sulankste puse sezono devetus AMORTIZATORIUS
Seke skambutis Mantui Tuniversos savininkui
as isvardinau visus defektus, jis pazadejo viska sutvarkyti ir atlyginti nuostolius
cia istorija nesibaige, pas ji liko nenudazyta visa apdaila bei visos smulkmenos
jas man Tuniversa daze lygiai puse metu
galinis buferis perdazyti buvo veztas tris kartus, pirma karta vyrai nedadaze gerai matomu vietu, antra syki pastebejau kad nudazyta ir nenuvalyta nuo burnautu likusi guma, trecia syki spalva visiskai ne i tema
ir taip su slenksciais, nenudazyti galai
pasiemiau ale nudazytus veidrodeliu adapterius bei priekines groteles, Tuniversa sake kad net po smeliasrove kiso, taciau eilini karta tai buvo melas, nes kol atsiveziau puse dazu atsoko
buferio dangteliai nudazyti vissiskai kita spalva
automobilio ratus turejo nudazyti baltai, nudaze tiksliau tariant sugadino , nudaze visiskai neparuostus ratus kurie po 150 km atsilupo, tuniversa man issisiepusi melavo kad kazkas negerai cia gavosi, o kitiem asmenim snekejo kad taip ir turejo buti nes ratu net neparuosinejo
man paskambinus ir isvardinus visus priekaistus tuniversa pasake, kad jam visiskai vienodai kaip ir kas ir kad geriau jie nepadarys

reziume tuniversa liko skolinga man pinigu uz sugadintus amortizatorius
bei skolinga perdazyti visa automobili per naujo, kadangi jau pradejo susedineti visi dazai bei iskilineti burbuliukai
ps. visu absurdisku situaciju net nerasau nes kol nesusiduri asmeniskai su tokiu zmogum tai net neisivaizduoji kad tokiu obuoliu isvis gali buti!
Zodziu iseinu i kiema - stovi bmw. Ne ant zoles, ne per 2 vietas, ne skersai. Nu tikrai tvarkingai stovi! Blemba. Priejau ir apspjoviau - nekenciu issisokeliu!

EdgaBMW
Posts: 2543
Joined: 03 May 2006 11:03
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi servisai !

Post by EdgaBMW » 17 Apr 2009 13:36

as taip pat prisidedu prie andriuxos.

p.s. mano e30 buvo atvarytas dar pries andriuxos auto, o visu detaliu ir darbu dar iki siol nepadares, plius kad reikia perdazyt visa salona, arkas ir kai susipoliruos bus tada matyt galbut ir visa auto. Masina be stiklu ziema per lietu taip pat apie savaite stovejo lauke, ko pasekoje dabar jau pradejo ruduot dugnas. Vandeni turejau pats issisiurbt kadangi niekas net nesiruose jo istraukt. Bagazine visa plauke nuo vandens, salonas taip pat. Visos vietos kurias nereikejo dazyt apipustos baltai arba kitokiom spalvom. Pilna patioku (taciau buvo pareiksta kad viskas susipoliruos). Kai buvo valcuojamos galines arkos pasirode kad jos buvo visiskai netvarkytos, net rudys nenusveistos tik ant virsaus uzdazyta ir tiek.

User avatar
NerkaBMW
Posts: 536
Joined: 25 Jan 2006 11:37
Location: kaunas

Re: Nepatikimi servisai !

Post by NerkaBMW » 17 Apr 2009 14:53

Ziuriu vargstat su tuo dazymu.Galiu uzrodyt gera dazytoja uz gera kaina,bet tik gerai pazistamiems,nes paskui pats neprisiprasysiu.Kokybe pavizdys dzukelio e30 jis daze.Uz kokybe galiu pats garantuot,nes kai mano toks darbas tai tu dazytoju ir ju kokybiu esu mates tikrai daug.o po cia tokiu nesamoniu tai patyliu
Automobilių stiklai ir jų keitimas

EdgaBMW
Posts: 2543
Joined: 03 May 2006 11:03
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi servisai !

Post by EdgaBMW » 17 Apr 2009 14:59

NerkaBMW wrote:Ziuriu vargstat su tuo dazymu.Galiu uzrodyt gera dazytoja uz gera kaina,bet tik gerai pazistamiems,nes paskui pats neprisiprasysiu.Kokybe pavizdys dzukelio e30 jis daze.Uz kokybe galiu pats garantuot,nes kai mano toks darbas tai tu dazytoju ir ju kokybiu esu mates tikrai daug.o po cia tokiu nesamoniu tai patyliu
ta gera kaina tai kokia?

User avatar
andriuza
Posts: 192
Joined: 10 Oct 2008 01:20
BMW: R19 1.8 16V
Location: Kaunas
Contact:

Re: Nepatikimi servisai !

Post by andriuza » 17 Apr 2009 15:10

Surinkit visa kluba ir nuvaziuokit atrasyt jiem biski :kar Arba instrukcija kokia nuveskit ka reikia pries dazyma padaryt :vis O as galvojau ten rimti zmones dirba :wow uzuojauta,kas ten savo aparatus tvarke,tvarko ir tvarkys...

User avatar
all in music
Posts: 4623
Joined: 26 Oct 2007 13:49
BMW: E36 coupe 94' M50b25 vanos
Location: Klaipeda

Re: Nepatikimi servisai !

Post by all in music » 17 Apr 2009 15:44

man net garaziniai pasirodo geriau padare :D nors ir taip teko pora dienu iki isnaktu perrinkineti visa prieki, isore ir t.t. ir pan. medvarsciais bamperiai prisukti ir t.t. :)
Push the button

User avatar
NerkaBMW
Posts: 536
Joined: 25 Jan 2006 11:37
Location: kaunas

Re: Nepatikimi servisai !

Post by NerkaBMW » 17 Apr 2009 17:11

Edga kaina visa masina pilnai nudazyt apie 2000-2500lt
Automobilių stiklai ir jų keitimas

aurimas
Posts: 993
Joined: 02 Jan 2008 23:44
BMW: E39 528i
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi servisai !

Post by aurimas » 17 Apr 2009 17:38

del tiuniversos pridesiu ir as minusa,mano pazystamas dirbo ten dirbo kaip ir tvarkyngai stengesi ir visa kita tai savininkas apreiske kad tu mums nebereikalingas ir ismete is darbo su DIDELE skola atlyginimui uz padarytus darbus :vis jau kas ten do fruktu kompanija tai ......... :vis
Eat sleep fuck and die burning rubber !

User avatar
zygasbmw
BMW Fan brolis
Posts: 3733
Joined: 13 Apr 2006 11:39
BMW: e30 kovinis,e30 320i cabrio,e34 525tds
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi servisai !

Post by zygasbmw » 17 Apr 2009 18:44

na kad visi ant [tunivewrsos ] varo tai ir as,pasakysiu pora zodeliu.
esme tokia,yra forume tema tuniversos apie arku valcavima,nesunkiai rasit jei gerai pamenu tuning styling lygtai skiltyje.kaip jis apsiskelbe kad pirks valcavimo aparata jei atsiras norinciu valcuotis.norinciu aisku atsirado.tame tarpe ir as,bet po siai dienai niekas neisvalcuota.aisku jis man pazadejo isvalcuoti nemokamai uz tam tikras suteiktas ale paslaugas.cia daug nesigilinsiu.zodziu apsimelavo iki ausu,primelavo zmonems,kaip kas pagamino jam ta aparata valcavimo bet jis taip ir nesugebejo jo nupirkti jo,is to zmogaus kuris jy padare. :vis zodziu melageliu kontora kaip turi buti,ir kreivarankiu. siulyciAu jiems pasikeisti pavadinima i TEPLITA.

User avatar
zajanas
Posts: 310
Joined: 04 Apr 2006 00:29
BMW: e36
Location: Rokiskis
Contact:

Re: Nepatikimi servisai !

Post by zajanas » 17 Apr 2009 18:44

reik **** zuwu tokiem ir pasiimti ka gero turi su tokiais meistrais tai :kar :kar :kar
nieko nemoket ir pasiimt kaska
cruising is not a crime

User avatar
AndriuxaBMW
BMW Fan brolis
Posts: 1817
Joined: 13 Jan 2006 11:56
BMW: e30 sr20det M-Tech II
Location: Kaunas
Contact:

Re: Nepatikimi servisai !

Post by AndriuxaBMW » 17 Apr 2009 19:19

zygasbmw wrote:na kad visi ant [tunivewrsos ] varo tai ir as,pasakysiu pora zodeliu.
esme tokia,yra forume tema tuniversos apie arku valcavima,nesunkiai rasit jei gerai pamenu tuning styling lygtai skiltyje.kaip jis apsiskelbe kad pirks valcavimo aparata jei atsiras norinciu valcuotis.norinciu aisku atsirado.tame tarpe ir as,bet po siai dienai niekas neisvalcuota.aisku jis man pazadejo isvalcuoti nemokamai uz tam tikras suteiktas ale paslaugas.cia daug nesigilinsiu.zodziu apsimelavo iki ausu,primelavo zmonems,kaip kas pagamino jam ta aparata valcavimo bet jis taip ir nesugebejo jo nupirkti jo,is to zmogaus kuris jy padare. :vis zodziu melageliu kontora kaip turi buti,ir kreivarankiu. siulyciAu jiems pasikeisti pavadinima i TEPLITA.
jo jo dar apsitriochino ir tam is ko brezinius eme , nu vnz jau per tiek jo nesamoniu smulkmenas ir pamirsti
Zodziu iseinu i kiema - stovi bmw. Ne ant zoles, ne per 2 vietas, ne skersai. Nu tikrai tvarkingai stovi! Blemba. Priejau ir apspjoviau - nekenciu issisokeliu!

User avatar
gonchikas
Posts: 344
Joined: 30 Dec 2007 14:18
Location: Reykjavik

Re: Nepatikimi servisai !

Post by gonchikas » 17 Apr 2009 19:53

Pries maziau nei metus buvau nuvares masina parodyt i Tuniversa keliu daliu dazymui, tai man kai supasakojo 18'kiniai kaip kas ir kiek kainuos tai antra kart nebevazevau ir ziuriu nebereikalo :vis

EdgaBMW
Posts: 2543
Joined: 03 May 2006 11:03
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi servisai !

Post by EdgaBMW » 18 Apr 2009 20:43

NerkaBMW wrote:Edga kaina visa masina pilnai nudazyt apie 2000-2500lt
nematau as cia jokios geros kainos. Dabar visur panasiai tiek vaiksto.

User avatar
abraomas
Posts: 76
Joined: 18 Dec 2006 11:50
BMW: E36 3,28. E36 3,25
Location: Vilnius

Re: Nepatikimi servisai !

Post by abraomas » 19 Apr 2009 10:53

Pas mus kameroj nuo 1000 su dazais +paruosimas .Tikrai nedidele kaina. Veiksmas ukmergej
E36 328
E36 325
redline

User avatar
acteksas
Posts: 117
Joined: 27 Mar 2009 10:25
BMW: E36 325td E39 530d
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi servisai !

Post by acteksas » 19 Apr 2009 11:27

kaune, silainiuose du servisai prie iki peugeot centro, rinktiniai meistriukai, kurie ratu galiniu guolius zadejo keist puse dienos, nuwariau i kt serwisiuka tai per pusantros wal padare ir dar warzta issuko is disko nes buwo nuluzes uz ta pacia kaina..

Post Reply