Anglija

Moderators: unguriux, KLP325

User avatar
E30 FOREVER
Posts: 450
Joined: 27 Mar 2010 12:38
BMW: E30 325I AMZINAS PROJEKTAS. E38 728IS

Re: Anglija

Post by E30 FOREVER » 10 Jan 2014 22:33

paskutini karta buvo 187£ metams,kompanijos neatsimenu,pasiziurinek cia kazkiek puslapiu atgal buvo apie tai sneketa ir kazkas kompanijos pavadinima minejo.

User avatar
AndriusBMW
Posts: 71
Joined: 13 Mar 2013 12:16
BMW: ex E39 528i

Re: Anglija

Post by AndriusBMW » 10 Jan 2014 22:41

E30 FOREVER wrote:benzas daugokai ris po miesta sukiotis,tuolabiau su automatine deze,visi labai dyzelius vertina,maziau rija,laiko gerai,nors kiek vazinejas su 30d tai mieste nepasakyciau kad labai jau taupus,trasoj ,kitas reikalas,bet cia aisku kaip vaziuosi priklauso. jaigu iseina gaut salerkos kur pigiau is furistu tai imciau tik dyzeli,jaigu ne tai manau susumavus visus +- panasiai iseina benzas ar dyzelis. o jaigu nera salerkos is kur gaut ir nori taupiai vaziuot imi benza/dujas. bet pries galvojant ka imt pirma pasakyk kiek tau metu ir koks UK stazas vairavimo,nes jaigu tu neseniai UK tai kai suzinosi kaina draudimo tavo pasirinktom masinom tai turbut apsistosi ties kokia corsa :D
Pirmas dalykas kuri ziurejau buvo draudimas :) Siuo metu pats su kibiru 1.4 vazineju :) Esu cia ne tiek ir ilgai - 2 metai, man paciam 22m., bet atsibodo su kibiru vaziuot :) Tai nezinau daryti multicar draudima, iseina pigiau draudziant dvi masinas iskarto, bet neatkrenta galimybe parduot kibira ir pasilikti tik BMW :) Siaip 1K metam draudimas vien uz BMW 530d, tai paemus, i menesi po 100sv, uz tokia auto, man tas nera daug, kai uz dabartini kibira moku daugiau :D Vistiek mokesiu visa suma iskarto greiciausiai, nes gaunasi daug pigiau, nei kas menesi.

User avatar
E30 FOREVER
Posts: 450
Joined: 27 Mar 2010 12:38
BMW: E30 325I AMZINAS PROJEKTAS. E38 728IS

Re: Anglija

Post by E30 FOREVER » 10 Jan 2014 22:59

na su tokiais duomenim 1k yra labai pigiai,netgi perpigiai,tik nesuprantu kaip tau uz bmw maziau gaunasi negu uz ta 1,4. na bet jaigu taip tai apsimoka,spresk ko nori ir pirkis,tik pries perkant susivesk draudima ant butent tos masinos kuria perki,nezinau kodel taip buna ,bet kartais paiimi dvi identiskas masina ir draudimas buna skirtingas ir akivaizdziai,ne karta ta pastebejau.

User avatar
TomciusBMW
Posts: 14
Joined: 27 Jan 2011 22:16
BMW: Ieskomas
Location: Kaunas - UK

Re: Anglija

Post by TomciusBMW » 10 Jan 2014 23:04

cia su sposai 1k ? nes manau tikrai per daug pigiai :) ar daug ncb turi? :)

User avatar
AndriusBMW
Posts: 71
Joined: 13 Mar 2013 12:16
BMW: ex E39 528i

Re: Anglija

Post by AndriusBMW » 10 Jan 2014 23:08

E30 FOREVER wrote:na su tokiais duomenim 1k yra labai pigiai,netgi perpigiai,tik nesuprantu kaip tau uz bmw maziau gaunasi negu uz ta 1,4. na bet jaigu taip tai apsimoka,spresk ko nori ir pirkis,tik pries perkant susivesk draudima ant butent tos masinos kuria perki,nezinau kodel taip buna ,bet kartais paiimi dvi identiskas masina ir draudimas buna skirtingas ir akivaizdziai,ne karta ta pastebejau.
Jo, sita ir as esu pastebejes. Apie draudimo kaina buvau nustebes ir pats, bandziau ant keliu auto, bet kaina +/- 100sv. Kaina keiciasi dar nuo dienos, kada isigalioja draudimo polisas, kazkokia diena nustacius ismeta 1100sv berods, o pakeitus tarkim ismeta 1200sv, bet tai irgi padori labai kaina, su mano duomenim (as taip manau) :) bet si kaina galioja tik mokant visa suma iskarto, menesine imoka raso po ~205sv, tas jau yra daug :kar
TomciusBMW wrote:cia su sposai 1k ? nes manau tikrai per daug pigiai :) ar daug ncb turi? :)
1 NCB. Sakau pats nustebes, Admiral draudimas. Bet tikrinau keleta dienu ir ant keliu skirtingu masinu, kaina +- tapati.

User avatar
TomciusBMW
Posts: 14
Joined: 27 Jan 2011 22:16
BMW: Ieskomas
Location: Kaunas - UK

Re: Anglija

Post by TomciusBMW » 10 Jan 2014 23:09

reiks ryt po darbo paziurinet ant saves gal ir tas pats ;) o tai tu darai ne pay monthy bet iskarto tipo kad susimokesi?

User avatar
E30 FOREVER
Posts: 450
Joined: 27 Mar 2010 12:38
BMW: E30 325I AMZINAS PROJEKTAS. E38 728IS

Re: Anglija

Post by E30 FOREVER » 10 Jan 2014 23:10

is kur tie ncb kai pora metu anglijoje,na gerai tarkim ten pralindo su lietuviskais,vistiek max 4 metai,vistiek nelimpa,gal klaida kokia vedant padaryta. pvz pas mane 26metai ,8ncb ir tas isimyletas sidabrinis lavonas apie 800 iseina pilna suma sumokejau,o gyvenu palyginus kaime kur draudimas pigus. draudimas pilnas,beja kartais tas pilnas netgi pigiau buna negu tas pats paprasciauses,visalaik reikia vest ir tikrint kas ir kaip,o suvedus ir kai paskambini sumoket dar galima kazka "nuderet" tik reikia ziuret kad nenuimtu ne ta ka reikia.

User avatar
AndriusBMW
Posts: 71
Joined: 13 Mar 2013 12:16
BMW: ex E39 528i

Re: Anglija

Post by AndriusBMW » 10 Jan 2014 23:12

TomciusBMW wrote:reiks ryt po darbo paziurinet ant saves gal ir tas pats ;) o tai tu darai ne pay monthy bet iskarto tipo kad susimokesi?
Jo, single payment.
E30 FOREVER wrote:is kur tie ncb kai pora metu anglijoje,na gerai tarkim ten pralindo su lietuviskais,vistiek max 4 metai,vistiek nelimpa,gal klaida kokia vedant padaryta. pvz pas mane 26metai ,8ncb ir tas isimyletas sidabrinis lavonas apie 800 iseina pilna suma sumokejau,o gyvenu palyginus kaime kur draudimas pigus. draudimas pilnas,beja kartais tas pilnas netgi pigiau buna negu tas pats paprasciauses,visalaik reikia vest ir tikrint kas ir kaip,o suvedus ir kai paskambini sumoket dar galima kazka "nuderet" tik reikia ziuret kad nenuimtu ne ta ka reikia.
Tai sakau tik 1 ncb :)

User avatar
E30 FOREVER
Posts: 450
Joined: 27 Mar 2010 12:38
BMW: E30 325I AMZINAS PROJEKTAS. E38 728IS

Re: Anglija

Post by E30 FOREVER » 10 Jan 2014 23:14

nesumaisyk,tas admiral ten vieju rusiu yra,vienam daug pigiau,kitam normali kaina,tas kur pigiau tai atvaziuos veikejai ir ides tau ten aparato toki kur tave stebes pastoviai kaip vaziuoji ir t.t. tai tokios nesamones geriau nereiktu. p.s. pas mane admiralas taipat,paskutinius 3 metus geriause kaina duoda.

User avatar
AndriusBMW
Posts: 71
Joined: 13 Mar 2013 12:16
BMW: ex E39 528i

Re: Anglija

Post by AndriusBMW » 10 Jan 2014 23:19

E30 FOREVER wrote:nesumaisyk,tas admiral ten vieju rusiu yra,vienam daug pigiau,kitam normali kaina,tas kur pigiau tai atvaziuos veikejai ir ides tau ten aparato toki kur tave stebes pastoviai kaip vaziuoji ir t.t. tai tokios nesamones geriau nereiktu. p.s. pas mane admiralas taipat,paskutinius 3 metus geriause kaina duoda.
Zinau as apie ta dezute, man kai parodo kaina, tik tada apacioj rodo uzdet varnele, jei nori tos dezutes, tai kai uzdedi, dar kaina krenta, bet tikrai nedesiu tokio dalyko. Admiralas ir jo atsakos kaip elephant ir kt. man irgi patys pigiausi, nors siuo metu turiu tesco :)

User avatar
TomciusBMW
Posts: 14
Joined: 27 Jan 2011 22:16
BMW: Ieskomas
Location: Kaunas - UK

Re: Anglija

Post by TomciusBMW » 10 Jan 2014 23:21

dabar moku as uz bora ant dvieju zmoniu moku 250 i men... tai dabar ziuriu klasikos kazka nes su tai draudimais tai n....

User avatar
AndriusBMW
Posts: 71
Joined: 13 Mar 2013 12:16
BMW: ex E39 528i

Re: Anglija

Post by AndriusBMW » 10 Jan 2014 23:23

P.S. Tik atvaziaves pirkau e39 528i, nepaziurejes draudimu ir panasiai :D Tada labai gailejaus, kai admiralas uzsiprase 240 i menesi :D tai paemus dabar po metu su 1 ncb, jei kas menesi rodo 205sv, tai ne kazka ir skiriasi, bet single payment daug pigiau iseina... Ir dar be to cia tas 10men, draudimas, kur bonusa gauni po 10men, padarius 12men, truputi brangiau, nzn kodel, nes pries pusmeti buvo antraip :D

User avatar
TomciusBMW
Posts: 14
Joined: 27 Jan 2011 22:16
BMW: Ieskomas
Location: Kaunas - UK

Re: Anglija

Post by TomciusBMW » 10 Jan 2014 23:24

dar ieskojau ant e30 draudima tai irgi virs 2k o pati slbniausia ziurejau ant 316 tai net nezinau ka daryt... gal nemoku ieskot ar kas nu bet pigiau nerandu kiek anglu ir sake moka po 300 ar 400 i metus o as nerandu irgi mano metu ir be ncb...

User avatar
TomciusBMW
Posts: 14
Joined: 27 Jan 2011 22:16
BMW: Ieskomas
Location: Kaunas - UK

Re: Anglija

Post by TomciusBMW » 10 Jan 2014 23:25

as tai vis dar neperprantu tu anglisku draudimu nors jau 4 metai cia :D

User avatar
AndriusBMW
Posts: 71
Joined: 13 Mar 2013 12:16
BMW: ex E39 528i

Re: Anglija

Post by AndriusBMW » 10 Jan 2014 23:26

TomciusBMW wrote:dar ieskojau ant e30 draudima tai irgi virs 2k o pati slbniausia ziurejau ant 316 tai net nezinau ka daryt... gal nemoku ieskot ar kas nu bet pigiau nerandu kiek anglu ir sake moka po 300 ar 400 i metus o as nerandu irgi mano metu ir be ncb...
Adresas gal labai blogas. Siaip kiek zinau parasius kokia kita darboviete draudimas pinga, tik nezinau ar jie tai tikrina kazkaip ar ne, nezinau ar delto gali buti bedu ar ne, as kazkaip vistiek stengiuos viska daryti tvarkingai.

User avatar
TomciusBMW
Posts: 14
Joined: 27 Jan 2011 22:16
BMW: Ieskomas
Location: Kaunas - UK

Re: Anglija

Post by TomciusBMW » 10 Jan 2014 23:29

tai kur gyvenu tai nelabai adresas bet kur gyvenau tahi geras bet skirtumas 100 anglisku... tai ir nekazka..as irgi noriu normalaus tvarkyngo draudimo ;)

User avatar
E30 FOREVER
Posts: 450
Joined: 27 Mar 2010 12:38
BMW: E30 325I AMZINAS PROJEKTAS. E38 728IS

Re: Anglija

Post by E30 FOREVER » 10 Jan 2014 23:30

labai daug,bet priklauso nuo amziaus,stazo ir kur gyveni,netgi ne nuo kokio miesto,o netgi gatve daro akivaizdu skirtuma. gerai jaigu randat pigiai tai drauskites,gana cia ta pati per ta pati,tuoj senbuvei prades pykt kad kas 10simt puslapi apie tapati kalbam :D p.s del klasikinio daugiau niuansu,tau ju gali nerodyt pvz jaigu tu per jaunas ar tavo stazas permazas,ar masina nepakankamai sena ar teises ne UK ,seip per googla susirandi tas kompanijas ir ten vedzioji,bet kiek atsimenu skambintis reikedavo daugumoj arba suvedi ir lauki emailo ar skambucio is ju ,jie sprendzia draust ar ne,na bet cia visur skirtingai,reik ieskot ir skaityt,ziuret kaip ten kas tam tikroj kompanijoj.

o del tos darbovietes nieks netikrins,bet patikek jaigu atsitiks koks ivikis tikrai patikrins,padaris viska kad nereiktu moket,tad geriau nemeluot.

User avatar
vytas85
Posts: 398
Joined: 18 May 2009 19:47
BMW: e61 3.0d

Re: Anglija

Post by vytas85 » 10 Jan 2014 23:52

Tai kad tu classic draudimui taip paprastai kainos nepaziuresi,nes reikia skambinti i kompanijas katrie uzsiemq classic draudimais o ne gocompare ir pan...

User avatar
Slikas
Posts: 29
Joined: 07 Jul 2008 15:13
BMW: E34 & e30
Location: london-Kns
Contact:

Re: Anglija

Post by Slikas » 11 Jan 2014 04:22

as isvis nesuprantu is kur jus tokias kainas gaunat? pvz as gyvenau londone ,bet jau uz zonu..vairavau(-u) e30 2.5 sport turiu 6 nu jau dbr 7 ncb,bet tada turejau 6 ir man draudimo kaina buvo 620 svaru ir tai mokejau men :D bet seip as niekur kitur nesidraudziu kaip direct line.su juo prazaidziau per tuos visus supildymus apie men laiko normaliai sudejus..galiu pasakyt man 50 svaru nukrito vien nuo to,kad pasirinkau kita darba,nei istikruju as dirbau tuo metu..tiesei sviesei reik su jais zaist,meluot aisku proto ribuose ,kad poto paciam problemu nebutu..5 metus taip dariau ir jokiu problemu nebuvo..aj tiesa dar vienas dalykas,neblogai numusa kaina ir antras vairuotojas,tik,kad jis butu ne jaunas aisku..o seip jei gyveni londone ir gyveni pagal ju ta visa statistika ''blogam'' raj. tai nekazka ispesi,tada reik zaist su adresu,ieskot,gal pas drauga koki ar kur... prisimenu draugeliui ant e30 320 buvo 1900sv metam ,pakeitem tik ant mano seno adr,kur gyvenau iskart nukrito 800 svaru..tai prasau ;) nors as parasiau ta pati ka ir jus istikro :D
Aluj daug moterisku hormonu.po 5 alaus ir as negaliu vairuot masinos ir elgiuos nelogiskai :D

User avatar
AndriusBMW
Posts: 71
Joined: 13 Mar 2013 12:16
BMW: ex E39 528i

Re: Anglija

Post by AndriusBMW » 11 Jan 2014 12:30

Uzteks apie tus draudimus :D Geriau papasakokit kaip nupirkt E39 ne lavona? :) Kokio miliazo ziuret? Tarkim 160-180k jau didelis? Gal vertetu nuvezt automobili i koki servisa patikrint, bet tie servisai cia UK kiek susidures tai o dieve... :str :str Taigi gal turit kokiu patarimu? Vesiuos kompa su laidu, su INPA klaidas paziuresiu, bet daugiau ne kazka ten ir suprantu :D

Post Reply