Forumieciu video!

Moderators: unguriux, KLP325

Post Reply
User avatar
MENDOZA
Posts: 173
Joined: Sat Sep 16, 2006 11:07 pm
BMW: "e36 325"
Location: Kaunas-Garliava
Contact:

Forumieciu video!

Post by MENDOZA » Wed Mar 28, 2007 10:44 pm

Galvoju gal reiktu istikruju visus video sumest i viena tema, nes jauciu kad daug kas ideje video i foruma bet nevisi mato.

Šioje temoje nediskutuojama, tiesiog dedama video, vienaip ar kitaip susijusi su BMW Fan!

User avatar
MENDOZA
Posts: 173
Joined: Sat Sep 16, 2006 11:07 pm
BMW: "e36 325"
Location: Kaunas-Garliava
Contact:

Post by MENDOZA » Wed Mar 28, 2007 10:49 pm

Last edited by MENDOZA on Thu Mar 29, 2007 9:50 pm, edited 1 time in total.


User avatar
wialniaz
BMW Fan draugas
Posts: 444
Joined: Thu Mar 02, 2006 3:27 pm
BMW: E36 330d
Location: Kaunas
Contact:

Post by wialniaz » Thu Apr 05, 2007 4:54 pm

http://vairo.perkelimas.lt

kinderis29

Post by kinderis29 » Thu Apr 05, 2007 9:43 pm


User avatar
wialniaz
BMW Fan draugas
Posts: 444
Joined: Thu Mar 02, 2006 3:27 pm
BMW: E36 330d
Location: Kaunas
Contact:

Post by wialniaz » Wed Apr 18, 2007 1:59 am

http://vairo.perkelimas.lt

EdgaBMW
Posts: 2543
Joined: Wed May 03, 2006 11:03 am
Location: Kaunas

Post by EdgaBMW » Sun Apr 22, 2007 10:51 am


User avatar
skemukas
Posts: 8
Joined: Sat Sep 23, 2006 8:44 pm
BMW: e30-2.7turbo
Location: mk . kaunas

Post by skemukas » Thu Apr 26, 2007 10:52 pm

http://www.youtube.com/watch?v=-R-_elOptk8
uk drift praktika .2bmw tai LT.
nera kovinio jau - 530d yra

EdgaBMW
Posts: 2543
Joined: Wed May 03, 2006 11:03 am
Location: Kaunas

Post by EdgaBMW » Tue May 29, 2007 11:48 pm



User avatar
skemukas
Posts: 8
Joined: Sat Sep 23, 2006 8:44 pm
BMW: e30-2.7turbo
Location: mk . kaunas

Post by skemukas » Thu May 31, 2007 8:50 pm

cia shiaip senesniu vaizdu . :D http://www.youtube.com/watch?v=7G9sw-v6zq4
nera kovinio jau - 530d yra

User avatar
otto
Posts: 498
Joined: Sat May 20, 2006 9:35 pm
BMW: M3 S54 320d 250ag and 480nm
Location: Dundalk
Contact:

Post by otto » Mon Jun 04, 2007 11:30 pm

Cia su M3 isdykauju,ant sitos dangos naujas padangas sueda per 2 minutes :D
http://www.youtube.com/watch?v=7-TCUHQ1Xqk
http://www.youtube.com/watch?v=d1g68s5EUgs taip dirba M3 variklis su CarbonAir box
http://www.youtube.com/watch?v=bsv9bSfIS1o ir dar truputi sauliu
POWERFLEX,EIBACH,
http://www.perfectcar.ie
[img]http://perfectcar.ie/images/perfect.gif[/img][/url]

User avatar
ManteliX
Posts: 91
Joined: Sat Oct 21, 2006 9:04 pm
BMW: E39 525tds
Location: Panevėžys
Contact:

Post by ManteliX » Sun Jun 10, 2007 9:11 pm


User avatar
viesulas
Posts: 121
Joined: Thu Mar 30, 2006 9:01 pm
BMW: kol kas ne BMW
Location: Margate,UK
Contact:

Post by viesulas » Mon Jun 11, 2007 12:42 am

Deadmau5 - Brazil

User avatar
Nerka
Posts: 1116
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:58 am
BMW: E46 330 XI
Location: Kavno...
Contact:

Post by Nerka » Tue Jun 19, 2007 8:20 pm

Granulių degikliai kieto kuro katilams: http://www.degiklis.lt

User avatar
strim
Posts: 1032
Joined: Mon Apr 03, 2006 2:12 am
BMW: E91 2.0d
Location: Kacergine
Contact:

Post by strim » Sat Jul 07, 2007 1:16 am


User avatar
Lauris
Posts: 148
Joined: Tue Jun 12, 2007 1:16 am
BMW: M3.....
Location: Siauliai

Post by Lauris » Mon Jul 09, 2007 1:12 am

biski drift su 325i e36 alc

http://uk.youtube.com/watch?v=0ZFXKicSnW4

User avatar
zajanas
Posts: 310
Joined: Tue Apr 04, 2006 12:29 am
BMW: e36
Location: Rokiskis
Contact:

Post by zajanas » Sat Jul 14, 2007 6:48 pm

cruising is not a crime

User avatar
tankas
Posts: 1041
Joined: Tue Jan 30, 2007 3:33 pm
BMW: KTM 640SM + Kawasaki ZX9R
Location: Dublin

Post by tankas » Thu Jul 19, 2007 9:12 pm

"Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you’re going. So you can see more and do more and learn more. Speed makes you cleverer." - Jeremy Clarkson

User avatar
Deimante
Posts: 133
Joined: Tue Nov 21, 2006 1:42 pm
BMW: E36 318IS coupe
Location: Kaunas-Biržai
Contact:

Post by Deimante » Thu Jul 19, 2007 10:39 pm

Bavarijos Motorai Werkia :D

Post Reply