[e36] Raceland coilai

Moderators: zygasbmw, unguriux, stashas

User avatar
zygasbmw
BMW Fan brolis
Posts: 3733
Joined: 13 Apr 2006 11:39
BMW: e30 kovinis,e30 320i cabrio,e34 525tds
Location: Kaunas

Re: [e36] Raceland coilai

Post by zygasbmw » 08 Dec 2009 18:31

bent pas mane, kaip susidejau i e30 tai nuleidua ant zemes ,prkatiskai visa auksty,bet buvo galima leisti dar.praktiskai nejo vaziuoti gatve.visur lliesdasvo vairo kolonele per zeme.

User avatar
Manijakas
Posts: 669
Joined: 10 Dec 2007 19:08
BMW: now E46 330Cd ex E36 320Ci Mtech

Re: [e36] Raceland coilai

Post by Manijakas » 09 Dec 2009 01:37

Dar vienas klausimas, ten kur ydeta foto tai kieksuprantu yra priekinis ratas labai jau arti jis ar cia normalu ar nelabai? nes sakykim ar nebus kad sieks kazkur padanga jei bus platesnis nei priklauso :poze

User avatar
Vytautas.G
Posts: 426
Joined: 02 May 2008 10:34
BMW: e46 m-tech
Location: Vilnius
Contact:

Re: [e36] Raceland coilai

Post by Vytautas.G » 09 Dec 2009 14:27

Pas mane siekia - ET40 padanga 215/45, R17. Bet siekia net ir diskas. Sudejau rastavkes 20mm - viskas OK. Bet pas mane ne raceland, pas mane D&W stoikes, + OBX spyruokles, tai gal siektiek skiriasi nuo tu Raceland, bet manau reikia buti pasiruosusiam ideti rastaves :D
www.autovaga.lt

User avatar
Manijakas
Posts: 669
Joined: 10 Dec 2007 19:08
BMW: now E46 330Cd ex E36 320Ci Mtech

Re: [e36] Raceland coilai

Post by Manijakas » 09 Dec 2009 22:35

Tai rastafkes man manau neprireiktu nes pas mane ir taip ratu et 20 :D

User avatar
Vytautas.G
Posts: 426
Joined: 02 May 2008 10:34
BMW: e46 m-tech
Location: Vilnius
Contact:

Re: [e36] Raceland coilai

Post by Vytautas.G » 09 Dec 2009 23:25

nu jo tik dar ziurint kox ratu plotis.. pas mane 8 coliai, bet su tokiu et tai realiai gaunasi ratas tolokai nuo stoikes.
www.autovaga.lt

EdgaBMW
Posts: 2543
Joined: 03 May 2006 11:03
Location: Kaunas

Re: [e36] Raceland coilai

Post by EdgaBMW » 09 Dec 2009 23:26

chebra ne apie ratus tema. Uzteks visose skiltyse daryt bardaka

User avatar
Manijakas
Posts: 669
Joined: 10 Dec 2007 19:08
BMW: now E46 330Cd ex E36 320Ci Mtech

Re: [e36] Raceland coilai

Post by Manijakas » 10 Dec 2009 09:59

Bet tada reliai pasistoja toks klausimas kodel butent tie pigus coilu kitai siekia ratus, nes dar neteko girdet kad pvz koki eibach coilai siektu po sudejimo :D

s4crificed

Re: [e36] Raceland coilai

Post by s4crificed » 12 Dec 2009 21:19

Manijakas wrote:Bet tada reliai pasistoja toks klausimas kodel butent tie pigus coilu kitai siekia ratus, nes dar neteko girdet kad pvz koki eibach coilai siektu po sudejimo :D
siekia beveik visi.

User avatar
gatvinis
Posts: 98
Joined: 07 Nov 2008 12:51
BMW: ex E34 525i LSD;
Location: Marijampolė - Kaunas
Contact:

Re: [e36] Raceland coilai

Post by gatvinis » 12 Dec 2009 23:54

reliai gi ratas prie stock arortiko koto yra arti koki 2cm bent pas mane e34. tai sudejus coilus su stokiniais ratais ir be rastafkiu sieks visad, juk koilo spyruokle yra zemiau daug zemiau ant amortiko koto nei lekstute paprastai spyruokliai ir automatiskai reikia arba kitokio et arba rastafkiu cia elementaru, na aisku as neesu kompetetingas kalbet apie kitus modelius, na tik e46 tai ir siekia uzdejus stock ratus.

o del siu koilu as tai nepirkciau jau geriau paprasti trumpu stoku amortikai duiniai ir kokios devetos daug zeminancios spyruokles, arba izvis gale tai nepamenu dabar gale ar prieki reguliuojama vaziuokle tinka nuo astros, bet berods gale draugas vienas susidejas amortikus ir spyruokles su sriegiu gale. jam tai kainavo 50lt. aisku reik rasti

romkasponka
Posts: 1350
Joined: 26 Feb 2006 20:23
BMW: E30 318is, E36 318is
Location: VNO
Contact:

Re: [e36] Raceland coilai

Post by romkasponka » 13 Dec 2009 00:59

O tai kuo Kupstas neitinka?
E30 318is
E36 318is
E83 3,0d
romkasponka
http://www.greitiems.lt
http://romkasponka.autogidas.lt/

s4crificed

Re: [e36] Raceland coilai

Post by s4crificed » 13 Dec 2009 01:00

gatvinis wrote:reliai gi ratas prie stock arortiko koto yra arti koki 2cm bent pas mane e34. tai sudejus coilus su stokiniais ratais ir be rastafkiu sieks visad, juk koilo spyruokle yra zemiau daug zemiau ant amortiko koto nei lekstute paprastai spyruokliai ir automatiskai reikia arba kitokio et arba rastafkiu cia elementaru, na aisku as neesu kompetetingas kalbet apie kitus modelius, na tik e46 tai ir siekia uzdejus stock ratus.

o del siu koilu as tai nepirkciau jau geriau paprasti trumpu stoku amortikai duiniai ir kokios devetos daug zeminancios spyruokles, arba izvis gale tai nepamenu dabar gale ar prieki reguliuojama vaziuokle tinka nuo astros, bet berods gale draugas vienas susidejas amortikus ir spyruokles su sriegiu gale. jam tai kainavo 50lt. aisku reik rasti
Tu bent pats supranti ką rekomenduoji? Nuo astros tie amortikai tinka pagal kietumą, aukštį ir visus kitus duomenis, ar bele prisisuka ir gerai? :D Gi linguosis ta visa mašina su tokiom nesąmonėm.. O spyruoklės jokios coilų neatstos.

User avatar
zygasbmw
BMW Fan brolis
Posts: 3733
Joined: 13 Apr 2006 11:39
BMW: e30 kovinis,e30 320i cabrio,e34 525tds
Location: Kaunas

Re: [e36] Raceland coilai

Post by zygasbmw » 13 Dec 2009 14:40

Manijakas wrote:Bet tada reliai pasistoja toks klausimas kodel butent tie pigus coilu kitai siekia ratus, nes dar neteko girdet kad pvz koki eibach coilai siektu po sudejimo :D

siekia ir kiti,zinau tikrai ,kad koni coilai irgi siekia.

Free
BMW Fan narys
Posts: 544
Joined: 16 May 2006 17:24
BMW: e30turbo,e46 2.8icoupe,e46 2.0d M-TechII
Location: Kaunas
Contact:

Re: [e36] Raceland coilai

Post by Free » 15 Dec 2009 14:50

romkasponka wrote:O tai kuo Kupstas neitinka?

Kupsto turejau coilus siekia irgi rata... Aisku dedi rastafke ir problemos baigtos.
Nesiparinu nes organizmas jaunas :)
uuuccc uuucccc!!!
http://www.vimeo.com/7283726

User avatar
EGC-325
Posts: 217
Joined: 11 Jan 2009 16:49
BMW: E36 325i Kovinis E32 730 Gulbe
Location: Marijampole

Re: [e36] Raceland coilai

Post by EGC-325 » 15 Dec 2009 18:25

s4crificed wrote:
gatvinis wrote:reliai gi ratas prie stock arortiko koto yra arti koki 2cm bent pas mane e34. tai sudejus coilus su stokiniais ratais ir be rastafkiu sieks visad, juk koilo spyruokle yra zemiau daug zemiau ant amortiko koto nei lekstute paprastai spyruokliai ir automatiskai reikia arba kitokio et arba rastafkiu cia elementaru, na aisku as neesu kompetetingas kalbet apie kitus modelius, na tik e46 tai ir siekia uzdejus stock ratus.

o del siu koilu as tai nepirkciau jau geriau paprasti trumpu stoku amortikai duiniai ir kokios devetos daug zeminancios spyruokles, arba izvis gale tai nepamenu dabar gale ar prieki reguliuojama vaziuokle tinka nuo astros, bet berods gale draugas vienas susidejas amortikus ir spyruokles su sriegiu gale. jam tai kainavo 50lt. aisku reik rasti
Tu bent pats supranti ką rekomenduoji? Nuo astros tie amortikai tinka pagal kietumą, aukštį ir visus kitus duomenis, ar bele prisisuka ir gerai? :D Gi linguosis ta visa mašina su tokiom nesąmonėm.. O spyruoklės jokios coilų neatstos.
Tinka y gala nieks ten nelinguoja ir veikiai gerai yra susidejusiu !
///

s4crificed

Re: [e36] Raceland coilai

Post by s4crificed » 15 Dec 2009 18:29

EGC-325 wrote: Tinka y gala nieks ten nelinguoja ir veikiai gerai yra susidejusiu !
aha, žinoma. Veikia grynai taip, kaip BMW inžinieriai ir numatę. Nes tos astros galas lyyyygiai tiek pat sveria, tas pats RWD, tie patys važiuoklės duomenys ir visa kita. Grynai idealiai tinka. Dar spyruoklių pjovimai gers dalyks. Irgi yra daug bandžiusių, sakė viskas veikia

User avatar
Vytautas.G
Posts: 426
Joined: 02 May 2008 10:34
BMW: e46 m-tech
Location: Vilnius
Contact:

Re: [e36] Raceland coilai

Post by Vytautas.G » 15 Dec 2009 19:26

s4crificed wrote:
EGC-325 wrote: Tinka y gala nieks ten nelinguoja ir veikiai gerai yra susidejusiu !
aha, žinoma. Veikia grynai taip, kaip BMW inžinieriai ir numatę. Nes tos astros galas lyyyygiai tiek pat sveria, tas pats RWD, tie patys važiuoklės duomenys ir visa kita. Grynai idealiai tinka. Dar spyruoklių pjovimai gers dalyks. Irgi yra daug bandžiusių, sakė viskas veikia
Nenusisneke. Nesupranti apie ka sneki tai geriau tylek - arba argumentuoji arba isvis nieko nesakai. Kam tada pats koilus susidejai - BMW inzinieriai man rodos 318i nenumate tokio dalyko. Ratai pas tave 17 - inzinieriai nenumate, daba dar 2.5 dedi - inzinieriai nenumate (siaip puse pasaulio m50 i e30 sudeje - irgi inzinieriai nenumate). Ko dar prisidejes ko inzinieriai nenumate? - rastavkes?
www.autovaga.lt

User avatar
zygasbmw
BMW Fan brolis
Posts: 3733
Joined: 13 Apr 2006 11:39
BMW: e30 kovinis,e30 320i cabrio,e34 525tds
Location: Kaunas

Re: [e36] Raceland coilai

Post by zygasbmw » 15 Dec 2009 20:34

visu pirma,nereikia cia daryti is temos bardaku. jei diskutuojat diskutuokit zmoniskai,nereikia cia plesyti vieni kitiems maikiu. :kar
dabar apie coilus,siek tiek. kas cia pasake ,lkad geriau trumpesni amortikai negu coilai,tai sekmes tau zmogau,bet kokiu atveju su ,kad ir sitais pigiais coilais tureti daugiau permormanco i geraja puse,negu su tais savo trumpais amortikais. del visu situ astru,kadetu ir golfu amortiku,tai teisingai zmogus pasake,jie nera pritaikyti deti i bmw,taip pat kaip nera pritaikyti deti bmw i opely.pabandykit sudeti atvirksciai ,bmw coilus i opely,ir kas bus,ogi dzipas,dazniausiai.svoriai ,ne tie ir visa kita.aisku cia yra kaip ir iseitis norint susideti coilus (pigiai) bet manau toks dejimas yra daugiau tuning dalykas,ale pas mane sudeti coilai,negu performanco atzvilgiu. tegu argumentuoja kas susideje tuos coilus nuo opelio,kad su jais yra geriau negu su tvarkinga bmw pakaba.perdarinejant sios opelio coilus i bmw reiktu kaip minimum pakeisti,spyruokles,bet cia vel savi niuansai,spyruokles nera pigios,plius prasideda visokie gimdymai.taigi mano nuomuone geriau jau tokie pigus bet bmw skirti coilai negu ,kazkokie,opelio ar vw.

User avatar
gatvinis
Posts: 98
Joined: 07 Nov 2008 12:51
BMW: ex E34 525i LSD;
Location: Marijampolė - Kaunas
Contact:

Re: [e36] Raceland coilai

Post by gatvinis » 16 Dec 2009 02:38

zygasbmw wrote:visu pirma,nereikia cia daryti is temos bardaku. jei diskutuojat diskutuokit zmoniskai,nereikia cia plesyti vieni kitiems maikiu. :kar
dabar apie coilus,siek tiek. kas cia pasake ,lkad geriau trumpesni amortikai negu coilai,tai sekmes tau zmogau,bet kokiu atveju su ,kad ir sitais pigiais coilais tureti daugiau permormanco i geraja puse,negu su tais savo trumpais amortikais. del visu situ astru,kadetu ir golfu amortiku,tai teisingai zmogus pasake,jie nera pritaikyti deti i bmw,taip pat kaip nera pritaikyti deti bmw i opely.pabandykit sudeti atvirksciai ,bmw coilus i opely,ir kas bus,ogi dzipas,dazniausiai.svoriai ,ne tie ir visa kita.aisku cia yra kaip ir iseitis norint susideti coilus (pigiai) bet manau toks dejimas yra daugiau tuning dalykas,ale pas mane sudeti coilai,negu performanco atzvilgiu. tegu argumentuoja kas susideje tuos coilus nuo opelio,kad su jais yra geriau negu su tvarkinga bmw pakaba.perdarinejant sios opelio coilus i bmw reiktu kaip minimum pakeisti,spyruokles,bet cia vel savi niuansai,spyruokles nera pigios,plius prasideda visokie gimdymai.taigi mano nuomuone geriau jau tokie pigus bet bmw skirti coilai negu ,kazkokie,opelio ar vw.
kai masina kazdieniam vazinejimui, tia manu geriau 50lt sumokejus turet vaizda ir malonuma vairuot, aisku gal ten laikys metus ne daugiau, poto reiks vel kazka galvot, bet nemokesi 1000lt.

del sio dalyko manau nera gincu, aisku jei nori sportuot, kad ir slalome vaziuot, tai jau toki modai ne iseitis sutinku su jum.

bet tikrai jau cia ziaurus OT, daugiau nesipleciam, arba per PM. nes tuoj ispejimai manau pareit gali ;)

s4crificed

Re: [e36] Raceland coilai

Post by s4crificed » 16 Dec 2009 04:32

Vytautas.G wrote: Nenusisneke. Nesupranti apie ka sneki tai geriau tylek - arba argumentuoji arba isvis nieko nesakai. Kam tada pats koilus susidejai - BMW inzinieriai man rodos 318i nenumate tokio dalyko. Ratai pas tave 17 - inzinieriai nenumate, daba dar 2.5 dedi - inzinieriai nenumate (siaip puse pasaulio m50 i e30 sudeje - irgi inzinieriai nenumate). Ko dar prisidejes ko inzinieriai nenumate? - rastavkes?
Pats nusišnkei. BMW inžinieriai nenumatė coilų, bet užtat Koni, FK, Ground Control ar tie patys Raceland inžinieriai sėdėjo ilgai ir nuobodžiai, skaičiuodami tokius dalykus kaip spyruoklių ilgiai, kietumai, užbaigimų kampai, amortikų kietumai, štokų ilgiai, tvirtinimo varžtų kampai, kad geometrijos ir išvirtimo nepakeist ir t.t..
Dėl ratų kažką suvėlei, ant e36 stocke ėjo pagal užsakymą r17
Dėl 2.5 pas mane, tai kartu su juo keičiu ir pusę važiuoklės (iš paprastų prieky į aušinamus, iš būgnų į aušinamus, stabilizai storesni ir t.t.) plius akumą į galą nešu. Viską darau maximaliai pagal inžinierius.

Vienžo, jei jums nuo to geriau ar įsivaizduojat, kad mašina geriau vairuosis, tai dėkit nors ir nuo KTM'ų tuos coilus. Savo patarimus išsakiau, kad norės - įsiskaitys ir pagalvos pats. Kas ne tas ne.

User avatar
EGC-325
Posts: 217
Joined: 11 Jan 2009 16:49
BMW: E36 325i Kovinis E32 730 Gulbe
Location: Marijampole

Re: [e36] Raceland coilai

Post by EGC-325 » 18 Dec 2009 18:18

As tau yrodysiu yra chuligasnas su visais astros amortizatoriais m50 pas jy stovi , geles tave pravesti ir pasakysi kas ten jeme linguoja ir kaip jis stovi.
///

Post Reply