[e39] salono keitimas

Moderators: zygasbmw, unguriux, stashas, aurimas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
Post Reply
User avatar
Mindeee
Posts: 22
Joined: 13 Jan 2012 20:50
BMW: E46 Coupe

[e39] salono keitimas

Post by Mindeee » 28 Oct 2012 22:57

Sveiki. Pas mane e39 2003metu touringas. Noreciau pasikeisti is medziaginiu sedyniu i odines, na bet tai dar ne galas. Pas mane jos sildomos, bet ne elektrines. Noreciau isideti odines sildomas ir elektrines (jei tai butu galimybe).
Kiek esu girdejes, elektrinem sedynem pasijungt uztenka kazkaip pliusa atsivest ir pajungt. Ar tai tiesa? Kokie dar niuansai, kuriuos tureciau zinot?
Kitas klausimas- ar reikia ieskotis panasiu metu salono? Turiu galvoj, ar tinka fiskes is senesniu (pre-facelift) i naujesnius (facelift)?
Paskutinis klausimas. Kokiu budu reiktu nuimti dureliu medziagine dali (ta viduri, nes gali but, kad desiu sviesu salona is tamsaus, del to man reikes pasikeisti tik viduri dureliu.. Ta vieta kur uz rankenos..)?

Aciu kolegos.

User avatar
tautvydas1992
Posts: 91
Joined: 17 Sep 2012 23:19
BMW: e39 m52b25

Re: [e39] salono keitimas

Post by tautvydas1992 » 25 Jul 2013 01:16

Kas liecia salono keitima pats esu keites is tamsaus medziaginio paprasto ir nesildomo i toki pat tik sviesu odini ir angliska. Del to dabar gailiuosi, na daugiausiai del to kad priekiniu dureliu apsifkes prastai atrodo kai ta angliska viduriuka perdedi i europini, t.y. lieka skyles, kadangi duru rankenos siek tiek neatitinka. Del viso kito sakyciau gal geriau priekines abloskes nuvezti pas kazkokius tai oda traukiancius zmones ir paklausti ar negaletu tavo buvusias europines absifkes apsiuti tokia spalva kaip sedyniu.
Tas viduriukas issiema nesunkiai, ji laiko duru rankena kiek pamenu, taigi reikia duru rankena nuimti, ji normaliai nusiima tik viena karta, nes ja laiko prilipintos sponkes, gaila neturiu nufotografaves, bet issiardzius turetu matytis jos. Tai va, jas, bent jau as jas igrezdavau su graztu ir taip veliau issiplesia duru rankena ko pasekoje ir tas viduriukas. Veliau kai reikejo istatyti rankenas atgal, as naudojau kliju pistoleta. Man pats darbas gavosi gan gerai, bet dabar geriau pirkciau iskart europini salona.

Post Reply