Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Moderator: Salas

User avatar
Karolis316
Posts: 244
Joined: 11 Dec 2015 12:46
BMW: E30 316i
Location: Siauliai

Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Post by Karolis316 » 24 Apr 2016 00:19

Nezinau ar cia man vienam taip atrodo, bet kazkaip atrodo, kad labai jau yra norima is drift renginiu ziurovu pasipelnyti.

Litu nesu pamirses, nes alga gaunu litais, o ne eurais, tai kai pamatau 6-8 eur uz bilieta, kad paziuret padangu pasvilinima kokioj nors aikstelej, atsoksta fantazija vaziuoti i kita miesta (100-200 km i viena puse) ten paziuret kaip kas atrodo, nes visgi kazkas kaip ir idomesnio.

Kazkas facebooke sauke, kad cia dar Dievui reikia dekoti, kad tik tiek mazai, ir nereikia buti egoistais ir mastyti apie kiek nervu tai kainuoja organizatoriam ir t.t. . Net komentuoti nebebuvo ka.

Tai vat, dabar nezinau ar cia as per biednas ar per skupus, ar ir tas ir tas vienu metu, bet kilo toks klausimas:

kodel raliai ir slalomai nemokami, o vat padangu svilinimas aikstelej turi, PRIVALO, kainuoti 20 30 litu zmogui? :D Lyginant su slalomais, kur ir startinis mokestis 2-4 kartus pigesnis (gal jau tuoj bus ir 6 kart pigesnis?), tai tiesiog komercija (pasiula paklausa), ar tikrai tam yra kazkokiu pagrindu? Butu idomu suprasti, kad zinoti.

Vat pvz. i Ryga vaziuosiu, ir busiu abi dienas, su nakvyne, bilietas 18 eur bendrai uz abi dienas, bet paziurejus lygi, dalyviu skaiciu, ir apskritai bendra vaizda, man atrodo ten labiau yra uz ka tuos pinigus prasyti, ir renginys vyksta ne kazkokioj aikstelej tarp kegliu ar kaip jie vadinasi tie oranziniai sh :) ... Aisku, gal nusilvilsiu. Bet vaziuoju ir kad trasa apziuret, kad susidaryt vaizda, ar paciam ateityje mastyt vaziuot ar ne.

Dar kitas klausimas - drift taxi: 20 25 eur (70-85 litai) uz kiek? 3-5-7 minutes? Nesuprantu. Jei pats dalyvauciau, ir ar taip ar taip buciau ta savo diena paaukojes savo technikos ir padangu gadinimui, keleivius vesciau vos ne uz dyka, nesistengciau kuo daugiau is ju uzsidirbt, nes realiai tikrai geriau pavesiu 4-6 uz 3-5 eur nei viena uz 20... Gal sugris ateityje, gal draugu pakvies, gal pats dalyvauti sugalvos. Ir ar taip ar taip, tas padangas ten svilint nuvaziaves busiu, tai ar vienas ar dviese salone, nieko nesikeis. Ne taksistas gi, kur duona is to turi uzdirbt per diena ir vsio. As per geras altruistas ir per prastas komercininkas?

Uzsienyje teko dalyvauti renginuke, tik viena karta deja, tai iejimas buvo nemokamas, dalyvio mokestis 20 ar 30 eur, kaip ir cia, taxi 5 eur kol padanga sprogs, jei vaziuoji 4 kartus 5as nemokamas... Patiko. O vat uz 25 sest tai net nekyla noras, pajutes ta jausma zinau ka reiskia, zadejau draugei padovanot pasivazinejima, bet tikrai ne uz tokias kainas.

Skundziamasi, kad mazai ziurovu, mazai dalyviu ir t.t., bet manau, kad reikia rasti kompromisa ir kazkokia riba, kur lauzt kainas o kur ne, nors aisku cia jau kiekvienas savo komercija daro savaip, tik vat paprasciausiai kazkaip neskaniai nusivyliau. Kodel viskas butinai turi buti brangu? Skundziamasi, kad valstybe paskutini centa nori nulupt, bet vat ir patys tautieciai - tik duok jiem proga :)

Nors ir forumiukas apmires, patiktu isgirsti ir kitu nuomuoniu.

User avatar
robertass
Posts: 364
Joined: 20 Jan 2011 00:20

Re: Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Post by robertass » 24 Apr 2016 11:10

na slalomui paprasciau greiciausiai susitart del renginio ir del normalesnes vietos, nes maziau triuksmo(galioja mieste paciam) ir nereikia valyt nuo asfalto struliu slalome, aisku ju biski buna, bet nesulyginsi su driftu.

User avatar
Karolis316
Posts: 244
Joined: 11 Dec 2015 12:46
BMW: E30 316i
Location: Siauliai

Re: Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Post by Karolis316 » 24 Apr 2016 11:44

Na jo, teisingai, vat nebuvau susimastes apie gumos likucius. Po drifto tai tarsi po karo palyginus su slalomu...

User avatar
Thomka
Posts: 170
Joined: 28 Apr 2010 11:43
BMW: E38 tds E36 328
Location: Kalvarija

Re: Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Post by Thomka » 24 Apr 2016 18:31

As del kainos nesiskundziu, bet organizavimas galetu but geresnis. Galimybiu apsilankyti kiekvienam rengini neturiu, del laiko stokos ir kartais del prasto oro. Bet kiek teko lankytis tai man labai nepatinka, kad nebuna irengta ziurovams tribunu kur butu galima atsisest ir kaska pamatyt, nes viskas priklauso nuo ziurovu kiekio, jei ju nedaug tai galbut rasi vieta prie tvoros o jei daugiau tai turi pasistiebes stovet kaskam uz nugaros ir bandyt kaska pamatyt. Alytui tai dar yra kalnas ten viskas ok atsisedi ir matai bet kitur kur buvau tai visiska nesamone. Driftas ne ralis, dazniausia vyksta aiksteleje aptvertoj ir to perimetro aplink tvora visiem neuzteks, tai manau rengejams vertetu apie tai susimastyt. As dar ir viena kita eura prideciau uz bilieta jai tik gauciau padoria vieta atsisest.
Aisku toki dalykai kaip kad renginio pradzia 15:00 o atejas be penkiolikos minuciu 15:00 pamatai kad jau kvalifikacija prasidejus irgi nedziugina.

User avatar
jogis
Posts: 3014
Joined: 27 Apr 2010 18:13
BMW: e36 3**
Location: Kavarskas

Re: Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Post by jogis » 25 Apr 2016 15:52

Karolis316 wrote:
Dar kitas klausimas - drift taxi: 20 25 eur (70-85 litai) uz kiek? 3-5-7 minutes? Nesuprantu. Jei pats dalyvauciau, ir ar taip ar taip buciau ta savo diena paaukojes savo technikos ir padangu gadinimui, keleivius vesciau vos ne uz dyka, nesistengciau kuo daugiau is ju uzsidirbt, nes realiai tikrai geriau pavesiu 4-6 uz 3-5 eur nei viena uz 20... Gal sugris ateityje, gal draugu pakvies, gal pats dalyvauti sugalvos. Ir ar taip ar taip, tas padangas ten svilint nuvaziaves busiu, tai ar vienas ar dviese salone, nieko nesikeis. Ne taksistas gi, kur duona is to turi uzdirbt per diena ir vsio. As per geras altruistas ir per prastas komercininkas?
Situacija: atvaziuoju i varzybas pasert. Ir ten stovi uz tvoros alaus pripises tu. Nu man taves tikrai nereikia, as atvaziuoju del saves ne del taves. Ar nukosciau ar ka, incidentu buna visokiu ir yra buve ziauriai pasibaigusiu. Ir tada tu ateini prie manes, davai pravezk duosiu 3 eurus. Padangu as dykai negaunu, kuro dykai negaunu, masinos dykai niekas neremontuoja. Kam man tave vezti? nori vaziuot susimoki, kad ir man butu is to naudos.
O jei rimtai, tai jei bent vienas turetu normalius remejus, niekas nieko isvis neveziotu.

Situacija nr2:
Suorganizuoju rengini, gaunu leidimus is savininku. Varzybos. Prisirenka pilna ziopliu paziuret kas cia vyksta. primeto skarbonkiu prispjaudo semku, kiekviena turi ganyt kad nelystu po ratais, vienas pats nespeju, samdau zmones kad padetu. Siuksliu kalnai, nepatogu pries leidima davusius, kazkaip reikia sutvarkyt. uz dyka nieks nerinks. Nepastatysiu tuliku, tai apmis apsiks visus kampus, vel kainuoja. Nu nafik man papildomos bedos uz dyka?

Dziaukites kad isvis kazkas kazka organizuoja ir kad yra kur nueit. Jei gyvenime 8 eurai yra isukis, tai kazka su gyvenimu darai ne taip.
Kita tema yra organizatoriu saziningumas ir zmogiskumas, komercijos suvokimas kokybiniu o ne kiekybiniu poziuriu.
Visi poste pamineti ivykiai ir zmones yra isgalvoti. jei kazkas atpazino situacija arba save tai jusu problemos.
E30 coupe negamino; nei e36 nei e39 neturejo 2.3 variklio ; Spyruokliu spalva nenusako ju savybiu; J nera ratlankio plotis.

User avatar
_marshall_
Posts: 3997
Joined: 21 Sep 2007 21:39
BMW: e30 330i, 364i, e23 732i, e90 330xi
Location: Kaunas
Contact:

Re: Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Post by _marshall_ » 25 Apr 2016 16:11

Karolis316 wrote:realiai tikrai geriau pavesiu 4-6 uz 3-5 eur nei viena uz 20...
Su tokia matematika toli eisi... :).
Parduodu kruva E30, E32, E36, E39 uzsilikusiu daliu. Jei kam ko reikia, PM arba 861284445
------------------------------------
[23:51:46] Titas: ** padangos tiek galines tiek priekines...... (y) marshalas seima planuoja geros gumos nebereikia :D
------------------------------------
Panos, Masinos, Garazo, Irankiu ir Pinigu neskolinu. Aciu uz supratinguma.

User avatar
maltinukas
Posts: 227
Joined: 18 Aug 2014 19:07
BMW: BMW e46 318
Location: Kaunas

Re: Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Post by maltinukas » 25 Apr 2016 19:50

Kad yra tu renginiu ir po 2e-3e. :alio Prie to pacio galiu pridurti, kad nelabai pastebejau didesnio zmoniu kiekio renginiuose kur kainuoja maziau.

User avatar
Karolis316
Posts: 244
Joined: 11 Dec 2015 12:46
BMW: E30 316i
Location: Siauliai

Re: Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Post by Karolis316 » 25 Apr 2016 20:53

Na del paveziojimu, jei tai yra darbas, tai tebunie ir jusu kainos. Kiekvienas sprendzia pagal save, idomu nuomoniu paklausyt. Jei taip slykstu vezt, nereiktu isvis teikti tokios paslaugos. As, is savo pozicijos, jei slykstu kazka daryti, tai nedarau ir viskas, na o jei vercia tai tada jau stengiuos isspausti kuo imanoma daugiau pinigu is to, suprantama, bet ar vercia jus vezioti zmones, kad lupti nuo ju tiek pinigu?

O del siuksliu, semku ir pan, tai ne tos pacios bedos su slalomais, kurie yra nemokami? Ar tiesiog ten ta publika neina nes neidomu? Neuztenka 4 kart didesnio startinio dalyviu mokescio, kad padengti organizacija ir valyt siuksles ir pan?

Del renginiu kainu, tai maziau nei 6-7-8 eur iki siol nemaciau, jei pilna kaina ne is anksto pirkta. Po 2-3 treniruotes, ir tai ne visos.

Man asmeniskai, driftas aikstelej nera toks idomus, kad uz ji moketi 30 litu ir prie to vaziuoti tarkim 150-300 km, o issukis ar ne tai cia jau kita tema. Didesnis issukis yra uzsiimineti motorsportu neturtingose salyse.

Beje, tribunas naujajame N40 driftlande sako, kad pastate, tai jau geras zingsnis i prieki.

O del paveziojimo matematikos, tai pvz kai atvaziuoju pasert, ir ar taip ar taip serciau, tai nelabai man koks skirtumas, yra keleivis ar ne, na aisku jo uzmust ar suzeist nereiktu tik, bet cia tie 20 eur vietoj tarkim 5 nelabai ka keicia, neapsidrausi, bet cia gal mano durna logika ir neiseina jos po to realybej pritaikyt. O koki girta nemandagu maroza irgi vezt nebutina...



Visi sitie dalykai is esmes aiskus, bet lieka man didysis, mano prastos matematikos klausimas pagrinidinis:

slalomiukai, dalyviai 13-15 eur, vaikai nemokamai, buna kad merginos nemokamai, ziurovai nemokamai...

driftas dalyviai 40 - 60 eur (pataisykit jei klystu), ziurovai 6-8 eur, 4 jei is anksto perki .

Tik siuksles sudaro si skirtuma? Dalyviu skaicius? Kazkokie kitie ikainiai? Slalomai turi remeju?

Adrenal1n
Posts: 56
Joined: 24 Aug 2015 12:38
BMW: E36 323

Re: Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Post by Adrenal1n » 25 Apr 2016 21:09

Tu kalbi apie viena ir ta pati zmogu kuris ivedes lietuvoje "drifto monopolija" tai yra tas d1sport ,kuriam tik mintys apie tai kaip papildyti sau kisene. As sutinku jog kai ans daro drifto treniruotes net is ziurovu nutresia po 3 ar kiek ten eur yra visiska nesamone, drift taxi jis pats tik tuo uzsiima ir nelabai kiti tai gali daryt... Na jis lenkas ner ko noret.... Bet jau kaip matau bando isiterpti ir permusti ji side to slide ar kaip ten ju komanda. Manau viskas ateityje pasikeis

User avatar
Karolis316
Posts: 244
Joined: 11 Dec 2015 12:46
BMW: E30 316i
Location: Siauliai

Re: Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Post by Karolis316 » 25 Apr 2016 21:22

Vat situ visu dalyku as nezinau, tik dabar realiai pagaliau turiu proga susidurti apskritai su auto-moto sportu Lietuvoje.

Del ziurovu kainu tai ir Vimota nejuokauja kaip maciau. Tiksliai neskaiciavau kur ten kas brangesnis, bet eina ta pacia linija...

Tiesiog is savo puses man buvo pagrinde idomu suprasti, cia komercija (investicija-pelnas-uzdarbis) ar tiesiog driftas, kaip renginys yra brangesnis uz tarkim slalomus. Visa kita tai tik "pasekmes" ar kaip cia jas pavadint :)

User avatar
maltinukas
Posts: 227
Joined: 18 Aug 2014 19:07
BMW: BMW e46 318
Location: Kaunas

Re: Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Post by maltinukas » 26 Apr 2016 00:13

Slalomas yra sudu kruva (nuobodziausias masinu sportas koks tik gali buti), jeigu dar pradetu rinkti mokescius ziurovam, tai aplamai nebeliktu ziurovu.

drifttaxi... Tai jeigu atvaziavo taip ar taip vazinetis, tai taip iseina tegul uz dyka ir vezioja zmones nepazystamus? Kaip tu sakai uz 20e 5 komplektus ratu sudrozti ir beveik visa rengini pravezineji nepazystama zmogu, kai vietoje to draugus ar savo pana pavezintum.

Ir aplamai su tom kainom, yra kaune putadieniai 2e iejimas, kartais buna kitokiu zmoniu organizuoti renginiai kacergineje 3e iejimas. Buna ir net tu drifttaxi po 5e tik tiek, kad nevezina taves "kol padangos sprogs".

User avatar
Karolis316
Posts: 244
Joined: 11 Dec 2015 12:46
BMW: E30 316i
Location: Siauliai

Re: Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Post by Karolis316 » 26 Apr 2016 20:04

Del to paveziojimo tai man rods ne taip busiu issireiskes. Pagal mane "teisingas" laikas tai yra kokios 4-5 minutes uz simboline kaina, sakykim kaip ale "shot'a" :D , apie 2-3 trasos ratus jei ji nedidele, tik vat mano atveju buvo pasitaike, kad tiek ir telaikydavo padangos, o ne tai, kad isisodini "drauga" ir drozi iki dienos galo... :D

Slalome ir as didelio adrenalino nematau, bet pavyzdi paemiau butent del komercijos ir lyginau su driftu. Bandziau isivaizduoti, ar visu pirma is paciu drifteriu lupami pinigai vien del komercijos ir tuo pat is ziurovu, ar yra tam rimtu priezasciu kazkokiu. Kol kas taip iseina, kad tai gryna komercija, butent is pasakymu kad i slaloma niekas neateitu jei reiktu moket, o vat i Drift ateis, tai lupam kuo daugiau :) Aisku, rinka daro ir darys savo, man siaip, teorinis interesas, kad suprasti, susidaryti nuomone.

p.s. kur taxi po 5e? Mielai vaziuociau, ir draugus pakviesciau :)

User avatar
maltinukas
Posts: 227
Joined: 18 Aug 2014 19:07
BMW: BMW e46 318
Location: Kaunas

Re: Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Post by maltinukas » 26 Apr 2016 21:03

Tuose paciuose putadieniuose kacergineje. Ir labai priklauso ar kas vairuoja ta masina, jeigu paprastesne masina 2.5 pvz, tai pirmyn atgal trasa praveza, jeigu nepavyksta pvz uzsisuka ar dar kas tai, praveza dar karta. O zinoma jeigu nori, kad kazkas jau is profu praveztu su profesionaliai paruostu automobiliu, tai manau tikrai normalu kad praso daugiau.

User avatar
Karolis316
Posts: 244
Joined: 11 Dec 2015 12:46
BMW: E30 316i
Location: Siauliai

Re: Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Post by Karolis316 » 26 Apr 2016 22:07

Na tai belieka tik uztaikyt kada apsilankyt, deja nepavyko tada kai ir i kalna vare, ir serykloj kazka kazkas dare... :)

User avatar
riciuxxx
Posts: 413
Joined: 20 Nov 2008 18:54
BMW: Imola Red II
Location: Kaunas-Linksmakalnis

Re: Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Post by riciuxxx » 30 Apr 2016 19:36

Vieno rato kaina parasyta.
http://www.nuerburgring.de/en/drives-fu ... -taxi.html
isivaizduok, kiek marozu nori uz dyka pasivezint? 20 euru yra gan normali kaina. kad paciam dar i pliusas iseit. Bent isivaizduoji ant kiek yra droziama masina driftui?
Riding low & slow...

User avatar
_marshall_
Posts: 3997
Joined: 21 Sep 2007 21:39
BMW: e30 330i, 364i, e23 732i, e90 330xi
Location: Kaunas
Contact:

Re: Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Post by _marshall_ » 30 Apr 2016 21:14

Kai bilieto kaina auga ir publika atsifiltruoja. Smagu stebet rengini kai aplink drifto fanatikai, o net siaip belenkas kas neturejo ka veikt, tai atvare siemkiu palukstent... Plius - didesne bilieto kaina ziurovui organizatoriams leistu sumazint startinius pilotams :)
Parduodu kruva E30, E32, E36, E39 uzsilikusiu daliu. Jei kam ko reikia, PM arba 861284445
------------------------------------
[23:51:46] Titas: ** padangos tiek galines tiek priekines...... (y) marshalas seima planuoja geros gumos nebereikia :D
------------------------------------
Panos, Masinos, Garazo, Irankiu ir Pinigu neskolinu. Aciu uz supratinguma.

User avatar
Marius E30
Posts: 243
Joined: 14 May 2008 19:01
BMW: E30 320i
Location: Kretinga
Contact:

Re: Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Post by Marius E30 » 01 May 2016 04:40

Komercija .... :D Kokia komercija tu galvoji jie ten milijonus kala ? leidimai reikalingi , turi but institucijos (greitoji , policija , gaisrine) po to visokie toletai , tvoros , blokai , kuras , nuoma transporto priemoniu zodziu , cia reikia dziaugtis kad isvis kazka kazkas uzsiema daryti , nes zinau tikrai ne viena renginy kuris surinko daug ziurovu ir dalyviu kuris buvo nulinis variantas , o kiek dar minusiniu buna tik niekas apie tai neskelbia , sakai 4 kart pakelt dalyviam startini vietoj esamu 60eu (jeigu isankstinej buni uzsiregines) dabar primesk 240eu uz startini mokesti :D sakykim man kad atvaziuot i kacerga pasert vienam eventui iseina 300-450eu ir cia ne su pro lygos masina , tai dabar dar dametam 180eu ir gaunas ~550eu eventas , nu gal ir nieko :D
Toliau apie drift taxi , padangos kainuoja , benzas kainuoja , masina devisi nepyk bet tikrai nevesciau uz 3-5eu zmogaus , jau geriau drauga pasisodinu kuris su manim atvaziaves kuris palaiko ir padeda , nes tie 3 eurai nieko negelbeja , o uz 15-20eu jau gali ir benzo isipilt ir ant padangu uzsimest , toliau , per treniruotes drift taxi nebeleidziama , kvalifikacijoj taip pat , kaip ir top16 , top8 ir finale aisku , tai visi tie kurie veza drift taxi aukoja kura , padangas , technika ir padangas del taves , kad tave pravest ir as asmeniskai manau kad tai tikrai daugiau verta negu 3eurai , nebukim lietuviai , pravezi kelis zmones atsiperka kazkiek visa kelione ir nebuna grynai minusinis variantas dalyviui.Pvz svedijoj kai buvau eiles stovi kad pravestu , tik ten dar tie "keleviai" turi papildomus saugumo kursus praklausyt apie 15-30min kurie irgi nera mokami ir tada jau tas vadinamas drift taxi kuris kainuoja nuo 50-150eu :D

Aisku cia tik mano nuomone.

User avatar
Karolis316
Posts: 244
Joined: 11 Dec 2015 12:46
BMW: E30 316i
Location: Siauliai

Re: Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Post by Karolis316 » 01 May 2016 22:23

Nezinau ar cia as blogai rasau, ar cia jus uzsiliepsnoje biski per greit isvadas darot ne taip perskaite :)

Dalyvio mokestis mano akim ir taip didelis, vidutiniskai 4 kartu didesnis uz slalomo mokesti, + vidutiniskai 5 eur nuo ziurovo, todel ir svieciasi komercija. Nieku as jo nesiuliau dar 4 kartus pakelti :)

As asmeniskai sakau "komercija", nes darau labai paprasta palyginima:

slalomas, dalyvio mokestis 13-15 eur, ziurovo mokestis 0.

driftas, dalyvio mokestis 25-40-60-80 euro, ziuvoro mokestis 4-8 eur.

Jei tiek daug skiriasi normatyvai, leidimai, islaidos barjeru ir pan, tai tada tyliu, bet ar tikrai taip yra?

Nezinau, kiek kas ko uzdirba, ir nenoriu zinot, bet nemanau, kad cia labdaru organizacija, jei jau kazkas pirstus krutina, tai tikrai is to ir nauda turi.

Del taxi, tai cia jau kiekvienas savo ribas sprendzia asmeniskai, tiek pirkejas tiek pardavejas. As, jei ar taip ar taip vaziuociau ir tas keleivis man nemaisytu, vesciau uz ta simboline 3-5 eur suma, nes ar taip ar taip drozciau. Ne per treniruotes, "pagal iskvietima", atskira kalba. Vat pvz sian Siauliuose taxi isvis organizatorius draude, nors savus paveze. Gaila, butu patike pralekt, bet nieko, bus sekanciam kartui. O vairuotojai kaip ir nesibaide tu norinciu pavaziuot, nors cia juos uzkeiket... Asmeniskai zinau sau riba, kas man pigu ir kas man brangu, ir atitinkamai darau ir darysiu kas kaip iseis.

Po to aisku, sakot kad isvis ziurovu nereikia, po to sakot, kad vat kaip butu gerai, kad nuo ju luptu daugiau tada maziau luptu nuo dalyviu, man svieciasi, velgi lyginant su slalomu, kad cia nuo abieju pusiu kazkas bando lupti perdaug ir viskas, nors gal iki milijono dar toli.

Nepykit, jei ka izeidziau ar pan, nieko cia asmenisko, siaip teoriniai papezejimai, nes nei aiskint kaip gyvent nei i kiema akmenu primetyt tikrai nenoriu... ;)

User avatar
Karolis316
Posts: 244
Joined: 11 Dec 2015 12:46
BMW: E30 316i
Location: Siauliai

Re: Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Post by Karolis316 » 01 May 2016 22:34

riciuxxx wrote:Vieno rato kaina parasyta.
http://www.nuerburgring.de/en/drives-fu ... -taxi.html
isivaizduok, kiek marozu nori uz dyka pasivezint? 20 euru yra gan normali kaina. kad paciam dar i pliusas iseit. Bent isivaizduoji ant kiek yra droziama masina driftui?
Gal kokios dvivietes F1 taxi kaina dar imesk? Uz dyka niekas nesako nesake ir nesakys nieko daryt.

Kiek yra masina droziama isivaizduoju, o del kainos normalumo, tai priklausomai nuo situacijos, galiu sutikt ir nesutikt. Kiekvienam savas poziuris. Asmeniskai, jei mastoma taip, kad is to pavezimo reikia uzsidirbt, tai as netinkamas klientas-keleivis, nes tai man tiesiog per brangu. Masina, jos eksplotacija, vairuotojo laikas, benzinas, padangos, uch, brangiau nei Ringe gausis. Na o jei tas vezimas yra kad dali islaidu kompensuot, nes vistiek ar taip ar taip ta masina butu droziama, tada jo, uz kakziek turbut ir galeciau vezt, arba vaziuot. Kiekvienam sportininkui bet kuriuo atveju linkiu didelio uzdarbio is savo sporto (?) ir nulio problemu ;)

User avatar
zygasbmw
BMW Fan brolis
Posts: 3733
Joined: 13 Apr 2006 11:39
BMW: e30 kovinis,e30 320i cabrio,e34 525tds
Location: Kaunas

Re: Renginiai Lietuvoje, ir bilietu kainos

Post by zygasbmw » 02 May 2016 00:32

Tiesiog pabandyk,kanors suorganizuoti kad suprastum,kad tai ne ta vieta kur pinigais sninga. Turbut 80 90 % renginiu iseina arba ant savu arba su mizernu uzdarbiu,pasidaryti pasisedejima kolektyve po sunkios dienos. O kartais i minusa isvis.
Apie sportininku uzdarby ar isgyvenima, is to tai cia ,Tu turbut perdaug filmu ziuri,nes cia Lt nezinau ar yra nors vienas zmogus kuris budamas lenktyninikas isgyventu is lenktyniu. :D

Post Reply