Winterbeat'o pradmenys

Moderator: AndriuxaBMW

DRV
Posts: 55
Joined: Wed Jan 15, 2014 8:01 am
BMW: E36 316i Compact
Location: Kaunas

Re: Winterbeat'o pradmenys

Post by DRV » Thu Mar 31, 2016 9:02 pm

Įveikiau visą temą.
Pirmame poste radau netikslumų - misleading information:
sTs wrote:Kompaktas mano nuomone driftui per trumpas. Taigi realiausias variantas - sedanas.
Compact'as coupe'as ir sedan'as gaminti ant vienos bazės ir pas tarp ratų yra po 2,7 metro. Vertėtų pakeisti nuomonę arba ją pagrįsti. Pliusas compact'ui tas, kad pakaba paprastesnė - pigesnė.
sTs wrote:... rastavkes.
c. važiuoklė. Nereikia daryti labai didelio dropo, nes tokiu atveju važiuoklė nedirbs kaip turi...
Na, dėl "dropo" įtakos pavyko susiprotėti, o dėl "rastavkiu" dar reikia užuominų - jei įsivaizduoti, jog priekiniai ratai, iš gamyklos, sukant vairą sukasi ant padangos centro, tai sudėjus praplatinimus jie pradeda piešti apskritimą, padidėja jėga kuri bando išplėšti vairą iš rankų ir mašina tampa nervinga važiuojant per duobes. Gale ratai irgi sukinėjasi priklausomai nuo kėbulo pasvirimo ir to sukinėjimosi progresija (kitimas) labai įtakoja galinės ašies elgesį. Bet čia tik šiaip, pamąstymui.

Kas dėl coil'ų - ta technics ir kitas panašaus lygio šlamštas yra pinigų švaistymas. Spyruoklės "prasėda" amortizatorių kokybė labai abejotina. No value for money. Tinka tik prieglušiams kurie nori išlaikyti kėdasiko testą ir sumalti viską kas yra po automobilio apačia - lanžeronai, vamzdynai, duslintuvai, traversai ir taip toliau. Baisu žiūrėti kas lieka iš automobilio po "dropo".
sTs wrote:...Nesidėkit visokių baubiančių duslintuvų ir pan. - tai tik pritrauks nereikalingą aplinkinių ir policijos dėmesį.
Plius vienas - like'as. Teisingai, nėr ko bereikalingai atkreipinėti į save dėmesio (policijos) ir dapisinėti žmonių, kuriems autosportas visai neįdomus.
robertass wrote:nesvaik, yra aiskiai nurodyta uz ka atima techa.
Būk geras, duok nuorodą kur tai išdėstyta.

sTs
Posts: 36
Joined: Tue Oct 06, 2015 5:57 pm
BMW: e36 325i, e36 318i, e46 330ci cabrio
Location: Vilnius

Re: Winterbeat'o pradmenys

Post by sTs » Fri Apr 01, 2016 1:54 am

DRV wrote:Compact'as coupe'as ir sedan'as gaminti ant vienos bazės ir pas tarp ratų yra po 2,7 metro. Vertėtų pakeisti nuomonę arba ją pagrįsti. Pliusas compact'ui tas, kad pakaba paprastesnė - pigesnė.
Turėjau omeny ne ratų bazę, o viso kėbulo ilgį. Juk su kokiu Smartu nebūtų taip įdomu čiuot, tiesa? Nors čia gal labiau skonio reikalas :)
DRV wrote:Na, dėl "dropo" įtakos pavyko susiprotėti, o dėl "rastavkiu" dar reikia užuominų - jei įsivaizduoti, jog priekiniai ratai, iš gamyklos, sukant vairą sukasi ant padangos centro, tai sudėjus praplatinimus jie pradeda piešti apskritimą, padidėja jėga kuri bando išplėšti vairą iš rankų ir mašina tampa nervinga važiuojant per duobes. Gale ratai irgi sukinėjasi priklausomai nuo kėbulo pasvirimo ir to sukinėjimosi progresija (kitimas) labai įtakoja galinės ašies elgesį. Bet čia tik šiaip, pamąstymui.
Dėl priekio sutinku, bet čiuožiant ant sniego/ledo vairo neveikia didelės jėgos ir vairuot netrukdo, o per duobes geriau nebytint ;). Dėl galo, tai man kažkoks kosmosas ką pasakei, be butelio neišsiaiškinsiu :D
DRV wrote:Kas dėl coil'ų - ta technics ir kitas panašaus lygio šlamštas yra pinigų švaistymas. Spyruoklės "prasėda" amortizatorių kokybė labai abejotina. No value for money. Tinka tik prieglušiams kurie nori išlaikyti kėdasiko testą ir sumalti viską kas yra po automobilio apačia - lanžeronai, vamzdynai, duslintuvai, traversai ir taip toliau. Baisu žiūrėti kas lieka iš automobilio po "dropo".
Sutinku, kad TA ir kiti vadinami "sveriami" coilai yra šlamštas palyginus su gerais brangiais važiuoklės setup'ais. Bet jeigu jų neatsuki ant žemiausios padėties kad brūžint koliku asfaltą, o tinkamai sureguliuoji, kad amortas dirbtų savo darbiniam diapazone - jie važiuoja pakankamai komfortiškai ir milijoną kartų stabiliau už tas visas ale "sportines" spyruokles ant standartinių amortų. Turiu daily civiką, kuriame Technixsus drožiu jau virš dviejų metų - pilnai jais patenkintas ir net negalvoju keist į kažką kito. Vasariniam driftcare taip pat jie stovi, savo darbą atlieka. Draugas turi daily kregždėje JOM, dirba pasakiškai, aišku jei nekalbam apie rimtą sportą. Tiesa, turėjau e46 su TA, tai ten jie buvo visiškas šlamštas, mašinos svoris jiems buvo akivaizdžiai per didelis.
DRV wrote:Būk geras, duok nuorodą kur tai išdėstyta.
Netingėk pasiguglint pats. TA atima dėl 9 punktų: Vairas, stabdžiai, valytuvai, žibintai, padangos, farkopas, tamsinti langai, xenon, duslintuvo garsas. Ir ne daugiau, juolab dėl salono.

User avatar
Andrius S.
Posts: 1556
Joined: Thu Feb 01, 2007 12:13 am

Re: Winterbeat'o pradmenys

Post by Andrius S. » Fri Apr 01, 2016 8:55 am

sTs wrote: Netingėk pasiguglint pats. TA atima dėl 9 punktų: Vairas, stabdžiai, valytuvai, žibintai, padangos, farkopas, tamsinti langai, xenon, duslintuvo garsas. Ir ne daugiau, juolab dėl salono.
Suprantu, kai auto ruošiama varžybom, lankai ir t.t. Tai čia jau nori nenori meti lauk viską.
Bet byteriui, nežinau kam to reikia, kažkiek gali prarinkt ko nereikia.
Ne vieną mašiną buvau išardęs ir žinau kiek kas sveria, tai išlupdamas viską kiek tu ten atsikratai? 50-80kg?
Keleivio svoris šalia, bet žiemą bytinant tai toks myzeris, kad :vis :D

O jei apie TA, tai su išrinktu salonu ir be sėdynių tu man pravaryk TA, pakabinsiu medalį tau :D

User avatar
SHILLAzzzz_BMW
Posts: 296
Joined: Thu Feb 23, 2006 7:05 am
BMW: E63 ///M6 daily driven
Location: VILNIUS

Re: Winterbeat'o pradmenys

Post by SHILLAzzzz_BMW » Fri Apr 01, 2016 10:41 am

Andrius S. wrote:
sTs wrote: Netingėk pasiguglint pats. TA atima dėl 9 punktų: Vairas, stabdžiai, valytuvai, žibintai, padangos, farkopas, tamsinti langai, xenon, duslintuvo garsas. Ir ne daugiau, juolab dėl salono.
O jei apie TA, tai su išrinktu salonu ir be sėdynių tu man pravaryk TA, pakabinsiu medalį tau :D
Pravaryt nepravarysi, bet ant gatves TA neatims mentas uz tai!

User avatar
scootas
Posts: 209
Joined: Sun Sep 23, 2012 10:40 pm
BMW: E36/5 316i
Location: Vilnius

Re: Winterbeat'o pradmenys

Post by scootas » Fri Apr 01, 2016 11:03 am

Kažkaip čia man visas šitas reikalas panašus į bomž racer wannabe... Tvarkinga važiuoklė,tvarkingi stabdžiai ir labai geros padangos - viskas,ko reikia winterbeateriui. Atšėriau porą žiemų su 316 kompaktu,open diffas,niekas nedrakoninta,daily car'as. Jokių išsukimų,lengvinimų, ir kitų bomž modų. Kai išmoksit važiuot su stocku,tada suprasit ko kam asmeniškai reikia. Prisidarysit modų,po to nesuprasit kas ir dėl ko vyksta.

DRV
Posts: 55
Joined: Wed Jan 15, 2014 8:01 am
BMW: E36 316i Compact
Location: Kaunas

Re: Winterbeat'o pradmenys

Post by DRV » Fri Apr 01, 2016 10:30 pm

sTs wrote:Netingėk pasiguglint pats. TA atima dėl 9 punktų: Vairas, stabdžiai, valytuvai, žibintai, padangos, farkopas, tamsinti langai, xenon, duslintuvo garsas. Ir ne daugiau, juolab dėl salono.
Tai čia tai dėl ko gali atimti ta ir leis važiuoti, bet jei automobilis gali kelti pavoju (stabdžiai neveikia, dalys gali nukristi), ar įtariama, kad jis tiesiog neatitinka techninių reikalavimų keliamų transporto priemonėms dalyvaujančioms eisme, tai pareigūnas gali priimti sprendimą iškviesti karuti ir uždaryti automobilį iki "ekspertų" išvados.
Kažkokia tokia tvarka buvo. Niuansų nepamenu, bet esmė tokia. Syki vos išsisukau su skolintu išdrakonintu automobiliu.
Gal laikai kiti ir šiuo klausimu atlaidesni patapo.

sTs wrote: Turėjau omeny ne ratų bazę, o viso kėbulo ilgį. Juk su kokiu Smartu nebūtų taip įdomu čiuot, tiesa? Nors čia gal labiau skonio reikalas
Man visai patiko, sėdi ant galiniu ratų. Panašūs pojūčiai būna važiuojant skersai su Z serijos BMW, Fiat X1/9,
tik Smart'o pavarų dėžė su silpnu varikliu kelia rūpesčių driftinant net ir žiemos metu.

User avatar
maltinukas
Posts: 225
Joined: Mon Aug 18, 2014 7:07 pm
BMW: BMW e46 318
Location: Kaunas

Re: Winterbeat'o pradmenys

Post by maltinukas » Mon Apr 04, 2016 8:28 pm

scootas wrote:Kažkaip čia man visas šitas reikalas panašus į bomž racer wannabe... Tvarkinga važiuoklė,tvarkingi stabdžiai ir labai geros padangos - viskas,ko reikia winterbeateriui. Atšėriau porą žiemų su 316 kompaktu,open diffas,niekas nedrakoninta,daily car'as. Jokių išsukimų,lengvinimų, ir kitų bomž modų. Kai išmoksit važiuot su stocku,tada suprasit ko kam asmeniškai reikia. Prisidarysit modų,po to nesuprasit kas ir dėl ko vyksta.
Teisingai sakai. Ta pati irgi darau, ir ta pati manau ir reikia daryti. Ziema ant sniego tikrai geru rezultatu galima pasiekti su visiskai paprasta masina. Bet kalbant apie lietuviska ziema, kai sniego dazniausiai nebera. Tai manau labai pravercia virintas reduktorius ir dar "traukiantis variklis", bent jau dalinai :D

sTs
Posts: 36
Joined: Tue Oct 06, 2015 5:57 pm
BMW: e36 325i, e36 318i, e46 330ci cabrio
Location: Vilnius

Re: Winterbeat'o pradmenys

Post by sTs » Thu Oct 06, 2016 11:45 pm

Klausimas bandžiusiems - ar reikia žiemai reguliuot išvirtimą galui? Tiesiog turiu atliekamas reguliuojamas traukes, tai galvoju gal susidėt jei kažką pagerintų? :)

Post Reply