Ziedas

Moderator: AndriuxaBMW

User avatar
Bullitt
Posts: 130
Joined: 09 Apr 2009 16:52
BMW: LCI M E90 320d Power kit

Re: Ziedas

Post by Bullitt » 27 Apr 2009 18:13

bet zinok kai karstos dienos as prie ezero mieliau bunu
:D

User avatar
53kW
Posts: 234
Joined: 14 Mar 2006 21:09
BMW: e30
Location: Kaunas

Re: Ziedas

Post by 53kW » 27 Apr 2009 22:34

wialniaz wrote:nu žodžiu faktai visvien liks tie patys: kačerga šiai dienai ne tai kad be jokių saugumo atitikmų, bet ir tiesiai šviesiai yra pavojinga.
antras faktas toks, kad visvien visi ten grįšim ir važiuosim ir šiemet ir kitąmet, nes nieko geriau neturim. :) kad ir bus blynas, visvien pasilipdyt teks ir vėl atgal, į Ringą kas kelias savaites neprivažinėsi.

gera ta kaciarga, ziauria trasa turim, ir dziaukimes kad kaune gyvenam, nes arti yra :)
as kitoj trasoj kolkas nevaziaves, bet vistiek sakau kad tikrai gerule, posukiu geru yra, ir greitu, ir letu, tiesiosios dvi geros, vienzo gera trasa. o makuske geras posukis, ant ribos pastoviai y jy eini, man patinka :D pats neviena kart esu ten slydes.
e30

User avatar
bachurs
Posts: 1688
Joined: 30 May 2008 23:26
BMW: ex 20 Bmw,
Location: Kaunas
Contact:

Re: Ziedas

Post by bachurs » 27 Apr 2009 23:03

varom savaitgali i Bikerniekus (LV) paziuret kaip braliukai latviai ir estai lekia, aisku bus ir lietuviu. viskas suspausta i viena diena 6dieni! Lekiam! :)
Image
No Smoke- No Power!

User avatar
Bullitt
Posts: 130
Joined: 09 Apr 2009 16:52
BMW: LCI M E90 320d Power kit

Re: Ziedas

Post by Bullitt » 28 Apr 2009 00:17

man fules rungtynes
bet noreciau kada i bikerniekus

ARJ 385
Posts: 197
Joined: 27 Aug 2008 14:01
BMW: E36

Re: Ziedas

Post by ARJ 385 » 28 Apr 2009 11:15

Klaidas daro ir sienas lygina ne kelias ir ne auto, o vairuotojas!!! Idealiu trasu nebuna - jei nori greitai vaziuot ir nelygint sienu - treniruokis...;)
wialniaz wrote:nebijau aš to vilko, dėl to važiuot tikrai nenustosiu. jau sekantį ratą ten pat dugnu ėjau, tik tiek kad tokie vilko nebijantys sienas ir lygina. dzin būtų jei turėčiau atsarginį kovinį arba dar n štukų jo tvarkymui, ar bent elementarius lankus. bet kai varai iš paskutinių tai subliaut vienintelę mašiną vien dėl to kad kažkoks biurokratas nesugeba lėšų normaliai paskirstyt, tai abydna.

User avatar
wialniaz
BMW Fan draugas
Posts: 444
Joined: 02 Mar 2006 15:27
BMW: E36 330d
Location: Kaunas
Contact:

Re: Ziedas

Post by wialniaz » 28 Apr 2009 13:27

Su viskuo ka pasakei NEsutinku :)
Idealios trasos tikrai būna ir saugumo ir įdomumo ir technikos atžvilgiu, galiu tau jų minimum 15 išvardint, čia tik mes dar pribaltikai tesugebam apsiuostyt aplink savo mažam tvartelyje. Bet ne apie tai.

Interpretavot mano žodžius pagal save chebra ir išvedžiojat dabar. Aš irgi esu "old skool" ir mano supratimu autosportas turi būt pavojingas ir sudėtingas nes kitaip visiškai taps pilvotų verslininkų pramoga. Ir visada sakiau kad posūkių ir reljefo atžvilgiu kačerga yra tikrai super, nieko tikriausiai geriau tuo atžvilgiu šitoj europos pusėj ir nėra. Tik nepatinka neišbaigtumas - nėra nei vieno posūkio su elementaria padangų siena. Aš jau nebūdamas FIA saugumo ekspertas matau daugiau nei akivaizdžius trūkumus, pvz kur aukšta tvora "duobėj"? Tereikia kad dvi "formulės" padangom susiliestų toj vietoj ir viena tikrai nusileis upelyje prie ąžuolo. Ir beje, ką tas upelis ten daro? Sunku buvo išleist poros dienų kačergos pelną ir pastatyt elementarią tvorą iš ąžuolo pusės su padangom. Nereikėję būtų laidot to civico pernai kalnuose. Apie motociklininką pernai prie duobės susilaužiusį stuburą reikia kalbėt? Kam tokios aukos reikėjo? Nesakau kad toj vietoj teoriškai įmanoma pastatyt saugos zoną, bet paprasčiauisios padangos būtų buvę minkštesnis nusileidimas nei metaliniai vamzdžiai.


Visa trasa iš tos pusės tebėra 1960 metuose. Tada Jackie Stewartas normalioj Europoj pradėjo eskaluot saugumo temą, laikais kai dar šeimos su mažais vaikais darydavo piknikus bolidam palei pat ratus, ir bet koks saugumo šauklys būdavo laikomas bailiu ir kažkokiu idėjiniu išdaviku. Bet čia tas pats kas rajono vierchas su audine pilna mergų važiuojantis be diržų - gi jis ne bailys. Bet ar ne idiotas tuo pačiu?

Gana vaidint superherojus, avarijas daro ne vien vairuotojai, daro sprogusios padangos, daro nedaveržti ratai, suėję amortikai/atraminiai, transmisija galų gale gali užsikirst ir čiuoši ten kur likimas duos. Ir akivaizdūs nelygumai "flat out" posūkių apendixuose labai situacijos tikrai negelbėja.

Po apačia pridedu dvi fotkes žymios trasos Spa-Francorchamps, kurią tikriausiai visi žinot, nu kas nežinot, tai sarmatos turėkit. Viena foto iš 60-ų, kita - mūsų laikų. Stebuklingų litų nevarto - vargingiausiam belgijos regione, F1 neša kasmet tik nuostolius, trasa yra pusiau išlaikoma vietos valdžios. Kažkada buvo elementariausi keliai tarp kaimų su saugumu kaip matomas senojoj fotkėj. Jaučiat paraleles su kačerga? Matot ką gali daryti protinga valdžia su protingu pinigų paskirstymu? Ir negalioja atmazas kad sėdėjom po sovietais ir nieko negalėjom daryt. Spa situacija buvo tragiška dar 80'ais kai žuvo S.Bellofas, dar 90-ais šitas Eau Rouge posūkis buvo juokingas, be jokio run-offo ir su plika metaline siena. Viskas padaryta per paskutinius pora dešimtmečių - trasos įspūdingumas ir techniškumas išliko, bet nebereik po kiekvienos nesąmonės rengt laidotuvių.
http://vairo.perkelimas.lt

ARJ 385
Posts: 197
Joined: 27 Aug 2008 14:01
BMW: E36

Re: Ziedas

Post by ARJ 385 » 28 Apr 2009 13:32

Labai gerai viska susakei, bet viskas atsiremia i pinigus - kai Kacerginej bus tokio lygio lenktynes kaip tavo parodytose foto tai ir ziedas taip paciai atrodys! O iki to laiko reiketu dziaugtis tuo ka turim, nes ir cia pravaziuot gerai yra smagu...
P.S. spek kiek kainuoja nutiesti 1km asfalto??

User avatar
wialniaz
BMW Fan draugas
Posts: 444
Joined: 02 Mar 2006 15:27
BMW: E36 330d
Location: Kaunas
Contact:

Re: Ziedas

Post by wialniaz » 28 Apr 2009 13:44

Viskas yra atvirkščiai - kol FIA akyse turėsim trasos reitinga kaip "skirtą posovietinių kaimiečių-savižudžių lenktynėm", tol čia nieko panašaus ir nevyks. Bet kaip jau sakiau - ten F1 neša tik nuostolius pačiai trasai, ir dėl to kad ten tai vyksta, automatiškai milijonai nenukrenta trasos tvarkymui. Esmė yra sveikam prote ir korupcijos/biurokratijos nebuvime - kaip kad yra Europoj, ir iki ko toli toli lietuvai. Kiek asfaltas bekainavo, manau perklot tikrai pavojingiausias kelias vietas būtų buvę daug pigiau nei nuvaryt visą tiesiąją iki šakių.

Taip, čia yra geriausia, ką turim, ir važiuosim čia kas bebūtų. Ant to ir žaidžia. Man ir smagiau kai galimybių ribas apibrėžia ne vien mašina ar sugebėjimai bet ir kiaušų dydis, bet visvien viskam yra ribos :)
http://vairo.perkelimas.lt

User avatar
Bullitt
Posts: 130
Joined: 09 Apr 2009 16:52
BMW: LCI M E90 320d Power kit

Re: Ziedas

Post by Bullitt » 28 Apr 2009 13:48

nu ne taip pasakei
Kacerginej tokio lygio varzybu niekada nebus kol bus tokio lygio trasa
ir tie borteliai ant makuskes man pagaugus varo :)

jei ta trasa kas nors atremontuotu - tikiu, kad ir renginiu padaugetu ir atsirastu daugiau norinciu ja vaziuoti

User avatar
zygasbmw
BMW Fan brolis
Posts: 3733
Joined: 13 Apr 2006 11:39
BMW: e30 kovinis,e30 320i cabrio,e34 525tds
Location: Kaunas

Re: Ziedas

Post by zygasbmw » 28 Apr 2009 15:41

ARJ 385 wrote:Labai gerai viska susakei, bet viskas atsiremia i pinigus - kai Kacerginej bus tokio lygio lenktynes kaip tavo parodytose foto tai ir ziedas taip paciai atrodys! O iki to laiko reiketu dziaugtis tuo ka turim, nes ir cia pravaziuot gerai yra smagu...
P.S. spek kiek kainuoja nutiesti 1km asfalto??
viskas remiasi i pinigus. pinigu yra,tik va kad tie kas juos gauna nepaskiria ju ten kur reiktu.kol sedi tie seni biurokratai,ir pinigus sodinasi savo kisenese,tai nieko ir nebus musu kacergineje,kaip ir bebutu gaila. ta puikiai parode paskutinis vykes renginys.

User avatar
Bullitt
Posts: 130
Joined: 09 Apr 2009 16:52
BMW: LCI M E90 320d Power kit

Re: Ziedas

Post by Bullitt » 01 May 2009 20:15

tai ka 13 Birzelio vel i Kacerga...

User avatar
bachurs
Posts: 1688
Joined: 30 May 2008 23:26
BMW: ex 20 Bmw,
Location: Kaunas
Contact:

Re: Ziedas

Post by bachurs » 01 May 2009 20:20

tai lyg ansciau- Geguzes 23d.

gal varot kas ryt i Bikerniekus?
Image
No Smoke- No Power!

User avatar
wialniaz
BMW Fan draugas
Posts: 444
Joined: 02 Mar 2006 15:27
BMW: E36 330d
Location: Kaunas
Contact:

Re: Ziedas

Post by wialniaz » 01 May 2009 20:34

blyn galvojau pataupysiu ramiai iki rudens nebesportuosiu, į KR nelėksiu, o jie opa ir vėl kačergoj :) neįsivaizduoju ką daryt... padangos prie mirties, stabdžiam irgi viskas....
http://vairo.perkelimas.lt

User avatar
Bullitt
Posts: 130
Joined: 09 Apr 2009 16:52
BMW: LCI M E90 320d Power kit

Re: Ziedas

Post by Bullitt » 02 May 2009 10:47

as ir maniau pamiegosiu :)

User avatar
maruzelis
BMW Fan narys
Posts: 494
Joined: 16 Jan 2006 10:55
BMW: E34 540i
Location: Kaunas
Contact:

Re: Ziedas

Post by maruzelis » 02 May 2009 21:00

Gal ir man reiktu pabandyti pajuokint zmones.
BMW Z4
VW Golf MK6

dariano
Posts: 250
Joined: 25 Oct 2006 11:58
Location: Kaunas

Re: Ziedas

Post by dariano » 02 May 2009 22:04

Man cia irgi per greitai viskas vyksta bet atsisakyti jau negalima.
Prekyba naujais akumuliatoriais!

User avatar
wialniaz
BMW Fan draugas
Posts: 444
Joined: 02 Mar 2006 15:27
BMW: E36 330d
Location: Kaunas
Contact:

Re: Ziedas

Post by wialniaz » 03 May 2009 12:51

varom dariano kada į kačergą, prisėsiu į e46, išmokysiu trasą, investuosiu į tave kaip į sūnų :D galėsi už mus abu pavaryt, nes aš ko gero nebepajėgsiu šįkart išvežt finansiškai šitos dielos :)
http://vairo.perkelimas.lt

User avatar
53kW
Posts: 234
Joined: 14 Mar 2006 21:09
BMW: e30
Location: Kaunas

Re: Ziedas

Post by 53kW » 03 May 2009 13:49

maruzelis wrote:Gal ir man reiktu pabandyti pajuokint zmones.

kodel pajuokint? :V :)
e30

User avatar
karolis
Posts: 144
Joined: 16 Jan 2006 12:39
BMW: pure cocaine, e46 320d sport
Location: northampton

Re: Ziedas

Post by karolis » 03 May 2009 14:37

kuklus maruzelis :D
life is too short to drive a sedan

User avatar
maruzelis
BMW Fan narys
Posts: 494
Joined: 16 Jan 2006 10:55
BMW: E34 540i
Location: Kaunas
Contact:

Re: Ziedas

Post by maruzelis » 03 May 2009 20:04

53kW wrote: kodel pajuokint? :V :)
Senai jau vaziavau.
BMW Z4
VW Golf MK6

Post Reply