Stabdymas varikliu

Moderator: AndriuxaBMW

User avatar
Aivaras1984
Posts: 159
Joined: 22 Oct 2010 16:15
BMW: e38 730d
Location: Kaunas

Re: Stabdymas varikliu

Post by Aivaras1984 » 06 Feb 2011 17:47

Viduxs wrote:jai visa stabdziu sistema veikia gerai, galas kartais galis pradet slysti pirmiau nei priekis
o man klausimas iskilo paskaicius ar su abs veikencia sistema variklis uzgesta taip greitai kaip be abs stabdy dugnan ymynus?

nezinau is kur istraukei sita nesamone, bet rekomenduoju jos daugiau niekam nesakyt ;) negarantuoju kad pas visas, bet kiek zinau pas stokines masinas priekiniai stabdziai procentaliai dirba daugiau nei galiniai(pvz: priekis 70%, galas30% and so on), todel tavo issireiskimas apie galo slydima anksciau nei priekio, yra visiska nesamone... :vis

ir isvis tauta- spamo privaret tai kai uz tevyne-tema "Stabdymas varikliu", o ne "Zioplio uzgesimas stabdant ant begio" :)

User avatar
911
Posts: 32
Joined: 21 Oct 2008 21:37
BMW: E36 xxx; e34 m50b20
Location: UK e6

Re: Stabdymas varikliu

Post by 911 » 07 Feb 2011 03:30

Aivaras1984 wrote:
Viduxs wrote:jai visa stabdziu sistema veikia gerai, galas kartais galis pradet slysti pirmiau nei priekis
o man klausimas iskilo paskaicius ar su abs veikencia sistema variklis uzgesta taip greitai kaip be abs stabdy dugnan ymynus?

nezinau is kur istraukei sita nesamone, bet rekomenduoju jos daugiau niekam nesakyt ;) negarantuoju kad pas visas, bet kiek zinau pas stokines masinas priekiniai stabdziai procentaliai dirba daugiau nei galiniai(pvz: priekis 70%, galas30% and so on), todel tavo issireiskimas apie galo slydima anksciau nei priekio, yra visiska nesamone... :vis

ir isvis tauta- spamo privaret tai kai uz tevyne-tema "Stabdymas varikliu", o ne "Zioplio uzgesimas stabdant ant begio" :)
tai tu ta "Ziopli uzgesusi stabdant ant begio"spameriu ir vadink ,bet ne visa tauta... :D

sutinku,nesvarbu kokis tai auto modelis ir pan..priekis~60-70% ,galas~30-40% stadymo jegos.. taciau tam tikrose ,daugiau extrem,situacijose kur didesnis isibegejimo ir greicio santykis..stabdymas varikliu yra nemazas pliusas..anyway..mano pacio nuomone,mano pacio praktika..kiekvienam savaip..


gyvenkit ilgai ir laimingai-tu Zioply nugesusias begiais irgi ;) :alc
E36 xxx
Planai-Planai-Planai

Post Reply