BMW ir ziema

Moderator: AndriuxaBMW

User avatar
Arascoupe
Posts: 84
Joined: 07 Nov 2009 20:13
BMW: 320 coupe
Contact:

Re: BMW ir ziema

Post by Arascoupe » 23 Dec 2009 20:38

keksas wrote:ne jus vieni :) gal kas galit patarti ka pasidaryti e36 kad kai slysta butu bent kazkiek stabilesnis nes tik dievo pagalba isvengiau keliu dideliu avariju vakar :)
Nepasitikek dievu per daug sako kad e36 sedanai ne tokie stabilus kaip coupe
Mano isivaizduojami draugai mano , kad tu turi rimtu problemu...

User avatar
Arascoupe
Posts: 84
Joined: 07 Nov 2009 20:13
BMW: 320 coupe
Contact:

Re: BMW ir ziema

Post by Arascoupe » 23 Dec 2009 20:39

Na taip reikia meistriskumo ziema
Last edited by Arascoupe on 26 Dec 2009 21:32, edited 1 time in total.
Mano isivaizduojami draugai mano , kad tu turi rimtu problemu...

User avatar
xargentum
Posts: 645
Joined: 21 Feb 2009 22:50
BMW: Nissan 200sx
Location: Kaunas

Re: BMW ir ziema

Post by xargentum » 24 Dec 2009 02:28

Salis wrote: padangas geras i prieki,o gale ir pusplikes normaliai buna kai patirties biski turi.
Jo jo? O zinai kas buna kai priekis geriau stabdo nei galas?Ir kai sikna pradeda lenkt prieki?Taip kad padangas reik det normalias ir y prieki ir y gala..o ne tik y prieki..
Nissan 200sx rS13

User avatar
Salis
BMW Fan narys
Posts: 828
Joined: 30 Apr 2007 20:04
BMW: E30 88' M40
Location: Kaunas
Contact:

Re: BMW ir ziema

Post by Salis » 24 Dec 2009 09:21

tu gal jau iseik ka? :D jei nemegsti driftint, tai cia tavo bedos. mano antra ziema kai buvo ir buvo pora dienu kai gatvese pilna sniego, man buvo SAUGIAU vaziuot skersam nei megint tiesiai vaziuot, ilekt i vezias ir tada galas pabega netiketai.
ir jei tau galas bega tai stabdzius pasireguliuok, su begiais irgi stabdykis.. mokyk ir mokyk :D
E30 88' M40 moredoor

Free
BMW Fan narys
Posts: 544
Joined: 16 May 2006 17:24
BMW: e30turbo,e46 2.8icoupe,e46 2.0d M-TechII
Location: Kaunas
Contact:

Re: BMW ir ziema

Post by Free » 24 Dec 2009 11:53

Sali Saki Sali va cia tau nepritariu :D Reikia geru padangu ir ant priekio ir ant galo. Ar taip ar taip tu nusiksi ant sniego gala, o su gerom galinem ir valdomumas geresnis ir greitis didesnis ;)
Nesiparinu nes organizmas jaunas :)
uuuccc uuucccc!!!
http://www.vimeo.com/7283726

User avatar
Salis
BMW Fan narys
Posts: 828
Joined: 30 Apr 2007 20:04
BMW: E30 88' M40
Location: Kaunas
Contact:

Re: BMW ir ziema

Post by Salis » 24 Dec 2009 12:11

lyg nezinociau? o ka daryt jei pinigu neturi ant padangu? gal suselpsi gerom padangom jei jau taip sneki? :D
E30 88' M40 moredoor

Free
BMW Fan narys
Posts: 544
Joined: 16 May 2006 17:24
BMW: e30turbo,e46 2.8icoupe,e46 2.0d M-TechII
Location: Kaunas
Contact:

Re: BMW ir ziema

Post by Free » 24 Dec 2009 14:44

Salis wrote:lyg nezinociau? o ka daryt jei pinigu neturi ant padangu? gal suselpsi gerom padangom jei jau taip sneki? :D
Sali svara, srotai tau tikrai rastu ka pasiulyti :D
Nesiparinu nes organizmas jaunas :)
uuuccc uuucccc!!!
http://www.vimeo.com/7283726

User avatar
dzukelis
BMW Fan draugas
Posts: 343
Joined: 28 Aug 2008 19:06
BMW: e46 330d + lsd
Location: Kaunas

Re: BMW ir ziema

Post by dzukelis » 24 Dec 2009 14:46

Salis wrote:tu gal jau iseik ka? :D jei nemegsti driftint, tai cia tavo bedos. mano antra ziema kai buvo ir buvo pora dienu kai gatvese pilna sniego, man buvo SAUGIAU vaziuot skersam nei megint tiesiai vaziuot, ilekt i vezias ir tada galas pabega netiketai.
ir jei tau galas bega tai stabdzius pasireguliuok, su begiais irgi stabdykis.. mokyk ir mokyk :D
ant sniego tai nebe driftas..o jei ner pinigu tai nereikia kitiem pasakot kad su pusplikem geriau ant galo

Free
BMW Fan narys
Posts: 544
Joined: 16 May 2006 17:24
BMW: e30turbo,e46 2.8icoupe,e46 2.0d M-TechII
Location: Kaunas
Contact:

Re: BMW ir ziema

Post by Free » 24 Dec 2009 14:47

Arba i PM turiu juk zieminiu padangu ! 100lt butu geros 2 tikrai!
Nesiparinu nes organizmas jaunas :)
uuuccc uuucccc!!!
http://www.vimeo.com/7283726

User avatar
Salis
BMW Fan narys
Posts: 828
Joined: 30 Apr 2007 20:04
BMW: E30 88' M40
Location: Kaunas
Contact:

Re: BMW ir ziema

Post by Salis » 24 Dec 2009 14:50

ziuriu visi mane netaip supratot..as jum nesiulau i gala is geru padangu keist i prastas :D as sakau jei jau nera pasirinkimo, tai geresnes padangos i prieki turi eit, jei turi 4 geras padangas tai ir naudoji pagal paskirti..
deje ziema irgi driftas, kuom ne? jei geros padangos tai nei priekis per daug bega ir galas padoriai klauso, tas pats kas ant asfalto(cia mano nuomone). nebent manot kad ka ant sniego padarot negalima padaryt ant asfalto? reik geros masinos..
E30 88' M40 moredoor

User avatar
Mantukas444
Posts: 267
Joined: 27 Sep 2007 12:50
BMW: e34 550i
Location: Kaunas
Contact:

Re: BMW ir ziema

Post by Mantukas444 » 24 Dec 2009 17:20

Free wrote:As Mantuk tikiu ,kad atsimeni :D Su tavim ir kalem :D
nu ir snukis nuotraukoj :D :D :D :D :D :D galejei bent pasantazuot ir nuotraukos nedet, o cia iskart mane i pavesi :D :D
mb w211 320cdi
Rukyta, sviezia zuvyte kaune, turime: kalmaru, tuno, riebzuves, unguriu, karsiu, starkiu ko tik jusu sirdis geidzia :) kas domina prasau i pm. turime ir prekybos tasku.

User avatar
xargentum
Posts: 645
Joined: 21 Feb 2009 22:50
BMW: Nissan 200sx
Location: Kaunas

Re: BMW ir ziema

Post by xargentum » 25 Dec 2009 00:47

Salis wrote:tu gal jau iseik ka? :D jei nemegsti driftint, tai cia tavo bedos. mano antra ziema kai buvo ir buvo pora dienu kai gatvese pilna sniego, man buvo SAUGIAU vaziuot skersam nei megint tiesiai vaziuot, ilekt i vezias ir tada galas pabega netiketai.
ir jei tau galas bega tai stabdzius pasireguliuok, su begiais irgi stabdykis.. mokyk ir mokyk :D
Pas mane niekas nebega..nes as turiu finansu bent normalias padangas nusipirkt..o tokie kaip tu smagintojai su xerovom padangom ir skaldot vargsus medzius..bent jau pagailek ne saves o pakeles medzio ar seip dar ko nors y ka zadi *p*st su savo ereliavimu su xerovom padangom. :)
Nissan 200sx rS13

User avatar
Mariuzzz
BMW Fan narys
Posts: 302
Joined: 25 Feb 2007 16:55
BMW: e30 328 e36 318 compact
Location: Kaunas
Contact:

Re: BMW ir ziema

Post by Mariuzzz » 25 Dec 2009 01:15

xargentum wrote:
Salis wrote:tu gal jau iseik ka? :D jei nemegsti driftint, tai cia tavo bedos. mano antra ziema kai buvo ir buvo pora dienu kai gatvese pilna sniego, man buvo SAUGIAU vaziuot skersam nei megint tiesiai vaziuot, ilekt i vezias ir tada galas pabega netiketai.
ir jei tau galas bega tai stabdzius pasireguliuok, su begiais irgi stabdykis.. mokyk ir mokyk :D
Pas mane niekas nebega..nes as turiu finansu bent normalias padangas nusipirkt..o tokie kaip tu smagintojai su xerovom padangom ir skaldot vargsus medzius..bent jau pagailek ne saves o pakeles medzio ar seip dar ko nors y ka zadi *p*st su savo ereliavimu su xerovom padangom. :)
kietas senis reiskiass tu esi,o kadangi toks kietas siulau eit rimtai i koki nissanu tinklapi , nes nebetinki tu man cia... ! trumpai: jei turi finansu ant padangu, tai nereiskia, kad jau esi didelis vairuotojass...
unnnnn unnnnn
I care of traffic safety
3 pedalai - GAZAS!!!
no fear

Image Image Image

http://www.youtube.com/user/mariuzzzGSi ... e=mhum#p/a

User avatar
xargentum
Posts: 645
Joined: 21 Feb 2009 22:50
BMW: Nissan 200sx
Location: Kaunas

Re: BMW ir ziema

Post by xargentum » 25 Dec 2009 01:25

Mariuzzz wrote: kietas senis reiskiass tu esi,o kadangi toks kietas siulau eit rimtai i koki nissanu tinklapi , nes nebetinki tu man cia... ! trumpai: jei turi finansu ant padangu, tai nereiskia, kad jau esi didelis vairuotojass...
Ar as sakau kad esu didelis vairuotojas?Tai ne cia as primetu belekaip kieta ir nesakau kaip zj*s su gale vasarinem padangom ir sakau kaip zj*s ziema kai sikna taso y visus sonus ir einu y kiekviena posuki skersas :) pasiskaityk ka Salis raso :) o kad tau netinku tai man kaip ir nerupi
Nissan 200sx rS13

User avatar
Mariuzzz
BMW Fan narys
Posts: 302
Joined: 25 Feb 2007 16:55
BMW: e30 328 e36 318 compact
Location: Kaunas
Contact:

Re: BMW ir ziema

Post by Mariuzzz » 25 Dec 2009 01:47

nu matai , kas nori , tai pas juos ir bega tas galas, o jei tu su gerom padangom , nesugebi padaryt, kad galas begtu, gaila man taves, nepyk ... kas ka rase , puikiai maciau.
unnnnn unnnnn
I care of traffic safety
3 pedalai - GAZAS!!!
no fear

Image Image Image

http://www.youtube.com/user/mariuzzzGSi ... e=mhum#p/a

User avatar
xargentum
Posts: 645
Joined: 21 Feb 2009 22:50
BMW: Nissan 200sx
Location: Kaunas

Re: BMW ir ziema

Post by xargentum » 25 Dec 2009 02:02

Mariuzzz wrote:nu matai , kas nori , tai pas juos ir bega tas galas, o jei tu su gerom padangom , nesugebi padaryt, kad galas begtu, gaila man taves, nepyk ... kas ka rase , puikiai maciau.
As nesugebu padaryt kad galas begtu?TU BENT MATEI KAIP VAIRUOJU,kad sneki kazkokia nesamone kad kazko nesugebu?Gal tada geriau patylek jei nezinai-speliones neydomu

PS. O kad galas pabegtu,ypac ziema tai cia yra x**nia,net mersa 124 2.0d automata staciau skersa(ar kaip tu ten sakei?Dariau kad galas begtu :D ) prie molo,kur kartingu trasa buna,taip kad nezinai-patylek
Nissan 200sx rS13

edgaras NF
Posts: 11
Joined: 17 May 2007 16:43
Location: Kaunas
Contact:

Re: BMW ir ziema

Post by edgaras NF » 25 Dec 2009 03:40

del nissanu puslapio tai jis vis laikas nuo laiko gauna bana ;) matau dabar atejo jusu eile :D siaip xargentumai nu tu pats paskaityk ka zmones raso o ne kitiem siulyk skaityt!apie savo ta kartingu trasa nu gal gana jau? :D ir siaip vis pasakoji istorijas tai nors karta zmonem parodyk ka sugebi arba nors kadanors su kurio nors forumo zmonem susitik o ne prie klaviaturos malk s.... ;) ir sorry uz ot :D

User avatar
Salis
BMW Fan narys
Posts: 828
Joined: 30 Apr 2007 20:04
BMW: E30 88' M40
Location: Kaunas
Contact:

Re: BMW ir ziema

Post by Salis » 25 Dec 2009 10:48

xargentum wrote:
Salis wrote:tu gal jau iseik ka? :D jei nemegsti driftint, tai cia tavo bedos. mano antra ziema kai buvo ir buvo pora dienu kai gatvese pilna sniego, man buvo SAUGIAU vaziuot skersam nei megint tiesiai vaziuot, ilekt i vezias ir tada galas pabega netiketai.
ir jei tau galas bega tai stabdzius pasireguliuok, su begiais irgi stabdykis.. mokyk ir mokyk :D
Pas mane niekas nebega..nes as turiu finansu bent normalias padangas nusipirkt..o tokie kaip tu smagintojai su xerovom padangom ir skaldot vargsus medzius..bent jau pagailek ne saves o pakeles medzio ar seip dar ko nors y ka zadi *p*st su savo ereliavimu su xerovom padangom. :)
ei tu finansas, pasiskaityk gal mano paskutini posta gerai? pas mane m+s ir as nekeiciau po vasaros, tai savaime suprantama kad gale prastesnes. ir dzin man tie pakeles medziai ir tu pats nezinai kaip as vairuoju, dabar su sitokiom padangom as galiu garantuot kad esu DAUG atsargesnis prie kitu masinu ar zmoniu, nei tu. beje ne padangose esme(aisku nesuprask vel tiesiogiai) jei kazkur nusipaiso.. pasiziurek zinias ar dar ka, kiek avariju buve, nemanau kad ten buvo zmones su vasarinem padangom(aisku ir tokiu gal buvo), ten buvo tokie kaip tu kurie ale "as turiu geras padangas mane nieko nenutiks ant sniego... BUM"
E30 88' M40 moredoor

User avatar
bachurs
Posts: 1688
Joined: 30 May 2008 23:26
BMW: ex 20 Bmw,
Location: Kaunas
Contact:

Re: BMW ir ziema

Post by bachurs » 25 Dec 2009 12:44

laba diena, dedes super vairuotojai, gal galite pamokinti vaziuoti?! manau butu galima padaryti super mokyklele- xargentum juk super finansus turi ir maciau saugoja zmones ir pakeles medzius, o plius ir pats gerai variuoja ir cia matau daug "Egzpertu" tai butu galima padaryti mokykla :) nu pradziai, bent mane pamokinkit, tek to galeciau jau ir su savo tranteliu buti...

o jei rimtai nuimkit gaza, superlenktyninkai, kurie taip nesugebat niekur sudalyvauti, o tik per kompa super lekiat ir labai gerai klava minkot, jau zinokit praeina internetiniu kouboju laikai- laikas parodyti kazka realiai, nes taip ir pasensit tusciai :) metai keiciasi
Image
No Smoke- No Power!

User avatar
xargentum
Posts: 645
Joined: 21 Feb 2009 22:50
BMW: Nissan 200sx
Location: Kaunas

Re: BMW ir ziema

Post by xargentum » 25 Dec 2009 14:29

Salis wrote: ten buvo tokie kaip tu kurie ale "as turiu geras padangas mane nieko nenutiks ant sniego... BUM"
Isvaziuodamas y gatve as niekad taip negalvoju kad jei geros pas mane padangos man nieko nebus,kad galiu lekt ant tukstancio ir man nieko neatsitiks nes as turiu geras padangas :D niekad taip negalvojau.



Beja bahuuuuuure ar as sakiau kad as Egzpertas,gerai vairuoju,ar ka?Pats matau didelis rallistas ar ten slalomistas ar ziedininkas :D taip kad neiskreipinek mano zodziu
Nissan 200sx rS13

Post Reply