Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Moderators: Mariuzzz, aurimas

Post Reply
User avatar
Tomshis
Posts: 80
Joined: 09 Sep 2007 01:27
BMW: Bmw 325 TD
Location: Kaunas
Contact:

Re: Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Post by Tomshis » 28 Mar 2008 22:31

beje Mendoza ka pats Londone dirbi? pasidalink turima patirtim,gal patarima koki duosi.. :)

User avatar
MENDOZA
Posts: 173
Joined: 16 Sep 2006 23:07
BMW: "e36 325"
Location: Kaunas-Garliava
Contact:

Re: Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Post by MENDOZA » 29 Mar 2008 00:24

Tomshis wrote:beje Mendoza ka pats Londone dirbi? pasidalink turima patirtim,gal patarima koki duosi.. :)
dabar nedirbu, nes nugara skaudena. o siaip tai betono formas staliauju. tas vadinamas shuteringas. bet kartais ir su kengura padauzau, armatura padelioju. zodziu atsibodo man tos stroikes :D
325 coupe M50B25TU (aprudijes) UNDER CONSTRUCTION
RATU SUVEDIMAS, MONTAVIMAS-BALANSAVIMAS

User avatar
Vyskupas
Posts: 245
Joined: 20 May 2007 21:51
BMW: VW GOLF TDI 98, planuose E30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Post by Vyskupas » 29 Mar 2008 02:10

galima paklaust tu, kurie isvaziavo ten cia nieko nebaige, na teisiog laimes ieskot...kokias eprspektyvas jauciat veliau gyvenime? supantu dabar jaunam, pinigai ten neblogi, o ir kol jauans kaulu nelauzho...nzn kiek cia yra tokiu, gal nera, bet kiek mano apzistamu vaziavo, tai duaguma berasciai...tokie kur gyvenime knygos nemate ir nelabaj idomu kazko siekt duagiau, mazduag sian turiu uz ka patusavot, o rytoj vel galesiu art...ka veixiu po 10 metu...? retorinis klausimas...nesmerkiu ne vieno, nu siajp idomu ar ir cia tokiu yra, kurie isvaziavo tam akd siai dienai uzdirbciau, be jokiu didesniu perspektyvu, tai klausimas kokia is to nauda? nes retas kuris parsivezhe kapitalo kurti kazka savo...
ex E36 318....ex E36 318ti compact...ex E36 325 black coupe M-tech...now VW GOLF TDI 98...future E30

User avatar
Tomshis
Posts: 80
Joined: 09 Sep 2007 01:27
BMW: Bmw 325 TD
Location: Kaunas
Contact:

Re: Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Post by Tomshis » 30 Mar 2008 03:07

gyvas pavyzdys as.. esu baiges 12 klasiu ir dar neturiu jokio issilavinimo,tiesiog pasitaike tinkama proga ir islekiau.. o perspektyvos cia tokios,kad jei neturi specelybes ar patirties dirbant vienoki ar kitoki darba,tai susirast gerai apmokama ir gera darba praktiskai neimanoma (isimtis jei turi geru pazystamu..) na bet pliusas cia yra tas kad jei pramokes gerai kalba ir isitvirtines gan neblogam darbe turi tikrai dideliu sancu kilt i virsu (karjera..) nes cia Anglai (kalba eina butent apie Anglus..) lb vertina darbscius ir gabius zmones! O ne taip kaip, kad Lietuvoj,jei neturi pazystamu,tai ir su visokiais magistrais ir bakalaurais nelabai ka pasieksi.. Bent jau cia UK anglai tikrai vertina darbscius zmones..

kuzmaaa
Posts: 173
Joined: 01 Jul 2007 16:29
BMW: masina
Location: uk
Contact:

Re: Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Post by kuzmaaa » 30 Mar 2008 03:30

Vyskupas wrote:galima paklaust tu, kurie isvaziavo ten cia nieko nebaige, na teisiog laimes ieskot...kokias eprspektyvas jauciat veliau gyvenime? supantu dabar jaunam, pinigai ten neblogi, o ir kol jauans kaulu nelauzho...nzn kiek cia yra tokiu, gal nera, bet kiek mano apzistamu vaziavo, tai duaguma berasciai...tokie kur gyvenime knygos nemate ir nelabaj idomu kazko siekt duagiau, mazduag sian turiu uz ka patusavot, o rytoj vel galesiu art...ka veixiu po 10 metu...? retorinis klausimas...nesmerkiu ne vieno, nu siajp idomu ar ir cia tokiu yra, kurie isvaziavo tam akd siai dienai uzdirbciau, be jokiu didesniu perspektyvu, tai klausimas kokia is to nauda? nes retas kuris parsivezhe kapitalo kurti kazka savo...
as nieko nebaiges,na baiges 10klasiu perspektyvos tokios jei esi nedurnas ir kaska mastyti sugebi neprazusi ir be mokslu.ar jaunas ar senas dirbi usieny ir kaska turi (daugiau nei lietuvoi) na tikrai nesu berastis ir knygu perskaites ne viena! tiesiog mokslai ne man (gal kaskada ir sieksim kaskokiu mokslu) ir duodi pavyzdi: sioandiena gerai rytoi vel dirbu kad kita diena butu smagi, ne visi cia taip nusiteikia gyventi yra visokiu ir visokiu reikia,nauda is to tokia kad stumi ta laika kurio nenori praleisti mokslose,ir kuris nera visiskai kiauras moka taupyti ir kaska pagalvoti jis ir toliau savo gyvenime kala pinigus be jokiu mokslu! siais laikais ar kazi rasi toki kuris atvaziaves y tarkim uk pabuti seip nes nera lt ka veikti visi su tisklu usidirpti (apie 30% atvaziavusiu cia ir lieka gyventi!!!) jei tavo pazystami neparsiveza kapitalo kaska kurti toliau gyvenime tai niekas nekaltas kad jie gyveno cia su durnom mintim! pykit nepyke mano mintis

s4crificed

Re: Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Post by s4crificed » 30 Mar 2008 10:27

ėm. na, dėl "na tikrai nesu berastis" tai drįsčiau ginčytis...:)

o šiaip. Jei moki suktis ir galvot SAVO galva, o ne laukt, kol kažkas pasakys ką ir kaip daryt-Lietuvoj uždirbt irgi galima labai daug:) laisvu laiku darbuojuos, per mėn išeina ~2-4000 Lt. Nuo užsakymų priklauso (programavimas)

Statybose irgi dideli pinigai, tik dirbt reik, o ne dūrą stumdyt..:)

romkasponka
Posts: 1350
Joined: 26 Feb 2006 20:23
BMW: E30 318is, E36 318is
Location: VNO
Contact:

Re: Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Post by romkasponka » 30 Mar 2008 11:03

tai va butent, kad darbo dabar Lietuvoje yra, tiesiog reikia dirbti ir stengtis tobuleti, o ne laukti, kad kasnors tau shiaip pakels alga. Jei tu nesi darbdaviui reikalingas tai reikia keisti darbo profili, nes tau jis netinkamas, kai darai savo darba gerai jis visa laika bus suinteresuotas, kad tu neisheitum pas konkurentus. PVZ ash pats prashausi, kad mane siustu i kursus ant nauju lektuvu tipu. Man mano darbas patinka ir kazkaip stengiesi suzinoti vis daugiau, turiu nora tobuleti, o jei noro nera tai vadinasi shitas darbas ne tau.. ir reikia bandyti save kazkur kitur..

Blatus galite pamirshti, nebent esat koks seimuno sunelis, kurio tevukas kazkam projektus prastumineja.. Dabar pinigu niekas nemoka uz grazias akis, turi atneshti nauda firmai, o tada ir poziuris i tave pasikeis. Aisq buna isimciu, kai zmones stengiasi, bet valdziai ant to nusishvilpt. Tokios firmeles dazniausiai ilgai negyvuoja, nes konkurencija darbo rinkoje dabar tikrai yra..

Sunkiausia yra pradeti, turi itikinti darbdavi, kad tu nori shito darbo ir pasishventes mokysies, tobulesi, o toliau bus noras - isivaziuosi...
E30 318is
E36 318is
E83 3,0d
romkasponka
http://www.greitiems.lt
http://romkasponka.autogidas.lt/

User avatar
Vyskupas
Posts: 245
Joined: 20 May 2007 21:51
BMW: VW GOLF TDI 98, planuose E30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Post by Vyskupas » 30 Mar 2008 14:10

neisizeiskit ne vienas, diabnatis uzsieny :) as teisiog paklausiau, ir kaip pvz paminejau savo pazistamus
o sitaucija tokia, kad as kiek zinau tai arba nieko neparsivezha, arba aprsivezhe ismeto - mano supratimas vaziuo i tokia tada uk ar kur: sedi ant kruopu(perkeltine prasme) ir taupai pinigus kazkokiai idejai, kuriai tau reik igyvendint lietuvoj. dar vakar snekejau su keliais pazistamais kurie dirba ir gyvena nuo algos iki algos. jie sako nu neidomu mokslas, nesutvaerti mes tam(sutinku b.. voliojus nuo 5 klases, 12 normaliai nebaixi), geraj as daviau pora pasiulymu: ajni mokytis dazhyt, isvaziuoji i uzsieny uzsidirbi, gruizes turi uz ka biski pragyvent, eprki kompresoriu, issinuomuoji garazha dirbi ant saves...tas pats ismoksti butu apdaila bent akzkokia...ismoksti virint->perkies kempa,,, bet tas kad pas mus NUDNI zmones, jiem neidomu, jeim to neriekia, ir gyvena va taip: sian gavau, rytoj ziuresim. tai toks vaziaviams man beprasmybe
ex E36 318....ex E36 318ti compact...ex E36 325 black coupe M-tech...now VW GOLF TDI 98...future E30

User avatar
Tomshis
Posts: 80
Joined: 09 Sep 2007 01:27
BMW: Bmw 325 TD
Location: Kaunas
Contact:

Re: Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Post by Tomshis » 30 Mar 2008 14:21

visokiu yra visokiu reikia.. bet tokiu kad vaziuot uzsidirbt i uzsieni tik siai diena manau tikrai yra ne daug.. bet kaip ten bebutu faktas kaip blynas kad islekes padirbet kad ir i ta pacia UK tikrai daugiau uzsidirbsi ir susitaupysi negu cia Lietuvoj.

User avatar
Robke
Posts: 51
Joined: 02 Sep 2007 16:18
BMW: E46
Location: Kaunas
Contact:

Re: Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Post by Robke » 30 Mar 2008 14:29

kiek teko susidurt su uzsienyje dirbanciais pazystamais bei giminemis, tai man geda but lietuviu, kaip jie cia atvaziave sneka, kokia negyva ta lietuva ir kaip londone pas juos sustrai, teko lankytis pas juos, nu tai issinuomuokit cia lietuvoj penkiese buta, nevalgykit mesos, taupykit niekur neikit dirbkite dviejuose darbuose ir turesit ta pati, ir dar savu namu sienas

s4crificed

Re: Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Post by s4crificed » 30 Mar 2008 14:54

vovo, būtent. gyvena ten ant nupigintų produktų ir pašalpų, dirba po 20h ir t.t. parvažiuoja su 5k svarų ir per mėnėsį visus iššvaisto (reik pasirodyt prieš draugus, su taksu nulėkt giminių aplankyt į kitą miestą ir t.t..). Kol kas tik vienas iš mano pažįstamų ten prasisuko. Bet tik todėl, kad ėmė iškart galvot galva, o ne rankom art. Parduotuvėlę atsidarė, pinigus siuntė Lietuvon, pirko nekilnojamą turtą, pardavinėjo ir t.t.:)
o šiaip tai..pagalbinis Lietuvoj uždirba minimum 100Lt. Dideliuos miestuos-daugiau. Kvalifikuots statybininkas-3-600/dieną. Padauginam iš dviejų pamainų-1000Lt. Tarkim gyvena vienam bute, ėda kruopas, negeria, surūko dvi cigaretes per dieną ir niekur iš namų nelenda. Per mėn sutaupys ne ką mažiau, nei uk...

romkasponka
Posts: 1350
Joined: 26 Feb 2006 20:23
BMW: E30 318is, E36 318is
Location: VNO
Contact:

Re: Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Post by romkasponka » 30 Mar 2008 16:07

gerai pastebeta, plius dar draugai ir drauges liks seni ;)
E30 318is
E36 318is
E83 3,0d
romkasponka
http://www.greitiems.lt
http://romkasponka.autogidas.lt/

kuzmaaa
Posts: 173
Joined: 01 Jul 2007 16:29
BMW: masina
Location: uk
Contact:

Re: Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Post by kuzmaaa » 30 Mar 2008 17:24

s4crificed wrote:vovo, būtent. gyvena ten ant nupigintų produktų ir pašalpų, dirba po 20h ir t.t. parvažiuoja su 5k svarų ir per mėnėsį visus iššvaisto (reik pasirodyt prieš draugus, su taksu nulėkt giminių aplankyt į kitą miestą ir t.t..). Kol kas tik vienas iš mano pažįstamų ten prasisuko. Bet tik todėl, kad ėmė iškart galvot galva, o ne rankom art. Parduotuvėlę atsidarė, pinigus siuntė Lietuvon, pirko nekilnojamą turtą, pardavinėjo ir t.t.:)
o šiaip tai..pagalbinis Lietuvoj uždirba minimum 100Lt. Dideliuos miestuos-daugiau. Kvalifikuots statybininkas-3-600/dieną. Padauginam iš dviejų pamainų-1000Lt. Tarkim gyvena vienam bute, ėda kruopas, negeria, surūko dvi cigaretes per dieną ir niekur iš namų nelenda. Per mėn sutaupys ne ką mažiau, nei uk...
jei tu edi kruopas tai nereiskia kad visi eda jas :mad ant kokiu pasalpu cia gali sedegti,nebesapnuok garsiai...kas kaip moka tas taip ir meto savo uzdirptus pinigus. :kar

s4crificed

Re: Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Post by s4crificed » 30 Mar 2008 17:53

tu gal ir sapnuoji, o aš kalbu tai, ką giminės pasakoja grįžę.

Cyzas taupo, šnapšės neger (atsieit nebenor..tik kaži kodie kai grįžta Lietuvon kokią savaitę pila nesustodami :D), gyvent po šešis ir dirb nuo 4 ryto iki nakties. Na.kui tokį uždarbį.

o pašalpos tai ten visokios. Vaikus parsivež, kad gaut keletą šimtų, gimdo ten ir t.t. Vienžo, bando iš š vašką spaust.

kuzmaaa
Posts: 173
Joined: 01 Jul 2007 16:29
BMW: masina
Location: uk
Contact:

Re: Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Post by kuzmaaa » 30 Mar 2008 18:02

s4crificed wrote:tu gal ir sapnuoji, o aš kalbu tai, ką giminės pasakoja grįžę.

Cyzas taupo, šnapšės neger (atsieit nebenor..tik kaži kodie kai grįžta Lietuvon kokią savaitę pila nesustodami :D), gyvent po šešis ir dirb nuo 4 ryto iki nakties. Na.kui tokį uždarbį.

o pašalpos tai ten visokios. Vaikus parsivež, kad gaut keletą šimtų, gimdo ten ir t.t. Vienžo, bando iš š vašką spaust.
tavo gimines tau sake ir reiskia visiems sitaip,nebesvaik cia garsei.tai niekas nekaltas kad taupo cigaretes,negeria ir .t.t o lietuvoi apsimeta blatnais.koki darba turi toki ir dirba.

JUL1US
Posts: 150
Joined: 05 Jan 2007 11:34
BMW: e90 325i, e60 550i
Location: Klaipėda

Re: Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Post by JUL1US » 30 Mar 2008 18:03

s4crificed wrote:tu gal ir sapnuoji, o aš kalbu tai, ką giminės pasakoja grįžę.

Cyzas taupo, šnapšės neger (atsieit nebenor..tik kaži kodie kai grįžta Lietuvon kokią savaitę pila nesustodami :D), gyvent po šešis ir dirb nuo 4 ryto iki nakties. Na.kui tokį uždarbį.

o pašalpos tai ten visokios. Vaikus parsivež, kad gaut keletą šimtų, gimdo ten ir t.t. Vienžo, bando iš š vašką spaust.
o kas trukdo isvaziavus gyvent ten normaliai?

s4crificed

Re: Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Post by s4crificed » 30 Mar 2008 18:07

O koks tikslas ten važiuot gyvent "normaliai"?
visų pirma neuždirbsi tiek, kad taip gyvent ir dar namo prsivežt.
o likt ten jokio noro neturiu. Man Lietuvoj gerai.

nors šiaip važiuokit, važiuokit. Ir darbą rast lengviau dabar, ir įstot, ir šiaip mažiau tokių, kurie viskuo skundžias stiliuj "gai.,ys ta ljetjuvja, na..ui. va uk, tai zmonis gyrai gyvena" ir t.t. Dar ir pinigus siunčiat atgal. Pernai berods 3mlrd Lt, oficealiai... (:

kuzmaaa
Posts: 173
Joined: 01 Jul 2007 16:29
BMW: masina
Location: uk
Contact:

Re: Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Post by kuzmaaa » 30 Mar 2008 18:16

s4crificed wrote:O koks tikslas ten važiuot gyvent "normaliai"?
visų pirma neuždirbsi tiek, kad taip gyvent ir dar namo prsivežt.
o likt ten jokio noro neturiu. Man Lietuvoj gerai.

nors šiaip važiuokit, važiuokit. Ir darbą rast lengviau dabar, ir įstot, ir šiaip mažiau tokių, kurie viskuo skundžias stiliuj "gai.,ys ta ljetjuvja, na..ui. va uk, tai zmonis gyrai gyvena" ir t.t. Dar ir pinigus siunčiat atgal. Pernai berods 3mlrd Lt, oficealiai... (:
ka tu zinai uzdirpsi neuzdirpsi,koks tavo reikalas visi dirba gyvena ir dar pinigo turi, tau vienam atrodo dirba cia tie usienieciai uz dyka, nieko nevalgo, varo kaip negrai ir nieko neturi, o taip tikrai nera :kar zek kad pats tik neisvaziuotum.... turi zmones ir siuncia tuos pinigus.

JUL1US
Posts: 150
Joined: 05 Jan 2007 11:34
BMW: e90 325i, e60 550i
Location: Klaipėda

Re: Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Post by JUL1US » 30 Mar 2008 18:17

buvai ten,kad sakai taip? ar cia pasakojo tie,kurie "kruopas valgo"?
viskas priklauso nuo taves paties.Kas nori,tas ir tenai pagyvena normaliai,ir parsiveza sioki toki kapitala.

s4crificed

Re: Darbas užsienyje: informacija, patarimai, pasiūlymai.

Post by s4crificed » 30 Mar 2008 18:18

tau su teksto suvokimų probelmų nėr? Gi sakau-gerai, kad siunčia.

o aš tai važiuočiau nebent į kitą šalį pažiet, mėnėsiui kokiam, o ne dirbt ten:) Lietuvoj turiu ką veikt, suktis nespėju.

Post Reply