Nepatikimi asmenys

Moderators: Mariuzzz, aurimas

Skyers
Posts: 134
Joined: 25 Feb 2010 15:30
BMW: E46
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Skyers » 29 Dec 2010 21:19

Sveiki,

Esu labai nepatenkintas KAROLIS30. Pirkau is jo E30 antakius, radiatoriu ir dar pora menkniekiu.

Antakiai - plastikiniai, uzstikrino, kad "kaip nauji", buvo ivynioti gausiai i maistine plevele. Kadangi reikalu su juo turejau ne pirma karta ir anksciau nebuvo jokiu problemu, zinoma pasitikejau. Tik grizes namo pamaciau, kad vienas antakis perlauztas pusiau ir bet kaip "suchalturintas". Na bet cia sakykim mano kalte,neapsiziurejau ir t.t. - paliekam jo sazinei.

M50 radiatorius - tik parode man ji, iskart paklausiau ar geras,neleidzia ir t.t. Atsakyta buvo tvirtai ne,viskas gerai tikrai,pats sau galvojau sita isideti, bet netiko. Ok.
Na surinkau pas save viska, pradedu pilti antifryza - pasirodo kiauras ir toks vaizdas, kad per virsu pilu,per apacia tokia pacia srove bega lauk! Kiaura ties ta vieta, kur issilpetimo bakelis tvirtinasi prie radiatoriaus.

Pasiskambinu, paaiskinu situacija. Jo, gerai atvezk atgal. Na, o tada prasidejo "linksmybes" - dar nespejus isvaziuoti is kiema gaunu SMS, kad nebevaziuok pas mane, as isvaziuoju, nezinau kada grisiu. Ir taip kiekviena diena - tai uzsiemes, tai isvaziaves, tai jo telefonu atsiliepia brolis ir nezino kur Karolis, tai neturi pinigu - "sausi,gausiu stipendija" ir t.t.

50lt nera dideli pinigai galbut kam nors, man jie nesimeto ant zemes, plius is Eiguliu neuzdyka vazineju iki Romaniu.

Kol kas dar nieko taip ir neissiaiskinta, vengia, SMS neatraso, ragelio nekelia.


Toliau. Marshall ir as varem technikinei apziurai E30. I raudondvario plenta. Nutiko nemalonus dalykas - issikrove akumuliatorius jau pacioje aiksteleje Regitros. Pasiskambinom KAROLIS30, kadangi gyvena 2 minutes laiko nuo Regitros, paprasem pagalbos. Jis sutiko ir pasake, kad uz 30min gris namo ir atvaziuos su kitu akomuliatorium. Laukiam. Praejo 30min - nieko. Skambinam, gavom atsakyma uz 10 minuciu busiu. Praejo 20min - vel skambinam, gaunam atsakyma, kad neturi automobilio, o draugas, kuris pavezti galetu miega siuo metu ( ~13~14h). Gavom toki nebloga "leda", lauke nevasara tikrai buvo.

User avatar
_marshall_
Posts: 3997
Joined: 21 Sep 2007 21:39
BMW: e30 330i, 364i, e23 732i, e90 330xi
Location: Kaunas
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by _marshall_ » 29 Dec 2010 21:25

Pritariu. Minetoj situacijoj zmogus neprivalejo mum padet ir tik geru noru vedinas galejo tai padaryt, na bet jei jau negali tai ir nezadek... Labai labai daug problemu mums tai sukele.
Jei kasnors nuspresit turet su juo reikalu, apsisarvuokit kantrybe. Tiek is mano puses :)
Parduodu kruva E30, E32, E36, E39 uzsilikusiu daliu. Jei kam ko reikia, PM arba 861284445
------------------------------------
[23:51:46] Titas: ** padangos tiek galines tiek priekines...... (y) marshalas seima planuoja geros gumos nebereikia :D
------------------------------------
Panos, Masinos, Garazo, Irankiu ir Pinigu neskolinu. Aciu uz supratinguma.

User avatar
sseenisss
Posts: 633
Joined: 14 Jun 2008 23:30
BMW: E34 E39
Location: Kaunas
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by sseenisss » 30 Dec 2010 10:12

_marshall_ wrote:Pritariu. Minetoj situacijoj zmogus neprivalejo mum padet ir tik geru noru vedinas galejo tai padaryt, na bet jei jau negali tai ir nezadek... Labai labai daug problemu mums tai sukele.
Jei kasnors nuspresit turet su juo reikalu, apsisarvuokit kantrybe. Tiek is mano puses :)
marshalai, reikejo man suktelt buciau prilekes :)
e34 - in progress 95% done
e39 tds - kiaule edanti padangas be malonumo :D

User avatar
Karolis30
Posts: 404
Joined: 06 Apr 2010 23:10
BMW: E30 M3
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Karolis30 » 31 Dec 2010 02:55

Skyers wrote:Sveiki,

Esu labai nepatenkintas KAROLIS30. Pirkau is jo E30 antakius, radiatoriu ir dar pora menkniekiu.

Antakiai - plastikiniai, uzstikrino, kad "kaip nauji", buvo ivynioti gausiai i maistine plevele. Kadangi reikalu su juo turejau ne pirma karta ir anksciau nebuvo jokiu problemu, zinoma pasitikejau. Tik grizes namo pamaciau, kad vienas antakis perlauztas pusiau ir bet kaip "suchalturintas". Na bet cia sakykim mano kalte,neapsiziurejau ir t.t. - paliekam jo sazinei.

M50 radiatorius - tik parode man ji, iskart paklausiau ar geras,neleidzia ir t.t. Atsakyta buvo tvirtai ne,viskas gerai tikrai,pats sau galvojau sita isideti, bet netiko. Ok.
Na surinkau pas save viska, pradedu pilti antifryza - pasirodo kiauras ir toks vaizdas, kad per virsu pilu,per apacia tokia pacia srove bega lauk! Kiaura ties ta vieta, kur issilpetimo bakelis tvirtinasi prie radiatoriaus.

Pasiskambinu, paaiskinu situacija. Jo, gerai atvezk atgal. Na, o tada prasidejo "linksmybes" - dar nespejus isvaziuoti is kiema gaunu SMS, kad nebevaziuok pas mane, as isvaziuoju, nezinau kada grisiu. Ir taip kiekviena diena - tai uzsiemes, tai isvaziaves, tai jo telefonu atsiliepia brolis ir nezino kur Karolis, tai neturi pinigu - "sausi,gausiu stipendija" ir t.t.

50lt nera dideli pinigai galbut kam nors, man jie nesimeto ant zemes, plius is Eiguliu neuzdyka vazineju iki Romaniu.

Kol kas dar nieko taip ir neissiaiskinta, vengia, SMS neatraso, ragelio nekelia.


Toliau. Marshall ir as varem technikinei apziurai E30. I raudondvario plenta. Nutiko nemalonus dalykas - issikrove akumuliatorius jau pacioje aiksteleje Regitros. Pasiskambinom KAROLIS30, kadangi gyvena 2 minutes laiko nuo Regitros, paprasem pagalbos. Jis sutiko ir pasake, kad uz 30min gris namo ir atvaziuos su kitu akomuliatorium. Laukiam. Praejo 30min - nieko. Skambinam, gavom atsakyma uz 10 minuciu busiu. Praejo 20min - vel skambinam, gaunam atsakyma, kad neturi automobilio, o draugas, kuris pavezti galetu miega siuo metu ( ~13~14h). Gavom toki nebloga "leda", lauke nevasara tikrai buvo.
Na tai o gal dabar (Skyers) - Lukai papasakosi kaip yra is tikruju ?

Radijatoriaus pats nenorejau parduoti , kiauras jis pasidare gal is oro as nezinau, bet buvo padetas garaze kaip geras nes buvo naudotas automobilije ir buvo viskas tvarkoj, tad padejau i garaza ir laikiau sau, pardaviau lukui,po savaites kaip isbande pasake kad kiauras viskas tvarkoj. Neturejau laiko, nes ir tikrai neturejau, o kaip turejau iskart pasakiau kad gali atvazuot susitiksim ,atvazevai, o radijatorius pasirodo sulankstytas kaip butu pervazuotas pora geru kartu su sunkvezimiu, taip nebuvo kaip jis buvo pas mane, ne vienas gali paliudyti , tad jau tavo problemos.
toliau, antakiai, juos gavau rades pirktoje masinoje, vienas isimtas geros bukles,o kitas suviniotas i permatoma juostele, tad as net nezadejau tokiu daiktu det pas save , asmeniskai nepatinka, numeciau i kampa, lukas atvares pamate ir nusprende nusipirkt, Turejo 100% teise isivyniot ir pasiziuret ju bukle.. bet..
o kaip del tos pagalbos, tai isvykes buvau y miesta,paskambinot, galvojau spesiu grysti ir padeti, bet niviko taip kaip suplanavau, tad gryzau veliau, ir po to neturejau transporto - cia visi kalti. kas negalejo, o kas lauke to kas 100% nezinojo ar pades.. nu nesvarbu.

taigi ne vaikai esat .. galvokit patys.
BMW e30 325i m20b25 1986m. Coupe

User avatar
all in music
Posts: 4623
Joined: 26 Oct 2007 13:49
BMW: E36 coupe 94' M50b25 vanos
Location: Klaipeda

Re: Nepatikimi asmenys

Post by all in music » 31 Dec 2010 09:51

del radiatoriaus nezinojes nepasakysi, bet del antakiu - pardavejas turi zinoti ka parduoda, o ne "pirkejo reikalas". pries kazka parduodant reikia paciam isitikint del bukles, arba jei nezinai (neina patikrint neidejus), tai taip ir pasakai, nes dabar jei taip antakius parduodi net nezinodamas bukles, tai iskart kyla klausimu del radiatoriaus bukles.
cia siaip nuomone is salies.
o kas liecia "pagalba", tai man rodos jie ten saltyje sededami tavo voodoo lele kelis kartus persmeige ir sudegino :D
Push the button

User avatar
Karolis30
Posts: 404
Joined: 06 Apr 2010 23:10
BMW: E30 M3
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Karolis30 » 31 Dec 2010 11:54

all in music wrote:del radiatoriaus nezinojes nepasakysi, bet del antakiu - pardavejas turi zinoti ka parduoda, o ne "pirkejo reikalas". pries kazka parduodant reikia paciam isitikint del bukles, arba jei nezinai (neina patikrint neidejus), tai taip ir pasakai, nes dabar jei taip antakius parduodi net nezinodamas bukles, tai iskart kyla klausimu del radiatoriaus bukles.
cia siaip nuomone is salies.
o kas liecia "pagalba", tai man rodos jie ten saltyje sededami tavo voodoo lele kelis kartus persmeige ir sudegino :D
as tuos antakius net nesiruosiau pardavinet, numeciau ir viskas jis pamates uzsimane nupirkt..

o apie ta pagalba labiau nussineket negalejai.. jai kyla daugiau klausimu PM.
BMW e30 325i m20b25 1986m. Coupe

User avatar
all in music
Posts: 4623
Joined: 26 Oct 2007 13:49
BMW: E36 coupe 94' M50b25 vanos
Location: Klaipeda

Re: Nepatikimi asmenys

Post by all in music » 31 Dec 2010 13:16

tu kaip pardavejas privalai isitikint parduodamo daikto kokybe, nes kitaip tokiu atveju neisvengsi. aisku ir pirkejo kaltes yra, kad nepatikrino, bet ar jam buvo pasakyta, kad tu jo net nebuvai isvyniaves? nes jei zmogus pasitiki pardaveju, tai ir netikrins. dabar speju nebepasitikes.
galejau labiau nusisneket, bet kai pats papulsi i panasia situacija, suprasi, del ko cia kipisas.
PM man nera ko rasineti. cia nuomone is salies. pirkejas savo argumentus isdeste, tu savo, bet kad pasiteisinimai nekokie, tai nesitikek kitokiu komentaru. del tokiu "gal iseis padeti, gal ne" galima plauciu uzdegima pasigauti. atsakomybes nerasta pas tave. na bet suaugsi, gal atsiras. jaunas esi, tai dar viskas pries akis.
Push the button

User avatar
_marshall_
Posts: 3997
Joined: 21 Sep 2007 21:39
BMW: e30 330i, 364i, e23 732i, e90 330xi
Location: Kaunas
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by _marshall_ » 31 Dec 2010 20:39

Na ten susalimas tai dar ne tiek problema buvo kaip kad reikalai del TA. Siuo atveju mums taip nenuskilo, kad automobili teko parduoti. O ir tai gavosi, kad su luku paslauga darem kitam forumieciui, tik va nepasirupinom atsarginem priemonem. Del to patiems ausys kaito, kad sitaip pavedem, o kai butume dar issisuke normaliai jei tik karolis butu pasakes iskart kad nepagelbes ir butu viskas normaliai praeje, tai dar labiau pikta daros...
Parduodu kruva E30, E32, E36, E39 uzsilikusiu daliu. Jei kam ko reikia, PM arba 861284445
------------------------------------
[23:51:46] Titas: ** padangos tiek galines tiek priekines...... (y) marshalas seima planuoja geros gumos nebereikia :D
------------------------------------
Panos, Masinos, Garazo, Irankiu ir Pinigu neskolinu. Aciu uz supratinguma.

Jurgiz
Posts: 11
Joined: 05 Jun 2009 10:57
BMW: E36 318is
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Jurgiz » 03 Mar 2011 22:57

Turiu ir aš nusivilti Karolis30.Nepatikimą įvaizdį jis man paliko. Vakar sutarėm dėl m42b18 variklio pirkimo. Sakiau, kad penktadienį atvažiuosiu pirkt variklio. Kaip ir buvo sutarta, kad jis paliks jį. O šiandien išgirstu, kad "atvažiavo žmogus, davė rankpinigius ir sakė paims". Nesupranto tokio neatsakingo požiūrio. Susitarimas buvo padarytas, taigi turi galioti.

User avatar
Syncro
Posts: 1413
Joined: 12 May 2006 13:56
Location: Kaunas
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Syncro » 03 Mar 2011 23:07

Jurgiz wrote:Turiu ir aš nusivilti Karolis30.Nepatikimą įvaizdį jis man paliko. Vakar sutarėm dėl m42b18 variklio pirkimo. Sakiau, kad penktadienį atvažiuosiu pirkt variklio. Kaip ir buvo sutarta, kad jis paliks jį. O šiandien išgirstu, kad "atvažiavo žmogus, davė rankpinigius ir sakė paims". Nesupranto tokio neatsakingo požiūrio. Susitarimas buvo padarytas, taigi turi galioti.
Rankpinigius davei ?
Automobiliu remontas http://forumas.bmwfan.lt:8080/viewtopic.php?f=22&t=53801

Jurgiz
Posts: 11
Joined: 05 Jun 2009 10:57
BMW: E36 318is
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Jurgiz » 03 Mar 2011 23:15

Rankpinigių niekada neduodu. Juos laikau išperkamąja nuoma, kuri man nepatinka. Atvažiuoju, pažiūriu, jei tinka - iš karto sumoku visą kainą. Buvom sutare, kad rytoj atvažiuosiu apžiūrėti. Susitarimas buvo žodinis, tačiau žodis buvo duotas.

User avatar
bachurs
Posts: 1688
Joined: 30 May 2008 23:26
BMW: ex 20 Bmw,
Location: Kaunas
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by bachurs » 03 Mar 2011 23:19

matai jau nevisi supranta siais laikais zodinius susitarimus... nesiskusiu bet tikrai neviena karta yra ir man taip buve. bet nera ko noret- kiti pazada kad pirks ir paskui "pamirsta". todel taip "pamokinti" pardavejai paskui be rankpinigiu tokiu susitarimu ir nelaiko susitarimu. bet cia apie zmogu nemazai pasako!
Image
No Smoke- No Power!

User avatar
GincE34
Posts: 40
Joined: 01 Aug 2010 17:50
BMW: e34
Location: Vilnius

Re: Nepatikimi asmenys

Post by GincE34 » 03 Mar 2011 23:20

tokiu zodiniu susitarimu, kurie nepasirodo po to, leidziant masina dalimis yra tiek, kad galetum ciela srota isparduot (jei jie visi pasirodytu). nori apziuret - skambiniesi tada kai gali atvaziuot ir apziuret, o ne pries savaite ar dar daugiau. nori rezervuotis daikta - moki uz tai sutarta pradini inasa, va ir viskas, o tai tu atvaziuosi, tau nepatiks ir isvaziuosi, o potencialu pirkeja karolis30 jau bus prarades
Last edited by GincE34 on 03 Mar 2011 23:21, edited 1 time in total.

User avatar
_marshall_
Posts: 3997
Joined: 21 Sep 2007 21:39
BMW: e30 330i, 364i, e23 732i, e90 330xi
Location: Kaunas
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by _marshall_ » 03 Mar 2011 23:21

Apie sita zmogu ir taip jau nemazai pasakyta... Kaip bebutu susitarimas yra susitarimas...
Parduodu kruva E30, E32, E36, E39 uzsilikusiu daliu. Jei kam ko reikia, PM arba 861284445
------------------------------------
[23:51:46] Titas: ** padangos tiek galines tiek priekines...... (y) marshalas seima planuoja geros gumos nebereikia :D
------------------------------------
Panos, Masinos, Garazo, Irankiu ir Pinigu neskolinu. Aciu uz supratinguma.

User avatar
GincE34
Posts: 40
Joined: 01 Aug 2010 17:50
BMW: e34
Location: Vilnius

Re: Nepatikimi asmenys

Post by GincE34 » 03 Mar 2011 23:23

matau isivaziuojancia diskusija, tai siulau i bendrauk laisvai pereiti kad nereiktu pailset dar po to netyciom :D

User avatar
E30 FOREVER
Posts: 450
Joined: 27 Mar 2010 12:38
BMW: E30 325I AMZINAS PROJEKTAS. E38 728IS

Re: Nepatikimi asmenys

Post by E30 FOREVER » 03 Mar 2011 23:37

cia ne mano reikalas,bet su KAROLIS30 esu reikala turejas ir viskas normaliai,ir cia del tokiu menkniekiu neverta rasineti i cia nes nieko nieks neapgavo.. as suprasciau neveikenti ar sulauzyta daikta pardave kaip uz gera,o cia paprasciause pirkejo klaida, kaip yra posakis-traukinys si kanc iu nelaukia. nes istikruj tarkim uzsakiai varikli ,o pas ji atvare kazkas kitas ir nori pirkt bet neparduoda nes tu uzsakiai,o tu atvarai kita diena ir apziurejas nusprendi kad visgi neimsi... tai kad tada pardavejas tave i sita skilti rasys ar kaip? nes gautusi kad tu pasizadejas imtti neemei, o pardavejas liko ant ledo nei vienam,nei kitam nepardaves,tad jaigu nepazysti gerai zmogaus be depozito niekad ir niekur negalioja uzlaikymai viskoki ir t.t. P.S . nieko pries nieka netoriu,bet cia mano nuomone ir manau kad tai yra teisybe.

User avatar
Karolis30
Posts: 404
Joined: 06 Apr 2010 23:10
BMW: E30 M3
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Karolis30 » 03 Mar 2011 23:49

marshal tu tai isvis patylek.

susitarem kad attvazuosi apziuresi, bet pries tave dar 70 zmoniu galejo atvazuot paziuret ? tai ka turejau daryt ? pasake zmogus perka man dave rankpinigius ir viskas kokios problemos? kas cia jum yra? kai nenuperka daigto tai jau nepatenkinti ir raso cia, pagereja jum turbut ane vaikuciai ?

[e30 FOREVER] - aciu uz zodzius. ir tavo tikra tiesa, kas mane zino tai tegu zino koks as esu, o ka jus galvojat apie mane man nesvarbu, gyvenkit toliau ;)
BMW e30 325i m20b25 1986m. Coupe

User avatar
EXvaldelis
Posts: 2406
Joined: 12 Nov 2007 01:15
BMW: E36 EVO - 530d Sport
Location: Dublinas
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by EXvaldelis » 04 Mar 2011 00:40

pilstot cia is tuscio i kiaura .tai arba nesakot ,kad uzbukinta jei to nenorit arba palaukit kol atvyks paziuret.toks vaizdas,kad jus ten skirtingom kalbom kalbat. susitari ,kad tada ir tada atvarai pasiziuri ir viskas,o geriausiai kaip as darau,cia su airiais ,sako palik as imsiu.sakau nee bachureliai,pirmas su pinigais pasiima preke,iskart atsiranda dvigubai anksciau nei bande tartis,arba isvis atsoka fentazi.bet kai jus cia tipo susitariat o paskui vie ni kitus durninat,tai tik pasako apie abieju pusiu isprusima
MOTOR CONFIDENCE

Parduodu varikliu komplektus
S54B32 68k myliu variklis
E36 M3 S50B30 visa arba dalimis

User avatar
Karolis30
Posts: 404
Joined: 06 Apr 2010 23:10
BMW: E30 M3
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Karolis30 » 04 Mar 2011 11:03

Prie ko cia mano isprusimas?

Kiekvienas taresi del atvazevimo ar jo galejimo dienos atvazevimo, taremes tik kad atvazuos paziuret, penktadieni, o ketvirtadieni kiti atvare ir paeme. tai as nesuprantu ar jus nesuprantat kazko ?
BMW e30 325i m20b25 1986m. Coupe

User avatar
marukou
Posts: 85
Joined: 22 Jun 2007 15:01
BMW: E34T
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi asmenys

Post by marukou » 04 Mar 2011 15:24

Tiek pirkėjams, tiek pardavėjams. Matau, kad jau buvo daug situacijų, kai susitari, jog atvažiuosi APŽIŪRĖTI automobilį/detalę/ratus, o atvažiavus į sutartą vietą, nei prekės nei pardavėjo nėra :) Tai ar sunku, prieš atvažiuojant pasiskambinti ir pasitikslinti, ar dar yra prekė?
Todėl nereikia visą kaltę versti pardavėjui. Nes tikrai būna, kad staiga atsiranda pirkėjas, kuris atvažiuoja NUPIRKTI prekę.

apžiūrėti < nupirkti

Tačiau, jei pardavėjas žino, jog tądien atvyks dar vienas interesantas, tai kodėl nepabuvus korektišku ir iškart paskambinti tam žmogeliui, pasakyti, kad prekės nėra.
E34 AscotGreen

Post Reply