Prekybiniai numeriai

Moderators: Mariuzzz, aurimas

Post Reply
User avatar
malas
Posts: 156
Joined: 13 Aug 2007 12:40
BMW: E30 325i, E46 200kw daily
Location: Vilnius
Contact:

Prekybiniai numeriai

Post by malas » 24 Mar 2015 13:46

Sveiki visi,

kas iš forumiečių šiuo metu naudoja raudonus (prekybinius) numerius, gal galite papasakoti kaip juos naudojate?

esmė tame, kad broliukas prieš metus pirko mersą ir kl susitvarkė TA, važinėjo kasdien su tais raudonais numeriais ir nieko nepildė jokioje duomenų bazėje, reikėjo tik lapuką turėti kur būtų surašyti vairuotojo duomenys ir kelionės data laikas.
dabar man regitra aiškina, kad privaloma kiekvieną kelionę užregistruoti jų duomenų bazėje ir atsispausdinti lapuką su visais duomenimis.

planas yra važinėtis su E30 raudonais numeriais, nes TA praeiti nepavyksta.
E30 325i; E46 daily 275ag/450nm

User avatar
jogis
Posts: 3014
Joined: 27 Apr 2010 18:13
BMW: e36 3**
Location: Kavarskas

Re: Prekybiniai numeriai

Post by jogis » 24 Mar 2015 14:05

neiseis taip. kiekviena kelione registruoji prisijunges per bankininkyste pvz. kur vaziuoji, ko , kiek kainavo paslauga kurios vaziavai ir t.t. baiges gerieji laikai :)
kitas dalykas, numerius duoda tik tam , kas uzregistraves individualia veikla. gerai gausi sakykim is kazkur numerius, bet jei neturi imones, tu su jais vaziuot negali. bijau del baudos sumeluot, bet kazkas nuo 1000lt.

Ir neapeisi sitos sistemos niekaip, pas mus dauguma perekupu traliukus susipirke masinas vezioja kur reikia dabar, nebeima net tu numeriu nes ten vargas vienas su jais vaziuot.
E30 coupe negamino; nei e36 nei e39 neturejo 2.3 variklio ; Spyruokliu spalva nenusako ju savybiu; J nera ratlankio plotis.

User avatar
Kupcius
Posts: 285
Joined: 05 May 2012 14:35

Re: Prekybiniai numeriai

Post by Kupcius » 24 Mar 2015 15:19

jogis wrote:neiseis taip. kiekviena kelione registruoji prisijunges per bankininkyste pvz. kur vaziuoji, ko , kiek kainavo paslauga kurios vaziavai ir t.t. baiges gerieji laikai :)
kitas dalykas, numerius duoda tik tam , kas uzregistraves individualia veikla. gerai gausi sakykim is kazkur numerius, bet jei neturi imones, tu su jais vaziuot negali. bijau del baudos sumeluot, bet kazkas nuo 1000lt.

Ir neapeisi sitos sistemos niekaip, pas mus dauguma perekupu traliukus susipirke masinas vezioja kur reikia dabar, nebeima net tu numeriu nes ten vargas vienas su jais vaziuot.
Baudos asmeniui kuris vairavo masina 2000lt ir 3000lt ant kurios imones numeriai. Taip, kad baiges tie laikai kai visi lakstydavo *** :d
Ir dabar kiekvienas isvazevimas ir gryzimas fiksuojamas ir kainuoja 3litus

Kinder
Posts: 225
Joined: 18 Apr 2009 13:27
Location: Vilnius

Re: Prekybiniai numeriai

Post by Kinder » 24 Mar 2015 17:53

individuali veikla butinai turi buti prekyba automobiliais

User avatar
malas
Posts: 156
Joined: 13 Aug 2007 12:40
BMW: E30 325i, E46 200kw daily
Location: Vilnius
Contact:

Re: Prekybiniai numeriai

Post by malas » 24 Mar 2015 18:06

aš turiu individualią įmonę, kurioje esu savininkas, tad su numerių išdavimu man problemų nekiltų.
kaip suprantu vairuoti mašiną irgi galėčiau legaliai, nes esu įmonės savininkas.

vienintelė bėda, kad kaskart važiuojant reiktų registruoti internetu tą važiavimą atseit mašinos aprodymui, kuris man nekainavo. na ir aišku jei kokioj drifto treniruotėje ekipažas atvažiuos ir užmatys raudonus numerius, tai gali nebesuveikti "mašinos parodymo" tekstas.

o ar yra dar kokių nors būdų be šitų pardaviminių numerių naudojimo?
domina visi būdai, kurių kaina pageidautina nebūtų didesnė nei 1000 €
E30 325i; E46 daily 275ag/450nm

User avatar
jogis
Posts: 3014
Joined: 27 Apr 2010 18:13
BMW: e36 3**
Location: Kavarskas

Re: Prekybiniai numeriai

Post by jogis » 24 Mar 2015 18:12

davest masina iki tokios bukles kad praeitu tech apziura(tam kartui) arba praeit uz pinigus, kitu variantu kaip ir nera.
o del tokiu dalyku kaip variklio neatitikimas , isardytas salonas ir pan. tech apziuros neatimineja, bent jau punktuose uz kuriuos gali atimti, tokie pozymiai tiesiogiai nenurodyti.
E30 coupe negamino; nei e36 nei e39 neturejo 2.3 variklio ; Spyruokliu spalva nenusako ju savybiu; J nera ratlankio plotis.

User avatar
Kupcius
Posts: 285
Joined: 05 May 2012 14:35

Re: Prekybiniai numeriai

Post by Kupcius » 24 Mar 2015 19:30

malas wrote:aš turiu individualią įmonę, kurioje esu savininkas, tad su numerių išdavimu man problemų nekiltų.
kaip suprantu vairuoti mašiną irgi galėčiau legaliai, nes esu įmonės savininkas.

vienintelė bėda, kad kaskart važiuojant reiktų registruoti internetu tą važiavimą atseit mašinos aprodymui, kuris man nekainavo. na ir aišku jei kokioj drifto treniruotėje ekipažas atvažiuos ir užmatys raudonus numerius, tai gali nebesuveikti "mašinos parodymo" tekstas.

o ar yra dar kokių nors būdų be šitų pardaviminių numerių naudojimo?
domina visi būdai, kurių kaina pageidautina nebūtų didesnė nei 1000 €
Susirask tokia pat masina tik tvarkinga, 300e ir padaryciau ta ant tavo numeriu

User avatar
lėnas
Posts: 87
Joined: 24 May 2009 12:00
BMW: e39 535i LSD
Location: Kaunas

Re: Prekybiniai numeriai

Post by lėnas » 25 Mar 2015 00:14

O kaip jus susimokat uz tas keliones, nes man kiek pildziau tai jokiu saskaitu dar negavau ar jie automatiskai nuo banko saskaitos nuskaiciuoja?
e34 TDS dalimis
e39 530d dalimis

User avatar
riciuxxx
Posts: 413
Joined: 20 Nov 2008 18:54
BMW: Imola Red II
Location: Kaunas-Linksmakalnis

Re: Prekybiniai numeriai

Post by riciuxxx » 25 Mar 2015 00:20

Kupcius wrote:
malas wrote:aš turiu individualią įmonę, kurioje esu savininkas, tad su numerių išdavimu man problemų nekiltų.
kaip suprantu vairuoti mašiną irgi galėčiau legaliai, nes esu įmonės savininkas.

vienintelė bėda, kad kaskart važiuojant reiktų registruoti internetu tą važiavimą atseit mašinos aprodymui, kuris man nekainavo. na ir aišku jei kokioj drifto treniruotėje ekipažas atvažiuos ir užmatys raudonus numerius, tai gali nebesuveikti "mašinos parodymo" tekstas.

o ar yra dar kokių nors būdų be šitų pardaviminių numerių naudojimo?
domina visi būdai, kurių kaina pageidautina nebūtų didesnė nei 1000 €
Susirask tokia pat masina tik tvarkinga, 300e ir padaryciau ta ant tavo numeriu
cia tipo ant tos tvarkingos uzmestum anuos numerius ir praeitum ta su jais ir tai kainuoja 300eur? :D
Riding low & slow...

User avatar
Kupcius
Posts: 285
Joined: 05 May 2012 14:35

Re: Prekybiniai numeriai

Post by Kupcius » 25 Mar 2015 10:08

Jei padarytum pigiau, tai daryk, duosiu kontaktu kas pasiruose moket ir daugiau :)

User avatar
Nerijus
Posts: 275
Joined: 06 Feb 2006 19:03
BMW: 530d
Location: Kaunas - Alytus
Contact:

Re: Prekybiniai numeriai

Post by Nerijus » 25 Mar 2015 14:57

idomu koks ten stebuklas ant ratu, kad nepaeinama technikine? variklis kitas, kuro rusis ar dar kas?

User avatar
Karoliss
Posts: 1368
Joined: 02 Mar 2006 14:30
BMW: e34 554 94m e30 325 88
Location: Vilnius

Re: Prekybiniai numeriai

Post by Karoliss » 27 Mar 2015 04:48

variklis
V12 manual

Post Reply