kaip naudotis ebay

Moderators: Mariuzzz, aurimas

User avatar
318is bolidas
Posts: 1481
Joined: 21 Feb 2008 13:44
Location: Lietuva
Contact:

Re: kaip naudotis ebay

Post by 318is bolidas » 21 Oct 2009 22:20

kniurkis wrote:Pardavimas Ebay
Kadangi pats planuoju pradet pardavima, tad numetu linka ir kitiems.. Gal dar kas susivilios :D ;)
http://www.uzdarbis.lt/index.php?showtopic=31155
Butu not bad, jei LT pardavejai pasidalintu patirtim ar siaip duotu naudingos info.
tai papasakok ka gero esi pardaves :D ? gal kazak is didesniui gabaritu,kazkur siuntei,kaip siuntimas zutrunka?

kniurkis
Posts: 165
Joined: 02 Apr 2008 20:45
BMW: E36 320i
Location: Vilnius

Re: kaip naudotis ebay

Post by kniurkis » 29 Oct 2009 18:15

papasakosiu, kai parduosiu, nes dabar nera ka naudingo pardavinet :) . O kazka didelio pardavinet neapsimoka, kaip visiems aisku yra- uz svori, dydi reikia moketi ir nemazai..

User avatar
318is bolidas
Posts: 1481
Joined: 21 Feb 2008 13:44
Location: Lietuva
Contact:

Re: kaip naudotis ebay

Post by 318is bolidas » 29 Oct 2009 18:37

pardavinek antikvara,ir kolekcionavima visoki(popieriniai,monetos) viena jau tipo kortele vaikiska prastumiau kazkam,bet kai padejo statyma,nei i e-maila jokiu ziniu nei ka,galvojau afera kazkas suka,bet ziuru sumokejo,bet kazkokios moters vardu turbut mamikes sask. :D ir taip negavau jokiu ziniu is jo,issiunciau kaip kokiam vaiduokliui....

Raidas
Posts: 380
Joined: 24 Mar 2006 12:12
BMW: E34 M60B30
Location: Klaipeda
Contact:

Re: kaip naudotis ebay

Post by Raidas » 29 Oct 2009 22:44

o ko ten rasinet be reikalo? as irgi kai perku niekada seleriui nerasau be reikalo laisku. nebent kazkokios bedos ar kas neaisku
When life knocks me down - I stand up and say: you hit like a bitch

User avatar
318is bolidas
Posts: 1481
Joined: 21 Feb 2008 13:44
Location: Lietuva
Contact:

Re: kaip naudotis ebay

Post by 318is bolidas » 30 Oct 2009 02:25

be reikalo nebuna rasinejimu,kai kasnors nutiks grausi nagus tada...pvz rekomenduojama su seleriu bendraut per ebay zinutes,tada ebay'jus mato kas kaip ir jei tave isduria seleris kaip tipo ''dingau padaro'' po pinigu pervedimo tai lengviau per paypala su ebay pagalba pinigus atgaut,man taip buvo,gaan lengvai ir greitai sutvarke ten viska,nors netikejau kad bebus imanoma beatgaut,pardavejui uz kazka bana dave...

jei nebendrausi iskur zinai kad jis tau ta preke issiunte?aisku per ebay suspaudines pora knopkiu ir rodys kad tau ji keliauja bet tokie kaip tracking number,kuri pats pardavejas nurodo gerai gaut,jau matai kad istikruju toks daiktas keliauja pas tave...

jei sunku formuluot angliskai tuos sakinius,tai asiku ko ten ir rasyt jam :D asmeniskai man buvo jog laukiau nieko nerasaiu po savaites klausiu nu kaip su siunta,jau keliauja?sako oi buvau pamirses issiust tau :D tai kitas ir visa men butu laukes kol atsipeikes ....

Raidas
Posts: 380
Joined: 24 Mar 2006 12:12
BMW: E34 M60B30
Location: Klaipeda
Contact:

Re: kaip naudotis ebay

Post by Raidas » 30 Oct 2009 09:31

man su anglu ir sakiniu formulavimu nera problemu ;) tai tu siulai perkant bet ka kasdien seleriui smegenus kompastiruot ir klausinet ar jau issiunte ir prasyt trackingo? tai jei per atitinkama zadeta laika neateina tada ir klibini pardaveja.
When life knocks me down - I stand up and say: you hit like a bitch

User avatar
318is bolidas
Posts: 1481
Joined: 21 Feb 2008 13:44
Location: Lietuva
Contact:

Re: kaip naudotis ebay

Post by 318is bolidas » 30 Oct 2009 12:49

nieko nesiulau as tau, nes matau turi savo teorija.... man niekados nebuvo sunku paspaudinet pora knopkiu ir nebus,ir nuo to tikrai zinau kad blogiau nebus....

uztaikysi viena kart ant kokio aferisto,galesi sumokejes laukt menesi du,opoto klausinet bandyt atgaut bapkes kai jau nebeimanoma bebus ....

Raidas
Posts: 380
Joined: 24 Mar 2006 12:12
BMW: E34 M60B30
Location: Klaipeda
Contact:

Re: kaip naudotis ebay

Post by Raidas » 30 Oct 2009 13:12

ai nu kam tu mane gasdini? atgausiu neatgausiu, koks tau skirtumas? ne naujokas esu tam reikale ;)
When life knocks me down - I stand up and say: you hit like a bitch

User avatar
riciuxxx
Posts: 413
Joined: 20 Nov 2008 18:54
BMW: Imola Red II
Location: Kaunas-Linksmakalnis

Re: kaip naudotis ebay

Post by riciuxxx » 30 Oct 2009 13:15

318is bolidas wrote:nieko nesiulau as tau, nes matau turi savo teorija.... man niekados nebuvo sunku paspaudinet pora knopkiu ir nebus,ir nuo to tikrai zinau kad blogiau nebus....

uztaikysi viena kart ant kokio aferisto,galesi sumokejes laukt menesi du,opoto klausinet bandyt atgaut bapkes kai jau nebeimanoma bebus ....
man atrodo aferistai nebuna pardave po 1000 prekiu ir tikrai daugiau, tad nebutina visiem siuntines tas zinutes....
Riding low & slow...

User avatar
318is bolidas
Posts: 1481
Joined: 21 Feb 2008 13:44
Location: Lietuva
Contact:

Re: kaip naudotis ebay

Post by 318is bolidas » 30 Oct 2009 13:16

skaityt nemoki ar ka? juk rasiau as tau nieko nesiulau! kazka naglo bandai irodyt,man net neidomu...

User avatar
318is bolidas
Posts: 1481
Joined: 21 Feb 2008 13:44
Location: Lietuva
Contact:

Re: kaip naudotis ebay

Post by 318is bolidas » 30 Oct 2009 13:20

riciuxxx wrote:
318is bolidas wrote:nieko nesiulau as tau, nes matau turi savo teorija.... man niekados nebuvo sunku paspaudinet pora knopkiu ir nebus,ir nuo to tikrai zinau kad blogiau nebus....

uztaikysi viena kart ant kokio aferisto,galesi sumokejes laukt menesi du,opoto klausinet bandyt atgaut bapkes kai jau nebeimanoma bebus ....
man atrodo aferistai nebuna pardave po 1000 prekiu ir tikrai daugiau, tad nebutina visiem siuntines tas zinutes....

buna,jog ir veliau nros ir daug pardaves uzbanina pats ebayjus,matyt kazka prisidirba net nzn....
o pardavimu skaiciu nerasunku pasididint paprastai,reik galva tik turet...

Raidas
Posts: 380
Joined: 24 Mar 2006 12:12
BMW: E34 M60B30
Location: Klaipeda
Contact:

Re: kaip naudotis ebay

Post by Raidas » 30 Oct 2009 17:54

tai palei tave iseina taip kad jei perki is kokio powerselerio su 10000 feedbacku (greiciausiai kaip tu sakai jis tuos 10K atsiliepimu pasidare apgaules budu) tai butinai ji reikia bombarduot kasdien po 20 emailu kad neuzmirstu issiust tavo suduko kuri pikai uz 10$? kazkokias tu cia savo ideologijas isvedineji.... pardavejai nedurni yra ir jei mato kad aukcionui pasibaigus pinigai buvo pervesti tai iskart ir issiuncia, o del pamirsimo tai nzn, per visa ta laika kiek as perku internete (o tai jau tikrai ne 3 ir 5 metai) pasitaike vos kelis kartus.
When life knocks me down - I stand up and say: you hit like a bitch

User avatar
riciuxxx
Posts: 413
Joined: 20 Nov 2008 18:54
BMW: Imola Red II
Location: Kaunas-Linksmakalnis

Re: kaip naudotis ebay

Post by riciuxxx » 30 Oct 2009 18:32

Raidas wrote:tai palei tave iseina taip kad jei perki is kokio powerselerio su 10000 feedbacku (greiciausiai kaip tu sakai jis tuos 10K atsiliepimu pasidare apgaules budu) tai butinai ji reikia bombarduot kasdien po 20 emailu kad neuzmirstu issiust tavo suduko kuri pikai uz 10$? kazkokias tu cia savo ideologijas isvedineji.... pardavejai nedurni yra ir jei mato kad aukcionui pasibaigus pinigai buvo pervesti tai iskart ir issiuncia, o del pamirsimo tai nzn, per visa ta laika kiek as perku internete (o tai jau tikrai ne 3 ir 5 metai) pasitaike vos kelis kartus.
VA VA ! o yrodyt nieko as nebandau tiesiog tikrai nebus taip kad po 1000 su virsum turintys apgaudines del 5 $... manau sunkiau tiek feedbacko gero pasidaryt..
Riding low & slow...

User avatar
318is bolidas
Posts: 1481
Joined: 21 Feb 2008 13:44
Location: Lietuva
Contact:

Re: kaip naudotis ebay

Post by 318is bolidas » 30 Oct 2009 19:14

Raidas wrote:tai palei tave iseina taip kad jei perki is kokio powerselerio su 10000 feedbacku (greiciausiai kaip tu sakai jis tuos 10K atsiliepimu pasidare apgaules budu) tai butinai ji reikia bombarduot kasdien po 20 emailu kad neuzmirstu issiust tavo suduko kuri pikai uz 10$? kazkokias tu cia savo ideologijas isvedineji.... pardavejai nedurni yra ir jei mato kad aukcionui pasibaigus pinigai buvo pervesti tai iskart ir issiuncia, o del pamirsimo tai nzn, per visa ta laika kiek as perku internete (o tai jau tikrai ne 3 ir 5 metai) pasitaike vos kelis kartus.
as nerasau po 20 jam i pm!!!parasai viena ir viskas,gauni atsakyma jog viskas ok preke keliauja,ir lauki!!!ko dar nesupranti!
as rasau tu nerasai tai ir gerai kiekvieno reikalas cia(e-bay rekomenduoja susisiekti su pardavej po prekes nupirkimo)

po 10 000 arba po 1000 atsiliepimu nieks ir nevarys kad pasikelt reitinga(tiesiog imanoma kelt reitinga,o kas kaip tuom pasinaudos cia ju reikalas) ir apgaut kazka, pasitaiko jog normalaii turintis pardavejos tu atsiliepimu belekiek turi bet uzbanina ji uz kazka,o tu jam pinigus nusisuntes....

Raidas, man atrodo kad pats po tuos 5-10$ sudukus ir teperki,jog niekados nesusisieki su pardaveju del siuntinio patrikslinimo. sumoketum 1000lt idomu ar tikrai nepasidometum kaip siuntinys....!!!

User avatar
318is bolidas
Posts: 1481
Joined: 21 Feb 2008 13:44
Location: Lietuva
Contact:

Re: kaip naudotis ebay

Post by 318is bolidas » 30 Oct 2009 19:25

maziau tokiom nesasmonem diskutuokim,nes e-mailai cia asmeniniai reikalai,kas siuncia kas ne...

jei jau taip raidas sakai,senbuvis e-bay tai papasakok ka is didesniu gabaritu gal esi pardaves?kaip mokesciai,ir t.t...

Raidas
Posts: 380
Joined: 24 Mar 2006 12:12
BMW: E34 M60B30
Location: Klaipeda
Contact:

Re: kaip naudotis ebay

Post by Raidas » 30 Oct 2009 19:45

kolkas nieko neturiu ko parduot :) ir apskritai neapsimoka pardavinet per ebay, nes labai dideli mokesciai. kazkiek aukcionas kainuoja ir dar 10% nuo pelno turi sumoket. o del dideliu daiktu tai esu tik pirkes. esu pirkes kompresoriu is vokieciu ebejaus tai shippingas tik 15euru kainavo, o deze svere ~10kg, esu pirkes canon eos 40d fotika su belenkiek priedu is USA tai deze irgi nemaza buvo, ten visokie case'ai statyvai, ciumodanai, obejktyvu gal bent 7 buvo (tiksliai neatsimenu nes ne sau pirkau, paprase nupirkt), tai kiek pamenu shippingas irgi nedaug kainavo. atrodo iki 50$, bet vistiek, nors ir fotikas su tais priedais kainavo 1000$ tai net sumokejus muita, PVM gavosiu pigiau uz pati pigiausia lietuvoj esanti toki fotika, o ten dar priedo visokiu navarotu prideta :) reziumuojant - pirkti labai apsimoka ebejuj, bet pardavinet tai nieko ten neuzdirbsi.
When life knocks me down - I stand up and say: you hit like a bitch

User avatar
318is bolidas
Posts: 1481
Joined: 21 Feb 2008 13:44
Location: Lietuva
Contact:

Re: kaip naudotis ebay

Post by 318is bolidas » 30 Oct 2009 20:07

anksciau kazkas pasakojo kaip bande pirkt brangu fotika,minejo joig pigiau nei leituvoj gaus,nusipirko labai patenkintas buvo,tai cia gal tu ir buvai pries kokius 2-3 metus :D

is didesniu gabaritu teko pirkt priekines sakes traukes gumas ir t.t... tai i viena deze sumete,uz svori apie 200lt buvo,bet ir tai gavosi pigiau beveik dvigubai nei leituvoj pirkt =)

pardaviau uz 15$ tai nuskaite virs 1$,taip ir iseina jog 10%mokesciu...

kniurkis
Posts: 165
Joined: 02 Apr 2008 20:45
BMW: E36 320i
Location: Vilnius

Re: kaip naudotis ebay

Post by kniurkis » 08 Nov 2009 21:29

Kad nevisada patikima yra pirkti is ivairiu power selleriu ar platinum selleriu (kur feedbackai siekia virs 1mln). Aisku ten jau rimtos firmos e-pardavimu uzsiema ir per diena velniai zino kiek prekiu issiuncia worldwide :) siais metai kazka pirkausi is panasiu, tai ka nors pamirsta ideti, tai netiksliai tokia preke atsiuncia. Aisku labai noriai sutiko atlyginti ''nuostolius'' ar pakeisti ta preke, bet kad uzknisa tas laukimas, jau esu priprates laukt menesi laiko .
Man asmeniskai patinka pirkt lemputes visokias :D siuncia nemokamai, kaina su musu visokiomis lemonomis palyginus tai vos ne 2x mazesnes..

Tomas318i

Re: kaip naudotis ebay

Post by Tomas318i » 14 Nov 2009 12:42

o yra skirtumas koks yra paypal acountas, tipo ar bussines ar premium ?

User avatar
318is bolidas
Posts: 1481
Joined: 21 Feb 2008 13:44
Location: Lietuva
Contact:

Re: kaip naudotis ebay

Post by 318is bolidas » 17 Nov 2009 23:44

gal kas zino su statymais kaip yra pvz; jei nera dar ne vieno statymo padaryta ir as ten tipo koki 20 baksu padedu,tai kitas maziausiai kiek gales det daugiau? ar nera ten kad nuo kiek pradeta tiek dvigubai reik statyt sekanciais kartais?arba kazkas panasaus gal...?

Post Reply