Nepatikimi asmenys

Moderators: Mariuzzz, aurimas

User avatar
raudonis
Posts: 402
Joined: 13 Dec 2011 13:45
BMW: e30 323i
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi asmenys

Post by raudonis » 15 Nov 2012 07:42

Forumo narys "reikdaliu" pardavė man keletą autodalių už 50Lt. Turėjo atsiųsti per siuntas autobusais iš Telšių. Siunta turėjo atkeliauti mano vardu.

Autobusų stotyje sužinojau, kad mano vardu nėra gauta jokių siuntų, per kompiuterį iškart patikrino, kad iš vis nėra jokių užregistruotų siuntų mano vardu.
Šį sekmadienį paskambinau į Telšių autobusų stotį, ten jie turi visų popierinių kvitų kopijas nuo spalio 27d - mano vardu taipogi nieko nėra.

Jis tvirtina, kad dalis išsiuntė, bet neturi siuntinio kvito ir nežino siuntos kodo.
Siūlė atsiųsti dar dalių, bet paprašiau, kad atgal pervestų pinigus - nieko neatsakė, pinigų negražina.

"reikdaliu" prašymu pinigus pervedžiau žmogui, kurio vardas Antanas Palekis, va ką rado google: https://www.google.com/search?btnG=1&pw ... as+palekis

Pirmas linkas beveik 2 metų senumo ir ten vis dar diskutuoja.
Antras linkas buvo paminėtas šitoj pačioje temoje, 4 lape:
vorfas wrote:
Vodka wrote:.s4crificed

http://www.wheel-whores.com/classifieds ... =59&cat=11

Štai skelbimas, kurį jis įdėjo. O esmė tame, kad tai net ne jo ratai ir ne jo nuotraukos, O MANO! Ratus tik vakar pardaviau pažįstamui ir tikrai ne jam, o skelbimas įdėtas jau seniau, kol dar ratai buvo pas mane... Jis jau ne vieną užsenietį yra apgavęs.

http://www.stanceworks.com/forums/showthread.php?t=3755

http://forums.bimmerforums.com/forum/sh ... ?t=1412339

Taip, kad manau jam čia ne vieta...
http://forums.bimmerforums.com/forum/sh ... ?t=1438479

User avatar
Andrius S.
Posts: 1557
Joined: 01 Feb 2007 00:13

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Andrius S. » 15 Nov 2012 09:59

raudonis wrote:Forumo narys "reikdaliu" pardavė man keletą autodalių už 50Lt. Turėjo atsiųsti per siuntas autobusais iš Telšių. Siunta turėjo atkeliauti mano vardu.

Autobusų stotyje sužinojau, kad mano vardu nėra gauta jokių siuntų, per kompiuterį iškart patikrino, kad iš vis nėra jokių užregistruotų siuntų mano vardu.
Šį sekmadienį paskambinau į Telšių autobusų stotį, ten jie turi visų popierinių kvitų kopijas nuo spalio 27d - mano vardu taipogi nieko nėra.

Jis tvirtina, kad dalis išsiuntė, bet neturi siuntinio kvito ir nežino siuntos kodo.
Siūlė atsiųsti dar dalių, bet paprašiau, kad atgal pervestų pinigus - nieko neatsakė, pinigų negražina.

"reikdaliu" prašymu pinigus pervedžiau žmogui, kurio vardas Antanas Palekis, va ką rado google: https://www.google.com/search?btnG=1&pw ... as+palekis

Pirmas linkas beveik 2 metų senumo ir ten vis dar diskutuoja.
Antras linkas buvo paminėtas šitoj pačioje temoje, 4 lape:
Čia ant to gero durniaus pataikei s4crificed.
Jis buvo beveik iš visų Lt forumų išbanintas, apsišikęs save gerai, užsieny irgi ragus stumdė.
Tavo suma gana maža, reikia atrodo pagal įstatymus didesnės sumos, kad patrauktų baudžiamąjai atsakomybei, bet manau, jei turi susirinkęs visus įrodymus, visus sms ar PM kur rašęs, pavedimo kopijas, iš siuntų skyriaus kokį išrašą, kad siuntos negavęs ir eit pas pareigūnų ir kad papurtytų vyruką biški, tai manau ne tik sau gera padarysi, bet dar ir kitiem :appl

User avatar
vroncato
Posts: 401
Joined: 02 May 2012 19:43
BMW: Ex E28 Pasirodo vogtas E39 530d black
Location: E90 335d 373 HP & 700 Nm stage 2

Re: Nepatikimi asmenys

Post by vroncato » 15 Nov 2012 10:37

Jei ne baudziamajai atsakomybei, tai bent admiistracinei patrauktu. Seip tas "reikdaliu" is manes kai pirko dalis tai kazkaip be problemu viskas buvo. p.s. jeigu reikia galeciau gal dar atkapstyti jo tel nr.
Nomuoju E39 girgždukų išpresavimo įrankį

User avatar
raudonis
Posts: 402
Joined: 13 Dec 2011 13:45
BMW: e30 323i
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi asmenys

Post by raudonis » 15 Nov 2012 14:17

raudonis wrote:Forumo narys "reikdaliu" ...
Prieš porą valandų gavau iš "reikdaliu" SMS, kad siunta Kaune.

Nors sekmadienį aš aiškiai prašiau gražint pinigus ir nieko man daugiau nesiųst.

Šį kartą siunta tikrai atkeliavo. Išsiųsta šį antradienį, trečiadienį buvo Kaune.

User avatar
BLOGULYS
Posts: 254
Joined: 30 Aug 2009 10:48
BMW: e30 335 . e34 tds
Location: kaunas

Re: Nepatikimi asmenys

Post by BLOGULYS » 15 Nov 2012 15:10

raudonis wrote:
raudonis wrote:Forumo narys "reikdaliu" ...
Prieš porą valandų gavau iš "reikdaliu" SMS, kad siunta Kaune.

Nors sekmadienį aš aiškiai prašiau gražint pinigus ir nieko man daugiau nesiųst.

Šį kartą siunta tikrai atkeliavo. Išsiųsta šį antradienį, trečiadienį buvo Kaune.
as taip pat is jo pirkau detaliu ir lygei ta pati situacija,jis sake kad issiunte nors siuntose sake kad nera jokio siuntinio ir taip berods 3-4 dienas. nu bet galu gale sulaukiau. nu ka sakyciau svarbu kad atejo tos detales.bet turesim galvoj kad su juo taip darosi :vis

User avatar
Andrius S.
Posts: 1557
Joined: 01 Feb 2007 00:13

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Andrius S. » 15 Nov 2012 16:17

BLOGULYS wrote: as taip pat is jo pirkau detaliu ir lygei ta pati situacija,jis sake kad issiunte nors siuntose sake kad nera jokio siuntinio ir taip berods 3-4 dienas. nu bet galu gale sulaukiau. nu ka sakyciau svarbu kad atejo tos detales.bet turesim galvoj kad su juo taip darosi :vis
Nesuprantu, kam meluot taip reikia. Esu ne vienam siuntęs ir pasakęs kada išsiūsiu, kitą kartą būna, kad po savaitės išsiunčiu, bet prieš tai ir perspėju žmogų, jei jam tinka viskas OK. Esu siuntęs keliem forumiečiam ir pinigų negavęs, nes jiem reikėjo skubiai ir žadėjo pervest po savaitės, tai neapgavo. Nesuprantu kam šikt savam kieme, kai pats turi po tuos š vaikščiot :vis

User avatar
Marcius325td
Posts: 101
Joined: 13 Apr 2009 13:29
BMW: E30 325coupe;E36 325i
Location: Siauliai
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Marcius325td » 15 Nov 2012 23:58

Susiduriau ir as su nemaloniu dalyku. Forumietis noske_3310 pardavinejo tuning lempas e36 uz 100lt, rase skelbime kad viskas gerai, paskambino, pakalbejom, neuzsimine kad jos turi defektu. Sutareme, atsiunte i Siaulius, atidarau deze lempos uzzaliavusios, stiklai zali, laidai nupuve, posukiu lizdai ispjaustyti :vis bet cia dar nieko, nuvaliau tekto, pajungiu jas ir vienas ziedas neveikia, stiklas uzklijuotas su neaisku kokiais klijais ir kaip ja isardyti kad bandyti keisti ta lempute ziedo. Parasiau jam, jis sako - Ce uz 100lt jos dar geros. Tai jei pardavineji pasakyti reiktu kad teks su 3 ziedais vazineti ar stikla plesti. :kar

noske_3310
Posts: 245
Joined: 17 Dec 2008 15:21
BMW: E30 325i E34 525i E39 M5
Location: Švenčionėliai-Vilnius
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by noske_3310 » 16 Nov 2012 00:10

siusk atgal, grazinsiu pinigus.

User avatar
tankas
Posts: 1041
Joined: 30 Jan 2007 15:33
BMW: KTM 640SM + Kawasaki ZX9R
Location: Dublin

Re: Nepatikimi asmenys

Post by tankas » 16 Nov 2012 13:25

noske_3310 wrote:siusk atgal, grazinsiu pinigus.
:appl
"Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you’re going. So you can see more and do more and learn more. Speed makes you cleverer." - Jeremy Clarkson

auto staiger
Posts: 544
Joined: 14 Jun 2008 23:40
BMW: e30 350 jau gyvas e30 330d
Location: raseiniai

Re: Nepatikimi asmenys

Post by auto staiger » 03 Dec 2012 22:20

forumietis niku BoostiT pirko apie liepos menesi bbs rc090 ratus,per pm susitarem pervede litus viskas lyg ir ok,tada jis paprase manes kad sumontuociau jam padangas tipo atvez kazkas padangas pasiimt reikes ir sumontuoti,uz montavima sumokes.pasiemiau padangas suvazinejau 50km iki serviso sumontavo isbalansavo uz viska paprasiau 60lt,ir dar veziau tuos ratus ideti dusmanui kad nuveztu iki norgu jam,tai ka jus manot tu 60lt as vis dar nematau,parasius per pm kokias 2 zinutes gavau atsakyma kad nesinervuociau persius jis man tuos lt nes dabar neturi litu ir t,t,po menesio dar kelis sykius parasiau,bet gavau tapacia zinute ir vis taip laukiu.aisku nenubednesiu as nuo 60lt bet manau zmogui dirbanciam norvegijoj 60lt tai kaip lasas juroje,o gal as klystu :D

User avatar
gabas
Posts: 238
Joined: 31 Aug 2009 14:11
BMW: E36 iS Coupe
Location: Anyksciu raj. - Kaunas
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by gabas » 18 Dec 2012 15:33

auto staiger wrote:forumietis niku BoostiT pirko apie liepos menesi bbs rc090 ratus,per pm susitarem pervede litus viskas lyg ir ok,tada jis paprase manes kad sumontuociau jam padangas tipo atvez kazkas padangas pasiimt reikes ir sumontuoti,uz montavima sumokes.pasiemiau padangas suvazinejau 50km iki serviso sumontavo isbalansavo uz viska paprasiau 60lt,ir dar veziau tuos ratus ideti dusmanui kad nuveztu iki norgu jam,tai ka jus manot tu 60lt as vis dar nematau,parasius per pm kokias 2 zinutes gavau atsakyma kad nesinervuociau persius jis man tuos lt nes dabar neturi litu ir t,t,po menesio dar kelis sykius parasiau,bet gavau tapacia zinute ir vis taip laukiu.aisku nenubednesiu as nuo 60lt bet manau zmogui dirbanciam norvegijoj 60lt tai kaip lasas juroje,o gal as klystu :D
Pinigai, tai kaip ir pinigai. Is tavo posto supratau, kad ir laiko nemazai uzgaisai ir vargo apturejai :) Nezinau kaip kiti, bet bent jau as tai dar ir daugiau buciau daves uz tai, kad stengeisi ir padejai :) Ir dar, jei jau tokius ratus perka zmogus, tai manau tie 60lt jam juokas turetu buti... Keistas tipas :)

auto staiger
Posts: 544
Joined: 14 Jun 2008 23:40
BMW: e30 350 jau gyvas e30 330d
Location: raseiniai

Re: Nepatikimi asmenys

Post by auto staiger » 19 Dec 2012 22:33

visokiu yra visokiu reikia

serewro
Posts: 22
Joined: 06 Jun 2011 19:19
BMW: E30 325

Re: Nepatikimi asmenys

Post by serewro » 01 Jan 2013 22:52

sveiki,gal cia biski ne i tema as bet gal galit pagelbet? vienu zodziu yra toks reikalas pardaviau isimoketinai bmw e30 padarem sutarty kaip priklauso bet po menesio laiko pirkejas dingo,gal kas pazystat toky OVIDIJU BEIGA is kauno? ar gal matet kur kaune bmw e30 (sita nuotraukoj) uz bet koke informacija buciau dekingas jaigu atkasiu ji pasinaudojas jusu info tikrai neliksiu skoloi... is anksto dekoju
Attachments
60196_475451165828324_903493320_n.jpg
pagelekit zmones rast sy bmw

User avatar
unguriux
BMW Fan narys
Posts: 1446
Joined: 08 Jun 2007 12:34
BMW: E34 525i Touring
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by unguriux » 01 Jan 2013 23:19

serewro wrote:sveiki,gal cia biski ne i tema as bet gal galit pagelbet? vienu zodziu yra toks reikalas pardaviau isimoketinai bmw e30 padarem sutarty kaip priklauso bet po menesio laiko pirkejas dingo,gal kas pazystat toky OVIDIJU BEIGA is kauno? ar gal matet kur kaune bmw e30 (sita nuotraukoj) uz bet koke informacija buciau dekingas jaigu atkasiu ji pasinaudojas jusu info tikrai neliksiu skoloi... is anksto dekoju
O tai kas atsitiko su sutartimi? pasirasete teisiskai netinkama laisva stiliu?
Beveik visi automobilių remonto darbai 863170882 Nerka
Starterių ir generatorių remontas 867044733 Andriuxa

User avatar
shnapitas
Posts: 62
Joined: 22 May 2012 08:33
BMW: e30 sedan 318i, e30 coupe m10
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi asmenys

Post by shnapitas » 01 Jan 2013 23:25

unguriux wrote:
serewro wrote:sveiki,gal cia biski ne i tema as bet gal galit pagelbet? vienu zodziu yra toks reikalas pardaviau isimoketinai bmw e30 padarem sutarty kaip priklauso bet po menesio laiko pirkejas dingo,gal kas pazystat toky OVIDIJU BEIGA is kauno? ar gal matet kur kaune bmw e30 (sita nuotraukoj) uz bet koke informacija buciau dekingas jaigu atkasiu ji pasinaudojas jusu info tikrai neliksiu skoloi... is anksto dekoju
O tai kas atsitiko su sutartimi? pasirasete teisiskai netinkama laisva stiliu?
kazkaip is paryskintu zodziu labiau panasu kad dingo nesumokejes visu pinigu ir su automobiliu. Kiek skelbimu dejes, nei vienam nesutikau parduot issimoketinai, o siulanciu pirkt issimoketinai tikrai nemazai, tegul ima vartojamus kreditus jei jau tikrai netempia butent esamu metu su finansais.

User avatar
Shilas
Posts: 889
Joined: 22 Apr 2011 15:05
BMW: E36 m57 317tds
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Shilas » 02 Jan 2013 10:38

Nu bet jus ir genijai... Feisbuke tik toki viena randa, paziurek ar ne tas pats

User avatar
Andrius S.
Posts: 1557
Joined: 01 Feb 2007 00:13

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Andrius S. » 02 Jan 2013 10:49

serewro wrote:sveiki,gal cia biski ne i tema as bet gal galit pagelbet? vienu zodziu yra toks reikalas pardaviau isimoketinai bmw e30 padarem sutarty kaip priklauso bet po menesio laiko pirkejas dingo,gal kas pazystat toky OVIDIJU BEIGA is kauno? ar gal matet kur kaune bmw e30 (sita nuotraukoj) uz bet koke informacija buciau dekingas jaigu atkasiu ji pasinaudojas jusu info tikrai neliksiu skoloi... is anksto dekoju
Sutartis kokia? Pas notarą ar laisva forma? Yra visi duomenys, asmens kodai, adresai ir parašai? Kreipkis į policiją ir tiek.
O jei kokią bele špargalką, kur nei jokių duomenų nei įsipareigojimų neparašyta ir nepatvirtinta parašais, tada iš kur žmonės tokie naivūs šiais laikais :vis
Jokių išsimokėjimų negali būt, duodi užstatą, auto stovi pas savininką garaže, turi visus pinigus ir atvažiavęs pasiimi.

User avatar
danielis112
Posts: 669
Joined: 10 Oct 2011 00:14
BMW: E36 318is 95' "projektas"
Location: Vilnius
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by danielis112 » 02 Jan 2013 11:12

Andrius S. wrote:
serewro wrote:sveiki,gal cia biski ne i tema as bet gal galit pagelbet? vienu zodziu yra toks reikalas pardaviau isimoketinai bmw e30 padarem sutarty kaip priklauso bet po menesio laiko pirkejas dingo,gal kas pazystat toky OVIDIJU BEIGA is kauno? ar gal matet kur kaune bmw e30 (sita nuotraukoj) uz bet koke informacija buciau dekingas jaigu atkasiu ji pasinaudojas jusu info tikrai neliksiu skoloi... is anksto dekoju
Sutartis kokia? Pas notarą ar laisva forma? Yra visi duomenys, asmens kodai, adresai ir parašai? Kreipkis į policiją ir tiek.
O jei kokią bele špargalką, kur nei jokių duomenų nei įsipareigojimų neparašyta ir nepatvirtinta parašais, tada iš kur žmonės tokie naivūs šiais laikais :vis
Jokių išsimokėjimų negali būt, duodi užstatą, auto stovi pas savininką garaže, turi visus pinigus ir atvažiavęs pasiimi.
Gerai cia pasiulei kad kol moka $ auto pas tave. Siaip vekseli reiketu surasineti pinigu skolinimo ir dar geriau ji pas notara patvirtinti. Nes netgi turint paprasta vekseli be notaro patvirtinimo teisme gali ilgai kankintis. O vekseliu internete pavyzdziu pilna bet reikia istatymus paskaityti, nes ten yra punktai kurie butinai turi tame vekselyje buti. Patarimas nukentejusiam: nelauk ir kreipkis i policija, kad is ka turetum pasirases
Gaila, kad forumai mirė

serewro
Posts: 22
Joined: 06 Jun 2011 19:19
BMW: E30 325

Re: Nepatikimi asmenys

Post by serewro » 02 Jan 2013 11:14

yra sutartis su visais kodais ir adresu galvoju ar vaziuot pas ji ar duot iskart i teisma... jo tas pats kur feisbuke

User avatar
Andrius S.
Posts: 1557
Joined: 01 Feb 2007 00:13

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Andrius S. » 02 Jan 2013 11:25

serewro wrote:yra sutartis su visais kodais ir adresu galvoju ar vaziuot pas ji ar duot iskart i teisma... jo tas pats kur feisbuke
Jei yra adresas, tai važiuoji į namus ir sakai, kad grąžintų pinigus, jei negrąžina ar per kelias dienas, kaip ten sutarsit, tai tada lieka tik policija.
Asmeniškai aš net nevargčiau, paskambinčiau iš kito nr. neatsiliepia, einu su visais popieriais į mentyną ir fsio.
O mašina perrašyta jau ar dar tik deklaruota, o gal dar kabo ant tavęs? Jei kabo ant tavęs, tai dar geriau.

Post Reply