Nepatikimi asmenys

Moderators: Mariuzzz, aurimas

Post Reply
User avatar
tautvisxxl
Posts: 140
Joined: 07 Feb 2009 18:33
BMW: E36 320 sedanas
Location: Kaunas
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by tautvisxxl » 14 May 2010 19:32

sutariau iš forumiečio pacuks pirkti bagažinės dangtį, per pm rašė, kad dangtis be jokių rūdžių. Nuvažiavus pažiūrėt pasirodė, kad ten nemažai aprudijęs tas dangtis. Kai jam priminiau, kad sakė jog dangtis be rūdžių tai tik numykė kažką ir tiek. Mano manymu jis nepatikimas asmuo. Aišku man nuostolio jokio apart sugaišto laiko, ir kelių litrų kuro, bet tiesiog negražu taip daryti...
Interneto svetainių kūrimas protingomis kainomis.

Naujos automobilių dalys, tepalai, antifrizas ir kiti eksploataciniai skysčiai.

User avatar
myshaa21
Posts: 186
Joined: 10 Aug 2009 20:19
BMW: E30 318iS '90m
Location: Vilnius

Re: Nepatikimi asmenys

Post by myshaa21 » 14 May 2010 20:23

tautvisxxl wrote:sutariau iš forumiečio pacuks pirkti bagažinės dangtį, per pm rašė, kad dangtis be jokių rūdžių. Nuvažiavus pažiūrėt pasirodė, kad ten nemažai aprudijęs tas dangtis. Kai jam priminiau, kad sakė jog dangtis be rūdžių tai tik numykė kažką ir tiek. Mano manymu jis nepatikimas asmuo. Aišku man nuostolio jokio apart sugaišto laiko, ir kelių litrų kuro, bet tiesiog negražu taip daryti...
su juo ir as reikalu turejau, sake kad turi ledinius sparnus, nulekiau is varenos iki kauno 130km, o ten puvekai suluze ir nuspakluoti belenkaip. zodziu nesusidekit-l***s

pacuks
Posts: 16
Joined: 08 Feb 2010 18:01
BMW: e39 530D
Location: kaunas

Re: Nepatikimi asmenys

Post by pacuks » 14 May 2010 22:06

myshaa21 wrote:
tautvisxxl wrote:sutariau iš forumiečio pacuks pirkti bagažinės dangtį, per pm rašė, kad dangtis be jokių rūdžių. Nuvažiavus pažiūrėt pasirodė, kad ten nemažai aprudijęs tas dangtis. Kai jam priminiau, kad sakė jog dangtis be rūdžių tai tik numykė kažką ir tiek. Mano manymu jis nepatikimas asmuo. Aišku man nuostolio jokio apart sugaišto laiko, ir kelių litrų kuro, bet tiesiog negražu taip daryti...
su juo ir as reikalu turejau, sake kad turi ledinius sparnus, nulekiau is varenos iki kauno 130km, o ten puvekai suluze ir nuspakluoti belenkaip. zodziu nesusidekit-l***s
nesiteisinsiu,bet tikiuosi mane suprasite.
visus esancius forumiecius gerbiu, ir nesu ju apgaudinejas,bent netersiu savo vardo.jei butumete noreja butumete i pm parase savo pretenzijas,bent netersdami forumo.nors mano manymu visi esame klyde ir klysime ir gyvenam ir mokinames is klaidu. tad ir visu jusu nelaikau "patikimu" asmeniu.
forumietis-"tatvisxxl"-sutarta buvo,atvaziavo ir paciam parodziau su pirstu rudele kad ji yra.esme nepatiko dangtis.jugi nenauja detale ir ziurejote tad nonorekite kad butu buve dangtis blizgete blizgetu,dangciai ir kitas detales pagrinde korozija ir veikia.resiume-nepatiko ir nenupirkote,kitam ir nesiulysiu tos pacios detales(jusu ziureto dangcio)-bus ismestas i lauzyna.
tokiu asmenu nesuprantu - forumiecio-"myshaa21" nepamenu kad buciau sakes kad ledinius turiu,buvau sakes taip turiu bet tikrai neledinius
sparnai kaip sparnai pamenu,spakliuoti dazyti taip sutynku,-bet atsakysiu nera ko noreti e30-juk 20metu senumo tad pagalvokite ar pas visus yra tokie "lediniai"sparnai? -as pats nesu dazytojas ir ju nedazau, atvaziavote jum pasiuliau apsiziurejote vietoje nepatiko as pries jumis pretenziju neturiu,
mano pastebejimas butu toks, visi imkime ir rasykime tokius "nepatikimus asmenys" pas kuriuos pirkome detales ar siulome pirkti,ar pasiulisime.
ir paziuresime ar ir jus esate is tu kuris (patikimiausias)asmuo.

User avatar
tautvisxxl
Posts: 140
Joined: 07 Feb 2009 18:33
BMW: E36 320 sedanas
Location: Kaunas
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by tautvisxxl » 14 May 2010 22:18

myshaa21 wrote:
tautvisxxl wrote:sutariau iš forumiečio pacuks pirkti bagažinės dangtį, per pm rašė, kad dangtis be jokių rūdžių. Nuvažiavus pažiūrėt pasirodė, kad ten nemažai aprudijęs tas dangtis. Kai jam priminiau, kad sakė jog dangtis be rūdžių tai tik numykė kažką ir tiek. Mano manymu jis nepatikimas asmuo. Aišku man nuostolio jokio apart sugaišto laiko, ir kelių litrų kuro, bet tiesiog negražu taip daryti...
su juo ir as reikalu turejau, sake kad turi ledinius sparnus, nulekiau is varenos iki kauno 130km, o ten puvekai suluze ir nuspakluoti belenkaip. zodziu nesusidekit-l***s

nesiteisinsiu,bet tikiuosi mane suprasite.
visus esancius forumiecius gerbiu, ir nesu ju apgaudinejas,bent netersiu savo vardo.jei butumete noreja butumete i pm parase savo pretenzijas,bent netersdami forumo.nors mano manymu visi esame klyde ir klysime ir gyvenam ir mokinames is klaidu. tad ir visu jusu nelaikau "patikimu" asmeniu.
forumietis-"tatvisxxl"-sutarta buvo,atvaziavo ir paciam parodziau su pirstu rudele kad ji yra.esme nepatiko dangtis.jugi nenauja detale ir ziurejote tad nonorekite kad butu buve dangtis blizgete blizgetu,dangciai ir kitas detales pagrinde korozija ir veikia.resiume-nepatiko ir nenupirkote,kitam ir nesiulysiu tos pacios detales(jusu ziureto dangcio)-bus ismestas i lauzyna.
tokiu asmenu nesuprantu - forumiecio-"myshaa21" nepamenu kad buciau sakes kad ledinius turiu,buvau sakes taip turiu bet tikrai neledinius
sparnai kaip sparnai pamenu,spakliuoti dazyti taip sutynku,-bet atsakysiu nera ko noreti e30-juk 20metu senumo tad pagalvokite ar pas visus yra tokie "lediniai"sparnai? -as pats nesu dazytojas ir ju nedazau, atvaziavote jum pasiuliau apsiziurejote vietoje nepatiko as pries jumis pretenziju neturiu,
mano pastebejimas butu toks, visi imkime ir rasykime tokius "nepatikimus asmenys" pas kuriuos pirkome detales ar siulome pirkti,ar pasiulisime.
ir paziuresime ar ir jus esate is tu kuris (patikimiausias)asmuo.
aš nieko nebūčiau čia rašęs jei būtum iškart pasakęs, kad yra parūdijęs ir tt. Bet kai į pm parašei, kad "švarus be jokių rūdelių" tai aš tokį ir tikėjausi pamatyt, o kai pamačiau tą ką pamačiau tai patikėk tikrai pyktis paėmė :kar . Tikiuosi daugiau, jei ateity turėsim reikalų tai nebus tokių nesusipratimų. Sėkmės :)
Interneto svetainių kūrimas protingomis kainomis.

Naujos automobilių dalys, tepalai, antifrizas ir kiti eksploataciniai skysčiai.

User avatar
duobuks
Posts: 32
Joined: 08 Jun 2009 23:02
BMW: E36 318ti
Location: Šakiai
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by duobuks » 22 May 2010 13:28

JackPot

kuo toliau nuo tokiu pardaveju.
susitarem per skype,kad perku is jo m-tech buferi E36'tam su tokia komplektacija :
1.buferis su balkiu,
2.vienas ortakis,
3.hologenai su remeliais,
4.moldingai,
5.trikampukai(kur jungiasi posparne su buferiu),
6.groteles.
gal dvidesimt kartu klausiau,ar visos detales tvarkingos,ar niekas nesuluze,
pasake,kad buferis vienoje puseje nubrozdintas.klausiau del moldingu,atsake,kad svarus-grazus.
neturejau galimybes pats pasiimt,tai ipareigojau drauga.
kai gavau preke i rankas nustebau,moldingai sugrazioti,o ortakio isvis net nepridejo + trikampukas vienas sulauzytas.
ZMONES,neturekit reikalu su situo veikeju,kazkoks skerslenkis atsiprasant :kar
susisiekus su juo pareiske,kad tokios komplektacijos uz tokia suma nerasiu,bet siuo atveju ne kainoje esme ,o susitarime.

JackPot

Re: Nepatikimi asmenys

Post by JackPot » 22 May 2010 18:37

Del trikampuku neklausei ar jie sveiki , o ortakio nedaviau nes nk man nepridejai kaip taremes , nereik cia dabar panikuot vietoj sakiau nenori neimk

User avatar
duobuks
Posts: 32
Joined: 08 Jun 2009 23:02
BMW: E36 318ti
Location: Šakiai
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by duobuks » 22 May 2010 19:31

JackPot wrote:Del trikampuku neklausei ar jie sveiki , o ortakio nedaviau nes nk man nepridejai kaip taremes , nereik cia dabar panikuot vietoj sakiau nenori neimk
nieko mes nesitarem,islysk vienakart i dienos sviesa,
toks vaizdas ,kad vagi tas detales su savo pamocnikais,
nezinomiems numeriams neatsiliepineji,o po skambucio sms"us su klaustukais kaip mazvaikis rasineji,
sekmes tau gyvenime :mad

JackPot

Re: Nepatikimi asmenys

Post by JackPot » 23 May 2010 00:03

Jau turbut pilnai puoli i nevilty , ir nezinai ka rasyt ?? tavo ziniai sitas bamperis buvo pirktas kartu su mano e36 ,

User avatar
duobuks
Posts: 32
Joined: 08 Jun 2009 23:02
BMW: E36 318ti
Location: Šakiai
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by duobuks » 23 May 2010 10:34

JackPot wrote:Jau turbut pilnai puoli i nevilty , ir nezinai ka rasyt ?? tavo ziniai sitas bamperis buvo pirktas kartu su mano e36 ,
o man sakei,kad draugelis uz skolas atidave,tai kaip cia yra??nesvarbu dabar jau.

JackPot

Re: Nepatikimi asmenys

Post by JackPot » 23 May 2010 11:11

e36 pirkta is pazistamo , kartu prideta visa mtech apdaila

User avatar
unguriux
BMW Fan narys
Posts: 1446
Joined: 08 Jun 2007 12:34
BMW: E34 525i Touring
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by unguriux » 23 May 2010 11:30

JackPot wrote:e36 pirkta is pazistamo , kartu prideta visa mtech apdaila
Viskas baigiat, arba PM perkeliat arba ispejimu pora ir bus ramu. Kas kaltas jau visi susidare savo nuomones tad cia gilintis nera reikalo.
Beveik visi automobilių remonto darbai 863170882 Nerka
Starterių ir generatorių remontas 867044733 Andriuxa

Andriuša

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Andriuša » 01 Jul 2010 20:19

JackPot. Sumoketi pinigai, daliu nera. Negaliu patiket, kad sitam forume ant tokio urodo uztaikiau. Nesidziaugs jis ilgai pinigais.

User avatar
E36M3
Posts: 13
Joined: 03 Aug 2009 16:27
BMW: Randonas kupas
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi asmenys

Post by E36M3 » 10 Jul 2010 23:49

JackPot ( tel. +37064644241 )

Susitarėm, jog jis palaikys M-tech buferį iki liepos 10 dienos. Buvo sumokėta 100 LT pavedimu.
Tarėm susitikti liepos 9 dieną, ryte. Negalėjo, pasiūlė vakare. Poto perskambino ir pasakė, jog dirba ir t.t. negali susitikti. Atidėjom tai į liepos 10 dieną, vėl rytui 9 valandai prie akropolio. Tačiau atvykus man iš Kauno per visą dieną jis taip ir neatsirado, neatsakė į skambučius, žinutes. Šio veikėjo dėka praradau darbo dieną ir padariau -200 LT minusą. ( geriau jau būčiau kuro užsipylęs :keik ) Taip pat JackPot ( Robertas Augustovskis ) pamelavo savo namų adresą, toks veikėjas ten negyvena, net nepanašu. Kogero ir vardas bus kito žmogaus arba išvis sugalvotas. Viskas kas tikra iš viso jo bendravimo, tai telefono numeris ir banko sąskaita, nes pinigus gavo...

Nepasitikėkit šiuo asmeniu ir venkit kokių nors mainų ar pirkinių iš jo. Būsit apgauti. Aš jau nebe pirmas toks kaip supratau.

P.S. Siūlyčiau administratoriams, IP ban, jog nebegalėtų apgaudinėti kitų žmonių, nes nauja ACC susikūrti nėra kas..
Image

User avatar
Эдга
Posts: 112
Joined: 19 Dec 2009 23:35
BMW: E30 coupe E46 E61
Location: Vilnius

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Эдга » 11 Jul 2010 11:06

Adminai ir kiti atsakingi asmenys turintis priejima prie duomenu, galetu paviesinti sito veikjo visus IP adresus is kuriu lankesi forume. O kam labai reikes pagal IP gales susiznot kur gyvena. Gales aplankyti.

User avatar
tumbler
Posts: 433
Joined: 30 May 2006 20:56
Location: Vilnius

Re: Nepatikimi asmenys

Post by tumbler » 11 Jul 2010 11:28

siulau visiems apgautiem (kiek matau ju cia ne vienas ir ne 2) bendra zajava i policija parasyt. nes cia yra sukciavimas ir baudziamoji atsakomybe.
Matas11 wrote:Jei mane taip apgautu :kar Nezinau ka padaryciau !! O Pinigu taip ir ngrazino ?
ir ka tu padarytum, i snuki duotum? :D
Last edited by tumbler on 11 Jul 2010 11:29, edited 1 time in total.

User avatar
Fanatic
Posts: 597
Joined: 22 Nov 2009 13:37
BMW: E30 & E36 & E46x2
Location: Alytus/Vilnius

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Fanatic » 11 Jul 2010 11:29

As irgi trecia savaite laukiu detaliu is Jackpot, pinigai pervesti, vaziavimai is alytaus i vilniu, visos dienos laukimas, iki puse 10 vilniui, nes nuo pietu jis prideda vis po valanda tipo palauk dar palauk dar, viena diena masina sugedus, kita diena, neturi kas paduotu detales nes jau isvaziaves.. paskui pasirodo jam savaitgali siuntos nedirba, kai ta pacia diena atsiiemiau siuntini per aut. stoti, skambini atmetineja sms rashineja kaip mazas vaikas. Mano ziniomis jis dabar klaipedoje visa sia savaite buvo :) sake grys siandien arba pirmadieni issius detales, jeigu issius pranesiu :) :mad
ex :: 92' e36 325i m50 Saloon ::
ex :: 93' e36 325i m50 Coupe ::
ex :: 95' e36 318is m44 Coupe ::
ex :: 94' e30 318is m42 Touring ::
ex :: 03' e39 530d m57 Touring ::
Driving
:: 91' e30 325i m50 Cabrio ::
:: 93' e36 328i m52 Coupe :: |250hp 329nm|
:: 05' e46 320D m47 Touring ::
:: 04' e46 m3 Cabrio ::

User avatar
Daivarensas
Posts: 172
Joined: 18 Jan 2009 22:38
BMW: e39 Touring
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Daivarensas » 11 Jul 2010 12:47

na ir man yra sioks toks nesusipratimas su siuo asmeniu bet tikiuosi dar pasitaisys aisku nera tokio minuso kaip jum bet vistiek..

User avatar
E36M3
Posts: 13
Joined: 03 Aug 2009 16:27
BMW: Randonas kupas
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi asmenys

Post by E36M3 » 11 Jul 2010 12:53

Atkasti galima ne tik pagal ip bet ir per banko saskaita, paklausiu jei draugelio mentas gales padet. tai adresa suzinosiu. bet cia ne 100%, o jei suzinosiu tai informacija tikrai pasidalinsiu su visais apgautais.

O kas del zajavo, tai jam ne tik sikna prikirptu mentai del sukciavimo, bet ir del vagysciu. nes sto bal vagia detales. Paskambinau ir paklausiau posukiu baltu, sako neturiu. poto kita diena susikambinam, sako gavau tau posukius. normaliai skamba ane? :susel
Image

JackPot

Re: Nepatikimi asmenys

Post by JackPot » 11 Jul 2010 14:43

Jau perdejot cia per dauk , kokios vagystes ? ... Sutinku kaltas cia del kai kuriu asmenu , nieko apgaut nesiruosiu
Fanatic - prasiau trys kartus atsiusk nr banko sask pervesiu lt , tai nereaguoja

Andriusha stopus pirko Mtech , pervede lt , sutiko per tranzuojam nepazistamam asmeniuj duot , man parase as ir daviau tuos stopus , tam zmogui kuris lt pervede daviau to zmogaus kuris veze numeri . (As tu stopu atgal negavau)

o del rezervuoto bamperio jis yra , niekur nedingo , paiskinau situacija , ketvirtadieni tu ji gausi . Tesiog nereikejo vaziuot i Vilnius jai matei kad negali su manim susisiekti.

User avatar
Tadela
Posts: 1185
Joined: 01 Oct 2009 16:14
BMW: e30 V8
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Tadela » 11 Jul 2010 14:59

JackPot wrote:Jau perdejot cia per dauk , kokios vagystes ? ... Sutinku kaltas cia del kai kuriu asmenu , nieko apgaut nesiruosiu
Fanatic - prasiau trys kartus atsiusk nr banko sask pervesiu lt , tai nereaguoja
Tai kas SU Fanatic turetu tau klausimu nekilti,gavai is jo saskaitos ir imeti atgal i jo saskaita...kam tau vel jo klausti sask nr...tikrai kazkoks nerimtas zmogenas cia...suka bruka...
Ivairiu kompiuteriu gedimu salinimas (Hardware ir Software).
Kompiuteriu supirkimas.
Mob. telefonu remontas.
Taip pat perku automobili, gali buti su/be tech. vaziuojantis/nevaziuojantis, is po avarijos. tel .86299329du

Post Reply