Nepatikimi asmenys

Moderators: Mariuzzz, aurimas

User avatar
Liukas1992
Posts: 213
Joined: 03 Jun 2009 13:32
BMW: E30 Coupe 327i (in progres..)
Location: Kaunas-Prienai
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Liukas1992 » 18 Feb 2016 13:34

jogis wrote:jeigu dare zmogus tai gaudysi veja laukuose, jeigu dare firma , tai yra ta kaip ten inspekcija, liaudiskai ne maisto vadinama
Na spėju bent verslo liudijimą turės žmogus, lyg ir rimtai užsiima. Reiks pasidomėt, gal bent galvos skausmą pavyks sukelt.
Bavarian Motor Works

User avatar
Andrius S.
Posts: 1557
Joined: 01 Feb 2007 00:13

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Andrius S. » 18 Feb 2016 13:34

Ką jau ten tvarkysi, kai abi rankos kreivos ir daugiau sulaužo nei sutvarko. Ne vienam pridaręs fokusų ir nereikia gintis. Protingas savo klaidas pripažįsta ir randa kompromisą, atsiprašo ir kompensuoja. Bet kam pačiam savo vardą apsišikt, tai nežinau, po to smirda ne tik Lietuvoj, bet ir už jos ribų.

User avatar
bachurs
Posts: 1688
Joined: 30 May 2008 23:26
BMW: ex 20 Bmw,
Location: Kaunas
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by bachurs » 18 Feb 2016 15:36

Liukas1992 wrote:Nu va, susiskambinau, principus parodė žmogus ir nesutinka jau perrinkt normaliai, nors ir aš durnas dar būčiau ir mokėjęs už tai, aišku kitam dabar mokėsiu, vis tiek reikia pakeist tą perdavimą.
Turiu pokalbių įrašus kai sakiau ko noriu iš reduktoriaus, kaip manot, galiu kažką su jais išplėšt? Vis gi nervas ima kai taip dar užsišika nesutvarkyt ką pridirbo ir neprisiima nei kiek atsakomybės, kai aš čia turėčiau vėjus kelt ir akis draskyt..
Kaubojau tu internetini, mane mazu vaiku vadini per telefona- tai gal atvaziuok i vieta ir i akis ta pasakyk.
Gal as tau turiu aciu pasakyti kad pats nesusiskaiciuoji (neatskiri greitesnio ir letesnio perdavimo)ir apkaltini. O jei sakai kad nepatikimas tai kam kreiptis.
Image
No Smoke- No Power!

User avatar
Liukas1992
Posts: 213
Joined: 03 Jun 2009 13:32
BMW: E30 Coupe 327i (in progres..)
Location: Kaunas-Prienai
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Liukas1992 » 18 Feb 2016 16:42

bachurs wrote:
Liukas1992 wrote:Nu va, susiskambinau, principus parodė žmogus ir nesutinka jau perrinkt normaliai, nors ir aš durnas dar būčiau ir mokėjęs už tai, aišku kitam dabar mokėsiu, vis tiek reikia pakeist tą perdavimą.
Turiu pokalbių įrašus kai sakiau ko noriu iš reduktoriaus, kaip manot, galiu kažką su jais išplėšt? Vis gi nervas ima kai taip dar užsišika nesutvarkyt ką pridirbo ir neprisiima nei kiek atsakomybės, kai aš čia turėčiau vėjus kelt ir akis draskyt..
Kaubojau tu internetini, mane mazu vaiku vadini per telefona- tai gal atvaziuok i vieta ir i akis ta pasakyk.
Gal as tau turiu aciu pasakyti kad pats nesusiskaiciuoji (neatskiri greitesnio ir letesnio perdavimo)ir apkaltini. O jei sakai kad nepatikimas tai kam kreiptis.
Žinai tu kiek aš prie to kompo sėdžiu? Kas iš to, kad atvažiuosiu, pasibaladosim ir kas iš to? Kai dvigubai didesnis už mane esi, tai manai visur ir teisus esi?
Jei viską žinočiau, būčiau pats persirinkęs, nusišneki, kliantas meistrui turi aiškint kaip dirbt..
Iki kol nepridirbai man su šituo reduktorium nei vieno blogo žodžio negalėjau pasakyt niekam, nei kart nesiderėjau, ne vienam rekomendavau..
Bavarian Motor Works

User avatar
Liukas1992
Posts: 213
Joined: 03 Jun 2009 13:32
BMW: E30 Coupe 327i (in progres..)
Location: Kaunas-Prienai
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Liukas1992 » 18 Feb 2016 16:49

bachurs wrote:
Liukas1992 wrote:Nu va, susiskambinau, principus parodė žmogus ir nesutinka jau perrinkt normaliai, nors ir aš durnas dar būčiau ir mokėjęs už tai, aišku kitam dabar mokėsiu, vis tiek reikia pakeist tą perdavimą.
Turiu pokalbių įrašus kai sakiau ko noriu iš reduktoriaus, kaip manot, galiu kažką su jais išplėšt? Vis gi nervas ima kai taip dar užsišika nesutvarkyt ką pridirbo ir neprisiima nei kiek atsakomybės, kai aš čia turėčiau vėjus kelt ir akis draskyt..
Kaubojau tu internetini, mane mazu vaiku vadini per telefona- tai gal atvaziuok i vieta ir i akis ta pasakyk.
Gal as tau turiu aciu pasakyti kad pats nesusiskaiciuoji (neatskiri greitesnio ir letesnio perdavimo)ir apkaltini. O jei sakai kad nepatikimas tai kam kreiptis.
Svarbiausia dėl ko DABAR rašau, tai, kad nesutikai normaliai išsispręst, bet kokiu atveju būtum dar uždirbęs, du kart perrenkant tą patį reduktorių, bet vat principai ir dar pisa prota jis man.. ***?!..
Bavarian Motor Works

User avatar
Artik
Posts: 449
Joined: 04 Oct 2008 20:52
BMW: E30 318i Touring, E36 320i Coupe
Location: Klaipėda

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Artik » 19 Feb 2016 10:35

Artik wrote:
Liukas1992 wrote:Noriu taip sužaist, kad uždėjus ant m20 variklio 5 bėgis būtų panašus kaip originaliai buvo ant m20 variklio dėžės, o 6 bėgis kaip papildomas. Kaip čia paskaičiuot koks perdavimas reduktoriaus turėtų maždaug būt? Dabar reduktorius 3.73, kalba apie e30.
Pagal skaiciavimus 3.02 reduktoriaus perdavimas turi but. Tai sakyciau turi rinktis tarp 3.15 ir 3.25
As taip supratau tau is 3.73, 3.91 padare?
tai gi parasiau tau aiskiai kokio perdavimo tau reikia. Kam dar karta uzkrovei meistra skaiciavimais?
E30 318i Touring - Restoration project
E36 320i Coupe - TimeAttack project

User avatar
Liukas1992
Posts: 213
Joined: 03 Jun 2009 13:32
BMW: E30 Coupe 327i (in progres..)
Location: Kaunas-Prienai
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Liukas1992 » 20 Feb 2016 01:35

Artik wrote:As taip supratau tau is 3.73, 3.91 padare?
tai gi parasiau tau aiskiai kokio perdavimo tau reikia. Kam dar karta uzkrovei meistra skaiciavimais?
Čia aš užklausiau tada kai jis jau buvo įdėjęs 3.91 ir norėjau pasiskaičiuot koks galutinis perdavimas gaunasi, man gavosi nesamonės, tai ir užklausiau koks perdavimas turėtų būt pagal mano norą, tu parašei grubiai apie 3.00 ir man viskas galutinai paaiškėjo. Nuo tada kai uklausiau tik dabar pavyko su juo susisiekt ir išsiaiškint, nes jam mat nebuvo nuotaikos šnekėt ar panašiai.
Bavarian Motor Works

User avatar
Liukas1992
Posts: 213
Joined: 03 Jun 2009 13:32
BMW: E30 Coupe 327i (in progres..)
Location: Kaunas-Prienai
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Liukas1992 » 20 Feb 2016 02:58

Na va, dalis istorijos. Ties kuria vieta paklausiau ar pasakiau neaiškiai?

http://vocaroo.com/i/s07gUF29zj4K
http://vocaroo.com/i/s0F88DBRUGLv
sakė 6 greitesnis, nors pasirodo dar trumpesnis + dar patrumpino su 3.91 perdavimu.
http://vocaroo.com/i/s0LPY7wvmMk0
po ilgo laiko pavyko prisiskambint
http://vocaroo.com/i/s1lvMZgpFLJD
Kai pamatė, kad nusiskundžiau forume dėl to, kad neatsiliepia į skambučius.
http://vocaroo.com/i/s0JuwMcVvSxj
Bavarian Motor Works

User avatar
Shilas
Posts: 889
Joined: 22 Apr 2011 15:05
BMW: E36 m57 317tds
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Shilas » 20 Feb 2016 17:53

Man Makarskas virs puses metu dare savaites trukmes darbus, sudejo paprasta diskatoriu, nors turejo buti stiprintas, sankaba net 2 begiu nelaike, ir nesutiko sutvarkyt, dave nr zmogaus, pardave purkstukus, sake, kad tikrinti ir lb geri, bet trys buvo blogi, du isvis myzo, smagrati atgavau barskanti, nors pries tai nebarskejo, vamzdyna turbo teko perdarinet, viskas buvo padaryta kirviu, nors sumoketa buvo daug... Po to suzinojau, kad cia tik juokai, palyginus kaip yra buve kitiems su juo, tad patikimu jo tikrai nepavadinsi.

User avatar
Artik
Posts: 449
Joined: 04 Oct 2008 20:52
BMW: E30 318i Touring, E36 320i Coupe
Location: Klaipėda

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Artik » 22 Feb 2016 16:35

Liukas1992 wrote:
Artik wrote:As taip supratau tau is 3.73, 3.91 padare?
tai gi parasiau tau aiskiai kokio perdavimo tau reikia. Kam dar karta uzkrovei meistra skaiciavimais?
Čia aš užklausiau tada kai jis jau buvo įdėjęs 3.91 ir norėjau pasiskaičiuot koks galutinis perdavimas gaunasi, man gavosi nesamonės, tai ir užklausiau koks perdavimas turėtų būt pagal mano norą, tu parašei grubiai apie 3.00 ir man viskas galutinai paaiškėjo. Nuo tada kai uklausiau tik dabar pavyko su juo susisiekt ir išsiaiškint, nes jam mat nebuvo nuotaikos šnekėt ar panašiai.
supratau, tai gavosi per velai uzklausei :)
E30 318i Touring - Restoration project
E36 320i Coupe - TimeAttack project

User avatar
Liukas1992
Posts: 213
Joined: 03 Jun 2009 13:32
BMW: E30 Coupe 327i (in progres..)
Location: Kaunas-Prienai
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Liukas1992 » 23 Feb 2016 11:07

Artik wrote:supratau, tai gavosi per velai uzklausei :)
Tai taip, pasitikėjau žmogum.
Bavarian Motor Works

retroxxxas
Posts: 28
Joined: 17 Aug 2011 09:48
BMW: e36

Re: Nepatikimi asmenys

Post by retroxxxas » 29 Feb 2016 23:25

Jai ne apie patikimus asmenis, irgi noriu pranest kas apipi****** zmones atsiprasant.... Raimundas Zemaitis, gyvena Juragiuose, salia pat Cipo per kelis kiemus, turi balta kregzde juodu kapotu coupe ir vairuoja motkos e46 sidabrini bmw dirba Aleksote Express picerijoj aleksoto turgaus, nepasitikekit siuo asmeniu, nes ismaudys kaip reikiant. Pirkau (istorija siek tiek gilesne, bet kitu cia nemaisom) varikli 2.5, o ikiso 2ltr.... ant kiek turi but asilas jai galvoji kad tai ateiti neatsipirks... aisku pats kaltas is dalies, kad neatskyriau ir pan.. bet tiesiog durnuj aisku kad tas variklis nevaziuoja, ir bus ieskoma bedos... beda kad jis buvo 2ltr.. kai pagaliau prisiskambinau, pats pasake, kad jam papildomai buvo sumoketa, kad pameluotu.... kadangi buvau variklio isemime is jo kebulo, ant bagazines net lipduka pridurkas buvo uzsiklijaves 325i... kad nudustum raimi ;)
per klaida apkaltinau nekalta zmogu, atsiprasymas Saului Zliobai. kai rasiu kitus 2veikejus, paviesinsiu ir tuos..
Last edited by retroxxxas on 26 May 2016 23:30, edited 2 times in total.

NorbertK
Posts: 13
Joined: 08 Dec 2014 01:07
BMW: E30 320i

Re: Nepatikimi asmenys

Post by NorbertK » 07 Mar 2016 09:46

Sveiki,

Nusipirkau is vieno forumiecio (kol kas dar neviesinsiu vardo, kol negausiu atsakymo, ar noriai kazka darys ar vis delto ne) reduktoriu su bagazines kapotu.

Kapotas tikrai tvarkoj, juolm labai patenkintas.

Graziai supakuotos abi prekes buvo i plevele. Kadangi masina nesinaudojau visa saltaji sezona, tai butinumo reduktoriaus keist nebuvo. Sau graziai plevele supakuotas gulejo. Kiek ir pats kaltas, kad iskart nepatikrinau. Nes atsukt 6 varztus jam nebuvo manau jokiu bedu patikrint ar jis nera sugadintas.

Siandien kai nutariau pasikeist tepala ir uzpildyt nauju, tikedamasis ideti i masina, atsidares radau tokia staigmena. Susitarimo metu, tikino, kad tvarkingas ir veikiantis reduktorius. Bandau ziuret, ar zmogus atsakingas ir ar atsizvelgs i tai.

Image

User avatar
sefukas
Posts: 424
Joined: 20 Jun 2008 21:42
BMW: E36 325i cabrio, e38 740i Msport
Location: Kaunas
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by sefukas » 09 Mar 2016 23:30

retroxxxas wrote:Jai ne apie patikimus asmenis, irgi noriu pranest kas apipi****** zmones atsiprasant.... Raimundas Zemaitis, gyvena Juragiuose, salia pat Cipo per kelis kiemus, nepasitikekit siuo asmeniu, nes ismaudys kaip reikiant. Pirkau (istorija siek tiek gilesne, bet kitu cia nemaisom) varikli 2.5, o ikiso 2ltr.... ant kiek turi but asilas jai galvoji kad tai ateiti neatsipirks... aisku pats akaltas is dalies, lad neatskyriau ir pan.. bet tiesiog durnuj aisku kad tas variklis nevaziuoja, ir bus ieskoma bedos... beda kad jis buvo 2ltr.. kai pagaliau prisiskambinau, pats pasake, kad jam papildomai buvo sumoketa, kad pameluotu.... kadangi huvau variklio isemime is jo kebulo, ant bagazines net lipduka pridurkas buvo uzsiklijaves 325i... visas isemimas buvo atliekamas, uz Juragiu nepamemu kaimo... Veiveriai ar kaip ten fermos zodziu, Sauliaus Zliobos garazas, ir as nesuprantu kodel ne vienas, tiek zlioba, tiek kiti, nes ten buvo daugiau snargliu mesla mezianciu, tiesiogine to zodzio prasme man nepasake i ausi, kad ten 2ltr ir tave pi*** per sik**..... visi graziai sypsojos lyg niekur nieko... zlioba kiek zinau yra siandien dienai aktyvus bmw kaunas narys, ir kaip jie ten ji laikyt gali.... venkit siu amenu !!!!
ten tuose ju feisbuku klubuose tai nieko naujo, jie ten visi yra bmwfanu geda, pamatau kad ten tu klubu lipdukai, ir iskart nebenoriu jokiu reikalu turet su jais, duze ten zmones :)

User avatar
mantuse
Posts: 45
Joined: 30 Dec 2011 21:34
BMW: E34 525i Touring
Location: Pasvalys

Re: Nepatikimi asmenys

Post by mantuse » 12 May 2016 13:00

Sveiki, susidūriau ir aš su nepatikimu žmogumi, tai LaimisBMW. Susitarėm, kad pirksiu daiktą iš jo, parašė kainą, pinigus pervedžiau, sekančią dieną parašė, kad pinigus gavo ir dingo dviem savaitėm, nei prekės nei žinutės iš jo. Po dviejų sav. parašė, kad užsiėmęs buvo ir negalėjo išsiųsti, tipo išsiųs tą patį vakarą ir vėl dingo dviem savaitėm. Žodžiu, jau mėnuo, nei prekės nei pinigų, nei žinios iš jo....

User avatar
SHILLAzzzz_BMW
Posts: 296
Joined: 23 Feb 2006 07:05
BMW: E63 ///M6 daily driven
Location: VILNIUS

Re: Nepatikimi asmenys

Post by SHILLAzzzz_BMW » 12 May 2016 14:12

mantuse wrote:Sveiki, susidūriau ir aš su nepatikimu žmogumi, tai LaimisBMW. Susitarėm, kad pirksiu daiktą iš jo, parašė kainą, pinigus pervedžiau, sekančią dieną parašė, kad pinigus gavo ir dingo dviem savaitėm, nei prekės nei žinutės iš jo. Po dviejų sav. parašė, kad užsiėmęs buvo ir negalėjo išsiųsti, tipo išsiųs tą patį vakarą ir vėl dingo dviem savaitėm. Žodžiu, jau mėnuo, nei prekės nei pinigų, nei žinios iš jo....
Na siaip kiek turejau reikalu su LaimisBMW tai viskas buvo ok. Ka pazadedavo ta padarydavo. Gal
siek tiek uztrukdavo, bet rezultate viskas kaip tartasi. Gal zmogus tikrai negalejo kazko issiusti ar padaryti, gal bedos ar kas...
Manau kad tikrai padarys ka pazadejes.
Mano asmenine nuomone

User avatar
zygasbmw
BMW Fan brolis
Posts: 3733
Joined: 13 Apr 2006 11:39
BMW: e30 kovinis,e30 320i cabrio,e34 525tds
Location: Kaunas

Re: Nepatikimi asmenys

Post by zygasbmw » 12 May 2016 18:29

Niekados nebuvo del Laimio problemu.
Pirkta ne vienas daigtas viskas kaip sutarta.

User avatar
mantuse
Posts: 45
Joined: 30 Dec 2011 21:34
BMW: E34 525i Touring
Location: Pasvalys

Re: Nepatikimi asmenys

Post by mantuse » 19 May 2016 12:10

Su LaimisBMW susisiekiau, viska susitvarkiau.

User avatar
Karolis316
Posts: 244
Joined: 11 Dec 2015 12:46
BMW: E30 316i
Location: Siauliai

Re: Nepatikimi asmenys

Post by Karolis316 » 23 Aug 2016 21:34

Ne tokia ta didele Lietuvele musu, uz siuntimo kaina ar siek tiek daugiau visad galima i vieta nuvaziuot ir prekes apziuret, nes apskritai pas zmones supratimas net visai kitoks gali buti pvz apie "gerus ratus" ir pan, yra kam is daliu suvirinti pvz "a kas cia tokio, gi kitoj pusej, nesimato net" (nors pvz subalansavimui puse kg svareliu reikia, ir man asmeniskai ant 200 butu baisu tikrai vaziuot). Taip jau pora kartu buciau nusipirkes gerus ratus. Aisku, gaila ir laiko, ir kuro, bet bent siokia tokia garantija. Kazkada buvo telefoniniai sukciai, o dabar internetiniai sukciai, ir ju vis daugiau... Keista, kaip jiem kas nors dantu neisbarskina kad fantazija atsoktu. Vat nusipirko draugas irgi telefona, patingejo nuvaziuot, 70 eur, nieko negavo, Policijai jau zinomas. :appl

User avatar
paparnikas
Posts: 237
Joined: 05 Apr 2010 23:55
BMW: e36/5 316
Location: Kaunas
Contact:

Re: Nepatikimi asmenys

Post by paparnikas » 24 Aug 2016 10:44

Deividas Kuncaitis iš šakių. Nepatikimas asmuo. Skelbime parašiau ieškau e46 kilimo, parašė yra atvešiu i kauną (vežė per kelis kart tai padanga sprogo tai dar kas) Susitinkam duoda pusę kilimo, tik vieną dalį sako dažniausiai tik priekį perka nesusikalbėjom.. bet turiu ir galą ne problema daznai važiuoju i kauną atvešiu, kad ir už kelių dienų, nu duodu tą 30e (pats kaltas, kad pasitikiu) jau 3čia savaitė nėra tai sulijo tą kilimą tai dabar nevažiuoju, paskambinsiu kai važiuosiu o dabar išvis dingo ir nekelia ragelio...

Post Reply