lenkiskos bmw svetaines

Moderators: Mariuzzz, aurimas

Post Reply
kasiukas
Posts: 121
Joined: 04 May 2010 21:18
BMW: 320

lenkiskos bmw svetaines

Post by kasiukas » 03 Jan 2013 03:02

Sveiki gal kas zino kokiu lenkisku svetainiu kur ar stiklo plastiko dalis pardavineja ar panasiu i bmw fan?

User avatar
Tadela
Posts: 1185
Joined: 01 Oct 2009 16:14
BMW: e30 V8
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: lenkiskos bmw svetaines

Post by Tadela » 03 Jan 2013 09:35

kasiukas wrote:Sveiki gal kas zino kokiu lenkisku svetainiu kur ar stiklo plastiko dalis pardavineja ar panasiu i bmw fan?
lietuvisku nebeuztenka?
Ivairiu kompiuteriu gedimu salinimas (Hardware ir Software).
Kompiuteriu supirkimas.
Mob. telefonu remontas.
Taip pat perku automobili, gali buti su/be tech. vaziuojantis/nevaziuojantis, is po avarijos. tel .86299329du

kasiukas
Posts: 121
Joined: 04 May 2010 21:18
BMW: 320

Re: lenkiskos bmw svetaines

Post by kasiukas » 03 Jan 2013 13:41

Pasirinkimo ir kainos atzvilgiu manau tikrai neuztenka.jai daliu nori pirti taip lietuvoi gali rasti drasiai e30 uz gera kaina .bet uz aptriususi mtech2 ar nepilna moketi 3tukstancius LT manau yra tikrai daugoka.cia yra mano asmenine nuomone

User avatar
Tadela
Posts: 1185
Joined: 01 Oct 2009 16:14
BMW: e30 V8
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: lenkiskos bmw svetaines

Post by Tadela » 03 Jan 2013 13:43

kasiukas wrote:Pasirinkimo ir kainos atzvilgiu manau tikrai neuztenka.jai daliu nori pirti taip lietuvoi gali rasti drasiai e30 uz gera kaina .bet uz aptriususi mtech2 ar nepilna moketi 3tukstancius LT manau yra tikrai daugoka.cia yra mano asmenine nuomone
O manai jau lenkai nieko neismano ir pas juos kainos mazesnes kaip kad bulviu? :D m-tech'o ant chemijos jie juk neaugina ;)
Ivairiu kompiuteriu gedimu salinimas (Hardware ir Software).
Kompiuteriu supirkimas.
Mob. telefonu remontas.
Taip pat perku automobili, gali buti su/be tech. vaziuojantis/nevaziuojantis, is po avarijos. tel .86299329du

kasiukas
Posts: 121
Joined: 04 May 2010 21:18
BMW: 320

Re: lenkiskos bmw svetaines

Post by kasiukas » 03 Jan 2013 14:02

Ar as sakau jog jie neismano? Man tiesiog idomu uzmesti aki ka jie turi kaip kainos ir panasiai .salis didesne arciau sale vokietijos tai gal bent jau pasiula didesne nei Lietuvoi.tos pacios replikos pas juos pigesnes ir netik apier apdaila sneku aplamai idomu man :)

User avatar
LUAs
Posts: 262
Joined: 30 Apr 2009 11:53
BMW: E30 325
Location: Frankfurt am Main
Contact:

Re: lenkiskos bmw svetaines

Post by LUAs » 03 Jan 2013 22:02

kasiukas wrote:Pasirinkimo ir kainos atzvilgiu manau tikrai neuztenka.jai daliu nori pirti taip lietuvoi gali rasti drasiai e30 uz gera kaina .bet uz aptriususi mtech2 ar nepilna moketi 3tukstancius LT manau yra tikrai daugoka.cia yra mano asmenine nuomone
Jei lietuvoj kainuoja 3000lt tai dar nieko, vokietijoj 2000 eur . :)

User avatar
ErX
Posts: 1300
Joined: 01 Sep 2007 22:52
BMW: E36 E39
Location: Kaun

Re: lenkiskos bmw svetaines

Post by ErX » 03 Jan 2013 23:35

nu uz 3 gabalus tai turetu but auksine ta apdaila...aisku perkeltine prasme
Parduodu e34, e39, e36 dalių likučius. PM

User avatar
KarolisBMW
Posts: 255
Joined: 06 Jan 2008 18:14
BMW: 530d
Location: Kaunas

Re: lenkiskos bmw svetaines

Post by KarolisBMW » 03 Jan 2013 23:39

o afrikoj gal ir uz dyka daro...jus ka ant tiek neadaptuoti kad klausimo nesuprantant ? mane asmeniskai irgi domintu kas tuo uzsiima kad ir lenkijoj,butu galima kainos ir kokybes santiky palygint su musu lietuvaiciu gaminiais , kuriu istiesu yra LABAI mazai ,o kas daro gerai tai gal vienas,gal du..taip kad jei neturit ka pasakyt i tema geriau isvis patylekit
BMW

User avatar
Nerijus
Posts: 275
Joined: 06 Feb 2006 19:03
BMW: 530d
Location: Kaunas - Alytus
Contact:

Re: lenkiskos bmw svetaines

Post by Nerijus » 03 Jan 2013 23:56

KarolisBMW wrote:o afrikoj gal ir uz dyka daro...jus ka ant tiek neadaptuoti kad klausimo nesuprantant ? mane asmeniskai irgi domintu kas tuo uzsiima kad ir lenkijoj,butu galima kainos ir kokybes santiky palygint su musu lietuvaiciu gaminiais , kuriu istiesu yra LABAI mazai ,o kas daro gerai tai gal vienas,gal du..taip kad jei neturit ka pasakyt i tema geriau isvis patylekit
lv nedomina? pries pirma rygos zieda yra firma, kur gamina kopijas.. kadangi uzsiima ir valciu gamyba, ir krovininio transporto plasmases daro, tai turbut nera taip blogai.. www.tunings.lv
http://www.tunings.lv/main.php?lang_id=1&menu=35
p.s. ir as nieko nereklamuoju ;)

User avatar
KarolisBMW
Posts: 255
Joined: 06 Jan 2008 18:14
BMW: 530d
Location: Kaunas

Re: lenkiskos bmw svetaines

Post by KarolisBMW » 04 Jan 2013 00:05

kodel ne, tik pasirinkimas nematau e36 sedanam ,durys,kapotai..o apie latviu gamyba,tai daugelio nuomones isiskiria(pats nieko dar is ju nepirkes)
BMW

kasiukas
Posts: 121
Joined: 04 May 2010 21:18
BMW: 320

Re: lenkiskos bmw svetaines

Post by kasiukas » 04 Jan 2013 14:34

Jai kam reik reike esu rades kur pilnas mtech apdailas ta prasme ir 1ir 2 turi pardavime .bet kai kaina pasake tukstantis euru ir i virsu tai net ir nesigilinau .jai kam reik linka numest galiu:-).o kas liecia svetaines tai taip aisku jog nebus ten perpus pigiau nei lt kainos.tiesiog pirmas dalykas pasikartosiu idomumo delei.o visu antra gal ir ten eitu kokiu varijantu rast :-) netik apie apdaila sneka eina manau tie patis ratai ar salonas dauka domintu:-)

User avatar
audryla
Posts: 384
Joined: 27 Mar 2008 14:04
BMW: E34 525i 24v lsd; E46 323ci, E46 330d
Location: Utena

Re: lenkiskos bmw svetaines

Post by audryla » 05 Jan 2013 19:22

Nerijus wrote:
KarolisBMW wrote:o afrikoj gal ir uz dyka daro...jus ka ant tiek neadaptuoti kad klausimo nesuprantant ? mane asmeniskai irgi domintu kas tuo uzsiima kad ir lenkijoj,butu galima kainos ir kokybes santiky palygint su musu lietuvaiciu gaminiais , kuriu istiesu yra LABAI mazai ,o kas daro gerai tai gal vienas,gal du..taip kad jei neturit ka pasakyt i tema geriau isvis patylekit
lv nedomina? pries pirma rygos zieda yra firma, kur gamina kopijas.. kadangi uzsiima ir valciu gamyba, ir krovininio transporto plasmases daro, tai turbut nera taip blogai.. http://www.tunings.lv
http://www.tunings.lv/main.php?lang_id=1&menu=35
p.s. ir as nieko nereklamuoju ;)
teko susidurt kam su siu gamintoju prekem?kainos neblogos, o kokybe?
palijoniskis motorsport

User avatar
kubas
Posts: 424
Joined: 21 Jul 2008 23:22
BMW: BMW [E30] s50b30 [E39] 530d
Location: marijampole

Re: lenkiskos bmw svetaines

Post by kubas » 05 Jan 2013 23:58

skaiciau skaiciau ir pratrukau;
ps pries pora metu pilnas mtech2 pirktas is rygos ziedo(nuo bauskes atvaziavus pirmas rimtas ziedas preis ryga,po desinej pusej,kaip sake kur furu spoilerius ir panasiai gamina-gavno,apsoliutus)nu ok,pirktas vien del to kad kainos geros,nes pries kokius 5-6 metus pirktas riegers pilnas komlektas e30 coupe,buvo nevykes konkreciai(tai tarkim pagerejo kokybe ir pirktas tas mtech-2),nu slenkscius nuvezus pakeite y kitus,nes pirmiem vienam 3cm daturt reikejo,kitam 2,6cm dadur,apkeitus dadurt reikejo abejus apie 1cm viena,o kita 1,3cm),taigi,apie paskutiny pirkiny(mtech-2),geriau dasidet ir orginala turet nei sodinta ant stiklo kliju mtech'a su daturtom plasmasem,spakliais ir panasiai....
ps;pirktas is ''tumbler'' mtech-2 coupe apdaila po nevykusio pirkimo is rygos ziedo,tas pats chuine tik kitoje rankoje,matyta kad gavno is jo,padeta y garazo kampa-prireikus litu,pries saule kaip slapdesre vietom persisviecia,parduota forumieciui(jis pats apie kokybe mano parduoto mtecho pasakys,jei reikes),.....
esme:tiek rygos ziedo minima produkcija,tiek ''tumbler''-pinigu svaistymas,dasidedi pasitaupes,bet zinai ka turi,atlupsi kur moldingus duru uzkabines-krastoj laikiklius nuperki orginalius ir vel gazuoji.

User avatar
zygasbmw
BMW Fan brolis
Posts: 3733
Joined: 13 Apr 2006 11:39
BMW: e30 kovinis,e30 320i cabrio,e34 525tds
Location: Kaunas

Re: lenkiskos bmw svetaines

Post by zygasbmw » 06 Jan 2013 16:22

esme tokia,kad pigu ir kokybiska niekada nebus. pats turiu lenkiskas duris ir bagazine e30,pagal kaina tai kokybe normali. sveria ,panasiai kaip ir nurodo +-o,5kg. is lietuviu gamintoju yra teke irgi pirkti keleta daliu.esu patenkintas kapoto kokybe, pirkta buvo is wateamu kazkada senai,kapotas pagamintas tikria normaliai,atlaike ir avarija,ir siiaip negaliu skustis,tik,kad pamenu laukti reikejo ilgai.apie latviu kokybe,as irgi tik girdejas ,kad sudo gabalas konkretus.

p.s
norit kokybes pirkit is vokieciu,olandu.tik kainos bus ne lenkiskos ir ne latviskos,ar lietuviskos.

edd
Posts: 55
Joined: 08 Jan 2011 19:51
BMW: bmw
Location: UK

Re: lenkiskos bmw svetaines

Post by edd » 06 Jan 2013 22:06

labai nedaug bet yra cia truputi :) http://www.ebay.pl

Post Reply