Lt auto Anglijoje. Kaip ir kaip ilgai?

Moderators: Mariuzzz, aurimas

User avatar
Artur325i
Posts: 31
Joined: 24 Oct 2012 04:05
BMW: E36 325i
Location: Vilnius

Re: Lt auto Anglijoje. Kaip ir kaip ilgai?

Post by Artur325i » 18 Apr 2013 08:28

E30 FOREVER wrote:o kaip tu ziuri kad -- tai ir gyvenk lietuvoj,nevaziuok i uk nes ten draudimas brangus :D daugiau uzdirbi,daugiau mokesciu moki,viskas paprasta,darykit ka norit ,man visiskai nerupi,pasakiau kokia situacija is sono ziurint i tokius protingus kurie taupo draudimui. ir beja viena is brangaus draudimo priezasciu ir yra kad privaziuoja su kaires puses vairu ir kelio nemato,avarijas daro,o tada is kazkur reikia pinigu sumoket nukentejusiems,tai ir kyla kainos visiems,o brangus drasudimas tai cia kaip pasakius,tikrai kainos geros ,aisku jaigu neversi i lt pinigus,man pvz e38 728 800anglisku metams,tai ka nori pasakyt kad kasko leituvoj uz 800lt apsidrausi ? nes angliskas tai kai kasko,ten viskas iskaiciuota,tad draudimo kainos uk problema ne tame kad jis brangus o tame kad turi draust kaip kasko,nes tokio civilinio uz 200lt metams nera,aisku galima ten yra papigiai ten kur tik kad legalu vaziuot,bet jis tau nieko nekompensuos ir kaina ne ant daug pigiau. na darykit ka norit. sekmes :D
Nu kaip cia pasakius. Man 21-eri, vairuoju toyota aygo 1.0 ir man draudimas 1300 metams.
E36 325i coupe

Post Reply