All Važiavimas su automatu

Moderator: AndriuxaBMW

User avatar
jarik
Posts: 4
Joined: 13 Aug 2008 23:43
BMW: E46
Location: Vinius
Contact:

Re: All Važiavimas su automatu

Post by jarik » 29 Aug 2009 14:25

gatvinis wrote:pas mane ne naujas mbw bet ziemai as ji ir uzdarau i garaza, nes jai tik kur biski striksi, su paprasta tai gali pasibruzint ir issokt, o cia viskas ragas, apsukos virs 2k rpm nekyla kai ratai prasikasa, ir jau daryk tada ka nori, o dar mastymas suletintas truputi reik gazo daug duot kad staigiai reguotu, ir zodziu masina je automatas ir didele tai tik skirta ilgom kelionem, cia mano nuomone :)
Ziema jei kokioj pusny uzstrigsi, automatas kaip tik labai gerai! ;) Imeti D pozicija, islipi is masinos ir stumi! ;)

User avatar
Specofke
Posts: 102
Joined: 23 Jun 2009 13:44
BMW: E39 528i
Location: Raseiniai
Contact:

Re: All Važiavimas su automatu

Post by Specofke » 29 Aug 2009 16:20

Ziema jei kokioj pusny uzstrigsi, automatas kaip tik labai gerai! ;) Imeti D pozicija, islipi is masinos ir stumi! ;)[/quote]
:))))) prajuokinai
nezinau ir kaip jum patinka tie automatai, man tai malonumas yra vaziuojant metyt pavaras :) Teko su automatu pora vaziuot, tiesa ne bmw, tai nepatiko man isvis nesamone kazkokia, gal reikia priprast nezinau

User avatar
Simookas
Posts: 346
Joined: 18 Jun 2008 21:33
BMW: E39 diesel
Location: Vilnius
Contact:

Re: All Važiavimas su automatu

Post by Simookas » 29 Aug 2009 19:40

teko pasigainiot su mits sigma 3.0 automatu, zeuriai patiko tik kad priekis varomas bisku mazas minusiukas, bet realiai noreciau kas dienai su tokia trauka ir tookiom palyginus nedidelem sanaudom,pas man e32 3.0 mechanas daugiau ryjo ir taip nevalino(aisku uzmustas jau buvo ) :)

User avatar
EXvaldelis
Posts: 2406
Joined: 12 Nov 2007 01:15
BMW: E36 EVO - 530d Sport
Location: Dublinas
Contact:

Re: All Važiavimas su automatu

Post by EXvaldelis » 31 Aug 2009 01:28

bet koki auto isvaryk basa ant sniego,ragas bus.o kaip minejo,jooo smartas ziauriai tupa auto deze turi,ziauriai tupa,tupesne n kartu nei audi.
MOTOR CONFIDENCE

Parduodu varikliu komplektus
S54B32 68k myliu variklis
E36 M3 S50B30 visa arba dalimis

User avatar
Vodka
Posts: 830
Joined: 14 Jul 2008 00:21
BMW: E34 540 E30 316
Location: Vilnius

Re: All Važiavimas su automatu

Post by Vodka » 31 Aug 2009 12:01

Ir pas mersą nauja prasta. Naujoj mašinoj pirmus puse metų viskas normaliai, o poto jin tokia lieva pasidarė, ir užlaikymas yra. Nemalonu labai važiuot. Ir po gazo numinimo tai tik po kokių 2 sec važiuot normaliai pradeda...
XYZ produkcija. Coilai, diržai, rankiniai.
http://www.tauja.lt/pages/xyz

Nauji akumuliatoriai. Varta, Exide, Hankook

Tomsonis
Posts: 140
Joined: 04 May 2007 15:59
BMW: E30 325i
Location: Kaunas

Re: All Važiavimas su automatu

Post by Tomsonis » 01 Sep 2009 17:24

Bet toks klausimas iskilo. Sakot negalima metyt vaziuojant is "D" padeties i "N". Bet atkreipiau demesy jog is "D" metant i "N" nereikia ant begiu svirties spaust to mygtuko, jungiasi pavaros tik svirties pastumimu o tuo tarpu i kitas padetis jau be mygtuko paspaudimo ijungt neiseina. Tai man atrodo kad gamintojai neseipsau taip padare kad tarp "D" ir "N" padeties nera fiksavimo. Cia jeigu tiksliai tai sita pastebejau pas e30 316 (m10) automata 1988m., taip pat pas e38 735i 2001m. ir pas e39 525tds 1997m. Ar cia visom sitom auto kazkas negerai??
e30 325i juodas sandeliukas

User avatar
avro V8 fan
Posts: 225
Joined: 26 May 2009 12:23
BMW: E36
Location: kaunas
Contact:

Re: All Važiavimas su automatu

Post by avro V8 fan » 01 Sep 2009 17:32

Tomsonis wrote:Bet toks klausimas iskilo. Sakot negalima metyt vaziuojant is "D" padeties i "N". Bet atkreipiau demesy jog is "D" metant i "N" nereikia ant begiu svirties spaust to mygtuko, jungiasi pavaros tik svirties pastumimu o tuo tarpu i kitas padetis jau be mygtuko paspaudimo ijungt neiseina. Tai man atrodo kad gamintojai neseipsau taip padare kad tarp "D" ir "N" padeties nera fiksavimo. Cia jeigu tiksliai tai sita pastebejau pas e30 316 (m10) automata 1988m., taip pat pas e38 735i 2001m. ir pas e39 525tds 1997m. Ar cia visom sitom auto kazkas negerai??
del metymo nepaspaudus to mygtuko as pvz is R i D ir atvirksciai taip pat nereikia jokiu spaudinejimu zinoma sustojus tik cia ne bmw scenike
parduodu e30 kapota vairo kelma
M42B18 visa sankaba

Tomsonis
Posts: 140
Joined: 04 May 2007 15:59
BMW: E30 325i
Location: Kaunas

Re: All Važiavimas su automatu

Post by Tomsonis » 01 Sep 2009 18:16

Del kitu nzn bet pas BMW man regis kad tik tarp tu dvieju padeciu iseina metyt nepaspaudus mygtuko. Aisku simtu procentu negarantuoju kad ten sveika ir pns. Kelis kart vaziuojant bandziau del idomumo is "D" i "N" padety imest ir atvirksciai tai viskas labai sklandziai junginejasi jokiu smugiu ar kazkokiu kitu trikdziu nepastebejau net nesijaucia.
e30 325i juodas sandeliukas

User avatar
bembis
Posts: 568
Joined: 14 Oct 2007 21:28
BMW: [E30] 32xi; E39
Location: Kaunas
Contact:

Re: All Važiavimas su automatu

Post by bembis » 02 Sep 2009 12:41

o tai ka daryt pvz kaj sugendi ? belieka tik skambint ir kviestis traliuka, kad parveztu ? nes tempt taj negalima.... :vis

User avatar
wialniaz
BMW Fan draugas
Posts: 444
Joined: 02 Mar 2006 15:27
BMW: E36 330d
Location: Kaunas
Contact:

Re: All Važiavimas su automatu

Post by wialniaz » 02 Sep 2009 13:08

bembis wrote:o tai ka daryt pvz kaj sugendi ? belieka tik skambint ir kviestis traliuka, kad parveztu ? nes tempt taj negalima.... :vis
kiek mano pritampyta jin ir nieko :) vieną kartą net ant D buvo užstrigusi šaiba tai per jėgą ištraukėm ir išsilaužė į N, ir čiki, veikia automatas po šiai dienai be priekaištų :)
http://vairo.perkelimas.lt

User avatar
satigiz
Posts: 309
Joined: 02 Jan 2008 18:57
BMW: E-34 525tds touring. E-46 320d E-53 3.0d
Location: Kaunas
Contact:

Re: All Važiavimas su automatu

Post by satigiz » 05 Sep 2009 19:14

bembis wrote:o tai ka daryt pvz kaj sugendi ? belieka tik skambint ir kviestis traliuka, kad parveztu ? nes tempt taj negalima.... :vis
temti gali automata kiek nori ant N , tik tempiant ijungus begi negalima kurti
Megstu tris dalykus - alu ir papus

User avatar
Vodka
Posts: 830
Joined: 14 Jul 2008 00:21
BMW: E34 540 E30 316
Location: Vilnius

Re: All Važiavimas su automatu

Post by Vodka » 05 Sep 2009 21:36

Bent pas mb tai jei užgesti, tai iš d į n, r, p gali įjungti, bet jei p įjungi, nebeįjungsi kitų.
XYZ produkcija. Coilai, diržai, rankiniai.
http://www.tauja.lt/pages/xyz

Nauji akumuliatoriai. Varta, Exide, Hankook

User avatar
avro V8 fan
Posts: 225
Joined: 26 May 2009 12:23
BMW: E36
Location: kaunas
Contact:

Re: All Važiavimas su automatu

Post by avro V8 fan » 24 Sep 2009 16:42

wialniaz wrote:
bembis wrote:o tai ka daryt pvz kaj sugendi ? belieka tik skambint ir kviestis traliuka, kad parveztu ? nes tempt taj negalima.... :vis
kiek mano pritampyta jin ir nieko :) vieną kartą net ant D buvo užstrigusi šaiba tai per jėgą ištraukėm ir išsilaužė į N, ir čiki, veikia automatas po šiai dienai be priekaištų :)
tai gal tada ant senesniu auto budavo negalima temti? zinau kad kaskas tempe tik sunvezimi lygtais ir atjunginejo kardana kad nesuktu dezes ir taip pat sake negalima lengvuju tampyti taip ir nezinau kiek cia tos tiesos?
parduodu e30 kapota vairo kelma
M42B18 visa sankaba

User avatar
avro V8 fan
Posts: 225
Joined: 26 May 2009 12:23
BMW: E36
Location: kaunas
Contact:

Re: All Važiavimas su automatu

Post by avro V8 fan » 24 Sep 2009 16:46

Vodka wrote:Bent pas mb tai jei užgesti, tai iš d į n, r, p gali įjungti, bet jei p įjungi, nebeįjungsi kitų.
nu nezinau gal kaip auto taip ir skirtumas yra? nes pas mane [scenike] tiek uzkurta tiek uzgesinta kokia nori padeti tokia junk ir jau ne karta isbandyta :D
parduodu e30 kapota vairo kelma
M42B18 visa sankaba

rookye

Re: All Važiavimas su automatu

Post by rookye » 25 Sep 2009 12:14

Taip, ką šiuo klausimu rašo BMW manual'e... tingiu ieškot paties manual'o, tai parašysiu iš atminties,
Iš D į N leidžiama perjungti jei iškyla grėsmė kad užneš galą posūkyje. Ir tai vien dėl asmenų saugumo.
Nes kaip sakoma - safety first.

Daugiau nereikia junginėt, nebent tempiant.
Pas e39 manual'e rašo greitis iki 70km/h ir atstumas nedaugiau 140Km.
Jei reikia tiksliau ieškokit savo auto manual'o.

Mane labiau nervina kai prie šviesaforo reikia laikyti stabdį nuspaudus, bet dabar pradėjau rankinį užtraukinėt.

Numetus gazą variklis sukasi nuo transmisijos ir todėl gauna tepimą, todėl kuras nereikalingas varikliui sukti - jo ir nepaduoda.

Jei darysi burnout'us, staigiai startuosi iš vietos - trumpini automato tarnavimo laiką.
Startuojant iš vietos sveikiau yra ne iš karto užmint iki galo, o lengvai užmini palauki kol imetą šaibą ir pradeda važiuot.
Tsakant susikabina ten viskas kam reikia ir tada jau mini daugiau.

Jei jau nori iš vietos stipriai startuot - laikai stabdy ir užmini gazo.
Hidrotransformatoriuj sukyla tepalo slėgis, ir kai stabdį atleisi - bus raketa ;)

Bet visvien automatas yra komforto, o ne sporto įranga.

User avatar
avro V8 fan
Posts: 225
Joined: 26 May 2009 12:23
BMW: E36
Location: kaunas
Contact:

Re: All Važiavimas su automatu

Post by avro V8 fan » 25 Sep 2009 20:43

pas mane kai uzmini stabdzius ir spaudi gaza tai prasuka ratus na nebent jei nedaug gaza spausi
gal galit tiksliai pasakyti ka reiskia pas automata 1,2 ir 3 padetis gandeliu girdejes o 100% nezinau
Last edited by avro V8 fan on 25 Sep 2009 21:11, edited 1 time in total.
parduodu e30 kapota vairo kelma
M42B18 visa sankaba

User avatar
mantukas0
Posts: 137
Joined: 26 Apr 2008 01:12
BMW: E46 325ci, E36 318 Cabrio
Location: Vilnius

Re: All Važiavimas su automatu

Post by mantukas0 » 25 Sep 2009 21:08

prisisukinesit viena kart taip man atrodo uzpaude stabdzius :D is patirties sakau kad nzn kaip pas senus bet pas naujesnius nepatariu to visiskai daryt.. sudega stabdziu blokas.. stabdyt stabdys bet ten kazkas negerai bus.. - jau buvo kai pabandem taip. o automatus galima tempti max 40km atrodo. N raide yra skirta uztempt pvz ant traliuko ir pan. ir ant N negalima vaziuot ar tempt masinos. kaip sakoma gerai kad nieko neatsitiko kaip vienas zmogus sake kad tampe ir t.t ir nieko bet jaigu sakoma kad negalima tai del to kad gali suluzt ji :) o beto ant sankryzos kaip tik geriau ant N laikyt bet tik tada kai pilnai sustoji.. nes tada maziau dyla... nes kaip jau patys minejot kad masina pati nori redet. o kai stabdi ispaudes laikai ji to negali padaryt nors ir nori ir visos dalys labiau dyla.. taip kad grazei persijungi ant N ir stovi.. ir apsukos mazesnes ir greiciu dezei geriau. bent jau man taip sake tevo draugas is pezo servizo. nezinau kiek tame tiesos yra bet manau kad tiesa. :alc o beto kas skundziasi automatais tai pvz pas mane yra funkcija kad begius galeciau metyt ir labai faina su juo vaziuot... :)
BMW PoWeR!
Parduodu e36 BMW MOTORSPORT R17 litakus su dunlop padangom! arba keiciu i e30 :)

User avatar
avro V8 fan
Posts: 225
Joined: 26 May 2009 12:23
BMW: E36
Location: kaunas
Contact:

Re: All Važiavimas su automatu

Post by avro V8 fan » 25 Sep 2009 21:27

mantukas0 wrote:prisisukinesit viena kart taip man atrodo uzpaude stabdzius :D is patirties sakau kad nzn kaip pas senus bet pas naujesnius nepatariu to visiskai daryt.. sudega stabdziu blokas.. stabdyt stabdys bet ten kazkas negerai bus.. - jau buvo kai pabandem taip. o automatus galima tempti max 40km atrodo. N raide yra skirta uztempt pvz ant traliuko ir pan. ir ant N negalima vaziuot ar tempt masinos. kaip sakoma gerai kad nieko neatsitiko kaip vienas zmogus sake kad tampe ir t.t ir nieko bet jaigu sakoma kad negalima tai del to kad gali suluzt ji :) o beto ant sankryzos kaip tik geriau ant N laikyt bet tik tada kai pilnai sustoji.. nes tada maziau dyla... nes kaip jau patys minejot kad masina pati nori redet. o kai stabdi ispaudes laikai ji to negali padaryt nors ir nori ir visos dalys labiau dyla.. taip kad grazei persijungi ant N ir stovi.. ir apsukos mazesnes ir greiciu dezei geriau. bent jau man taip sake tevo draugas is pezo servizo. nezinau kiek tame tiesos yra bet manau kad tiesa. :alc o beto kas skundziasi automatais tai pvz pas mane yra funkcija kad begius galeciau metyt ir labai faina su juo vaziuot... :)
pas mane kai dirba ant laisvu ir ijungi kokia pavara is karto apsukos nukrenta nes turbut kad variklis susikabina su pavara tai ant n ar p padeties visad buna akstesnes apsukos neg ant pavaros ir ar teisybe jei palieki auto ikalnej\nuokalnej geriau ijungti i N padeti ir uztraukti rankini negu ant P padeties o ant P padeties tik lygioj vietoj palikti?
parduodu e30 kapota vairo kelma
M42B18 visa sankaba

User avatar
mantukas0
Posts: 137
Joined: 26 Apr 2008 01:12
BMW: E46 325ci, E36 318 Cabrio
Location: Vilnius

Re: All Važiavimas su automatu

Post by mantukas0 » 25 Sep 2009 21:34

nu ant n tikrai nepalikineciau savo auto niekur netgi ir tesioj vietoj... nors gal ir yra tiesos tame nes pt kai perjungineji buna toks bumt jaigu masina stovi didelioj ikalnei... bet kazkaip baisu butu palikinet taip masina... :ouch
BMW PoWeR!
Parduodu e36 BMW MOTORSPORT R17 litakus su dunlop padangom! arba keiciu i e30 :)

User avatar
Rimvis`
Posts: 36
Joined: 23 Jan 2009 02:59
Location: Kaunas
Contact:

Re: All Važiavimas su automatu

Post by Rimvis` » 25 Sep 2009 23:11

Automata galima temti 100km pastacius ant N padeties ir uzvestu varikliu! Nes jai jis bus neuzvestas tokiu atveju pavaru dezeja niekas nesitepa
BMW - tai ne automobilis ir tikrai ne gyvenimo budas, tai gyvenimo prasme...

Post Reply