[All] Auto aparatura

Moderators: zygasbmw, unguriux, stashas, aurimas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
User avatar
nt2
Posts: 171
Joined: 02 Aug 2007 13:42
BMW: BMW E39 Touring
Location: KAUNAS
Contact:

Re: [All] Auto aparatura

Post by nt2 » 22 Jan 2012 16:32

fergusas wrote:sveiki! gal kas zinote kaip man duryse esanciu kolonkiu laidus atskirti,kuris pliusas o kuris minusas?ir kokios ju spalvos?auto e46 sedanas.aciu!
issitrauki mageli, ir pasiziuri kokios spavos iseina i koloneles, tada pasiziuri kurios is tu spalvu tau ateina i tavo dureles. O kaip atskirti + ar -, tai paziurek prie mago fiskes ant laidu buna parasyta arba ant mago kortele turi but ant kurios viskas surasyta ;)
I don't drive fast - I fly low

fergusas
Posts: 37
Joined: 21 Sep 2011 20:57
BMW: e46 320d

Re: [All] Auto aparatura

Post by fergusas » 23 Jan 2012 08:14

nt2 wrote: issitrauki mageli, ir pasiziuri kokios spavos iseina i koloneles, tada pasiziuri kurios is tu spalvu tau ateina i tavo dureles. O kaip atskirti + ar -, tai paziurek prie mago fiskes ant laidu buna parasyta arba ant mago kortele turi but ant kurios viskas surasyta ;)
dekui tau uz patarimus! pas mane tas televizorius stovi,tai ner taip lengva ji is ten iskrapstyti :D pasirauses po interneta radau as kai ka! jai kam pravers stai cia http://www.bavariansoundwerks.com/produ ... _Sedan.pdf

User avatar
nt2
Posts: 171
Joined: 02 Aug 2007 13:42
BMW: BMW E39 Touring
Location: KAUNAS
Contact:

Re: [All] Auto aparatura

Post by nt2 » 27 Jan 2012 00:33

fergusas wrote:
nt2 wrote: issitrauki mageli, ir pasiziuri kokios spavos iseina i koloneles, tada pasiziuri kurios is tu spalvu tau ateina i tavo dureles. O kaip atskirti + ar -, tai paziurek prie mago fiskes ant laidu buna parasyta arba ant mago kortele turi but ant kurios viskas surasyta ;)
dekui tau uz patarimus! pas mane tas televizorius stovi,tai ner taip lengva ji is ten iskrapstyti :D pasirauses po interneta radau as kai ka! jai kam pravers stai cia http://www.bavariansoundwerks.com/produ ... _Sedan.pdf
Na kai rankos tiesios ir noro yra tai viska galima pasidaryt :)
I don't drive fast - I fly low

User avatar
Vds3
Posts: 38
Joined: 10 Oct 2011 10:32
BMW: compact

Re: [All] Auto aparatura

Post by Vds3 » 17 Feb 2012 15:40

Sveiki, man toks klausimas yra, susidejau aparatura i stiprintuva atvedziau nuo akumo linijini +, o minusini prie kebulo prisukau, atrodo viska tvarkingai sudejau, bet pagrojus muzikaikai, masina buna uzkurta, po kiek laiko pradeda girdetis variklio garsas, ka daryti gal kas zinote? :mad

User avatar
tukonis
Posts: 176
Joined: 27 Mar 2008 23:20
BMW: x5 3,0d
Location: london
Contact:

Re: [All] Auto aparatura

Post by tukonis » 18 Feb 2012 00:00

Vds3 wrote:Sveiki, man toks klausimas yra, susidejau aparatura i stiprintuva atvedziau nuo akumo linijini +, o minusini prie kebulo prisukau, atrodo viska tvarkingai sudejau, bet pagrojus muzikaikai, masina buna uzkurta, po kiek laiko pradeda girdetis variklio garsas, ka daryti gal kas zinote? :mad
minuso kontaktas su kebulu gali but blogas plius pliusini laida su lineikom negalima vesti toje pacioje puseja.
BMW VALDO.NELEK GREICIAU, NEI SKRENDA TAVO ANGELAS

User avatar
Vds3
Posts: 38
Joined: 10 Oct 2011 10:32
BMW: compact

Re: [All] Auto aparatura

Post by Vds3 » 19 Feb 2012 12:56

o as kartu pravedziau, bandysiu tada per kita puse lineikas vest. dekuj, tikekimes pades :poze

User avatar
fanaRiC
Posts: 357
Joined: 24 Aug 2008 10:55
BMW: e36 coupe
Location: Vilnius
Contact:

Re: [All] Auto aparatura

Post by fanaRiC » 02 Mar 2012 11:42

pas mane pro viena puse vesta, ir viskas ciki piki buvo, pinigu laidam tik nereikia pagailet... nes jai kokie kitaiski plasmasiniai tai paskui taip ir buna.
http://www.e36klubas.lt/

User avatar
RocK
Posts: 90
Joined: 06 Apr 2011 21:38
BMW: E34; E30
Location: Vilnius

Re: [All] Auto aparatura

Post by RocK » 01 Oct 2012 19:09

Sveiki, pribrendo laikas ir man atsinaujinti tą džeržgiantį muzikos garsą iš e34 touring'o stockinių kolonkių. Šiaip stebūklams pinigų neturiu, bet norėtųsi kažko ausiai bent kiek malonesnio už maždaug 1000~1500lt. Reiktų tikrai su žemų dažnių kolonėle, mage su usb ir kad aukšti stovėtų stockinėse vietose. Masčiau, čia vis, biški skaitinėjausi kokios firmos geresnės ir t.t. Bet taip nieko gero ir neradau. Labiausiai kažkaip už akių užkliuvo Alpine. Bet vėlgi, tarkim kad ir pačių magų modelių yra n, o koks normalus irgi nežinau kaip išsirinkt :? Gal sakau galėtumėt kažką patart už tokią kainą, kad nors kiek ausiai maloniau būtų. Ir kaip žaliam paaiškinti kokie ingridientai įeitų į audio sistemą :) Dėkui.

User avatar
nt2
Posts: 171
Joined: 02 Aug 2007 13:42
BMW: BMW E39 Touring
Location: KAUNAS
Contact:

Re: [All] Auto aparatura

Post by nt2 » 01 Oct 2012 21:15

RocK wrote:Sveiki, pribrendo laikas ir man atsinaujinti tą džeržgiantį muzikos garsą iš e34 touring'o stockinių kolonkių. Šiaip stebūklams pinigų neturiu, bet norėtųsi kažko ausiai bent kiek malonesnio už maždaug 1000~1500lt. Reiktų tikrai su žemų dažnių kolonėle, mage su usb ir kad aukšti stovėtų stockinėse vietose. Masčiau, čia vis, biški skaitinėjausi kokios firmos geresnės ir t.t. Bet taip nieko gero ir neradau. Labiausiai kažkaip už akių užkliuvo Alpine. Bet vėlgi, tarkim kad ir pačių magų modelių yra n, o koks normalus irgi nežinau kaip išsirinkt :? Gal sakau galėtumėt kažką patart už tokią kainą, kad nors kiek ausiai maloniau būtų. Ir kaip žaliam paaiškinti kokie ingridientai įeitų į audio sistemą :) Dėkui.
Sveikas.
Is savo patirties isvardinsiu:
Cikai: Morel audio, Gladen audio (Audio system senas vardas), gerai paieskojus morelius galima uz pigiai nupirkt ;) Jei nori minksto garso ieskok su silkine diafragma, jei astresnio tada su plastikine ;)
Bliudo galingo nereikia uzteks kokiu 600rms svarbu deze tvarkinga ir, kad minkstai grotu, geriausiai portable tipo butu ;)
Magelis JVC - EXAD betkuri serija, tikrai smagiai groja, o ir valdymo galimybiu "N".
Stiprius, bosui geriau koks nors mono-bloko tipo. Cikams pats nedejau nieko, labai graziai ir taip groja.
Kas liecia orginalias vietas, gale lubose palik standartines kolonkes, neverta ju keist, is ten vistiek mazai kas girdis, o kalbant apie prieki, manau tikrai neliksi patenkintas efektu jei desies i standartines vietas ;) bent jau cykus tai tikrai ant stojkes issivesk ;)
Sorry uz reklama, bet sitas zmogus tau pades skype: dunduls (WWW.GARSUGAMA.LT)
Ta ka papasakojau esu pats isbandes, pas mane irgi E34 touring, tikrai smagiai groja ir esu patenkintas o ir pinigu neispudingai kainavo ;)
I don't drive fast - I fly low

stasskaa
Posts: 102
Joined: 28 Apr 2011 22:46
BMW: [e46] 330ci

Re: [All] Auto aparatura

Post by stasskaa » 06 Oct 2012 00:45

Sveiki klausimas butu tiem kas tikrai nusimano apie aparaturas.Tad turiu e46 sedana ir noriu kazka ysidiet,kad plaucius virpintu ir kad butu zemas duslus tvarkingas bosas.nes siuo metu turiu jbl 2po1000watu uzdaroj diezej nelabai esu patenkintas,nes zemas yra kieto skambesio kazkaip ir + uzima daug vietos,tad ka galietut patart is subu,kad kaip ir miniejau butu tikrai zemas tvarkingas garsas ir kad plauciai sokinietu.tad ka galit parekomenduot butu labai gerai,kad ir su pavadinimu subu pateiktut +man reiktu prie to subo taipat ir stipriu atrast.Aciu uz atsakymus. :poze + galiu sau leist 1500lt

User avatar
nt2
Posts: 171
Joined: 02 Aug 2007 13:42
BMW: BMW E39 Touring
Location: KAUNAS
Contact:

Re: [All] Auto aparatura

Post by nt2 » 06 Oct 2012 16:04

stasskaa wrote:Sveiki klausimas butu tiem kas tikrai nusimano apie aparaturas.Tad turiu e46 sedana ir noriu kazka ysidiet,kad plaucius virpintu ir kad butu zemas duslus tvarkingas bosas.nes siuo metu turiu jbl 2po1000watu uzdaroj diezej nelabai esu patenkintas,nes zemas yra kieto skambesio kazkaip ir + uzima daug vietos,tad ka galietut patart is subu,kad kaip ir miniejau butu tikrai zemas tvarkingas garsas ir kad plauciai sokinietu.tad ka galit parekomenduot butu labai gerai,kad ir su pavadinimu subu pateiktut +man reiktu prie to subo taipat ir stipriu atrast.Aciu uz atsakymus. :poze + galiu sau leist 1500lt
Kas liecia bosus, taviskiu tau keist nereikia, tiesiog dezes kitos. Kaip suprantu deze dbr uzdaro tipo pas tave, uztat ir bosas kietas, kaip ir pries tai esu minejas, jei nori minksto boso, tai reiketu bent jau fazikines arba portines dezes. O jei nori minksto ir kad slegio sukeltu tada reiketu pagalvot apie Bandpass deze, bet si deze tau uzims itin daug vietos + siulyciau rimtai pagalvot ar muzika, tai tik zemas daznis ;)
I don't drive fast - I fly low

User avatar
nt2
Posts: 171
Joined: 02 Aug 2007 13:42
BMW: BMW E39 Touring
Location: KAUNAS
Contact:

Re: [All] Auto aparatura

Post by nt2 » 06 Oct 2012 16:09

I don't drive fast - I fly low

stasskaa
Posts: 102
Joined: 28 Apr 2011 22:46
BMW: [e46] 330ci

Re: [All] Auto aparatura

Post by stasskaa » 06 Oct 2012 21:59

stai mano modelis subo http://www.sonicelectronix.com/item_845 ... T4-12.html manai jie atliktu savo darba normaliai,kad ir pakeitus i kita dieze? beje gal yra kur pirkt dieziu pagal tokius subo parametrus? ar reikia internete ziurinet ir paciam gamintis ja,nes su siuo reikalu nesu susidures tad kaip sakoma zales esu.taip muzika niera vien zemas daznis,bet kaip bebutu reikia to zemo daznio ir jau atsibode man tas kietas zemas.pries tai turiejau pionieriu su fazikine dieze buvau labai patenkintas garsu,kol ilgapirsiai su viskuo nenuvare jos..bet cia kita tema.diel vietos bagazines galiu jos puse pauukot,bet ne daugiau.

User avatar
Arunas B
Posts: 121
Joined: 24 May 2008 20:22
BMW: E36 328i touring
Location: Kaunas-Vilnius-Londonas

Re: [All] Auto aparatura

Post by Arunas B » 07 Oct 2012 02:29

stasskaa wrote:stai mano modelis subo http://www.sonicelectronix.com/item_845 ... T4-12.html manai jie atliktu savo darba normaliai,kad ir pakeitus i kita dieze? beje gal yra kur pirkt dieziu pagal tokius subo parametrus? ar reikia internete ziurinet ir paciam gamintis ja,nes su siuo reikalu nesu susidures tad kaip sakoma zales esu.taip muzika niera vien zemas daznis,bet kaip bebutu reikia to zemo daznio ir jau atsibode man tas kietas zemas.pries tai turiejau pionieriu su fazikine dieze buvau labai patenkintas garsu,kol ilgapirsiai su viskuo nenuvare jos..bet cia kita tema.diel vietos bagazines galiu jos puse pauukot,bet ne daugiau.
kiek litru dabartine deze? koks stiprintuvas, kokie lp filtro nustatymai?
Londonas BMW servisas, dignostika, Inpa, ISTA P, ISTA D. DPF delete, EGR delete, Chip Tuning. 07825683231

stasskaa
Posts: 102
Joined: 28 Apr 2011 22:46
BMW: [e46] 330ci

Re: [All] Auto aparatura

Post by stasskaa » 07 Oct 2012 13:29

Arunas B wrote:
stasskaa wrote:stai mano modelis subo http://www.sonicelectronix.com/item_845 ... T4-12.html manai jie atliktu savo darba normaliai,kad ir pakeitus i kita dieze? beje gal yra kur pirkt dieziu pagal tokius subo parametrus? ar reikia internete ziurinet ir paciam gamintis ja,nes su siuo reikalu nesu susidures tad kaip sakoma zales esu.taip muzika niera vien zemas daznis,bet kaip bebutu reikia to zemo daznio ir jau atsibode man tas kietas zemas.pries tai turiejau pionieriu su fazikine dieze buvau labai patenkintas garsu,kol ilgapirsiai su viskuo nenuvare jos..bet cia kita tema.diel vietos bagazines galiu jos puse pauukot,bet ne daugiau.
kiek litru dabartine deze? koks stiprintuvas, kokie lp filtro nustatymai?
diezes turio negaliu pasakyt,nes tikrai nezinau,nei kaip patikrint nei kaip suzinot.stiprintuvas agnusas 2000wat.+pas mane filtro niera.

User avatar
Arunas B
Posts: 121
Joined: 24 May 2008 20:22
BMW: E36 328i touring
Location: Kaunas-Vilnius-Londonas

Re: [All] Auto aparatura

Post by Arunas B » 07 Oct 2012 17:21

stasskaa wrote:
Arunas B wrote:
diezes turio negaliu pasakyt,nes tikrai nezinau,nei kaip patikrint nei kaip suzinot.stiprintuvas agnusas 2000wat.+pas mane filtro niera.
filtro nera, dezes turio nezinai tai ko tu nori? elementariu dalyku nezinai o boso minksto nori. Ne dinamike beda siuo atveju.
90% atveju ne gelezyje bedos jei nezinai ka darai tai kad ir uz 3k lt nusispirksi auksciausiai kokybes dinamika jis jums kals lygiai taip pat kai ir elementarus gaidukas uz 50 lt.
Londonas BMW servisas, dignostika, Inpa, ISTA P, ISTA D. DPF delete, EGR delete, Chip Tuning. 07825683231

stasskaa
Posts: 102
Joined: 28 Apr 2011 22:46
BMW: [e46] 330ci

Re: [All] Auto aparatura

Post by stasskaa » 07 Oct 2012 22:04

filtro nera, dezes turio nezinai tai ko tu nori? elementariu dalyku nezinai o boso minksto nori. Ne dinamike beda siuo atveju.
90% atveju ne gelezyje bedos jei nezinai ka darai tai kad ir uz 3k lt nusispirksi auksciausiai kokybes dinamika jis jums kals lygiai taip pat kai ir elementarus gaidukas uz 50 lt.[/quote]

O butinai filtra reikia turiet? Taip nezinau turio,nes nei as gaminau tos diezes nei as ja pirkes atskirai buvau.jaigu nesunku tai paiiskink kaip ta tury suzinot?

User avatar
Arunas B
Posts: 121
Joined: 24 May 2008 20:22
BMW: E36 328i touring
Location: Kaunas-Vilnius-Londonas

Re: [All] Auto aparatura

Post by Arunas B » 07 Oct 2012 22:50

stasskaa wrote:filtro nera, dezes turio nezinai tai ko tu nori? elementariu dalyku nezinai o boso minksto nori. Ne dinamike beda siuo atveju.
90% atveju ne gelezyje bedos jei nezinai ka darai tai kad ir uz 3k lt nusispirksi auksciausiai kokybes dinamika jis jums kals lygiai taip pat kai ir elementarus gaidukas uz 50 lt.
O butinai filtra reikia turiet? Taip nezinau turio,nes nei as gaminau tos diezes nei as ja pirkes atskirai buvau.jaigu nesunku tai paiiskink kaip ta tury suzinot?[/quote]

As tau uzduosiu klausimus i kuriuos tau reikalingi atsakymai.
Kuria muzikos daly groja subas t.y. kuri dazni?
Kas yra krosoveris, muzikiniu dazniu filtras? kokie pagrindiniai krosoveriu tipai?
Kaip apskaiciuoti dezes turi? (cia matomai visdurinej ne kazka geometrijos pamokose veikei kad reik ir sito klausti)
Google rasi visus atsakymus. As atsakiau klausimais nes jei tiesiogiai buciau atsakes tai butum pamirses is karto po perskaitymo ir bendros esmes nesuprates. Pasikaitinejus kas ir kaip didesnis supratimas ir nauda bus.
Londonas BMW servisas, dignostika, Inpa, ISTA P, ISTA D. DPF delete, EGR delete, Chip Tuning. 07825683231

stasskaa
Posts: 102
Joined: 28 Apr 2011 22:46
BMW: [e46] 330ci

Re: [All] Auto aparatura

Post by stasskaa » 07 Oct 2012 23:19

Diekuj uz pagalba ir apsvietima... :poze

User avatar
samis_p
Posts: 875
Joined: 09 Oct 2009 16:25
BMW: e30 4.4 ; e36/5 323ti ; e46 320i m54
Location: Panevezys

Re: [All] Auto aparatura

Post by samis_p » 15 Oct 2012 18:57

stasskaa wrote:stai mano modelis subo http://www.sonicelectronix.com/item_845 ... T4-12.html manai jie atliktu savo darba normaliai,kad ir pakeitus i kita dieze? beje gal yra kur pirkt dieziu pagal tokius subo parametrus? ar reikia internete ziurinet ir paciam gamintis ja,nes su siuo reikalu nesu susidures tad kaip sakoma zales esu.taip muzika niera vien zemas daznis,bet kaip bebutu reikia to zemo daznio ir jau atsibode man tas kietas zemas.pries tai turiejau pionieriu su fazikine dieze buvau labai patenkintas garsu,kol ilgapirsiai su viskuo nenuvare jos..bet cia kita tema.diel vietos bagazines galiu jos puse pauukot,bet ne daugiau.
Deze neturetu but labai didele, +- 50ltr + portas. Skaiciuokliu yra internete.
Why go in a straight line, when you can go sideways?

Post Reply