[All] Auto aparatura

Moderators: zygasbmw, unguriux, stashas, aurimas

Forum rules
Kiekviena tema šioje skiltyje turi prasidėti automobilio kodu laužtiniuos skliaustuose (pvz.: [E30])
User avatar
Arunas B
Posts: 121
Joined: 24 May 2008 20:22
BMW: E36 328i touring
Location: Kaunas-Vilnius-Londonas

Re: [All] Auto aparatura

Post by Arunas B » 17 Oct 2012 01:41

samis_p wrote:
stasskaa wrote:stai mano modelis subo http://www.sonicelectronix.com/item_845 ... T4-12.html manai jie atliktu savo darba normaliai,kad ir pakeitus i kita dieze? beje gal yra kur pirkt dieziu pagal tokius subo parametrus? ar reikia internete ziurinet ir paciam gamintis ja,nes su siuo reikalu nesu susidures tad kaip sakoma zales esu.taip muzika niera vien zemas daznis,bet kaip bebutu reikia to zemo daznio ir jau atsibode man tas kietas zemas.pries tai turiejau pionieriu su fazikine dieze buvau labai patenkintas garsu,kol ilgapirsiai su viskuo nenuvare jos..bet cia kita tema.diel vietos bagazines galiu jos puse pauukot,bet ne daugiau.
Deze neturetu but labai didele, +- 50ltr + portas. Skaiciuokliu yra internete.
Zmogus raso kad zalias yra, o tu jam iskarto fazoinvertorine deze lempine kisi. Lai su uzdara pazidzia pradzioj ten pramazinsi 10l i viena ar kita puse nelabai ka pajausi o su fazoinvertorium tai tike turis turi buti tikslus tiek portas sureguliuotas.
Londonas BMW servisas, dignostika, Inpa, ISTA P, ISTA D. DPF delete, EGR delete, Chip Tuning. 07825683231

User avatar
nt2
Posts: 171
Joined: 02 Aug 2007 13:42
BMW: BMW E39 Touring
Location: KAUNAS
Contact:

Re: [All] Auto aparatura

Post by nt2 » 25 Oct 2012 15:01

Taip jau išėjo, kad reik prityrusių žmonių išminties arba tų, kurie tikrai išbandė šiuos produktus.
Kalba eina apie JVC EXAD:

AVX - NX5000
AVX - 2
AVX - 22
AVX - 1
AVX - 11
AVX - 33

Kokie esminiai skirtumai tarp jų?
Ar garso kokybė labai skiriasi pagal modelį ar išlieka ta pati visuose?
Ką pirktumėte sau jei rinktumėtės iš šitų ?
I don't drive fast - I fly low

User avatar
jaunutis
Posts: 79
Joined: 29 Mar 2011 00:05
BMW: e46 ir e34m20b25 ir e34 m50b20
Location: elektrenai

Re: [All] Auto aparatura

Post by jaunutis » 14 Nov 2012 20:25

sv. galit gal kas padet. noriu vietoj subo bagazineje det zemu dazniu garsekalbi i palange galine. masina e46 sedanas

User avatar
nt2
Posts: 171
Joined: 02 Aug 2007 13:42
BMW: BMW E39 Touring
Location: KAUNAS
Contact:

Re: [All] Auto aparatura

Post by nt2 » 15 Nov 2012 23:00

jaunutis wrote:sv. galit gal kas padet. noriu vietoj subo bagazineje det zemu dazniu garsekalbi i palange galine. masina e46 sedanas
O tai kur problema?
I don't drive fast - I fly low

User avatar
jaunutis
Posts: 79
Joined: 29 Mar 2011 00:05
BMW: e46 ir e34m20b25 ir e34 m50b20
Location: elektrenai

Re: [All] Auto aparatura

Post by jaunutis » 16 Nov 2012 01:28

nt2 wrote:
jaunutis wrote:sv. galit gal kas padet. noriu vietoj subo bagazineje det zemu dazniu garsekalbi i palange galine. masina e46 sedanas
O tai kur problema?
na noriu patarimo. man ta skarda visiskai ispjaut ir ded kazkokia medine plokste ar dar ka. nes esu girdejas kad idejus i ta skarda buta lb bloga kokybe. geriau tipo ispjaut ta skarda ir deti ploksye o i ta plokste zemu dazniu garsekalbi. todel ir ieskau kas galetu patart kad nebutu taip kad padarysiu ir ir bus palange sugadinta ir naudot nebus :vis

User avatar
samis_p
Posts: 875
Joined: 09 Oct 2009 16:25
BMW: e30 4.4 ; e36/5 323ti ; e46 320i m54
Location: Panevezys

Re: [All] Auto aparatura

Post by samis_p » 16 Nov 2012 16:39

jaunutis wrote:na noriu patarimo. man ta skarda visiskai ispjaut ir ded kazkokia medine plokste ar dar ka. nes esu girdejas kad idejus i ta skarda buta lb bloga kokybe. geriau tipo ispjaut ta skarda ir deti ploksye o i ta plokste zemu dazniu garsekalbi. todel ir ieskau kas galetu patart kad nebutu taip kad padarysiu ir ir bus palange sugadinta ir naudot nebus :vis
Kokiu tikslu nori det i palange? Retas subas be dezes gros zmoniskai.
Siaip tai reiktu pasalint skarda ir pjaut tvirta medine palange, prie kurios prisisuktu subas. Dar rimciau darant po palange reiktu pakabint deze.
Why go in a straight line, when you can go sideways?

User avatar
jaunutis
Posts: 79
Joined: 29 Mar 2011 00:05
BMW: e46 ir e34m20b25 ir e34 m50b20
Location: elektrenai

Re: [All] Auto aparatura

Post by jaunutis » 16 Nov 2012 18:39

samis_p wrote:
jaunutis wrote:na noriu patarimo. man ta skarda visiskai ispjaut ir ded kazkokia medine plokste ar dar ka. nes esu girdejas kad idejus i ta skarda buta lb bloga kokybe. geriau tipo ispjaut ta skarda ir deti ploksye o i ta plokste zemu dazniu garsekalbi. todel ir ieskau kas galetu patart kad nebutu taip kad padarysiu ir ir bus palange sugadinta ir naudot nebus :vis
Kokiu tikslu nori det i palange? Retas subas be dezes gros zmoniskai.
Siaip tai reiktu pasalint skarda ir pjaut tvirta medine palange, prie kurios prisisuktu subas. Dar rimciau darant po palange reiktu pakabint deze.
na pirmas dalykas atsilaisvins bagazine o antras manau blogiau negros nes kai uzdara bagazine tai nlb tas subas kokybiskai girdisi... bent jau man taip atrodo

User avatar
nt2
Posts: 171
Joined: 02 Aug 2007 13:42
BMW: BMW E39 Touring
Location: KAUNAS
Contact:

Re: [All] Auto aparatura

Post by nt2 » 17 Nov 2012 00:07

Galiu pasakyt tiek: rezultatu neliksi patenkintas ;)
Bosas neskambes, nes gros itin dideliam bagazines turyje, aisku galima atskirt ir tt, bet daug darbo, o rezultatas vistiek nuvils.
O siaip tai nereik pamirst kad muzika ne tik bosas ;) susidek visam salone normalia aparatura ir tau bus visko per akis. Turesi gyva garsa ir liksi patenkintas ;)
I don't drive fast - I fly low

User avatar
jaunutis
Posts: 79
Joined: 29 Mar 2011 00:05
BMW: e46 ir e34m20b25 ir e34 m50b20
Location: elektrenai

Re: [All] Auto aparatura

Post by jaunutis » 17 Nov 2012 13:03

nt2 wrote:Galiu pasakyt tiek: rezultatu neliksi patenkintas ;)
Bosas neskambes, nes gros itin dideliam bagazines turyje, aisku galima atskirt ir tt, bet daug darbo, o rezultatas vistiek nuvils.
O siaip tai nereik pamirst kad muzika ne tik bosas ;) susidek visam salone normalia aparatura ir tau bus visko per akis. Turesi gyva garsa ir liksi patenkintas ;)
na gal ir gera mintis. tada gal gali patart kokios firmos garsekalbius pirkti ir pan? nes dabar pas mane viskas orginalu ir plius subas.

User avatar
nt2
Posts: 171
Joined: 02 Aug 2007 13:42
BMW: BMW E39 Touring
Location: KAUNAS
Contact:

Re: [All] Auto aparatura

Post by nt2 » 17 Nov 2012 13:32

jaunutis wrote:
nt2 wrote:Galiu pasakyt tiek: rezultatu neliksi patenkintas ;)
Bosas neskambes, nes gros itin dideliam bagazines turyje, aisku galima atskirt ir tt, bet daug darbo, o rezultatas vistiek nuvils.
O siaip tai nereik pamirst kad muzika ne tik bosas ;) susidek visam salone normalia aparatura ir tau bus visko per akis. Turesi gyva garsa ir liksi patenkintas ;)
na gal ir gera mintis. tada gal gali patart kokios firmos garsekalbius pirkti ir pan? nes dabar pas mane viskas orginalu ir plius subas.
Siaip siulau kreiptis i situs ;) http://www.garsugama.lt/
ir kainas padorias padaro i vieta nuvaziavus, ir pataria tikrai normaliai ;) pagal tavo pinigine ir norus pasiulys geriausia varianta ;)
I don't drive fast - I fly low

User avatar
samis_p
Posts: 875
Joined: 09 Oct 2009 16:25
BMW: e30 4.4 ; e36/5 323ti ; e46 320i m54
Location: Panevezys

Re: [All] Auto aparatura

Post by samis_p » 21 Nov 2012 17:02

nt2 wrote:Galiu pasakyt tiek: rezultatu neliksi patenkintas ;)
Bosas neskambes, nes gros itin dideliam bagazines turyje, aisku galima atskirt ir tt, bet daug darbo, o rezultatas vistiek nuvils.
O siaip tai nereik pamirst kad muzika ne tik bosas ;) susidek visam salone normalia aparatura ir tau bus visko per akis. Turesi gyva garsa ir liksi patenkintas ;)
Labai grazus norai, bet deja daugumai reikia bosu. Atvaziuoja zmogus, pasako "noriu kad graziai grotu". Sudedi gerus komponentus, normalius stiprintuvus, nedideli, bet tikrai gera suba. Ateina atsiimt, paklauso - "o tai ko subas nedauzo? kodel stogas nebanguoja?". Visi grazumai tuom ir baigiasi...
Dazniausiai noras yra kad grotu nebaisiai, bet labai labai garsiai ir dauzanciai/baubianciai, priklausomai nuo muzikos. Bent man su tokiais tik teko susidurt. Gal du zmones buvo suinteresuoti girdet tai, kas irasyta CD, daugiau visi nori daug boso ir dar kad kazkas prie jo papildomai girdetusi...
Why go in a straight line, when you can go sideways?

User avatar
jaunutis
Posts: 79
Joined: 29 Mar 2011 00:05
BMW: e46 ir e34m20b25 ir e34 m50b20
Location: elektrenai

Re: [All] Auto aparatura

Post by jaunutis » 21 Nov 2012 18:52

samis_p wrote:
nt2 wrote:Galiu pasakyt tiek: rezultatu neliksi patenkintas ;)
Bosas neskambes, nes gros itin dideliam bagazines turyje, aisku galima atskirt ir tt, bet daug darbo, o rezultatas vistiek nuvils.
O siaip tai nereik pamirst kad muzika ne tik bosas ;) susidek visam salone normalia aparatura ir tau bus visko per akis. Turesi gyva garsa ir liksi patenkintas ;)
Labai grazus norai, bet deja daugumai reikia bosu. Atvaziuoja zmogus, pasako "noriu kad graziai grotu". Sudedi gerus komponentus, normalius stiprintuvus, nedideli, bet tikrai gera suba. Ateina atsiimt, paklauso - "o tai ko subas nedauzo? kodel stogas nebanguoja?". Visi grazumai tuom ir baigiasi...
Dazniausiai noras yra kad grotu nebaisiai, bet labai labai garsiai ir dauzanciai/baubianciai, priklausomai nuo muzikos. Bent man su tokiais tik teko susidurt. Gal du zmones buvo suinteresuoti girdet tai, kas irasyta CD, daugiau visi nori daug boso ir dar kad kazkas prie jo papildomai girdetusi...
na man daug boso nereikia bet ir nesinori kad jo visiskai nebutu. norisi visko po truputi. siaip patiko pas viena drauga kai buvau masinoi kaip groja bet kolkas i sita auto tiek lt nesinori investuot i muzika nes jis sake netoli 4000lt isejo viskas pilna masinos garso izolecija ir pan....

User avatar
nt2
Posts: 171
Joined: 02 Aug 2007 13:42
BMW: BMW E39 Touring
Location: KAUNAS
Contact:

Re: [All] Auto aparatura

Post by nt2 » 22 Nov 2012 23:56

samis_p wrote:
nt2 wrote:Galiu pasakyt tiek: rezultatu neliksi patenkintas ;)
Bosas neskambes, nes gros itin dideliam bagazines turyje, aisku galima atskirt ir tt, bet daug darbo, o rezultatas vistiek nuvils.
O siaip tai nereik pamirst kad muzika ne tik bosas ;) susidek visam salone normalia aparatura ir tau bus visko per akis. Turesi gyva garsa ir liksi patenkintas ;)
Labai grazus norai, bet deja daugumai reikia bosu. Atvaziuoja zmogus, pasako "noriu kad graziai grotu". Sudedi gerus komponentus, normalius stiprintuvus, nedideli, bet tikrai gera suba. Ateina atsiimt, paklauso - "o tai ko subas nedauzo? kodel stogas nebanguoja?". Visi grazumai tuom ir baigiasi...
Dazniausiai noras yra kad grotu nebaisiai, bet labai labai garsiai ir dauzanciai/baubianciai, priklausomai nuo muzikos. Bent man su tokiais tik teko susidurt. Gal du zmones buvo suinteresuoti girdet tai, kas irasyta CD, daugiau visi nori daug boso ir dar kad kazkas prie jo papildomai girdetusi...
Tai vat, truksta zmonems supratimo kas yra muzika :) gal ir del to, kad finansai ne visiskai kartais leidzia, bet galima ir uz pigiai susirast ir susidet, o turet tikrai gera varianta :) kurio kaip elementariam muzikos megejui uztektu :)
I don't drive fast - I fly low

User avatar
samis_p
Posts: 875
Joined: 09 Oct 2009 16:25
BMW: e30 4.4 ; e36/5 323ti ; e46 320i m54
Location: Panevezys

Re: [All] Auto aparatura

Post by samis_p » 23 Nov 2012 00:03

nt2 wrote: Tai vat, truksta zmonems supratimo kas yra muzika :) gal ir del to, kad finansai ne visiskai kartais leidzia, bet galima ir uz pigiai susirast ir susidet, o turet tikrai gera varianta :) kurio kaip elementariam muzikos megejui uztektu :)
Na nevisai. Kultura tokia - elipses nuo mago gale pajungtos, subas kuo didesnis visu garsu atsuktas ir bass boost iki galo uzlauztas, priekyje vienas garsiakalbis plerpia ir gerai - svarbu dauzo.
Siaip nebutina ranka/koja atiduot, kad grotu normaliau. Komponentai i prieki - ~200-300lt, renkantis su galva, nedidelis subas irgi panasiai ir koks naudotas, normalesnis 4-kanalis stiprintuvas viskam sitam. Galima lengvai i tukstanti tilpt, o jei ieskant naudotu tvarkingu daliu - ir i dar maziau.
Why go in a straight line, when you can go sideways?

elmarasjonkus
Posts: 69
Joined: 30 Sep 2012 10:25
BMW: e39 530d 142kw

Re: [All] Auto aparatura

Post by elmarasjonkus » 04 Dec 2012 21:52

e39 bimbaliukas su didziuoju teliku/navi mk4. wyrai man ta perejima kur nuo kolonkiu laidu padaro lineikas nuo kur kirpti ir westis? bagazinej nuo stipriaus? ar maga reikes lupti? jei bagazinej gal zinot nuo kokiu laidu? beje ta pliusa plonaji nuo kur atsiwesti? dekui :)

User avatar
tankas
Posts: 1041
Joined: 30 Jan 2007 15:33
BMW: KTM 640SM + Kawasaki ZX9R
Location: Dublin

Re: [All] Auto aparatura

Post by tankas » 04 Dec 2012 22:28

elmarasjonkus wrote:man ta perejima kur nuo kolonkiu laidu padaro lineikas nuo kur kirpti ir westis? bagazinej...
Zinoma nuo striprintuvo.
"Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you’re going. So you can see more and do more and learn more. Speed makes you cleverer." - Jeremy Clarkson

Progr
Posts: 15
Joined: 06 Feb 2013 23:53
BMW: e36

Re: [All] Auto aparatura

Post by Progr » 24 Feb 2013 12:51

Sveiki, susidejau sokia toke aparatura ir pradejo zirsty, cypti mage kai variklis veikia, gal koks filtras nukepes ar kas , gal galit pasakyt kur ieskoti problemos.

User avatar
Glount
Posts: 302
Joined: 10 Jun 2010 15:44
BMW: E36 318is
Location: Vilnius-Utena

Re: [All] Auto aparatura

Post by Glount » 24 Feb 2013 15:58

Galimas variantas, kad aparaturos pliusini laida pravedei prie masinos pravotkes laidu ir del to cypia. Geriausia aparaturos laidus pravesti taip, kad jie nebutu prie pat masinos laidu

Progr
Posts: 15
Joined: 06 Feb 2013 23:53
BMW: e36

Re: [All] Auto aparatura

Post by Progr » 24 Feb 2013 19:58

bet nezinau per kur pravesta nes kai nupirkau buvo pravesta bet ir priesh tai cype tik ne taip stiprei koloneles gal yra koksnors filtras ant mages uzdeti

User avatar
aparaturas
Posts: 71
Joined: 14 Mar 2013 00:00
BMW: E36 318

Re: [All] Auto aparatura

Post by aparaturas » 15 Mar 2013 21:57

sveiki,nesinori kurti naujos temos,konsultuoju visais klausimais auto audio,gaminu dezes subams,palanges,podiumus,prekiauju aparatura,naudota,is vokietijos.867900577 arba pm
II Soundservice 2013
I Autojazz 2013
I Kedainiu mero taure 2013
II Vasaros ratas 20113

Post Reply